ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 19 czerwiec 2021
pokaż:
19 czerwiec
Świnoujście Match Race więcej
54 Letnie Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Zorza Dobrzany - Unia Dolice 2 : 3 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce 6 : 2 więcej
Ogniwo Babinek - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 : 4 więcej
Iskra Banie - Odra Chojna 4 : 4 więcej
Orkan Suchań - Stal Lipiany 3 : 8 więcej
Morzycko Moryń - Pogoń Barlinek 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Leśnik Manowo - Iskierka Szczecin 3 : 0 więcej
Polonia Płoty - Wieża Postomino 2 : 8 więcej
Sparta Węgorzyno - Sokół Karlino 1 : 8 więcej
Hutnik Szczecin - Vineta Wolin 1 : 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Biali Sądów 4 : 3 więcej
Darłovia Darłowo - Błękitni II Stargard 1 : 0 więcej
MKP Szczecinek - Gryf Kamień Pomorski 3 : 3 więcej
Lech Czaplinek - Mechanik Bobolice 0 : 4 więcej
Olimp Gościno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 3 więcej
Ina Goleniów - Rasel Dygowo 5 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Płomień Pobłocie Wielkie - Sokół Lulewice 7 : 1 więcej
Korona Stuchowo - Bałtyk Gostyń 8 : 1 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Wrzos Wrzosowo 15 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Pionier Żarnowo - Leśnik Kliniska 0 : 2 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Błękitni Trzygłów 0 : 1 więcej
Masovia Maszewo - Radowia Radowo Małe 3 : 0 więcej
Promień Mosty - Jastrząb Łosośnica 1 : 3 więcej
Sowianka Sowno - Pomorzanin Przybiernów 10 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Rolpol Chlebowo - Orkan Dalewo 1 : 1 więcej
Ina Ińsko - Unia Stargard 4 : 0 więcej
Zorza Tychowo - Płomień Lisowo 0 : 5 więcej
Orzeł Pęzino - Czarni Marianowo 3 : 3 więcej
Sparta Skalin - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 7 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Zryw Kołbaskowo - Aquila Szczecin 3 : 0 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Wicher Steklno 2 : 4 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Grot Gardno 4 : 3 więcej
Odrzanka Radziszewo - Czarni Szczecin 1 : 11 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Pomorzanin Cychry - Zjednoczeni Kurzycko 13 : 2 więcej
Mieszko Mieszkowice - LUKS Krzywin 1 : 1 więcej
Witniczanka Witnica - Łabędź Widuchowa 1 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Piast Kolin - Wicher Przelewice 7 : 2 więcej
Mechanik Warnice - Bryza Reńsko 4 : 1 więcej
Koral Mostkowo - Czarni Fiege Lubanowo 0 : 3 więcej
Sęp Brzesko - Iskra II Banie 9 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Ina Recz - Klon Krzęcin 0 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Sokół Suliszewo - Wspólni Różewo 1 : 4 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Pionier Szczecin - Rybak Trzebież 0 : 5 więcej
Aquila II Szczecin - GKS Kołbacz 0 : 3 więcej
Prawobrzeże Szczecin - FASE Szczecin 0 : 3 więcej
Future Szczecin - Okręt Szczecin 0 : 11 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Jagiellonia Białystok SSA - Śląsk Wrocław 1 : 2 więcej
Legia Warszawa S.A. - Hutnik Kraków 4 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 2 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
KA4 resPect Krobia - Błękitni Stargard 3 : 0 więcej
LFA Szczecin - Victoria Niemcz Osielsko 7 : 0 więcej
UKS Victoria SP2 Sianów - Energetyk Junior Gryfino 3 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO
Oldboje Bruskowo Wielkie - Maxtrans-Sokół Karlino 3 : 1 więcej
Ikar Krosino - Intermarche-Rega Trzebiatów 6 : 0 więcej
Bizon Cerkwica - Oldboje Światowid 63 Łobez 0 : 5 więcej
Pamet Świdwin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 0 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Wyszewo 2 : 5 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 1 : 8 więcej
piła nożna I Liga PLO
Amator Kołobrzeg - Olimp Złocieniec 4 : 4 więcej
Sparta Gryfice - Mirstal Mirosławiec 3 : 4 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Lech Czaplinek 1 : 6 więcej
Victoria Sianów - Zryw Kretomino 2 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Darłovia Darłowo 5 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
Świt Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
Świt Szczecin - Gwardia Koszalin 3 : 0 więcej
Hutnik Szczecin - Flota Świnoujście 4 : 6 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Warta Poznań - Lechia Gdańsk 1 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg 2 : 6 więcej
Górnik Konin - Mieszko Gniezno 4 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 1 : 0 więcej
Unia Janikowo - Flota Świnoujście 1 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Unia Swarzędz 2 : 1 więcej
Nielba Wągrowiec - Pomorzanin Toruń 2 : 4 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
GKS Przodkowo - Radunia Stężyca 0 : 10 więcej
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 2 : 1 więcej
Elana Toruń - Polonia Środa Wlkp. 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 gr. A RW
Mewa Resko - Arkonia Szczecin 3 : 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 : 3 więcej
Iskra Golczewo - Sparta Gryfice 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 gr. B RW
Jantar Dziwnów - Dąb Dębice 2 : 0 więcej
Stal Szczecin - KS Fala Międzyzdroje 1 : 0 więcej
Sarmata Dobra - Orzeł Łoźnica 6 : 0 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Wicher Brojce 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. A RW
Iskra Białogard - Pomorzanin Sławoborze 1 : 0 więcej
Sława Sławno - Astra Ustronie Morskie 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. B RW
LZS Kowalewice - Błękitni Stary Jarosław 2 : 1 więcej
Radew Białogórzyno - Strong Zielenica 2 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Płomień Myślino 4 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







Już dziś zaczynają się rozgrywki ligowe w sezonie 2022/23, a my wracamy z typowaniem wyników.

Zabawa zawsze cieszyła się duża popularnościa, widzieliśmy Wasze typowania poprzednich sezonów w komentarzach, więc kopnęliśmy admina, żeby odkurzył stare skrypty, sprawdził czy działają, poprawił co trzeba i uruchomił.



Zasady pozostają niezmienione:
- każdy typ - to jedna szansa na zwycięstwo
- każdy trafny typ to krok do wygranej i sławy

Listę lig, w których można typować znadziecie tutaj, oprócz tego link do typer znajdzie się w 'najbliższych meczach' na podstronie każdej ligi.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Bejuk w Energetyku
1 » Medal Majki i Gadowskie »
1 » Rozmys siódmy, Dobek z  »
1 » ME: Jackiewicz z brązow »
1 » Medale kolarek
1 » Maira Cipriano siatkark »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
46 » Ina Goleniów-Polonia Pł »
33 » Bałtyk Koszalin-Gavia C »
25 » Orzeł Wałcz-Wybrzeże Re »
22 » Dąb Dębno-Mechanik Bobo »
17 » Gavia Choszczno-Chemik  »
15 » Iskra Golczewo-Intermar »
14 » Spójnia Świdwin-Pomorza »
13 » Vimobilia Będzino-Darło »
13 » Wieża Postomino-MKP Szc »
12 » Olimp Gościno-Iskierka  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
emil123 EMIL230620...
ligamistrz...
gości: 3
statystyki portalu
• drużyn: 3018
• imprez: 138734
• newsów: 76543
• użytkowników: 79977
• komentarzy: 1143114
• zdjęć: 851184
• relacji: 39903
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies