ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 18 listopad 2023
pokaż:
18 listopad
Turniej o Puchar KS Prawobrzeże Świnoujście więcej
I Liga Mężczyzn Grupa A: PGE KPR Gryfino - KS Szczypiorniak Olsztyn więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
GTK Gliwice - PGE Spójnia Stargard 76 : 74 więcej
Zastal Zielona Góra - Anwil Włocławek 73 : 83 więcej
Legia Warszawa - Rawlplug Sokół Łańcut 87 : 78 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Sensation Kotwica Kołobrzeg 61 : 86 więcej
Sokół Międzychód - MKKS Żak Koszalin 94 : 82 więcej
GKS Tychy - TBS Śląsk II Wrocław 90 : 73 więcej
Decka Pelplin - AZS AGH Kraków 85 : 67 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Widzew Łódź - Ruch Chorzów 2 : 1 więcej
piła nożna II liga
Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz 1 : 0 więcej
Zagłębie II Lubin - Stomil Olsztyn 2 : 1 więcej
Polonia Bytom - Kotwica Kołobrzeg 3 : 3 więcej
Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzębie 3 : 1 więcej
Chojniczanka Chojnice - Wisła Puławy 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Orzeł Grzędzice - Prawobrzeże Świnoujście 2 : 3 więcej
Orzeł Łoźnica - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 : 2 więcej
Polonia Płoty - Vineta II Wolin 0 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Piast Chociwel 5 : 1 więcej
Iskra Golczewo - Masovia Maszewo 1 : 4 więcej
Sparta Gryfice - Jantar Dziwnów 5 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Rega Trzebiatów 0 : 2 więcej
Światowid 63 Łobez - OKS Center MD Goleniów 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra - Rurzyca Nawodna 1 : 2 więcej
Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - Jeziorak Szczecin 2 : 1 więcej
Iskra Banie - Energetyk Gryfino 3 : 3 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Arkonia Szczecin 1 : 4 więcej
Morzycko Moryń - GKS Kołbacz 0 : 5 więcej
GKS Kołbaskowo-Przecław - Myśla Dargomyśl 5 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
GKS Manowo - Zefir Wyszewo 3 : 2 więcej
MKS Sokół Karlino - Astra Ustronie Morskie 1 : 0 więcej
Gryf Polanów - Victoria Sianów 1 : 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Vimobilia Będzino 7 : 2 więcej
Głaz Tychowo - Arkadia Malechowo 1 : 3 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Pogoń Barlinek - Calisia Kalisz Pomorski 5 : 2 więcej
Sokół Suliszewo - Santos Kłębowiec 2 : 3 więcej
Kłos Pełczyce - Olimp Złocieniec 2 : 3 więcej
Orzeł Bierzwnik - Gavia Choszczno 0 : 3 więcej
Lech Czaplinek - Pogoń Połczyn Zdrój 0 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Ina Ińsko 0 : 0 więcej
Ina Recz - Korona Człopa 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Ina Goleniów - Błękitni II Stargard 4 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Perła URB Dygowo 1 : 2 więcej
Odra Chojna - Orzeł Wałcz 4 : 2 więcej
Olimp Gościno - Gwardia Koszalin 1 : 4 więcej
Unia Dolice - MKP Szczecinek 3 : 4 więcej
Chemik Police - Wieża Postomino 1 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mechanik Bobolice 7 : 0 więcej
Iskierka Mirand Szczecin - Biali Sądów 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Grot Gardno - Błękit Pniewo 3 : 1 więcej
Tanowia Tanowo - Chemik II Police 3 : 2 więcej
Czarni Szczecin - Świt II Szczecin 1 : 5 więcej
Odrzanka Radziszewo - Wołczkowo Bezrzecze 0 : 0 więcej
Vielgovia Szczecin - GKS II Kołbaskowo-Przecław 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Unia Swochowo 3 : 1 więcej
Pomorzanin Cychry - Witniczanka Witnica 7 : 1 więcej
GKS Golenice - Sekwoja Brwice 0 : 2 więcej
Ogniwo Babinek - Czarni Lubanowo 0 : 4 więcej
Łabędź Widuchowa - Zieloni Zielin 8 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Redłovia Redło - Jantar Siemyśl 3 : 1 więcej
Płomień Myślino - Chrobry Drzonowo 1 : 2 więcej
Wrzos Wrzosowo - Wicher Brojce 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orzeł Pęzino - Dęby Rogowo 3 : 4 więcej
Świt Barnimie - Rolpol Chlebowo 0 : 6 więcej
Iskra Pomień - Kluczevia II Stargard 0 : 0 więcej
Czarni Marianowo - Błękitni Pomierzyn 2 : 2 więcej
Orzeł Małkocin - Orkan Suchań 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Korona Raduń - Wicher Przelewice 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wicher Mierzym - Victoria II - KS Skibno 1 : 3 więcej
Saturn Mielno - LZS Kowalewice 0 : 2 więcej
Strong Zielenica - Wrzos Wrześnica 2 : 3 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Passat Bukowo Morskie 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Orzeł Łubowo - Pogoń Wierzchowo 5 : 2 więcej
Mechanik Turowo - Wrzos Borne Sulinowo 3 : 3 więcej
Grom Szwecja - Wiarus Żółtnica 4 : 2 więcej
Hubertus Biały Bór - KS Dzikowo 3 : 0 więcej
Wspólni Różewo - Zawisza Grzmiąca 5 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Cartusia Kartuzy - Sokół Kleczew 3 : 3 więcej
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Unia Solec Kujawski 5 : 2 więcej
Vineta Wolin - Gedania Gdańsk 2 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Flota Świnoujście 1 : 3 więcej
Elana Toruń - Stolem Gniewino 3 : 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Noteć Czarnków 3 : 1 więcej
Polonia Środa Wielkopolska - Świt Szczecin 1 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Wikęd Luzino 2 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Medyk Konin - Pogoń Tczew 1 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Rekord Bielsko-Biała 4 : 0 więcej
Czarni Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2 : 1 więcej
GKS Katowice - UKS SMS Łódź 1 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Wenecja Pułtusk - Futbalo Białystok 2 : 2 więcej
Futsal Świecie - LSSS Lębork 7 : 3 więcej
Bonito Helios Białystok - KKF Konin 4 : 8 więcej
KS Gniezno - TAF Toruń 9 : 1 więcej
AZS UG Gdańsk - LZS Bojano 5 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Lech Poznań - Raków Częstochowa 5 : 2 więcej
Cracovia - Wisła Kraków 5 : 0 więcej
MKS Polonia Warszawa - Sandecja Nowy Sącz 2 : 3 więcej
Odra Opole - Warta Poznań 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Górnik Zabrze - Arka Gdynia 4 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Warta Poznań 5 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - GKS Tychy 2 : 2 więcej
GES Poznań - FASE Szczecin 2 : 2 więcej
Lech Poznań - Lechia Zielona Góra 3 : 3 więcej
Raków Częstochowa - Gryf Tczew 4 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
AWS Energa Szczypiorno Kalisz - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 21 : 29 więcej
Handball JKS Jarosław - Młyny Stoisław Koszalin 23 : 27 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
MKS Olimpia Piekary Śl. - Zagłębie Handball Team Sosnowiec 26 : 26k więcej
GKS Żukowo - SMS ZPRP I Kielce 40 : 36 więcej
SPR Stal Mielec - Grot Łódź 32 : 23 więcej
Jurand Ciechanów - Sandra Spa Pogoń Szczecin 24k : 24 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
KPR Ruch Chorzów - Arka Gdynia 35 : 27 więcej
AZS Poznań - Korona Handball Kielce 34k : 34 więcej
APR Radom - Sośnica Gliwice 32 : 25 więcej
KPR Jelenia Góra - Sambor Tczew 26k : 26 więcej
MTS Żory - Dziewiątka Legnica 41 : 30 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
PGE KPR Gryfino - KS Szczypiorniak Olsztyn 43 : 21 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - USAR Kwidzyn 27 : 32 więcej
ITS Jeziorak Iława - Warmia Olsztyn 38 : 36 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - Kospel Gwardia Koszalin 24 : 31 więcej
Tytani Wejherowo - SKF KPR Sparta Oborniki 34 : 25 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
Iskra AMW Gdynia - SPR Koszalin 14 : 22 więcej
Vambresia Wąbrzeźno - Start II Elbląg 30 : 26 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - Stal Mielec 3 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Ryszard Tarasiewicz now »
mecze:
37 » Gavia Choszczno-Olimp Z »
29 » Wrzos Borne Sulinowo-Po »
25 » Myśla Dargomyśl-Dąb Dęb »
24 » Orzeł Wałcz-Chemik Poli »
18 » Mirstal Mirosławiec-Jed »
15 » Błonie Barwice-KS Dziko »
13 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
12 » Unia Dolice-Darłovia Da »
11 » Zorza Dobrzany-Pogoń Po »
11 » Zawisza Grzmiąca-Wiarus »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
chuI14
gości: 3
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151690
• newsów: 78123
• użytkowników: 81110
• komentarzy: 1173511
• zdjęć: 896569
• relacji: 40614
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies