ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - sierpień 2022
pokaż:
01 sierpień
piła nożna Sparingi
Victoria Sianów - Zefir Wyszewo 3 : 3 więcej
Vimobilia Będzino - AP Kotwica Kołobrzeg 3 : 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 3 : 1 więcej
piła nożna II liga
Polonia Warszawa - Stomil Olsztyn 1 : 1 więcej
02 sierpień
piła nożna Sparingi
Fala Międzyzdroje - Prawobrzeże Świnoujście 3 : 8 więcej
Ina Ińsko - Drawa Drawsko Pom. 4 : 1 więcej
Mewa Resko - Piast Chociwel 0 : 7 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Olimp Gościno 2 : 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Radowia Radowo Małe 3 : 2 więcej
Polonia Płoty - Wicher Brojce 4 : 4 więcej
03 sierpień
piła nożna Sparingi
Wołczkowo-Bezrzecze - Stal Szczecin 2 : 3 więcej
Iskra Białogard - Pomorzanin Sławoborze 4 : 4 więcej
Sparta Gryfice - Korona Stuchowo 10 : 3 więcej
Sokół Suliszewo - Calisia Kalisz Pomorski 1 : 3 więcej
Energetyk Gryfino - Ina Goleniów 3 : 2 więcej
04 sierpień
piła nożna Sparingi
Polonia Płoty - Delta Warszawa JM 3 : 1 więcej
Darłovia II Darłowo - Gryf Polanów 8 : 0 więcej
Sokół Karlino - Wrzos Wrzosowo 4 : 2 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Grot Gardno 5 : 4 więcej
05 sierpień
piła nożna Sparingi
Sarmata Dobra - Sarmata Warszawa 5 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - Pogoń Połczyn Zdrój 2 : 4 więcej
Sparta Gryfice - Mierzynianka Mierzyn 6 : 2 więcej
Pogoń Barlinek - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 3 więcej
Polonia Giżyn - Kłos Pełczyce 3 : 3 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Fala ABFrost Gąski 9 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Stal Mielec - Cracovia Kraków 2 : 0 więcej
Legia Warszawa - Piast Gliwice 2 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Stolem Gniewino - Olimpia Grudziądz 0 : 4 więcej
Świt Szczecin - Polonia Środa Wlkp. 6 : 0 więcej
06 sierpień
piła nożna Sparingi
Polonia Jastrowie - Lech Czaplinek 1 : 4 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Morzycko Moryń 0 : 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Unia Dolice 0 : 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Wicher Brojce 3 : 4 więcej
Redłovia Redło - Wicher Rąbino 1 : 1 więcej
Polonia Płoty - Sowianka Sowno 16 : 0 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Wrzos Wrzosowo 3 : 2 więcej
Jantar Dziwnów - Delta Warszawa 2 : 2 więcej
Stal Szczecin - Ina Ińsko 2 : 2 więcej
Morzycko Moryń - Unia Dolice 1 : 1 więcej
Iskra Białogard - Płomień Myślino 9 : 0 więcej
Iskra Golczewo - Jeziorak Szczecin 2 : 4 więcej
Hanza Goleniów - Wicher Steklno 0 : 4 więcej
Olimp Złocieniec - Głaz Tychowo 4 : 0 więcej
Mewa Resko - Radowia Radowo Małe 5 : 1 więcej
Victoria Sianów - Radew Białogórzyno 2 : 1 więcej
Ina Goleniów - Pomorzanin Przybiernów 10 : 1 więcej
Zalew Stepnica - Promień Mosty 4 : 11 więcej
Osadnik Myślibórz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 7 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 0 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Korona Kielce 0 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom 1 : 2 więcej
piła nożna II liga
KKS Kalisz - Górnik Polkowice 2 : 2 więcej
Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 0 : 1 więcej
Wisła Puławy - Radunia Stężyca 1 : 0 więcej
GKS 1962 Jastrzębie - Motor Lublin 2 : 1 więcej
Stomil Olsztyn - Garbarnia Kraków 2 : 2 więcej
Znicz Pruszków - Zagłębie II Lubin 2 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Gedania Gdańsk - Błękitni Stargard 2 : 5 więcej
Sokół Kleczew - Unia Janikowo 4 : 1 więcej
Vineta Wolin - Zawisza Bydgoszcz 1 : 3 więcej
Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin 0 : 2 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - KP Starogard Gdański 1 : 1 więcej
Unia Swarzędz - Bałtyk Gdynia 3 : 1 więcej
Unia Solec Kujawski - Cartusia Kartuzy 0 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Chemik Police 6 : 0 więcej
Gavia Choszczno - Orzeł Wałcz 1 : 4 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Flota Świnoujście 1 : 2 więcej
Hutnik Szczecin - Dąb Dębno 2 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Wieża Postomino 4 : 3 więcej
MKP Szczecinek - Olimp Gościno 3 : 3 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Biali Sądów 6 : 0 więcej
Iskierka Szczecin - Błękitni II Stargard 2 : 1 więcej
07 sierpień
piła nożna Sparingi
Vineta II Wolin - Masovia Maszewo 5 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Pogoń Wierzchowo 6 : 3 więcej
Tanowia Tanowo - Leśnik Kliniska 5 : 4 więcej
Korona Człopa - Wspólni Różewo 3 : 1 więcej
MUKS Kostrzyn - LFA Szczecin 2 : 4 więcej
Pionier Żarnowo - Korona Stuchowo 3 : 2 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Ehrle Dobra 1 : 4 więcej
Okręt Mirand Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 3 : 5 więcej
KS Skibno - Mechanik II Iskra Kłanino 4 : 4 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Warta Poznań - Pogoń Szczecin 1 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1 : 1 więcej
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 1 : 0 więcej
piła nożna II liga
Hutnik Kraków - Siarka Tarnobrzeg 6 : 0 więcej
Lech II Poznań - Kotwica Kołobrzeg 2 : 3 więcej
Śląsk II Wrocław - Polonia Warszawa 1 : 1 więcej
08 sierpień
piła nożna Sparingi
GKS Manowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Wisła Płock - Miedź Legnica 4 : 1 więcej
09 sierpień
piła nożna Sparingi
Grot Gardno - Jeziorak Szczecin 4 : 4 więcej
Piast Chociwel - Rolpol Chlebowo 5 : 4 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Gwardia Koszalin 1 : 1 więcej
10 sierpień
3. Mityng Lekkoatletyczny im. Zdzisława Krzyszkowiaka więcej
piła nożna Sparingi
Sztorm Szczecin - Stal Szczecin 0 : 5 więcej
18:30  Jantar II Dziwnów - Fala Międzyzdroje więcej
19:00  Czarni Czarnówko - Błękit Pniewo więcej
piła nożna II liga
Siarka Tarnobrzeg - GKS 1962 Jastrzębie 0 : 0 więcej
Motor Lublin - KKS Kalisz 0 : 3 więcej
Olimpia Elbląg - Stomil Olsztyn 4 : 0 więcej
Garbarnia Kraków - Śląsk II Wrocław 3 : 1 więcej
Górnik Polkowice - Pogoń Siedlce 1 : 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Wisła Puławy 2 : 1 więcej
Radunia Stężyca - Hutnik Kraków 2 : 1 więcej
Zagłębie II Lubin - Lech II Poznań 1 : 0 więcej
11 sierpień
piła nożna Sparingi
Iskra Białogard - Oldboje Iskra Białogard 3 : 0 więcej
piła nożna II liga
Polonia Warszawa - Znicz Pruszków 1 : 1 więcej
12 sierpień
piła nożna Sparingi
Kasta II Szczecin-Majowe - Promień Mosty 1 : 5 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Miedź Legnica - Zagłębie Lubin 0 : 1 więcej
Widzew Łódź - Legia Warszawa 1 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Błękitni Stargard - Bałtyk Gdynia 1 : 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Unia Solec Kujawski 2 : 0 więcej
Olimpia Grudziądz - Świt Szczecin 2 : 0 więcej
Cartusia Kartuzy - Sokół Kleczew 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Arka Gdynia SSA - Zagłebie Sosnowiec 2 : 1 więcej
13 sierpień
Turniej im. Anny Bocian więcej
Obchody 40. lecia Klubu Radowia Radowo Małe więcej
piła nożna Sparingi
17:00  Radowia Radowo Małe - Pogoń Szczecin więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Pogoń Wierzchowo 2 : 5 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Stal Mielec 1 : 3 więcej
Cracovia Kraków - Piast Gliwice 0 : 1 więcej
piła nożna II liga
Siarka Tarnobrzeg - Radunia Stężyca 0 : 2 więcej
Stomil Olsztyn - Górnik Polkowice 2 : 1 więcej
Śląsk II Wrocław - Olimpia Elbląg 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Prawobrzeże Świnoujście - Gryf Kamień Pomorski 1 : 5 więcej
Jantar Dziwnów - Sparta Gryfice 2 : 2 więcej
Orzeł Łoźnica - Sarmata Dobra 4 : 0 więcej
Astra Ustronie Morskie - Kotwica II Kołobrzeg 2 : 3 więcej
Mewa Resko - Płomień Myślino 9 : 2 więcej
Iskra Golczewo - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Jeziorak Szczecin - Stal Szczecin 3 : 3 więcej
Ogniwo Babinek - Morzycko Moryń 0 : 1 więcej
Odra Chojna - Mierzynianka Mierzyn 4 : 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Rurzyca Nawodna 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wybrzeże Biesiekierz - Victoria Sianów 0 : 1 więcej
Gryf Polanów - Wrzos Wrześnica 2 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - Darłovia Darłowo 0 : 8 więcej
GKS Manowo - Wiekowianka Wiekowo 3 : 1 więcej
Sława Sławno - Zefir Wyszewo 1 : 0 więcej
Zawisza Grzmiąca - Głaz Tychowo 3 : 0 więcej
Radew Białogórzyno - KS Sieciemin 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Korona Człopa - Lech Czaplinek 0 : 6 więcej
Orzeł Bierzwnik - Pogoń Barlinek 0 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Pogoń Połczyn Zdrój 0 : 1 więcej
Orzeł Łubowo - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 3 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Piast Chociwel 2 : 4 więcej
Olimp Złocieniec - Ina Ińsko 0 : 2 więcej
Sokół Suliszewo - Zorza Dobrzany 3 : 2 więcej
Kłos Pełczyce - Unia Dolice 0 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
KP Starogard Gdański - Unia Swarzędz 1 : 1 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Jarota Jarocin 1 : 2 więcej
Unia Janikowo - Vineta Wolin 3 : 1 więcej
Gedania Gdańsk - Stolem Gniewino 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Chemik Police - Gwardia Koszalin 1 : 4 więcej
Biali Sądów - Rasel Dygowo 2 : 2 więcej
Błękitni II Stargard - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 : 1 więcej
Olimp Gościno - Iskierka Szczecin 1 : 2 więcej
Wieża Postomino - MKP Szczecinek 4 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Hutnik Szczecin 5 : 0 więcej
Orzeł Wałcz - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Gavia Choszczno 10 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Sportowa Czwórka Radom - Czarni Sosnowiec 0 : 4 więcej
Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna 1 : 2 więcej
Medyk Konin - Pogoń Szczecin 0 : 2 więcej
Pogoń Tczew - Sportis KKP Bydgoszcz 1 : 3 więcej
UKS SMS Łódź - AP Lotos Gdańsk 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Miedź Legnica - Korona SA Kielce 0 : 2 więcej
Escola Varsovia - Pogoń Szczecin 1 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków SA 2 : 5 więcej
Cracovia SSA Kraków - KKS Lech Poznań 1 : 3 więcej
Polonia Warszawa - Arka Gdynia SSA 1 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Pogoń Szczecin U17 - Odra Opole 5 : 2 więcej
KKS Lech Poznań - Zawisza Bydgoszcz 7 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 9 : 1 więcej
Chemik Bydgoszcz - Zagłębie Lubin 0 : 6 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Koral Mostkowo - GKS Kołbacz 0 : 3 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Wicher Steklno 0 : 3 więcej
Promień Mosty - Pomorzanin Nowogard 3 : 0 więcej
Hanza Goleniów - Pomorzanin Przybiernów 2 : 3 więcej
Victoria 95 Przecław - Dąb Dębice 0 : 12 więcej
Kluczevia II Stargard - Orkan Dalewo 1 : 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Wicher Brojce 4 : 0 więcej
Piast Kolin - Stal Lipiany 3 : 4 więcej
Pionier Szczecin - Korona Stuchowo 1 : 4 więcej
Sparta Skalin - Sokół Pyrzyce 1 : 6 więcej
Leśnik Kliniska - Tanowia Tanowo 1 : 5 więcej
14 sierpień
piła nożna Sparingi
GKS SOKÓŁ/ Torpeda Grzybowo - Orzeł Mrzeżyno 3 : 2 więcej
GKS Kołbacz - Iskierka II Szczecin 3 : 5 więcej
Pionier Żarnowo - LZS Sokół Kalsk 1 : 1 więcej
Gryf Dobrowo - Wicher Rąbino 1 : 1 więcej
16:00  Jedność Przewłoki - Płomień Lisowo więcej
piła nożna Ekstraklasa
Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok 2 : 2 więcej
Lech Poznań - Śląsk Wrocław 0 : 1 więcej
Radomiak Radom - Lechia Gdańsk 4 : 1 więcej
piła nożna II liga
Lech II Poznań - Polonia Warszawa 1 : 3 więcej
Hutnik Kraków - Kotwica Kołobrzeg 1 : 5 więcej
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków 2 : 1 więcej
Pogoń Siedlce - Motor Lublin 2 : 1 więcej
GKS 1962 Jastrzębie - KKS Kalisz 1 : 1 więcej
Wisła Puławy - Zagłębie II Lubin 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
AP Kotwica Kołobrzeg - Pomorzanin Sławoborze 2 : 3 więcej
Ina Goleniów - Polonia Płoty 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Orzeł Grzędzice - Iskra Banie 2 : 3 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Ehrle Dobra 1 : 1 więcej
KP Przecław - Arkonia Szczecin 0 : 2 więcej
Czcibor Cedynia - Łabędź Widuchowa 3 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Pogoń N. Skalmierzyce 2 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Dąb Dębno - Mechanik Bobolice 4 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
KS AZS UJ Kraków - GKS Katowice 4 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Jagiellonia Białystok SSA - Legia Warszawa S.A. 3 : 4 więcej
Górnik Zabrze S.A. - Raków Częstochowa 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Chrobry Głogów U17 - FASE Szczecin 2 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 1 : 3 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Chrobry Lisie Pole - Unia Swochowo 3 : 0 więcej
Dąb Dębno JS - Wicher Przelewice 0 : 3 więcej
Okręt Mirand Szczecin - Masovia Maszewo 3 : 0 więcej
Orzeł Pęzino - Sparta Węgorzyno 1 : 0 więcej
Bizon Cerkwica - Wołczkowo-Bezrzecze 0 : 10 więcej
Błękitni Stargard JS - GKS Golenice 3 : 0 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Sęp Brzesko 3 : 1 więcej
Iskra Pomień - Mechanik Warnice 3 : 0 więcej
Orzeł Małkocin - Polonia Giżyn 5 : 2 więcej
Błękit Pniewo - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 4 więcej
Grot Gardno - Pomorzanin Cychry 1 : 2 więcej
Jedność Przewłoki - Płomień Lisowo 2 : 2 więcej
Klon Krzęcin - Ina Recz 1 : 4 więcej
Klon Krzymów - Czarni Fiege Lubanowo 0 : 8 więcej
Odrzanka Radziszewo - Energetyk Gryfino 1 : 4 więcej
Orzeł Żeńsko - Piast Karsko 2 : 6 więcej
Sokół Sokoliniec - Ina Stradzewo 2 : 5 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Wicher Reptowo 0 : 2 więcej
Chemik II Police - Vineta II Wolin 3 : 2 więcej
Fala Międzyzdroje - Vielgovia Szczecin 0 : 6 więcej
Future Szczecin - Jastrząb Łosośnica 3 : 0 więcej
Sztorm Szczecin - OKS Center MD Goleniów 3 : 6 więcej
Korona Raduń - Sędziowie ZZPN 2 : 2 więcej
Wicher Mierzym - Arkadia Malechowo 4 : 4 więcej
Błękitni Pomierzyn - Wspólni Różewo 0 : 0 więcej
Jantar Siemyśl - Resko Karcino 5 : 3 więcej
Błonie Barwice - KS Skibno 2 : 0 więcej
Derby Karścino - Fala ABFrost Gąski 2 : 2 więcej
Ikar Krosino - LZS Kowalewice 3 : 2 więcej
KS Gwda Wielka - Bytyń Nakielno 4 : 1 więcej
Santos Kłębowiec - Wiarus Żółtnica 3 : 0 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Wrzos Borne Sulinowo 2 : 4 więcej
Mirstal Mirosławiec - Grom Szwecja 1 : 2 więcej
KS Dzikowo - Błękitni Ostrowice 2 : 1 więcej
KS Mustang - Darłovia II Darłowo 3 : 0 więcej
Wrzos Wrzosowo - Strong Zielenica 2 : 3 więcej
Gwardia Koszalin JS - Saturn Mielno 3 : 0 więcej
Syrena-Grot Rymań - Grot Gorawino 0 : 3 więcej
15 sierpień
piła nożna Sparingi
Znicz Wysoka Kamieńska - Jantar II Dziwnów 1 : 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Korona Kielce - Warta Poznań 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Rekord Bielsko-Biała - Warta Poznań SA 0 : 0 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Świt II Szczecin - Czarni Szczecin 0 : 3 więcej
SALOS Szczecin JS - Zryw Kołbaskowo 5 : 1 więcej
Znicz Niedźwiedź - Myśla Dargomyśl 1 : 7 więcej
Darpol Barzowice - Mechanik II Iskra Kłanino 0 : 13 więcej
16 sierpień
piła nożna Sparingi
Oldboje Iskra Białogard - Skup Aut RADZI-MIL Oldboje T. 3 : 1 więcej
17 sierpień
piła nożna III liga gr. 2
Stolem Gniewino - Błękitni Stargard 1 : 2 więcej
Świt Szczecin - Gedania Gdańsk 1 : 1 więcej
Unia Solec Kujawski - Olimpia Grudziądz 0 : 4 więcej
Sokół Kleczew - Polonia Środa Wlkp. 1 : 0 więcej
Jarota Jarocin - Unia Janikowo 1 : 1 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - Zawisza Bydgoszcz 0 : 4 więcej
Unia Swarzędz - Pogoń II Szczecin 1 : 2 więcej
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 0 : 1 więcej
Vineta Wolin - Cartusia Kartuzy 1 : 0 więcej
18 sierpień
piła nożna Sparingi
Korona Stuchowo - Orzeł Mrzeżyno 10 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Victoria Sianów - Gryf Polanów 6 : 1 więcej
19 sierpień
piła nożna Sparingi
18:30  Polonia Giżyn - Sęp Brzesko więcej
piła nożna Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica 2 : 1 więcej
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2 : 2 więcej
piła nożna II liga
Garbarnia Kraków - Lech II Poznań 0 : 1 więcej
20 sierpień
piła nożna Sparingi
17:30  Orkan Suchań - Kluczevia II Stargard więcej
Spójnia Świdwin - Wicher Rąbino 8 : 3 więcej
17:00  Okręt Mirand Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
Wicher Brojce - Jastrząb Łosośnica 4 : 3 więcej
Dęby Rogowo - Jedność Przewłoki 7 : 1 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Fala Międzyzdroje 4 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 1 : 1 więcej
Warta Poznań - Widzew Łódź 0 : 1 więcej
Wisła Płock - Korona Kielce 2 : 1 więcej
piła nożna II liga
Motor Lublin - Stomil Olsztyn 1 : 0 więcej
KKS Kalisz - Pogoń Siedlce 3 : 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Siarka Tarnobrzeg 3 : 2 więcej
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków 2 : 1 więcej
Górnik Polkowice - Śląsk II Wrocław 1 : 3 więcej
Polonia Warszawa - Wisła Puławy 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Gryf Kamień Pomorski - Polonia Płoty 4 : 0 więcej
Płomień Myślino - Iskra Golczewo 0 : 7 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Astra Ustronie Morskie 0 : 2 więcej
Sarmata Dobra - AP Kotwica Kołobrzeg 0 : 3 więcej
Sparta Gryfice - Orzeł Łoźnica 0 : 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Jantar Dziwnów 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Mierzynianka Mierzyn - Osadnik Myślibórz 1 : 1 więcej
Arkonia Szczecin - Czcibor Cedynia 5 : 2 więcej
Ehrle Dobra - KP Przecław 1 : 4 więcej
Morzycko Moryń - Kasta Szczecin-Majowe 0 : 1 więcej
Iskra Banie - Ogniwo Babinek 4 : 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Orzeł Grzędzice 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wybrzeże Biesiekierz - KS Sieciemin 5 : 0 więcej
Iskra Białogard - Radew Białogórzyno 1 : 2 więcej
Głaz Tychowo - Sokół Karlino 2 : 3 więcej
Zefir Wyszewo - Zawisza Grzmiąca 4 : 1 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Sława Sławno 2 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - GKS Manowo 1 : 1 więcej
Wrzos Wrześnica - Vimobilia Będzino 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Lech Czaplinek - Unia Dolice 2 : 2 więcej
Zorza Dobrzany - Kłos Pełczyce 1 : 2 więcej
Ina Ińsko - Sokół Suliszewo 3 : 0 więcej
Piast Chociwel - Olimp Złocieniec 1 : 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Drawa Drawsko Pom. 2 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Łubowo 0 : 2 więcej
Pogoń Barlinek - Światowid 63 Łobez 3 : 3 więcej
Korona Człopa - Orzeł Bierzwnik 3 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia 1 : 1 więcej
Unia Janikowo - Pogoń N. Skalmierzyce 1 : 3 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Vineta Wolin 8 : 5 więcej
Gedania Gdańsk - Unia Solec Kujawski 5 : 2 więcej
Cartusia Kartuzy - Jarota Jarocin 1 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Gavia Choszczno - Chemik Police 2 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Bałtyk Koszalin 0 : 2 więcej
Hutnik Szczecin - Orzeł Wałcz 4 : 0 więcej
Mechanik Bobolice - Flota Świnoujście 1 : 4 więcej
MKP Szczecinek - Dąb Dębno 5 : 3 więcej
Iskierka Szczecin - Wieża Postomino 2 : 1 więcej
Olimp Gościno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 : 3 więcej
Rasel Dygowo - Błękitni II Stargard 2 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Biali Sądów 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Sportowa Czwórka Radom - Pogoń Tczew 0 : 6 więcej
AP Lotos Gdańsk - Śląsk Wrocław 1 : 2 więcej
Górnik Łęczna - Medyk Konin 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Korona SA Kielce - Raków Częstochowa 1 : 1 więcej
KKS Lech Poznań - Polonia Warszawa 1 : 2 więcej
Wisła Kraków SA - Cracovia SSA Kraków 2 : 0 więcej
Legia Warszawa S.A. - Zagłębie Lubin 5 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok SSA 1 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia SSA 3 : 2 więcej
Odra Opole - Chrobry Głogów U17 4 : 3 więcej
Zagłebie Sosnowiec - KKS Lech Poznań 1 : 2 więcej
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław 3 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Rekord Bielsko-Biała 6 : 0 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Ina Recz - Energetyk Gryfino 2 : 6 więcej
GKS Kołbacz - Orzeł Małkocin 1 : 1 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Pęzino 1 : 3 więcej
Pomorzanin Cychry - Sokół Pyrzyce 2 : 4 więcej
Korona Raduń - Wicher Steklno 2 : 3 więcej
Promień Mosty - Tanowia Tanowo 2 : 4 więcej
Vielgovia Szczecin - Dąb Dębice 2 : 3 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Pomorzanin Przybiernów 3 : 0 więcej
21 sierpień
piła nożna Sparingi
16:00  Grot Gardno - Pionier Szczecin więcej
piła nożna Ekstraklasa
Piast Gliwice - Stal Mielec 4 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Radomiak Radom 0 : 1 więcej
piła nożna II liga
Radunia Stężyca - GKS 1962 Jastrzębie 4 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Ina Goleniów 2 : 5 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Mewa Resko 9 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Stal Szczecin - Rurzyca Nawodna 1 : 2 więcej
Łabędź Widuchowa - Odra Chojna 0 : 6 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Błękitni Stargard - KP Starogard Gdański 1 : 1 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Unia Swarzędz 4 : 0 więcej
Olimpia Grudziądz - Sokół Kleczew 0 : 0 więcej
Stolem Gniewino - Świt Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Pogoń Szczecin - KS AZS UJ Kraków 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze S.A. 0 : 0 więcej
Arka Gdynia SSA - Lechia Gdańsk 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Zawisza Bydgoszcz - Chemik Bydgoszcz 2 : 0 więcej
Warta Poznań SA - Pogoń Szczecin U17 5 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
KKS Lech Poznań - Lotos Gdańsk UKS 3 : 0 więcej
Jaguar Gdańsk - AP Reissa Poznań 0 : 1 więcej
FASE Szczecin - Warta Poznań 2 : 0 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Jantar Siemyśl - Błonie Barwice 3 : 2 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Arkadia Malechowo 5 : 4 więcej
Derby Karścino - Strong Zielenica 0 : 3 więcej
Grot Gorawino - KS Mustang 5 : 1 więcej
Gwardia Koszalin JS - Ikar Krosino 0 : 0 więcej
KS Dzikowo - Wrzos Borne Sulinowo 4 : 2 więcej
Grom Szwecja - Santos Kłębowiec 1 : 5 więcej
Wspólni Różewo - KS Gwda Wielka 0 : 0 więcej
Wicher Przelewice - Stal Lipiany 3 : 3 więcej
Okręt Mirand Szczecin - Korona Stuchowo 3 : 0 więcej
Future Szczecin - Czarni Szczecin 2 : 4 więcej
Myśla Dargomyśl - Chrobry Lisie Pole 3 : 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - Radowia Radowo Małe 2 : 2 więcej
Ina Stradzewo - Iskra Pomień 5 : 2 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Wicher Reptowo 4 : 0 więcej
SALOS Szczecin JS - Chemik II Police 3 : 2 więcej
Płomień Lisowo - Piast Karsko 1 : 5 więcej
Błękitni Stargard JS - Czarni Fiege Lubanowo 6 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin JM 4 : 3 więcej
22 sierpień
piła nożna II liga
Zagłębie II Lubin - Hutnik Kraków 4 : 2 więcej
23 sierpień
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Czarni Sosnowiec - GKS Katowice 0 : 1 więcej
24 sierpień
5. Memoriał Wiesława Maniaka więcej
Monika Pyrek Tour 2022 - Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
GKS Manowo - Wrzos Wrześnica 12 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Sportis KKP Bydgoszcz - UKS SMS Łódź 0 : 1 więcej
26 sierpień
Turniej piłkarski dla dzieci „Zakończenie wakacji 2022” więcej
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1 : 1 więcej
Stal Mielec - Legia Warszawa 0 : 1 więcej
piła nożna II liga
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków 3 : 2 więcej
GKS 1962 Jastrzębie - Pogoń Siedlce 3 : 1 więcej
Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg 1 : 2 więcej
Stomil Olsztyn - KKS Kalisz 0 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Unia Swarzędz - Unia Janikowo 1 : 0 więcej
Bałtyk Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 1 : 5 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Gryf Kamień Pomorski - Pogoń Oldboys Połczyn Zdrój 2 : 4 więcej
27 sierpień
piła nożna Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 3 : 0 więcej
Widzew Łódź - Wisła Płock 2 : 1 więcej
Miedź Legnica - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
Radomiak Radom - Korona Kielce 0 : 2 więcej
piła nożna II liga
Siarka Tarnobrzeg - Zagłębie II Lubin 2 : 3 więcej
Śląsk II Wrocław - Motor Lublin 1 : 1 więcej
Lech II Poznań - Olimpia Elbląg 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Orzeł Łoźnica - Prawobrzeże Świnoujście 2 : 1 więcej
Mewa Resko - Pomorzanin Sławoborze 2 : 4 więcej
Iskra Golczewo - Kotwica II Kołobrzeg 2 : 2 więcej
Polonia Płoty - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ogniwo Babinek - Jeziorak Szczecin 1 : 3 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Iskra Banie 4 : 0 więcej
Odra Chojna - Arkonia Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Gryf Polanów - Wybrzeże Biesiekierz 0 : 2 więcej
Sława Sławno - Darłovia Darłowo 2 : 3 więcej
Zawisza Grzmiąca - Wiekowianka Wiekowo 0 : 0 więcej
Sokół Karlino - Zefir Wyszewo 0 : 3 więcej
Radew Białogórzyno - Głaz Tychowo 0 : 2 więcej
Iskra Białogard - KS Sieciemin 1 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Orzeł Bierzwnik - Lech Czaplinek 1 : 3 więcej
Orzeł Łubowo - Pogoń Barlinek 1 : 4 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Pogoń Połczyn Zdrój 3 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski 1 : 1 więcej
Sokół Suliszewo - Piast Chociwel 1 : 5 więcej
Kłos Pełczyce - Ina Ińsko 5 : 4 więcej
Unia Dolice - Zorza Dobrzany 3 : 4 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Unia Solec Kujawski - Stolem Gniewino 1 : 1 więcej
Sokół Kleczew - Gedania Gdańsk 1 : 2 więcej
Vineta Wolin - Olimpia Grudziądz 0 : 5 więcej
Jarota Jarocin - Polonia Środa Wlkp. 1 : 2 więcej
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 0 : 2 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - Cartusia Kartuzy 3 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Chemik Police - Biali Sądów 2 : 1 więcej
Błękitni II Stargard - Gwardia Koszalin 4 : 1 więcej
Olimp Gościno - Rasel Dygowo 0 : 4 więcej
Wieża Postomino - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 : 2 więcej
Flota Świnoujście - MKP Szczecinek 7 : 1 więcej
Orzeł Wałcz - Mechanik Bobolice 1 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Hutnik Szczecin 4 : 1 więcej
Gavia Choszczno - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Zalew Stepnica - Korona Stuchowo 3 : 6 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Fala Międzyzdroje 7 : 3 więcej
LZS Błękitni Trzygłów - Leśnik Kliniska 2 : 1 więcej
Hanza Goleniów - Vineta II Wolin 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Płomień Lisowo - Dąb Dębice 1 : 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Ikar Krosino 1 : 4 więcej
Masovia Maszewo - Orkan Dalewo 9 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Dęby Rogowo - Piast Kolin 4 : 5 więcej
Sokół Pyrzyce - Orzeł Pęzino 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
GKS Kołbacz - Energetyk Gryfino 0 : 3 więcej
Chemik II Police - Wołczkowo-Bezrzecze 2 : 1 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Vielgovia Szczecin 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Chrobry Lisie Pole - Piast Karsko 3 : 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Witniczanka Witnica 2 : 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zieloni Zielin 6 : 2 więcej
Stal Lipiany - GKS Golenice 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Korona Raduń - Pomorzanin Zamęcin 6 : 0 więcej
Orkan Suchań - Błękitni Pomierzyn 2 : 4 więcej
Ina Recz - Klon Krzęcin 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wrzos Wrzosowo - Passat Bukowo Morskie 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Wrzos Borne Sulinowo - Santos Kłębowiec 2 : 4 więcej
Wspólni Różewo - Mechanik Turowo 2 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Dąb Dębno JS - Świt Szczecin 2 : 6 więcej
Żaki Szczecin - Arkonia Szczecin 3 : 2 więcej
Akademia MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin JS 1 : 5 więcej
SALOS Szczecin JS - Kotwica Kołobrzeg JS 10 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
KS AZS UJ Kraków - Górnik Łęczna 3 : 4 więcej
GKS Katowice - Pogoń Szczecin 3 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - Sportowa Czwórka Radom 6 : 0 więcej
Pogoń Tczew - Czarni Sosnowiec 0 : 4 więcej
Medyk Konin - AP Lotos Gdańsk 2 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Sportis KKP Bydgoszcz 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Escola Varsovia - Korona SA Kielce 0 : 2 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - Miedź Legnica 4 : 0 więcej
Polonia Warszawa - Wisła Kraków SA 1 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - KKS Lech Poznań 2 : 3 więcej
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Rekord Bielsko-Biała - Zawisza Bydgoszcz 6 : 1 więcej
KKS Lech Poznań - Lechia Gdańsk 0 : 2 więcej
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 1 : 2 więcej
Chrobry Głogów U17 - Warta Poznań SA 0 : 3 więcej
FASE Szczecin - Odra Opole 3 : 2 więcej
Pogoń Szczecin U17 - Zagłębie Lubin 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
KKS Lech Poznań - Akademia Pogoń Szczecin 2 : 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet
WIKĘD Luzino - Lechia Gdańsk 0 : 5 więcej
Warta Poznań - KA4 resPect Krobia 4 : 0 więcej
Błękitni Stargard - UKS Victoria SP2 Sianów 2 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
SALOS Szczecin JM - Błękitni Stargard 2 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin JM - FASE Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Arkonia II Szczecin - Chemik Police 3 : 1 więcej
Błękitni II Stargard - Pogoń Barlinek 11 : 0 więcej
MKP Szczecinek - Football Arena Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Perła Gmina Dygowo - Oldboje Szczecinek 0 : 3 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - TKKF Strażak Koszalin 4 : 1 więcej
Skup Aut RADZI-MIL Oldboje T. - Oldboje Iskra Białogard 3 : 1 więcej
Zryw Kretomino - Amator Kołobrzeg 2 : 0 więcej
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 4 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Mirstal Mirosławiec 3 : 4 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Sparta Gryfice - Drawa/Krystan Drawsko 9 : 3 więcej
Oldboje Wyszewo - Bizon Cerkwica 2 : 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Maxtrans-Sokół Karlino 1 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pamet Świdwin 3 : 3 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Pomorzanin Sławoborze 3 : 0 więcej
28 sierpień
43. PKO Półmaraton Szczecin więcej
Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022 więcej
Turniej piłkarski dla dzieci „Zakończenie wakacji 2022” więcej
piła nożna Sparingi
17:00  Bryza Reńsko - Jedność Przewłoki więcej
piła nożna Ekstraklasa
Cracovia Kraków - Warta Poznań 0 : 2 więcej
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa 1 : 4 więcej
Lech Poznań - Piast Gliwice 1 : 0 więcej
piła nożna II liga
Znicz Pruszków - Górnik Polkowice 2 : 0 więcej
Hutnik Kraków - Polonia Warszawa 1 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
AP Kotwica Kołobrzeg - Sparta Gryfice 0 : 7 więcej
Astra Ustronie Morskie - Sarmata Dobra 2 : 2 więcej
Ina Goleniów - Płomień Myślino 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Orzeł Grzędzice - Stal Szczecin 0 : 4 więcej
KP Przecław - Morzycko Moryń 3 : 0 więcej
Czcibor Cedynia - Ehrle Dobra 0 : 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Łabędź Widuchowa 4 : 2 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Rurzyca Nawodna 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Vimobilia Będzino - Victoria Sianów 4 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Światowid 63 Łobez - Korona Człopa 1 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Świt Szczecin - Błękitni Stargard 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Dąb Dębno - Iskierka Szczecin 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Resko Karcino - OKS Center MD Goleniów 3 : 6 więcej
Wicher Brojce - Bizon Cerkwica 3 : 2 więcej
Jantar II Dziwnów - Pionier Żarnowo 5 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Jastrząb Łosośnica - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 4 więcej
Radowia Radowo Małe - Redłovia Redło 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Wicher Przelewice - Sparta Skalin 1 : 2 więcej
Wicher Reptowo - Orzeł Małkocin 4 : 2 więcej
Znicz Niedźwiedź - Sęp Brzesko 0 : 1 więcej
Kluczevia II Stargard - Gwiazda Żalęcino 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Sztorm Szczecin - Czarni Szczecin 0 : 4 więcej
Unia Swochowo - Zryw Kołbaskowo 1 : 5 więcej
Grot Gardno - Tanowia Tanowo 8 : 2 więcej
Odrzanka Radziszewo - Wicher Steklno 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Sekwoja Brwice - Piast Piaseczno 0 : 1 więcej
Polonia Giżyn - Mieszko Mieszkowice 5 : 0 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Pomorzanin Cychry 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Sokół Granowo - Iskra Pomień 1 : 8 więcej
Ina Nadarzyn - Iskra Lutówko 3 : 7 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Świt Barnimie 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Gryf Dobrowo - Hajka Zegrze Pomorskie 1 : 1 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Strong Zielenica 0 : 0 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Fala ABFrost Gąski 0 : 1 więcej
KS Skibno - Darłovia II Darłowo 3 : 1 więcej
LZS Kowalewice - Saturn Mielno 7 : 0 więcej
Arkadia Malechowo - Wicher Mierzym 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błonie Barwice - KS Dzikowo 1 : 1 więcej
Pogoń Wierzchowo - Wiarus Żółtnica 3 : 1 więcej
Grom Szwecja - Hubertus Biały Bór 5 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 3 : 3 więcej
Cracovia SSA Kraków - Legia Warszawa S.A. 0 : 5 więcej
Górnik Zabrze S.A. - Arka Gdynia SSA 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Chemik Bydgoszcz - Zagłebie Sosnowiec 2 : 3 więcej
Arka Gdynia SSA - Raków Częstochowa 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Lechia Gdańsk - Jaguar Gdańsk 6 : 1 więcej
AP Reissa Poznań - FASE Szczecin 0 : 5 więcej
Lotos Gdańsk UKS - Warta Poznań 1 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - Victoria Niemcz Osielsko 3 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Arkonia Szczecin JM - Żaki Szczecin 1 : 5 więcej
29 sierpień
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Gwardia Koszalin - Świt Szczecin 4 : 0 więcej
30 sierpień
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Wicher Przelewice - Unia Dolice 1 : 5 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Pogoń Barlinek - Arkonia II Szczecin 1 : 5 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Intermarche-Rega Trzebiatów - Pamet Świdwin 3 : 1 więcej
31 sierpień
piła nożna Ekstraklasa
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin 1 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Chemik Police 1 : 2 więcej
Biali Sądów - Błękitni II Stargard 1 : 2 więcej
Gwardia Koszalin - Olimp Gościno 4 : 2 więcej
Hutnik Szczecin - Gavia Choszczno 2 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Bałtyk Koszalin 1 : 2 więcej
MKP Szczecinek - Orzeł Wałcz 5 : 3 więcej
Iskierka Szczecin - Flota Świnoujście 0 : 3 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Dąb Dębno 2 : 0 więcej
Rasel Dygowo - Wieża Postomino 3 : 2 więcej
piła nożna Puchar Polski PZPN
Pogoń II Szczecin - GKS Katowice 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Miedź Legnica - Escola Varsovia 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Górnik Zabrze - FASE Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Dąb Dębice - Orzeł Małkocin 4 : 1 więcej
Tanowia Tanowo - Kłos Pełczyce 3 : 0 więcej
Błękitni Stargard JS - Gryf Kamień Pomorski 3 : 5 więcej
Czcibor Cedynia - Arkonia Szczecin 0 : 5 więcej
Energetyk Gryfino - Łabędź Widuchowa 1 : 2 więcej
Ina Goleniów - Sparta Gryfice 3 : 2 więcej
Ina Stradzewo - Orzeł Bierzwnik 1 : 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Jantar Dziwnów 5 : 1 więcej
Kluczevia II Stargard - Piast Chociwel 0 : 3 więcej
Mewa Resko - Zorza Dobrzany 2 : 5 więcej
Myśla Dargomyśl - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 : 0 więcej
Orzeł Pęzino - Iskra Golczewo 0 : 7 więcej
Orzeł Łożnica - Światowid 63 Łobez 4 : 4 więcej
Piast Karsko - Iskra Banie 5 : 2 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Ina Ińsko 3 : 0 więcej
SALOS Szczecin JS - Mierzynianka Mierzyn 1 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Polonia Płoty 1 : 3 więcej
Sokół Pyrzyce - Morzycko Moryń 4 : 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Orzeł Grzędzice 5 : 1 więcej
Okręt Mirand Szczecin - Ogniwo Babinek 5 : 0 więcej
Pogoń Barlinek - Stal Szczecin 0 : 2 więcej
Czarni Szczecin - Odra Chojna 1 : 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Kasta Szczecin-Majowe 2 : 0 więcej
Osadnik Myślibórz - KP Przecław 6 : 4 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
FASE Szczecin - SALOS Szczecin JM 1 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Arkonia Szczecin JM 0 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
MKP Szczecinek - Bałtyk II Koszalin 2 : 1 więcej
Football Arena Szczecin - Chemik Police 1 : 9 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Błękitni II Stargard 1 : 6 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Lech Czaplinek - Mirstal Mirosławiec 5 : 2 więcej
Olimp Złocieniec - Amator Kołobrzeg 2 : 2 więcej
Oldboje Iskra Białogard - Zryw Kretomino 2 : 1 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Tychowo 5 : 5 więcej
Victoria Sianów - Oldboje Szczecinek 0 : 3 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Drawa Drawsko - Pomorzanin Sławoborze 1 : 7 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sokół Stara Dąbrowa 1 : 2 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje Błękitni Gonne Małe 10 : 2 więcej
Bizon Cerkwica - Oldboje Światowid 63 Łobez 1 : 6 więcej
Sparta Gryfice - Gryf Kamień Pomorski 2 : 3 więcej
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia







Niecałe trzy dni dzielą nas od meczu otwarcia Mistrzostw Świata w Katarze. Mundialu nietypowego, bo zamiast ciepłych wakacyjnych dni mamy za oknem jesienną aurę. Jednak aby troche podgrzać atmosferę przygotowaliśmy MundialTypera i zapraszamy wszystkich użytkowników portalu do zabawy w typowanie spotkań.



Zasady są proste i chyba już większości znane - typujemy wyniki, ilość kartek i rzutów rożnych w każdym spotkaniu na Mundialu. Wszystko jest odpowiednio punktowane, a ten kto zdobędzie największą ilość punktów zostaje naszym królem MundialTypera.

MundialTyper - Katar 2022

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
5 » MundialTyper na Ligowcu
1 » Karnet. Twoje miejsce w »
mecze:
8 » Zefir Wyszewo-Wiekowian »
7 » Ina Goleniów-Gryf Kamie »
7 » Sęp Brzesko-Kluczevia I »
6 » GKS Manowo-Darłovia Dar »
6 » Tanowia Tanowo-Dąb Dębn »
3 » MKS Sokół Karlino-Iskra »
3 » Błękitni Pomierzyn-Ina  »
2 » Strong Zielenica-Mechan »
2 » Jeziorak Szczecin-Stal  »
2 » Ina Goleniów-Biali Sądó »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
jurgol niemammoni...
paulinus pyraq
radar87
gości: 10
statystyki portalu
• drużyn: 3034
• imprez: 141801
• newsów: 76848
• użytkowników: 80301
• komentarzy: 1151532
• zdjęć: 861254
• relacji: 40080
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies