ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 26 sierpień 2023
pokaż:
26 sierpień
Baja Columna Medica Poland 2023 więcej
Szczecin Futsal Cup więcej
piła nożna Sparingi
Jedność Tuczno - Bytyń Nakielno 9 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Warta Poznań - Cracovia 0 : 0 więcej
Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź 2 : 1 więcej
Piast Gliwice - Ruch Chorzów 0 : 0 więcej
piła nożna II liga
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz 1 : 1 więcej
Zagłębie II Lubin - Olimpia Elbląg 2 : 1 więcej
GKS Jastrzębie - Polonia Bytom 4 : 2 więcej
Pogoń Siedlce - Sandecja Nowy Sącz 3 : 0 więcej
Wisła Puławy - Hutnik Kraków 0 : 1 więcej
Stal Stalowa Wola - Stomil Olsztyn 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
OKS Center MD Goleniów - Iskra Golczewo 4 : 1 więcej
Jantar Dziwnów - Orzeł Grzędzice 3 : 2 więcej
Masovia Maszewo - Rega Trzebiatów 1 : 3 więcej
Sarmata Dobra - Światowid 63 Łobez 3 : 4 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Polonia Płoty 2 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Orzeł Łoźnica 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
GKS Kołbacz - Myśla Dargomyśl 5 : 1 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Dąb Dębno 0 : 4 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Energetyk Gryfino 6 : 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Arkonia Szczecin 2 : 0 więcej
Rurzyca Nawodna - Stal Szczecin 2 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - Osadnik Myślibórz 0 : 2 więcej
GKS Kołbaskowo - Przecław - Iskra Banie 3 : 4 więcej
Morzycko Moryń - Ehrle Dobra 5 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
MKS Sokół Karlino - Głaz Tychowo 5 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - Radew Białogórzyno 4 : 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Wiekowianka Wiekowo 2 : 3 więcej
Sława Sławno - Victoria Sianów 4 : 0 więcej
Iskra Białogard - GKS Manowo 0 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Calisia Kalisz Pomorski - Zorza Dobrzany 3 : 3 więcej
Gavia Choszczno - Korona Człopa 7 : 0 więcej
Lech Czaplinek - Orzeł Bierzwnik 0 : 0 więcej
Olimp Złocieniec - Drawa Drawsko Pom. 1 : 1 więcej
Pogoń Barlinek - Kłos Pełczyce 3 : 1 więcej
Ina Recz - Pogoń Połczyn Zdrój 2 : 0 więcej
Ina Ińsko - Sokół Suliszewo 7 : 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Santos Kłębowiec 7 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Perła URB Dygowo - Orzeł Wałcz 3 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Darłovia Darłowo 4 : 0 więcej
Chemik Police - Unia Dolice 2 : 1 więcej
Biali Sądów - Odra Chojna 4 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Ina Goleniów 4 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Olimp Gościno 2 : 1 więcej
MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin 0 : 7 więcej
Wieża Postomino - Błękitni II Stargard 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica 5 : 1 więcej
Dąb Dębice - Pomorzanin Przybiernów 0 : 3 więcej
Promień Mosty - Pionier Żarnowo 5 : 4 więcej
LZS Błękitni Trzygłów - Hanza Goleniów 1 : 2 więcej
Zalew Stepnica - Fala Międzyzdroje 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Chemik II Police - Vielgovia Szczecin 1 : 1 więcej
Błękit Pniewo - Znicz Niedźwiedź 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Czcibor Cedynia - Unia Swochowo 4 : 1 więcej
Czarni Lubanowo - Łabędź Widuchowa 0 : 0 więcej
Mieszko Mieszkowice - Kłos Kamienny Jaz 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Wicher Brojce - Redłovia Redło 2 : 0 więcej
Spójnia Świdwin - Płomień Lisowo 8 : 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Płomień Myślino 8 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Rolpol Chlebowo - Czarni Marianowo 4 : 1 więcej
Dęby Rogowo - Sparta Skalin 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Sęp Brzesko - Pomorzanin Zamęcin 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
LZS Kowalewice - Fala Gąski 4 : 0 więcej
Darłovia II Darłowo - Mechanik II Iskra Kłanino 8 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Wiarus Żółtnica - Orzeł Łubowo 4 : 0 więcej
Zawisza Grzmiąca - Grom Szwecja 1 : 4 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Wspólni Różewo 2 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Unia Swarzędz - Zawisza Bydgoszcz 2 : 1 więcej
Unia Solec Kujawski - Polonia Środa Wielkopolska 3 : 2 więcej
Noteć Czarnków - Sokół Kleczew 4 : 1 więcej
Cartusia Kartuzy - Błękitni Stargard 6 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowiec 0 : 0 więcej
Medyk Konin - AZS UJ Kraków 4 : 3 więcej
Pogoń Szczecin - APLG Gdańsk 1 : 1 więcej
Pogoń Tczew - Rekord Bielsko-Biała 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Lech Poznań - Cracovia 3 : 1 więcej
Odra Opole - MKS Polonia Warszawa 1 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Arka Gdynia 3 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Warta Poznań 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
GKS Tychy - Lech Poznań 3 : 3 więcej
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 3 : 0 więcej
Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin U17 2 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Ryszard Tarasiewicz now »
mecze:
24 » Gavia Choszczno-Olimp Z »
22 » Orzeł Wałcz-Chemik Poli »
22 » Myśla Dargomyśl-Dąb Dęb »
13 » Wrzos Borne Sulinowo-Po »
13 » Zorza Dobrzany-Pogoń Po »
13 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
12 » Unia Dolice-Darłovia Da »
11 » Sokół Pyrzyce-Lech Czap »
10 » Orzeł Bierzwnik-Pogoń B »
10 » KS Dzikowo-Wrzos Borne  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 10
bodziu Jorge15
kspogon Manuel
Miiilosz00... radzio10
SilverFox Soban1986
szczerykib... wiarusek
gości: 3
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151690
• newsów: 78120
• użytkowników: 81099
• komentarzy: 1173305
• zdjęć: 895788
• relacji: 40611
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies