ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 19 sierpień 2023
pokaż:
19 sierpień
piła nożna Sparingi
Hutnik II Szczecin - Future Szczecin 3 : 1 więcej
Ina II Goleniów - Leśnik Kliniska 4 : 3 więcej
Świt Barnimie - Znicz Niedźwiedź 0 : 4 więcej
Pomorzanin Sławoborze - KS Mustang 8 : 1 więcej
17:00  Orkan Suchań - Jedność Przewłoki więcej
piła nożna Ekstraklasa
Radomiak Radom - Warta Poznań 3 : 2 więcej
Raków Częstochowa - Stal Mielec 2 : 0 więcej
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 0 : 1 więcej
piła nożna II liga
KKS Kalisz - Wisła Puławy 1 : 0 więcej
Hutnik Kraków - Pogoń Siedlce 1 : 1 więcej
GKS Jastrzębie - Sandecja Nowy Sącz 0 : 0 więcej
Zagłębie II Lubin - Polonia Bytom 3 : 0 więcej
Olimpia Elbląg - Radunia Stężyca 0 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Grudziądz 1 : 2 więcej
Stal Stalowa Wola - Chojniczanka Chojnice 5 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Orzeł Łoźnica - Sarmata Dobra 3 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 6 : 1 więcej
Polonia Płoty - OKS Center MD Goleniów 4 : 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Masovia Maszewo 2 : 0 więcej
Iskra Golczewo - Jantar Dziwnów 1 : 4 więcej
Orzeł Grzędzice - Vineta II Wolin 2 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra - Kasta Szczecin-Majowe 2 : 2 więcej
Stal Szczecin - Osadnik Myślibórz 4 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Jeziorak Szczecin 2 : 3 więcej
Hutnik Szczecin - GKS Kołbaskowo - Przecław 1 : 3 więcej
Rurzyca Nawodna - Myśla Dargomyśl 5 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
GKS Manowo - Vimobilia Będzino 2 : 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 2 więcej
MKS Sokół Karlino - Radew Białogórzyno 3 : 1 więcej
Astra Ustronie Morskie - Iskra Białogard 7 : 0 więcej
Arkadia Malechowo - Victoria Sianów 1 : 0 więcej
Gryf Polanów - Sława Sławno 4 : 2 więcej
Głaz Tychowo - Zefir Wyszewo 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Pogoń Połczyn Zdrój - Calisia Kalisz Pomorski 4 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Olimp Złocieniec 3 : 0 więcej
Orzeł Bierzwnik - Ina Ińsko 0 : 7 więcej
Sokół Suliszewo - Sokół Pyrzyce 1 : 3 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Lech Czaplinek 1 : 2 więcej
Kłos Pełczyce - Ina Recz 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Iskierka Mirand Szczecin - Bałtyk Koszalin 1 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wieża Postomino 5 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Chemik Police 2 : 4 więcej
Odra Chojna - Perła URB Dygowo 1 : 3 więcej
Unia Dolice - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Błękitni II Stargard 7 : 0 więcej
Olimp Gościno - Biali Sądów 0 : 3 więcej
Orzeł Wałcz - MKP Szczecinek 4 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Unia Solec Kujawski - Zawisza Bydgoszcz 0 : 2 więcej
Noteć Czarnków - Świt Szczecin 1 : 5 więcej
Wikęd Luzino - Polonia Środa Wielkopolska 0 : 4 więcej
Cartusia Kartuzy - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 : 3 więcej
Elana Toruń - Vineta Wolin 1 : 2 więcej
Flota Świnoujście - Błękitni Stargard 0 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
AZS UJ Kraków - Pogoń Szczecin 1 : 2 więcej
Śląsk Wrocław - Stomilanki Olsztyn 0 : 0 więcej
GKS Katowice - Czarni Sosnowiec 4 : 1 więcej
Pogoń Tczew - UKS SMS Łódź 1 : 7 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Sokół Lulewice/Torpeda Korzystno - Mechanik II Iskra Kłanino 1 : 2 więcej
GKS II Kołbacz - Stal Lipiany 3 : 7 więcej
Energetyk II Gryfino - Odrzanka Radziszewo 0 : 8 więcej
Pomorzanin 1964 Nowogard - Sparta Węgorzyno 4 : 0 więcej
Ogniwo Babinek - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 6 : 0 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Wiarus Żółtnica 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Cracovia - Odra Opole 1 : 2 więcej
MKS Polonia Warszawa - Raków Częstochowa 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Lechia Gdańsk - GES Poznań 3 : 2 więcej
Raków Częstochowa - Warta Poznań 3 : 1 więcej
Odra Opole - GKS Tychy 2 : 0 więcej
Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 3 : 1 więcej
Pogoń Szczecin U17 - Lechia Zielona Góra 4 : 3 więcej
Zagłębie Lubin U17 - Arka Gdynia 3 : 0 więcej
Lech Poznań - Gryf Tczew 3 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Ryszard Tarasiewicz now »
mecze:
24 » Gavia Choszczno-Olimp Z »
23 » Orzeł Wałcz-Chemik Poli »
22 » Myśla Dargomyśl-Dąb Dęb »
13 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
13 » Wrzos Borne Sulinowo-Po »
13 » Zorza Dobrzany-Pogoń Po »
12 » Unia Dolice-Darłovia Da »
11 » Sokół Pyrzyce-Lech Czap »
10 » Orzeł Bierzwnik-Pogoń B »
10 » KS Dzikowo-Wrzos Borne  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 7
BigFanPogo... bodziu
Jorge15 SilverFox
Soban1986 wiarusek
yosimitsu
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151690
• newsów: 78120
• użytkowników: 81099
• komentarzy: 1173306
• zdjęć: 895788
• relacji: 40611
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies