ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 04 wrzesień 2022
pokaż:
04 wrzesień
Columna Medica Baja Poland 2022 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1 : 1 więcej
Korona Kielce - Pogoń Szczecin 1 : 2 więcej
Lech Poznań - Widzew Łódź 2 : 0 więcej
piła nożna II liga
Motor Lublin - Znicz Pruszków 0 : 0 więcej
KKS Kalisz - Śląsk II Wrocław 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Pomorzanin Sławoborze - Iskra Golczewo 1 : 3 więcej
Sarmata Dobra - Mewa Resko 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Orzeł Grzędzice - Ogniwo Babinek 3 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Zawisza Bydgoszcz - KP Starogard Gdański 1 : 0 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Pogoń N. Skalmierzyce 2 : 4 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Gavia Choszczno - Mechanik Bobolice 4 : 1 więcej
Dąb Dębno - Rasel Dygowo 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Jantar II Dziwnów - Wicher Brojce 0 : 4 więcej
Vineta II Wolin - Resko Karcino 12 : 1 więcej
Bizon Cerkwica - Hanza Goleniów 1 : 8 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Leśnik Kliniska 5 : 0 więcej
Pionier Żarnowo - Korona Stuchowo 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Ikar Krosino - Dąb Dębice 3 : 1 więcej
Orkan Dalewo - Jastrząb Łosośnica 3 : 4 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Radowia Radowo Małe 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Sparta Skalin - Mechanik Warnice 0 : 1 więcej
Sęp Brzesko - Sokół Pyrzyce 1 : 4 więcej
Kluczevia II Stargard - Znicz Niedźwiedź 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Odrzanka Radziszewo - Grot Gardno 4 : 1 więcej
Zryw Kołbaskowo - Czarni Fiege Lubanowo 3 : 2 więcej
Tanowia Tanowo - Unia Swochowo 13 : 2 więcej
Wicher Steklno - Czarni Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Zieloni Zielin - Myśla Dargomyśl 4 : 2 więcej
Stal Lipiany - Kłos Kamienny Jaz 5 : 1 więcej
GKS Golenice - Piast Piaseczno 6 : 1 więcej
Pomorzanin Cychry - Polonia Giżyn 0 : 2 więcej
Piast Karsko - Sekwoja Brwice 8 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Świt Barnimie - Calisia II/Grom Giżyno 6 : 2 więcej
Błękitni Pomierzyn - Skrzydlaci Będargowo 8 : 1 więcej
Iskra Lutówko - Korona Raduń 2 : 2 więcej
Czarni Marianowo - Ina Nadarzyn 3 : 5 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Sokół Granowo 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
KS Skibno - Saturn Mielno 7 : 0 więcej
Fala ABFrost Gąski - Błękitni Stary Jarosław 1 : 3 więcej
Arkadia Malechowo - LZS Kowalewice 4 : 3 więcej
Passat Bukowo Morskie - Gryf Dobrowo 8 : 4 więcej
Wicher Mierzym - Hajka Zegrze Pomorskie 1 : 3 więcej
Darłovia II Darłowo - Mechanik II Iskra Kłanino 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Pionier 95 Borne Sulinowo - Wspólni Różewo 2 : 3 więcej
Sad Chwiram - Pogoń Wierzchowo 0 : 1 więcej
KS Dzikowo - Santos Kłębowiec 1 : 4 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Gwardia Koszalin JS - Flota Świnoujście JS 2 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia SSA - Raków Częstochowa 3 : 1 więcej
Miedź Legnica - Zagłębie Lubin 0 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Górnik Zabrze - Odra Opole 4 : 2 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin U17 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
FASE Szczecin - Lechia Gdańsk 3 : 3 więcej
Jaguar Gdańsk - KKS Lech Poznań 2 : 1 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Victoria Niemcz Osielsko - Górnicza Konin 4 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - LFA Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Żaki Szczecin - Błękitni Stargard 4 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin JM - Świt Szczecin 5 : 0 więcej
Arkonia Szczecin JM - FASE Szczecin 0 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Arkonia II Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 3 : 0 więcej
Błękitni II Stargard - MKP Szczecinek 8 : 2 więcej
Bałtyk II Koszalin - Football Arena Szczecin 10 : 1 więcej
Chemik Police - Pogoń Barlinek 0 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Prawobrzeże II Świnoujście - Promień Mosty 0 : 3 więcej
Sowianka Sowno - Znicz Wysoka Kamieńska 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Świt II Skolwin - Świat Drzewa KP II Przecław 10 : 1 więcej
Okręt Mirand Szczecin - Czarni II Szczecin 8 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Zjednoczeni Kurzycko - Sokół Różańsko 3 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
WODR Barzkowice - Sokół Sokoliniec 2 : 7 więcej
Orzeł Żeńsko - Strzała Płotno 5 : 0 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Ina Stradzewo 0 : 3 więcej
Bryza Reńsko - Grom Płonno 14 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Syrena-Grot Rymań - Wicher Rąbino 1 : 5 więcej
Jantar Motortech Siemyśl - GKS SOKÓŁ/ Torpeda Grzybowo 9 : 1 więcej
KS Mustang - Grot Gorawino 6 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Legion Strączno - Orzeł II Łubowo 5 : 2 więcej
Drzewiarz Krosino - Mirstal Mirosławiec 0 : 19 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - Energa MKS Kalisz 29 : 24 więcej
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia




Niecałe trzy dni dzielą nas od meczu otwarcia Mistrzostw Świata w Katarze. Mundialu nietypowego, bo zamiast ciepłych wakacyjnych dni mamy za oknem jesienną aurę. Jednak aby troche podgrzać atmosferę przygotowaliśmy MundialTypera i zapraszamy wszystkich użytkowników portalu do zabawy w typowanie spotkań.



Zasady są proste i chyba już większości znane - typujemy wyniki, ilość kartek i rzutów rożnych w każdym spotkaniu na Mundialu. Wszystko jest odpowiednio punktowane, a ten kto zdobędzie największą ilość punktów zostaje naszym królem MundialTypera.

MundialTyper - Katar 2022

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Leonardo Koutris piłkar »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
mecze:
1 » Dąb Dębno-Wybrzeże Rewa »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
ligamistrz... solidny
gości: 4
statystyki portalu
• drużyn: 3034
• imprez: 141860
• newsów: 76866
• użytkowników: 80302
• komentarzy: 1151540
• zdjęć: 861514
• relacji: 40088
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies