ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 03 wrzesień 2022
pokaż:
03 wrzesień
Columna Medica Baja Poland 2022 więcej
Mistrzostwa Polski Masters w kajakarstwie więcej
Lisek i przyjaciele więcej
piła nożna Ekstraklasa
Stal Mielec - Śląsk Wrocław 2 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Warta Poznań 0 : 0 więcej
Cracovia Kraków - Raków Częstochowa 3 : 0 więcej
piła nożna II liga
Kotwica Kołobrzeg - GKS 1962 Jastrzębie 1 : 0 więcej
Garbarnia Kraków - Hutnik Kraków 4 : 2 więcej
Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn 0 : 0 więcej
Olimpia Elbląg - Wisła Puławy 2 : 1 więcej
Górnik Polkowice - Lech II Poznań 3 : 3 więcej
Polonia Warszawa - Siarka Tarnobrzeg 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Ina Goleniów - Kotwica II Kołobrzeg 5 : 2 więcej
Płomień Myślino - Polonia Płoty 1 : 5 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - AP Kotwica Kołobrzeg 5 : 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 3 więcej
Sparta Gryfice - Astra Ustronie Morskie 2 : 1 więcej
Jantar Dziwnów - Orzeł Łożnica 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 : 0 więcej
Arkonia Szczecin - Osadnik Myślibórz 5 : 2 więcej
Iskra Banie - KP Przecław 7 : 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 3 : 1 więcej
Łabędź Widuchowa - Rurzyca Nawodna 5 : 1 więcej
Morzycko Moryń - Czcibor Cedynia 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Zefir Wyszewo - Radew Białogórzyno 1 : 0 więcej
Wrzos Wrześnica - Sława Sławno 2 : 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Sokół Karlino 4 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Zawisza Grzmiąca 3 : 1 więcej
Victoria Sianów - GKS Manowo 2 : 3 więcej
Gryf Polanów - Vimobilia Będzino 0 : 2 więcej
SKS Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Białogard 2 : 0 więcej
Głaz Tychowo - KS Sieciemin 6 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Korona Człopa - Orzeł Łubowo 3 : 2 więcej
Orzeł Bierzwnik - Światowid 63 Łobez 4 : 3 więcej
Ina Ińsko - Unia Dolice 0 : 3 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec 1 : 3 więcej
Piast Chociwel - Kłos Pełczyce 2 : 3 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Sokół Suliszewo 4 : 2 więcej
Pogoń Barlinek - Drawa Drawsko Pom. 3 : 0 więcej
Lech Czaplinek - Zorza Dobrzany 4 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Gedania Gdańsk - Vineta Wolin 4 : 0 więcej
Unia Janikowo - Bałtyk Gdynia 3 : 0 więcej
Stolem Gniewino - Sokół Kleczew 3 : 1 więcej
Cartusia Kartuzy - Unia Swarzędz 0 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Pogoń II Szczecin 0 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - MKP Szczecinek 1 : 0 więcej
Chemik Police - Błękitni II Stargard 0 : 5 więcej
Orzeł Wałcz - Iskierka Szczecin 2 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Hutnik Szczecin 2 : 1 więcej
Wieża Postomino - Gwardia Koszalin 1 : 2 więcej
Olimp Gościno - Biali Sądów 0 : 3 więcej
Flota Świnoujście - Polski Cukier Kluczevia Stargard 5 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Fala Międzyzdroje - Zalew Stepnica 5 : 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - LZS Błękitni Trzygłów 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Sparta Węgorzyno - Masovia Maszewo 2 : 3 więcej
Redłovia Redło - Spójnia Świdwin 1 : 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Płomień Lisowo 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Dęby Rogowo - Orzeł Małkocin 1 : 6 więcej
Piast Kolin - Wicher Przelewice 0 : 1 więcej
Orzeł Pęzino - Wicher Reptowo 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Vielgovia Szczecin - Chemik II Police 0 : 1 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - GKS Kołbacz 2 : 4 więcej
Energetyk Gryfino - Sztorm Szczecin 7 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Mieszko Mieszkowice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 : 2 więcej
Witniczanka Witnica - Chrobry Lisie Pole 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Klon Krzęcin - Iskra Pomień 0 : 3 więcej
Ina Recz - Orkan Suchań 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Strong Zielenica - Wrzos Wrzosowo 3 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Mechanik Turowo - Grom Szwecja 2 : 5 więcej
Wiarus Żółtnica - Błonie Barwice 4 : 0 więcej
Hubertus Biały Bór - Błękitni Ostrowice 5 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
SALOS Szczecin JS - Akademia MKP Szczecinek 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Wisła Kraków SA - Lechia Gdańsk 1 : 1 więcej
Legia Warszawa S.A. - Polonia Warszawa 4 : 3 więcej
Korona SA Kielce - Śląsk Wrocław 5 : 3 więcej
Pogoń Szczecin - Cracovia SSA Kraków 1 : 1 więcej
Escola Varsovia - Jagiellonia Białystok SSA 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Warta Poznań SA - FASE Szczecin 3 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów U17 4 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Chemik Bydgoszcz 4 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia SSA 3 : 2 więcej
Zagłebie Sosnowiec - Rekord Bielsko-Biała 1 : 2 więcej
Raków Częstochowa - KKS Lech Poznań 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Warta Poznań - AP Reissa Poznań 1 : 0 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Orlen Gdańsk UKS 5 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet
KA4 resPect Krobia - WIKĘD Luzino 3 : 1 więcej
UKS Victoria SP2 Sianów - KKP II Bydgoszcz 0 : 13 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
SALOS Szczecin JM - Gwardia Koszalin 4 : 1 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Oldboje Bruskowo Wielkie - Perła Gmina Dygowo 1 : 3 więcej
Zryw Kretomino - TKKF Strażak Koszalin 0 : 0 więcej
Amator Kołobrzeg - Mirstal Mirosławiec 3 : 0 więcej
Mechanik Bobolice - Lech Czaplinek 2 : 0 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Oldboje Światowid 63 Łobez - Pogoń Oldboys Połczyn Zdrój 4 : 3 więcej
Pamet Świdwin - Oldboje Błękitni Gonne Małe 9 : 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Polonia II Płoty 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Victoria 95 Przecław - FASE Szczecin 3 : 0 więcej
Rybak Trzebież - Kasta II Szczecin-Majowe 2 : 0 więcej
Pionier Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 2 : 2 więcej
Future Szczecin - Iskierka II Szczecin 1 : 6 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Czcibor Bielin - Polonia Gryfino 5 : 0 więcej
Koral Mostkowo - Osadnik II Myślibórz 2 : 3 więcej
Błękit Pniewo - LUKS Krzywin 3 : 2 więcej
Czarni Czarnówko - Klon Krzymów 4 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Jedność Przewłoki - Unia II Dolice 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Darpol Barzowice - Derby Karścino 2 : 6 więcej
Chrobry Drzonowo - Orzeł Mrzeżyno 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Sokół Spore - Drzewiarz Świerczyna 4 : 0 więcej
Bytyń Nakielno - KS Gwda Wielka 6 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock 24 : 36 więcej
Torus Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn 23 : 22 więcej
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Sandra Spa Pogoń Szczecin 27 : 26 więcej
Łomża Vive Kielce - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 40 : 28 więcej
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia




Niecałe trzy dni dzielą nas od meczu otwarcia Mistrzostw Świata w Katarze. Mundialu nietypowego, bo zamiast ciepłych wakacyjnych dni mamy za oknem jesienną aurę. Jednak aby troche podgrzać atmosferę przygotowaliśmy MundialTypera i zapraszamy wszystkich użytkowników portalu do zabawy w typowanie spotkań.



Zasady są proste i chyba już większości znane - typujemy wyniki, ilość kartek i rzutów rożnych w każdym spotkaniu na Mundialu. Wszystko jest odpowiednio punktowane, a ten kto zdobędzie największą ilość punktów zostaje naszym królem MundialTypera.

MundialTyper - Katar 2022

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Leonardo Koutris piłkar »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
mecze:
1 » Dąb Dębno-Wybrzeże Rewa »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3034
• imprez: 141860
• newsów: 76866
• użytkowników: 80302
• komentarzy: 1151540
• zdjęć: 861514
• relacji: 40088
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies