ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 26 listopad 2023
pokaż:
26 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Czarni Słupsk 82 : 86 więcej
Anwil Włocławek - Dziki Warszawa 78 : 66 więcej
Pszczółka Start Lublin - Zastal Zielona Góra 91 : 95 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Polpharma Starogard Gd. - Górnik Trans.eu Wałbrzych 73 : 66 więcej
TBS Śląsk II Wrocław - Miasto Szkła Krosno 99 : 94 więcej
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Enea Basket Poznań 86 : 105 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - WKK Wrocław 110 : 77 więcej
Polonia Warszawa - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 77 : 94 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze 2 : 1 więcej
Ruch Chorzów - Korona Kielce 1 : 1 więcej
Lech Poznań - Widzew Łódź 1 : 3 więcej
piła nożna II liga
ŁKS II Łódź - Wisła Puławy 2 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Cartusia Kartuzy 2 : 4 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Wołczkowo Bezrzecze - Arkonia Szczecin 2 : 6 więcej
Kluczevia II Stargard - Vineta II Wolin 2 : 2 więcej
FASE Szczecin - Osadnik Myślibórz 0 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
TAF Toruń - Futsal Świecie 1 : 9 więcej
LSSS Lębork - Futsal Szczecin 6 : 3 więcej
LZS Bojano - KS Gniezno 4 : 4 więcej
Red Devils Chojnice - Bonito Helios Białystok 6 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Górnik Zabrze - Lechia Zielona Góra 2 : 1 więcej
Odra Opole - Gryf Tczew 5 : 0 więcej
Raków Częstochowa - GKS Tychy 0 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 4 : 2 więcej
FASE Szczecin - Zagłębie Lubin 0 : 4 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Śląsk Wrocław - Jurand Ciechanów 41 : 20 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
UNI Opole - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Ryszard Tarasiewicz now »
mecze:
37 » Gavia Choszczno-Olimp Z »
29 » Wrzos Borne Sulinowo-Po »
25 » Myśla Dargomyśl-Dąb Dęb »
24 » Orzeł Wałcz-Chemik Poli »
18 » Mirstal Mirosławiec-Jed »
15 » Błonie Barwice-KS Dziko »
13 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
12 » Unia Dolice-Darłovia Da »
11 » Zawisza Grzmiąca-Wiarus »
11 » Zorza Dobrzany-Pogoń Po »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 5
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151690
• newsów: 78123
• użytkowników: 81110
• komentarzy: 1173511
• zdjęć: 896569
• relacji: 40614
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies