ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 12 sierpień 2023
pokaż:
12 sierpień
piła nożna Sparingi
Łabędź Widuchowa JS - Czarni Lubanowo JS 2 : 6 więcej
Bryza Reńsko - Wicher Steklno 8 : 2 więcej
Zieloni Zielin - Witniczanka Witnica 8 : 8 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Stal Mielec - Śląsk Wrocław 3 : 1 więcej
Korona Kielce - Górnik Zabrze 0 : 1 więcej
Widzew Łódź - ŁKS Łódź 1 : 0 więcej
piła nożna II liga
Zagłębie II Lubin - Sandecja Nowy Sącz 2 : 1 więcej
Pogoń Siedlce - KKS Kalisz 0 : 2 więcej
Chojniczanka Chojnice - Kotwica Kołobrzeg 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Vineta II Wolin - Iskra Golczewo 2 : 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - Sparta Gryfice 0 : 4 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Rega Trzebiatów 3 : 3 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Światowid 63 Łobez 3 : 0 więcej
Sarmata Dobra - Gryf Kamień Pomorski 1 : 9 więcej
Jantar Dziwnów - Polonia Płoty 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Kasta Szczecin-Majowe - Morzycko Moryń 1 : 0 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Hutnik Szczecin 0 : 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Iskra Banie 6 : 1 więcej
GKS Kołbacz - Ehrle Dobra 4 : 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Myśla Dargomyśl 3 : 3 więcej
Rurzyca Nawodna - Dąb Dębno 1 : 2 więcej
GKS Kołbaskowo - Przecław - Stal Szczecin 4 : 6 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
MKS Sokół Karlino - GKS Manowo 1 : 1 więcej
Victoria Sianów - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 1 : 1 więcej
Zefir Wyszewo - Radew Białogórzyno 3 : 3 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Pomorzanin Sławoborze 0 : 6 więcej
Arkadia Malechowo - Gryf Polanów 1 : 5 więcej
Iskra Białogard - Wiekowianka Wiekowo 0 : 4 więcej
Sława Sławno - Głaz Tychowo 4 : 0 więcej
Vimobilia Będzino - Astra Ustronie Morskie 1 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Ina Recz - Pogoń Barlinek 0 : 0 więcej
Gavia Choszczno - Sokół Suliszewo 13 : 1 więcej
Ina Ińsko - Drawa Drawsko Pom. 2 : 0 więcej
Lech Czaplinek - Zorza Dobrzany 4 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój 2 : 2 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Kłos Pełczyce 1 : 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Orzeł Bierzwnik 4 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Darłovia Darłowo 6 : 1 więcej
MKP Szczecinek - Odra Chojna 3 : 0 więcej
Biali Sądów - Ina Goleniów 5 : 4 więcej
Perła URB Dygowo - Olimp Gościno 5 : 0 więcej
Wieża Postomino - Gwardia Koszalin 0 : 9 więcej
Błękitni II Stargard - Orzeł Wałcz 2 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin 3 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Unia Solec Kujawski 3 : 1 więcej
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Unia Swarzędz 1 : 0 więcej
KP Starogard Gdański - Cartusia Kartuzy 2 : 2 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Elana Toruń 0 : 0 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Dąb Dębice - Pomorzanin Przybiernów 3 : 2 więcej
Rolpol Chlebowo - Sęp Brzesko 4 : 0 więcej
Jantar Motortech Siemyśl - Jastrząb Łosośnica 8 : 1 więcej
Energetyk II Gryfino - Błękit Pniewo 3 : 1 więcej
Świt Szczecin JS - Okręt Szczecin 2 : 3 więcej
Syrena-Grot Rymań - Sparta Węgorzyno 0 : 14 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Polonia Giżyn 3 : 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Spójnia Świdwin 0 : 3 więcej
Redłovia Redło - Wspólni Różewo 0 : 4 więcej
Pomorzanin 1964 Nowogard - LZS Błękitni Trzygłów 6 : 1 więcej
Pionier Szczecin - FASE Szczecin 1 : 7 więcej
Leśnik Kliniska - Tanowia Tanowo 0 : 10 więcej
Sokół Lulewice/Torpeda Korzystno - Wicher Mierzym 3 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1 : 4 więcej
Górnik Zabrze - Korona Kielce 3 : 1 więcej
Wisła Kraków - MKS Polonia Warszawa 1 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Cracovia 2 : 3 więcej
Odra Opole - Lech Poznań 1 : 2 więcej
Legia Warszawa - Warta Poznań 3 : 1 więcej
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin U19 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
GKS Tychy - Raków Częstochowa 1 : 4 więcej
Zagłębie Lubin U17 - FASE Szczecin U17 3 : 2 więcej
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin U17 0 : 1 więcej
Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 1 : 1 więcej
Gryf Tczew - Odra Opole 0 : 0 więcej
Lechia Zielona Góra - Górnik Zabrze 3 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Ryszard Tarasiewicz now »
mecze:
28 » Gavia Choszczno-Olimp Z »
26 » Wrzos Borne Sulinowo-Po »
25 » Orzeł Wałcz-Chemik Poli »
25 » Myśla Dargomyśl-Dąb Dęb »
14 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
13 » Zorza Dobrzany-Pogoń Po »
12 » Unia Dolice-Darłovia Da »
12 » Sokół Pyrzyce-Lech Czap »
11 » Orzeł Bierzwnik-Pogoń B »
11 » Mirstal Mirosławiec-Jed »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 11
daddycool Jorge15
kakalosz kozak19
kspogon Mazep12
OrkanFan OrzelFan48
Piopiopio Troublemak...
vaeloran
gości: 6
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151690
• newsów: 78122
• użytkowników: 81104
• komentarzy: 1173393
• zdjęć: 896437
• relacji: 40613
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies