ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 12 czerwiec 2021
pokaż:
12 czerwiec
4 Amatorski Turniej PIłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Płotów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Unia Dolice - A.P. Gavia Choszczno 3 : 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Osadnik Myślibórz 0 : 2 więcej
Energetyk Gryfino - Zorza Dobrzany 0 : 3 więcej
Stal Lipiany - Pogoń Barlinek 3 : 2 więcej
Orkan Suchań - Iskra Banie 0 : 5 więcej
Odra Chojna - Dąb Dębno 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Intermarche-Rega Trzebiatów - Rasel Dygowo 1 : 2 więcej
Leśnik Manowo - Vineta Wolin 1 : 1 więcej
Polonia Płoty - Iskierka Szczecin 0 : 6 więcej
Lech Czaplinek - Gryf Kamień Pomorski 0 : 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 : 9 więcej
MKP Szczecinek - Biali Sądów 3 : 2 więcej
Wieża Postomino - Mechanik Bobolice 5 : 4 więcej
Olimp Gościno - Orzeł Wałcz 4 : 2 więcej
Ina Goleniów - Błękitni II Stargard 2 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Płomień Pobłocie Wielkie - Syrena-Grot Rymań 1 : 5 więcej
Wrzos Wrzosowo - Kotwica II Kołobrzeg 1 : 1 więcej
Bałtyk Gostyń - AP Kotwica Kołobrzeg 2 : 6 więcej
Derby Karścino - Grot Gorawino 0 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Znicz Wysoka Kamieńska - Promień Mosty 3 : 2 więcej
Masovia Maszewo - Zalew Stepnica 10 : 0 więcej
Jastrząb Łosośnica - Leśnik Kliniska 2 : 1 więcej
Sowianka Sowno - OKS Center MD Goleniów 1 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Czarni Marianowo - WODR Barzkowice 3 : 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino 0 : 4 więcej
Ina Ińsko - Orkan Dalewo 4 : 0 więcej
Sparta Skalin - Płomień Lisowo 1 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Wołczkowo-Bezrzecze - Aquila Szczecin 2 : 3 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Świat Drzewa KP Przecław 8 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Mieszko Mieszkowice - Rurzyca Nawodna 2 : 2 więcej
Witniczanka Witnica - LUKS Krzywin 3 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Piast Kolin - Jedność Przewłoki 4 : 1 więcej
Mechanik Warnice - Iskra II Banie 3 : 1 więcej
Sęp Brzesko - Czarni Fiege Lubanowo 0 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Świt Barnimie - Sokół Sokoliniec 4 : 4 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Korona Raduń 1 : 5 więcej
Klon Krzęcin - Iskra Pomień 1 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Kopanik Lubno - Znicz Dzikowo 0 : 3 więcej
Wspólni Różewo - Błękitni Pomierzyn 2 : 1 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Grom Szwecja 5 : 0 więcej
Santos Kłębowiec - Grom Giżyno 4 : 4 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Prawobrzeże Szczecin - GKS Kołbacz 4 : 5 więcej
Pionier Szczecin - Okręt Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Polonia Gryfino - Sokół II Pyrzyce 0 : 10 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Hutnik Kraków - Górnik Zabrze S.A. 1 : 0 więcej
SKS Gwarek Zabrze - Jagiellonia Białystok SSA 5 : 2 więcej
Cracovia SSA Kraków - Śląsk Wrocław 1 : 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
Błękitni Stargard - UKS Victoria SP2 Sianów 1 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - GOSRiT Luzino 2 : 0 więcej
piła nożna eWinner II liga
KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 1 : 1 więcej
Sokół Ostróda - GKS Katowice 3 : 2 więcej
Stal Rzeszów - Lech II Poznań 0 : 2 więcej
Chojniczanka Chojnice - Górnik Polkowice 1 : 1 więcej
Garbarnia Kraków - Skra Częstochowa 4 : 4 więcej
Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce 4 : 3 więcej
Motor Lublin - Olimpia Grudziądz 5 : 2 więcej
Wigry Suwałki - Znicz Pruszków 0 : 0 więcej
Śląsk II Wrocław - Błękitni Stargard 5 : 1 więcej
piła nożna II Liga PLO
Oldboje Wyszewo - Sokół Stara Dąbrowa 1 : 0 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 14 : 2 więcej
Pamet Świdwin - Ikar Krosino 3 : 3 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 2 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Bizon Cerkwica 6 : 2 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Oldboje Bruskowo Wielkie 1 : 5 więcej
piła nożna I Liga PLO
Mechanik Bobolice - Zryw Kretomino 1 : 2 więcej
Darłovia Darłowo - Lech Czaplinek 8 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Olimp Złocieniec 2 : 3 więcej
Amator Kołobrzeg - Gryf Kamień Pomorski 7 : 0 więcej
Iskra Białogard - Victoria Sianów 3 : 2 więcej
Mirstal Mirosławiec - STLA Szczecinek 0 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
Żaki Szczecin - Świt Szczecin 6 : 2 więcej
15:30  FASE Szczecin - Unia Białogard więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
Stal Szczecin - Świt Szczecin 0 : 3 więcej
SALOS Szczecin - Flota Świnoujście 2 : 2 więcej
Hutnik Szczecin - Bałtyk Koszalin 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Warta Poznań SA - FASE Szczecin 3 : 0 więcej
KKS Lech Poznań - Bałtyk Koszalin 3 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Błękitni Wronki 6 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań 4 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
Nielba Wągrowiec - Mieszko Gniezno 8 : 1 więcej
Unia Swarzędz - Unia Janikowo 1 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Flota Świnoujście 2 : 4 więcej
Gryf Wejherowo - Kotwica Kołobrzeg 3 : 0 więcej
Górnik Konin - Chemik Police 2 : 2 więcej
Gwardia Koszalin - Sokół Kleczew 2 : 6 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański 0 : 1 więcej
Świt Szczecin - Elana Toruń 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 gr. A RW
Arkonia Szczecin - Iskra Golczewo 1 : 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Prawobrzeże Świnoujście 5 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Pomorzanin Nowogard 2 : 1 więcej
Piast Chociwel - Jeziorak Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 gr. B RW
Wicher Brojce - Jantar Dziwnów 1 : 1 więcej
Orzeł Łoźnica - Tanowia Tanowo 3 : 0 więcej
Dąb Dębice - Stal Szczecin 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. A RW
Pomorzanin Sławoborze - Wiekowianka Wiekowo 0 : 9 więcej
Gryf Polanów - Zefir Wyszewo 1 : 2 więcej
Głaz Tychowo - Iskra Białogard 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. B RW
Strong Zielenica - Wybrzeże Biesiekierz 0 : 4 więcej
Płomień Myślino - Victoria Sianów 0 : 10 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 gr. A RW
Orzeł Bierzwnik - Olimp Złocieniec 1 : 4 więcej
Zawisza Grzmiąca - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 6 więcej
Mechanik Turowo - Calisia Kalisz Pomorski 1 : 4 więcej
Korona Człopa - KP Drawsko Pomorskie 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr.4 gr. B RW
Redłovia Redło - Wiarus Żółtnica 0 : 3 więcej
Ikar Krosino - Orzeł Łubowo 5 : 1 więcej
Spójnia Świdwin - Drzewiarz Świerczyna 6 : 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Drawa Drawno 3 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







Przypominamy o funkcjonalności portalu ligowiec.net, która jest dostępna dla KAŻDEGO użytkownika. Każdy z Was może dodać newsa, relację z meczu, czy innego wydarzenia sportowego, na którym był. Jak to zrobić?

Aby dodać newsa przykładowo w kategorii piłka nożna -> okręgówka, należy przejść do działu okręgówka, następnie kliknąć w baner u góry: Dodaj newsa. Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Po kliknięciu ten link otworzy się nam specjalny formularz, w którym należy wpisać treść newsa zgodnie , a następnie potwierdzić przyciskiem dodaj newsa.

autor: maggi

Uwaga. Przyciski dodaj swojego newsa w tej kategorii są dostępne tylko w konkretnych działach. Nie ma go na stronie głównej, także jest on nie widoczny, gdy klikniemy treść jakiegoś innego newsa zamieszczonego już u nas portalu. Pozwala to nam od razu przypisać newsa do właściwego działu.

Jakie kryteria musi spełniać news aby został zamieszczony?

Dodane przez użytkownika newsy muszą spełniać następujące kryteria:
- muszą być pisane poprawna polszczyzną, bez błędów ortograficznych.
- treść newsa musi być prawdziwa, jeśli użytkownik dodawać będzie nieprawdziwe informacje możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

W przypadku wklejenia informacji z gazety, innej strony internetowej, radia lub TV bezwzględnie należy podać źródło. Jeśli użytkownik dodawać będzie newsy pozbawione źródła informacji możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

Zapraszamy do dzielenia się informacjami, które macie.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Mimo wysokiego zwycięst »
mecze:
32 » Sokół Karlino-Gwardia K »
19 » Kłos Pełczyce-Ina Nadar »
18 » Wieża Postomino-Dąb Dęb »
17 » Derby Karścino-Gryf Dob »
14 » Dąb Dębno-Jeziorak Szcz »
13 » Orzeł Wałcz-Flota Świno »
12 » Pogoń Połczyn Zdrój-Ina »
12 » Orzeł Bierzwnik-KP Draw »
12 » Morzycko Moryń-Stal Lip »
11 » Ina Goleniów-MKP Szczec »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2956
• imprez: 131918
• newsów: 75389
• użytkowników: 79332
• komentarzy: 1125485
• zdjęć: 825725
• relacji: 39403
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies