ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 13 wrzesień 2009
pokaż:
13 wrzesień
Crewsaver Open Polish Optimist Championship więcej
Memoriał im. Bigdy i Potocznika więcej
VII Runda PP w Motocrossie więcej
Międzyokręgowa Liga Bokserska więcej
piłka nożna III liga Bałtycka
Orkan Rumia - Astra Ustronie Morskie 4 - 0 więcej
piłka nożna IV liga
Piast Drzonowo - Piast Chociwel 3 - 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Victoria Przecław 2 - 1 więcej
piłka nożna V liga koszalińska
Wiekowianka Wiekowo - Wielim Szczecinek 0 - 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Pogoń Połczyn Zdrój 6 - 0 więcej
Sokół Karlino - Lech Czaplinek 3 - 1 więcej
piłka nożna V liga szczecińska
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Odra Chojna 0 - 2 więcej
piłka nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.1
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Wicher Reptowo 3 - 0 więcej
Pogoń II Szczecin - Promień Mosty 7 - 1 więcej
Fagus Kołbacz - Orzeł Łożnica 2 - 1 więcej
piłka nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.2
Czcibor Cedynia - Odrzanka Radziszewo 3 - 2 więcej
Drawa Drawno - Sęp Brzesko 4 - 0 więcej
Klon Krzęcin - Sokół Różańsko 4 - 2 więcej
Jedność Przewłoki - Koral Mostkowo 0 - 0 więcej
Odra II Chojna - Sokół Granowo 0 - 2 więcej
piłka nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. północ
Błękitni Stary Jarosław - Zryw Kretomino 3 - 3 więcej
Graf Bukówko - Start-Iskra Mokre 0 - 0 więcej
Iskra Białogard - Wybrzeże Biesiekierz 4 - 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Wrzos Wrzosowo 3 - 1 więcej
piłka nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. południe
Lech II Czaplinek - Hubertus Biały Bór 2 - 2 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 - 1 więcej
Grom Giżyno - Zawisza Grzmiąca 4 - 0 więcej
Korona Człopa - Spójnia Świdwin 1 - 0 więcej
Drawa II Drawsko Pom. - Drzewiarz Świerczyna 6 - 2 więcej
piłka nożna I liga
Flota Świnoujście - Stal Stalowa Wola 1 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraklasa Futsalu
Pogoń '04 Szczecin - Hurtap Łęczyca 1 - 7 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Bałtyk II Koszalin - Wicher Mierzym 9 - 0 więcej
Passat Bukowo Morskie - Strong Zielenica 2 - 5 więcej
Olympic Warszkowo - Zieloni Rusko 5 - 2 więcej
Nemeton Strzekęcino - Darpol Barzowice 6 - 3 więcej
Orzeł Smardzewo - Victoria II Sianów 1 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Pogoda Nasutowo - Radew Białogórzyno 4 - 3 więcej
Płomień II Myślino - Syrena-Grot Rymań 1 - 4 więcej
Grot Gorawino - Jantar Siemyśl 1 - 2 więcej
Barkas Obroty - Korona Strachomino 11 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Grom Świelino - Wiarus Żółtnica 2 - 2 więcej
Drzewiarz Krosino - Iskra Kłanino 1 - 2 więcej
Lider Sępolno Wielkie - Huragan Bierzwnica 0 - 2 więcej
Bricomarche Radacz - Wicher Rąbino 3 - 0 więcej
Jedność Łąkowo - Redłovia Redło 0 - 6 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. Białogard
Sokół Wierzchomino - Fala Hen Gąski 3 - 2 więcej
Parsęta Rościęcino - Gryf Dobrowo 8 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. Wałcz
Znicz Dzikowo - MOSiR Wałcz 1 - 0 więcej
Santos Kłębowiec - Duet Czaplice 2 - 10 więcej
Dąb Rutwica - Błękitni Pomierzyn 0 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Grom Szwecja - Legion Strączno 4 - 1 więcej
Kolejarz Wierzchowo - Unia Bralin 2 - 1 więcej
Kopanik Lubno - Dobrzyca Wiesiólka 4 - 1 więcej
Wspólni Różewo - Sad Chwiram 3 - 5 więcej
LKS Karsibór - Bytyń Nakielno 7 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Sowianka Sowno - Znicz Wysoka Kamieńska 5 - 3 więcej
Błękitni Trzygłów - Bałtyk Gostyń 1 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Gwiazda Żalęcino - Orzeł Pęzino 2 - 0 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Orzeł Grzędzice 1 - 3 więcej
Rolpol Chlebowo - Unia Stargard 0 - 2 więcej
Vitkowia Witkowo - Orkan Dalewo 3 - 0 więcej
Błękitni II Stargard - Czarni Marianowo 9 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Bryza Reńsko - Znicz Niedźwiedź 2 - 5 więcej
Leśnik Kliniska - Grot Gardno 0 - 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Czarni Lubanowo 2 - 0 więcej
Iskra Banie - Czarni Czarnówko 4 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Sekwoja Brwice - Witniczanka Witnica 0 - 2 więcej
Pomorzanin Cychry - Chrobry Lisie Pole 2 - 6 więcej
Klon Krzymów - Zjednoczeni Kurzycko 2 - 4 więcej
GKS Golenice - Zryw Góralice 11 - 0 więcej
Orkan Rów - Santos Sarbinowo 1 - 2 więcej
Chrobry Boleszkowice - Piast Piaseczno 4 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Iskra Warszyn - Piast Karsko 1 - 1 więcej
Błyskawica Kluki - Świt Barnimie 0 - 4 więcej
Orzeł Bierzwnik - Trojan Strąpie 1 - 1 więcej
Iskra Pomień - Grunwald Sława Sławęcin 1 - 2 więcej
Orzeł Żeńsko - Polonia Giżyn 0 - 9 więcej
Korona Raduń - Pomorzanin Zamęcin 3 - 0 więcej
Spójnia Renice - Wicher Przelewice 0 - 5 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr.1
Orzeł Żelechowo - Tywa Swobnica 0 - 3 więcej
Sokół Przyjezierze - Hetman Grzybno 2 - 5 więcej
Olimpia Troszyn - Rosnowianka Rosnowo 2 - 2 więcej
Błękitni Białęgi - Korona Klępicz 3 - 11 więcej
Rurzyca Nawodna - KLUKS Krzywin 0 - 6 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr.2
Pomorzanka Jarosławsko - Spartakus Rychnów 3 - 1 więcej
Gryf Objezierze - Błękitni Sarnik 0 - 0 więcej
Pionier Nawrocko - Gryf Nowielin 6 - 2 więcej
Ina Nadarzyn - Grom Płonno 3 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr.3
Goplana Żabów - Orzeł Małkocin 1 - 2 więcej
Dęby Rogowo - Podlesie Sowno 3 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr.4
Gardominka/Polonia II Mechowo - Komarex Komarowo 3 - 5 więcej
Huragan Wierzchosław - Pomorzanin Przybiernów 1 - 6 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr.5
Znicz Sulibórz - Saturn Szadzko 2 - 1 więcej
Światowid II Łobez - Sokół Sokoliniec 1 - 2 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Piast Kolin 1 - 2 więcej
piłka nożna I klasa juniorów - Szczecin
Piast Choszczno - Sarmata Dobra 2 - 3 więcej
Sokół Pyrzyce - Gryf Kamień Pomorski 0 - 2 więcej
piłka nożna LWJ starsi
Żaki 94 Kołobrzeg - Błękitni Stargard 1 - 2 więcej
Gwardia Koszalin - Orzeł Wałcz 1 - 1 więcej
Pogoń Szczecin - SALOS Szczecin 6 - 2 więcej
Pogoń Barlinek - Arkonia Szczecin 1 - 2 więcej
Chemik Police - Stal Szczecin 0 - 0 więcej
piłka nożna LWJ młodsi
Żaki 94 Kołobrzeg - Błękitni Stargard 1 - 3 więcej
Pogoń Szczecin - SALOS Szczecin 2 - 0 więcej
Chemik Police - Stal Szczecin 4 - 0 więcej
Gwardia Koszalin - Orzeł Wałcz 2 - 3 więcej
Pogoń Barlinek - Arkonia Szczecin 4 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. Szczecinek
Husaria Przybrda - Polonia Stepień 2 - 2 więcej
Pogoń Wierzchowo - Błękitni Szczecinek 2 - 3 więcej
Sokół Spore - Trawnik Turowo 10 - 3 więcej
Granit Marcelin - Parsęta Parsęcko 2 - 5 więcej
piłka nożna III kl. juniorów (okr.) gr.1 Szczecin
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Wicher Reptowo 5 - 0 więcej
Pogoń II Szczecin - Promień Mosty 5 - 2 więcej
Fagus Kołbacz - Orzeł Łożnica 3 - 0 więcej
piłka nożna III kl. juniorów (okr.) gr.2 Szczecin
Drawa Drawno - Sęp Brzesko 4 - 1 więcej
Klon Krzęcin - Sokół Różańsko 3 - 0 więcej
Jedność Przewłoki - Koral Mostkowo 10 - 1 więcej
piłka ręczna Ekstraklasa Kobiet
Politechnika Koszalińska - Zagłębie Lubin 32 - 33 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2009 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
7 » Piechniczek w Goleniowi »
7 » Pogoń wykupiła Buksę
5 » Pro Junior System w roz »
3 » Pogoń na urloplach do 1 »
3 » Awans Stali Lipiany
3 » PZPN przyjął zmiany w P »
2 » Grają w IV lidze
2 » Konkurs na logo
2 » Kurek zagra w Stoczni?
1 » Testy do klasy piłkarsk »
mecze:
123 » Dąb Dębno-Flota Świnouj »
69 » Bałtyk Koszalin-Świt Sz »
36 » Piast Karsko-Kłos Pełcz »
30 » Osadnik Myślibórz-Spart »
27 » Lech Czaplinek-Sława Sł »
26 » Mirstal Mirosławiec-Orz »
25 » Morzycko Moryń-Sokół Ka »
20 » Zryw Kołbaskowo-OKS Cen »
19 » Wiekowianka Wiekowo-Kor »
17 » Unia Stargard-Dąbrovia  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 485
statystyki portalu
• drużyn: 2706
• imprez: 106477
• newsów: 69082
• użytkowników: 67563
• komentarzy: 1043323
• zdjęć: 739056
• relacji: 36603
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies