ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 11 listopad 2023
pokaż:
11 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
GTK Gliwice - Czarni Słupsk 100 : 79 więcej
Zastal Zielona Góra - King Wilki Morskie Szczecin 79 : 90 więcej
Trefl Sopot - Legia Warszawa 77 : 69 więcej
WKS Śląsk Wrocław - Dziki Warszawa 78 : 72 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Enea Astoria Bydgoszcz 81 : 66 więcej
Enea Basket Poznań - MKKS Żak Koszalin 64 : 72 więcej
piła nożna Ekstraklasa
ŁKS Łódź - Piast Gliwice 3 : 3 więcej
Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 1 : 1 więcej
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 2 : 2 więcej
piła nożna II liga
Olimpia Grudziądz - Hutnik Kraków 0 : 2 więcej
Olimpia Elbląg - Chojniczanka Chojnice 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Jantar Dziwnów - Światowid 63 Łobez 5 : 1 więcej
Rega Trzebiatów - Orzeł Grzędzice 3 : 2 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo 1 : 1 więcej
Masovia Maszewo - Polonia Płoty 5 : 0 więcej
Piast Chociwel - Sarmata Dobra 4 : 1 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Gryf Kamień Pomorski 0 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Arkonia Szczecin - Iskra Banie 4 : 4 więcej
Jeziorak Szczecin - Stal Szczecin 2 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Hutnik Szczecin 2 : 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Myśla Dargomyśl 4 : 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Ehrle Dobra 2 : 0 więcej
GKS Kołbacz - Kasta Szczecin-Majowe 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Arkadia Malechowo - Radew Białogórzyno 2 : 2 więcej
MKS Sokół Karlino - Wiekowianka Wiekowo 5 : 2 więcej
Zefir Wyszewo - Astra Ustronie Morskie 1 : 2 więcej
Victoria Sianów - Głaz Tychowo 1 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - Pomorzanin Sławoborze 2 : 2 więcej
Iskra Białogard - Wybrzeże Biesiekierz 4 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Gavia Choszczno - Drawa Drawsko Pom. 5 : 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Ina Recz 4 : 2 więcej
Lech Czaplinek - Kłos Pełczyce 1 : 1 więcej
Pogoń Barlinek - Olimp Złocieniec 3 : 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Zorza Dobrzany 1 : 1 więcej
Ina Ińsko - Pogoń Połczyn Zdrój 3 : 2 więcej
Korona Człopa - Sokół Suliszewo 5 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Mechanik Bobolice - Bałtyk Koszalin 0 : 2 więcej
Gwardia Koszalin - Ina Goleniów 2 : 0 więcej
MKP Szczecinek - Darłovia Darłowo 3 : 1 więcej
Odra Chojna - Wieża Postomino 3 : 1 więcej
Orzeł Wałcz - Olimp Gościno 2 : 4 więcej
Perła URB Dygowo - Iskierka Mirand Szczecin 0 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Chemik Police 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Znicz Niedźwiedź - Wołczkowo Bezrzecze 0 : 1 więcej
Błękit Pniewo - Vielgovia Szczecin 3 : 2 więcej
Sztorm Szczecin - Czarni Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Witniczanka Witnica - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 5 więcej
Unia Swochowo - Kłos Kamienny Jaz 1 : 16 więcej
Mieszko Mieszkowice - Łabędź Widuchowa 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Spójnia Świdwin - Płomień Myślino 10 : 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Redłovia Redło 5 : 3 więcej
Wicher Brojce - Mewa Resko 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orkan Dalewo - Orzeł Małkocin 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Sęp Brzesko - Mechanik Warnice 6 : 0 więcej
Stal Lipiany - Gwiazda Żalęcino 6 : 0 więcej
Ina Nadarzyn - Korona Raduń 3 : 3 więcej
Piast Kolin - Polonia Giżyn 1 : 0 więcej
Klon Krzęcin - Pomorzanin Zamęcin 12 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Hajka Zegrze Pomorskie - Wrzos Wrześnica 6 : 5 więcej
LZS Kowalewice - Wicher Mierzym 2 : 0 więcej
Strong Zielenica - Mechanik II Iskra Kłanino 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Zawisza Grzmiąca - Mechanik Turowo 0 : 0 więcej
Wiarus Żółtnica - Wspólni Różewo 1 : 0 więcej
KS Gwda Wielka - Hubertus Biały Bór 1 : 5 więcej
Błonie Barwice - Sad Chwiram 5 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Sokół Różańsko - Zryw Góralice 2 : 1 więcej
Czarni Czarnówko - Wicher Steklno 6 : 3 więcej
Czcibor Bielin - KLUKS Krzywin 1 : 6 więcej
Polonia Gryfino - Piast Piaseczno 0 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Sokół Sokoliniec - Grom Płonno 10 : 0 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - WODR Barzkowice 0 : 1 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Unia II Dolice 5 : 6 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Wicher Rąbino - Syrena-Grot Rymań 1 : 4 więcej
Sokół Lulewice - KS Mustang 4 : 7 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Gedania Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz 2 : 0 więcej
Wikęd Luzino - Stolem Gniewino 5 : 2 więcej
Sokół Kleczew - Polonia Środa Wielkopolska 0 : 2 więcej
Noteć Czarnków - Błękitni Stargard 1 : 4 więcej
Elana Toruń - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 : 0 więcej
Unia Solec Kujawski - KP Starogard Gdański 3 : 3 więcej
Flota Świnoujście - Pogoń II Szczecin 1 : 3 więcej
Unia Swarzędz - Cartusia Kartuzy 1 : 0 więcej
Świt Szczecin - Vineta Wolin 4 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futbalo Białystok - KKF Konin 7 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Legia Warszawa - Korona Kielce 2 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Odra Opole 1 : 2 więcej
Widzew Łódź - MKS Polonia Warszawa 1 : 1 więcej
Warta Poznań - Jagiellonia Białystok 4 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Arka Gdynia - Lech Poznań 1 : 2 więcej
GKS Tychy - Śląsk Wrocław 2 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 0 : 6 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Handball JKS Jarosław - MKS Urbis Gniezno 23 : 24 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Stal Gorzów - GKS Żukowo 33 : 31 więcej
Zagłębie Handball Team Sosnowiec - Jurand Ciechanów 26k : 26 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 24 : 27 więcej
AKPR AZS AWF Biała Podlaska - Siódemka Miedź Legnica 32 : 28 więcej
Grot Łódź - Nielba Wągrowiec 28 : 28k więcej
KPR Padwa Zamość - MKS Olimpia Piekary Śl. 31 : 26 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
Dziewiątka Legnica - KPR Ruch Chorzów 23 : 44 więcej
Arka Gdynia - Sambor Tczew 32 : 21 więcej
Sośnica Gliwice - AZS Poznań 37 : 39 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
USAR Kwidzyn - KS Szczypiorniak Olsztyn 38 : 31 więcej
SKF KPR Sparta Oborniki - UKS Jedynka Kodo Morąg 27 : 24 więcej
Kospel Gwardia Koszalin - SMS ZPRP I Kwidzyn 34 : 29 więcej
Warmia Olsztyn - Sambor Latocha Agropom Tczew 33 : 20 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
BKS Bostik Bielsko-Biała - Energa MKS Kalisz 3 : 1 więcej
Grot Budowlani Łódź - Pałac Bydgoszcz 3 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Ryszard Tarasiewicz now »
mecze:
37 » Gavia Choszczno-Olimp Z »
29 » Wrzos Borne Sulinowo-Po »
25 » Myśla Dargomyśl-Dąb Dęb »
24 » Orzeł Wałcz-Chemik Poli »
18 » Mirstal Mirosławiec-Jed »
15 » Błonie Barwice-KS Dziko »
13 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
12 » Unia Dolice-Darłovia Da »
11 » Zawisza Grzmiąca-Wiarus »
11 » Zorza Dobrzany-Pogoń Po »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 7
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151690
• newsów: 78123
• użytkowników: 81110
• komentarzy: 1173511
• zdjęć: 896569
• relacji: 40614
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies