ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 27 wrzesień 2009
pokaż:
27 wrzesień
Mistrzostwa Europy w Rajdach Terenowych więcej
Międzynarodowy Turniej Kendo - Baltic Cup więcej
V Runda Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych więcej
Zlot pojazdów tuningowanych i car audio więcej
piła nożna IV liga
Piast Drzonowo - Vineta Wolin 0 - 4 więcej
piła nożna V liga koszalińska
Bałtyk Koszalin - Wielim Szczecinek 3 - 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Mirstal Mirosławiec 2 - 0 więcej
Sokół Karlino - Orzeł Łubowo 2 - 0 więcej
Rasel Dygowo - Darłovia Darłowo 5 - 1 więcej
piła nożna V liga szczecińska
Zorza Dobrzany - Sparta Gryfice 0 - 0 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.1
Flota II Świnoujście - Promień Mosty 3 - 1 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Masovia Maszewo 2 - 3 więcej
Pogoń II Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 5 - 0 więcej
Fagus Kołbacz - Ina Ińsko 3 - 1 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.2
Czcibor Cedynia - Sęp Brzesko 1 - 3 więcej
Klon Krzęcin - Odrzanka Radziszewo 0 - 1 więcej
Koral Mostkowo - Myśla Dargomyśl 1 - 2 więcej
Jedność Przewłoki - Sokół Różańsko 0 - 1 więcej
Odra II Chojna - Drawa Drawno 1 - 4 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. północ
Iskra Białogard - Start-Iskra Mokre 3 - 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Mechanik Bobolice 4 - 1 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Wrzos Wrzosowo 3 - 1 więcej
Graf Bukówko - Płomień Myślino 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. południe
Lech II Czaplinek - Spójnia Świdwin 5 - 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Błękitni Gonne Małe 4 - 1 więcej
Drawa II Drawsko Pom. - Jedność Tuczno 0 - 2 więcej
Grom Giżyno - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 - 4 więcej
Korona Człopa - Drzewiarz Świerczyna 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
Bałtyk II Koszalin - Passat Bukowo Morskie 8 - 2 więcej
Olympic Warszkowo - Wicher Mierzym 0 - 0 więcej
Orzeł Smardzewo - KS Sieciemin 3 - 0 więcej
Victoria II Sianów - Darpol Barzowice 3 - 0 więcej
Nemeton Strzekęcino - Zieloni Rusko 6 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Płomień II Myślino - Resko Karcino 1 - 1 więcej
Grot Gorawino - Radew Białogórzyno 1 - 3 więcej
Barkas Obroty - Syrena-Grot Rymań 0 - 2 więcej
Płomień Pobłocie Wlk. - Korona Strachomino 5 - 4 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 3
Drzewiarz Krosino - Darzbór II Szczecinek 2 - 8 więcej
Bricomarche Radacz - Iskra Kłanino 4 - 1 więcej
Lider Sępolno Wielkie - Wiarus Żółtnica 2 - 5 więcej
Jedność Łąkowo - Huragan Bierzwnica 2 - 4 więcej
Redłovia Redło - Wicher Rąbino 1 - 3 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. Białogard
Parsęta Rościęcino - Ikar Krosino 3 - 2 więcej
Bajgiel Będzino - Fala Hen Gąski 0 - 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. Wałcz
Znicz Dzikowo - Błękitni Pomierzyn 1 - 0 więcej
Santos Kłębowiec - Dąb Rutwica 3 - 0 więcej
Duet Czaplice - MOSiR Wałcz 7 - 1 więcej
piła nożna I liga Północna Kobiet
Stilon Gorzów - Olimpia Szczecin 1 - 1 więcej
KKP Bydgoszcz - Victoria Sianów 8 - 1 więcej
Medyk II Konin - Pogoń Women Szczecin 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 4
Kopanik Lubno - Legion Strączno 3 - 3 więcej
Wspólni Różewo - Unia Bralin 1 - 1 więcej
LKS Karsibór - Dobrzyca Wiesiólka 1 - 1 więcej
Bytyń Nakielno - Sad Chwiram 1 - 2 więcej
Grom Szwecja - Kolejarz Wierzchowo 4 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Błękitni Trzygłów - Bizon Cerkwica 2 - 0 więcej
Rega II Trzebiatów - Bałtyk Gostyń 4 - 3 więcej
Sowianka Sowno - Pionier Żarnowo 2 - 3 więcej
Jantar Dziwnów - Bałtyk Międzywodzie 5 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Gwiazda Żalęcino - Pomorzanin Krąpiel 2 - 1 więcej
Dąb Dębice - Orkan Dalewo 1 - 0 więcej
Vitkowia Witkowo - Orzeł Pęzino 0 - 1 więcej
Zorza Tychowo - Orzeł Grzędzice 0 - 0 więcej
Unia Stargard - Czarni Marianowo 1 - 0 więcej
Rolpol Chlebowo - Piast II Chociwel 0 - 3 więcej
Błękitni II Stargard - WODR Barzkowice 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Bryza Reńsko - Czarni Lubanowo 0 - 3 więcej
Leśnik Kliniska - Rybak Trzebież 2 - 0 więcej
Znicz Niedźwiedź - Czarni Czarnówko 2 - 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Ogniwo Babinek 2 - 4 więcej
Iskra Banie - Łabędź-GryfHurt Widuchowa 1 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Sekwoja Brwice - Zieloni Zielin 0 - 4 więcej
Piast Piaseczno - Zryw Góralice 6 - 0 więcej
Pomorzanin Cychry - Klon Krzymów 1 - 2 więcej
GKS Golenice - Santos Sarbinowo 3 - 1 więcej
Orkan Rów - Zjednoczeni Kurzycko 3 - 3 więcej
Chrobry Boleszkowice - Witniczanka Witnica 2 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Iskra Warszyn - Grunwald Sława Sławęcin 2 - 5 więcej
Błyskawica Kluki - Pomorzanin Zamęcin 3 - 4 więcej
Orzeł Bierzwnik - Wicher Przelewice 2 - 0 więcej
Iskra Pomień - Świt Barnimie 0 - 2 więcej
Orzeł Żeńsko - Trojan Strąpie 2 - 5 więcej
Korona Raduń - Spójnia Renice 1 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.1
Orzeł Żelechowo - Korona Klępicz 2 - 1 więcej
Sokół Przyjezierze - Rosnowianka Rosnowo 0 - 2 więcej
Olimpia Troszyn - KLUKS Krzywin 1 - 2 więcej
Błękitni Białęgi - Odra Czelin 2 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.2
Pomorzanka Jarosławsko - Pogoń II Barlinek 2 - 2 więcej
Ina Nadarzyn - Błękitni Sarnik 3 - 1 więcej
Spartakus Rychnów - Gryf Nowielin 3 - 1 więcej
Pionier Nawrocko - SKL Jagów 2000 3 - 1 więcej
Orzeł Trzcinna - Grom Płonno 1 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.3
Victoria II Przecław - Wołczkowo-Bezrzecze 1 - 0 więcej
Goplana Żabów - Zenit Koszewo 1 - 1 więcej
Orzeł Małkocin - Podlesie Sowno 0 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.4
OKS Goleniów - Komarex Komarowo 3 - 1 więcej
Huragan Wierzchosław - Prawobrzeże Świnoujście 4 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.5
Światowid II Łobez - Piast Kolin 4 - 0 więcej
Saturn Szadzko - Sokół Sokoliniec 0 - 3 więcej
Orkan II Suchań - Derby Ulikowo 1 - 0 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Szczecin
Piast Choszczno - Flota Świnoujście 1 - 10 więcej
Rega Trzebiatów - Gryf Kamień Pomorski 2 - 5 więcej
Stal Szczecin - Vineta Wolin 1 - 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Dąb Dębno 1 - 8 więcej
piła nożna LWJ starsi
Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 więcej
Ina Goleniów - Błękitni Stargard 2 - 4 więcej
Żaki 94 Kołobrzeg - Energetyk Gryfino 2 - 2 więcej
Pogoń Szczecin - Wielim Szczecinek 8 - 0 więcej
Pogoń Barlinek - Orzeł Wałcz 0 - 4 więcej
Chemik Police - Arkonia Szczecin 8 - 0 więcej
piła nożna LWJ młodsi
Pogoń Szczecin - Wielim Szczecinek 7 - 0 więcej
Chemik Police - Arkonia Szczecin 7 - 0 więcej
Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 więcej
Ina Goleniów - Błękitni Stargard 3 - 2 więcej
Żaki 94 Kołobrzeg - Energetyk Gryfino 1 - 1 więcej
Pogoń Barlinek - Orzeł Wałcz 2 - 3 więcej
piła nożna I Liga Oldbojów
Światowid Łobez - Sarmata Dobra 1 - 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. Szczecinek
Husaria Przybrda - Pogoń Wierzchowo 2 - 3 więcej
Sokół Spore - Polonia Stepień 5 - 0 więcej
Granit Marcelin - Błękitni Szczecinek 0 - 1 więcej
Parsęta Parsęcko - Trawnik Turowo 1 - 3 więcej
piła nożna II liga Kobiet ZZPN podgrupa A
Stilon II Gorzów - Olimpia II Szczecin 4 - 3 więcej
piła nożna II kl. juniorów (V liga) Szczecin
Zorza Dobrzany - Sparta Gryfice 0 - 6 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.1 Szczecin
Flota II Świnoujście - Promień Mosty 2 - 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Masovia Maszewo 2 - 1 więcej
Pogoń II Szczecin - Ehrle Dobra Szcz. 17 - 1 więcej
Fagus Kołbacz - Ina Ińsko 5 - 0 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.2 Szczecin
Jedność Przewłoki - Sokół Różańsko 5 - 0 więcej
Czcibor Cedynia - Sęp Brzesko 0 - 4 więcej
Koral Mostkowo - Myśla Dargomyśl 3 - 1 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
Energetyk Gryfino - KU AZS PW Warszawa 33 - 28 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
Pogoń Baltica Szczecin - SKF KPR Sparta Oborniki 24 - 18 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Redakcja portalu Ligowiec.net z okazji Świąt Wielkanocnych składa wszystkim użytkownikom, sportowcom, sponsorom i przyjaciołom najserdeczniejsze życzenia, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2009 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
piłka nożna/II liga: 1
piłka nożna/III liga: 1
 
top komentarze
newsy:
7 » Pary barażowe B-klasy
4 » Wesołych Świąt
1 » Pogoń bez zakazu
mecze:
34 » Jeziorak Szczecin-Dąb D »
32 » Pogoń Połczyn Zdrój-Orz »
27 » Ehrle Dobra Szczecińska »
23 » Pogoń Szczecin-Lechia G »
22 » Piast Chociwel-Flota Św »
20 » Kłos Pełczyce-Drawa Dra »
19 » Kotwica II Kołobrzeg-Da »
17 » Gwardia Koszalin-KKS Wł »
15 » Zagłębie Lubin-Pogoń Sz »
15 » Intermarche-Rega Trzebi »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
Niepokorny... skryba1213
tasia
gości: 559
statystyki portalu
• drużyn: 2770
• imprez: 115051
• newsów: 71502
• użytkowników: 69836
• komentarzy: 1069641
• zdjęć: 768860
• relacji: 37802
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies