ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 06 wrzesień 2009
pokaż:
06 wrzesień
V Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży Dzielnicy Północ o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin więcej
Siatkarski Turniej Towarzyski w Policach więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Chojniczanka Chojnice - Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 więcej
piła nożna IV liga
Gryf Kamień Pomorski - Ina Goleniów 4 - 0 więcej
Hutnik Szczecin - Gwardia Koszalin 1 - 1 więcej
piła nożna V liga koszalińska
Wielim Szczecinek - Sokół Karlino 1 - 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Darłovia Darłowo 1 - 1 więcej
Orzeł Łubowo - Victoria Sianów 0 - 3 więcej
piła nożna V liga szczecińska
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Stal Lipiany 5 - 3 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.1
Chemik II Police - Fagus Kołbacz 0 - 0 więcej
Wicher Reptowo - Jeziorak Szczecin 0 - 4 więcej
Korona Stuchowo - Pogoń II Szczecin 2 - 1 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.2
Koral Mostkowo - Unia Dolice 2 - 5 więcej
Mieszko Mieszkowice - Czcibor Cedynia 2 - 2 więcej
Jedność Przewłoki - Odra II Chojna 1 - 0 więcej
Myśla Dargomyśl - Klon Krzęcin 2 - 1 więcej
Orkan Suchań - Drawa Drawno 1 - 0 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. północ
Wrzos Wrzosowo - Iskra Białogard 1 - 6 więcej
Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo - Pomorzanin Sławoborze 2 - 1 więcej
Mechanik Bobolice - Graf Bukówko 1 - 2 więcej
Zryw Kretomino - Olimp Gościno 2 - 0 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. południe
Błonie Barwice - Korona Człopa 3 - 1 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Calisia Kalisz Pomorski 0 - 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Drawa II Drawsko Pom. 3 - 2 więcej
piła nożna I liga
Pogoń Szczecin - Motor Lublin 2 - 0 więcej
GKS Bogdanka Łęczna - Flota Świnoujście 1 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
Victoria II Sianów - Nemeton Strzekęcino 5 - 2 więcej
KS Sieciemin - Olympic Warszkowo 5 - 0 więcej
Zieloni Rusko - Passat Bukowo Morskie 6 - 0 więcej
Strong Zielenica - Wicher Mierzym 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Płomień Pobłocie Wlk. - Barkas Obroty 3 - 1 więcej
Korona Strachomino - Grot Gorawino 0 - 2 więcej
Jantar Siemyśl - Płomień II Myślino 1 - 1 więcej
Syrena-Grot Rymań - Pogoda Nasutowo 2 - 1 więcej
Radew Białogórzyno - Resko Karcino 4 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 3
Redłovia Redło - Bricomarche Radacz 0 - 2 więcej
Wicher Rąbino - Lider Sępolno Wielkie 1 - 3 więcej
Huragan Bierzwnica - Drzewiarz Krosino 5 - 0 więcej
Iskra Kłanino - Grom Świelino 0 - 5 więcej
Wiarus Żółtnica - Darzbór II Szczecinek 3 - 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. Białogard
Burza Niekłonice - Bajgiel Będzino 0 - 5 więcej
Gryf Dobrowo - Sokół Wierzchomino 4 - 4 więcej
Fala Hen Gąski - Ikar Krosino 2 - 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. Wałcz
Błękitni Pomierzyn - Santos Kłębowiec 2 - 0 więcej
Duet Czaplice - Znicz Dzikowo 3 - 2 więcej
MOSiR Wałcz - Dąb Rutwica 4 - 1 więcej
piła nożna I liga Północna Kobiet
Olimpia Szczecin - Victoria Sianów 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 4
LKS Karsibór - Grom Szwecja 1 - 3 więcej
Bytyń Nakielno - Wspólni Różewo 2 - 3 więcej
Sad Chwiram - Kopanik Lubno 4 - 6 więcej
Dobrzyca Wiesiólka - Kolejarz Wierzchowo 1 - 3 więcej
Unia Bralin - Legion Strączno 2 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Prusinowo - Błękitni Trzygłów 2 - 4 więcej
Rega II Trzebiatów - Sowianka Sowno 12 - 1 więcej
Bałtyk Gostyń - Olimpia Nowogard 2 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Orkan Dalewo - Pomorzanin Krąpiel 0 - 4 więcej
WODR Barzkowice - Vitkowia Witkowo 2 - 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Gwiazda Żalęcino 1 - 4 więcej
Czarni Marianowo - Dąb Dębice 0 - 7 więcej
Piast II Chociwel - Zorza Tychowo 5 - 0 więcej
Orzeł Grzędzice - Orzeł Pęzino 0 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Łabędź-GryfHurt Widuchowa - Zryw Kołbaskowo 4 - 1 więcej
Unia Swochowo - Grot Gardno 4 - 0 więcej
Czarni Lubanowo - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 2 więcej
Bryza Reńsko - Leśnik Kliniska 1 - 2 więcej
Znicz Niedźwiedź - Iskra Banie 3 - 0 więcej
Ogniwo Babinek - Rybak Trzebież 0 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Zryw Góralice - Sekwoja Brwice 1 - 5 więcej
Piast Piaseczno - GKS Golenice 3 - 2 więcej
Witniczanka Witnica - Orkan Rów 4 - 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Chrobry Lisie Pole 0 - 4 więcej
Zieloni Zielin - Klon Krzymów 4 - 3 więcej
Chrobry Boleszkowice - Pomorzanin Cychry 4 - 0 więcej
Santos Sarbinowo - Olimpia Smolnica 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Grunwald Sława Sławęcin - Orzeł Bierzwnik 2 - 3 więcej
Wicher Przelewice - Pomorzanin Zamęcin 6 - 0 więcej
Iskra Warszyn - Korona Raduń 0 - 2 więcej
Polonia Giżyn - Iskra Pomień 7 - 1 więcej
Świt Barnimie - Spójnia Renice 3 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.1
Odra Czelin - KLUKS Krzywin 2 - 3 więcej
Korona Klępicz - Olimpia Troszyn 2 - 4 więcej
Tywa Swobnica - Sokół Przyjezierze 1 - 2 więcej
Rurzyca Nawodna - Orzeł Żelechowo 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.2
Błękitni Sarnik - Pomorzanka Jarosławsko 3 - 0 więcej
Pogoń II Barlinek - Iskra Lutówko 6 - 1 więcej
Gryf Nowielin - Orzeł Trzcinna 1 - 3 więcej
Grom Płonno - Gryf Objezierze 0 - 5 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.3
Zenit Koszewo - Sparta Skalin 2 - 1 więcej
Podlesie Sowno - Victoria II Przecław 4 - 0 więcej
Orzeł Małkocin - Dęby Rogowo 2 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.4
OKS Goleniów - Gardominka/Polonia II Mechowo 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.5
Piast Kolin - Derby Ulikowo 2 - 1 więcej
Sokół Sokoliniec - Orkan II Suchań 2 - 0 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Szczecin
Pomorzanin Nowogard - Rega Trzebiatów 2 - 0 więcej
Dąb Dębno - Flota Świnoujście 4 - 1 więcej
Vineta Wolin - Świt Skolwin 2 - 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sokół Pyrzyce 1 - 3 więcej
Sarmata Dobra - Odra Chojna 1 - 4 więcej
piła nożna LWJ starsi
Energetyk Gryfino - Bałtyk Koszalin 1 - 1 więcej
Ina Goleniów - Chemik Police 0 - 5 więcej
Wielim Szczecinek - Orzeł Wałcz 0 - 2 więcej
Arkonia Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 4 - 2 więcej
piła nożna LWJ młodsi
Energetyk Gryfino - Bałtyk Koszalin 0 - 3 więcej
Ina Goleniów - Chemik Police 0 - 4 więcej
Wielim Szczecinek - Orzeł Wałcz 4 - 0 więcej
Arkonia Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 0 - 3 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. Szczecinek
Granit Marcelin - Husaria Przybrda 7 - 1 więcej
Trawnik Turowo - Pogoń Wierzchowo 4 - 2 więcej
Błękitni Szczecinek - Polonia Stepień 7 - 0 więcej
Parsęta Parsęcko - Sokół Spore 3 - 3 więcej
piła nożna II kl. juniorów (V liga) Szczecin
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Stal Lipiany 3 - 0 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.1 Szczecin
Chemik II Police - Fagus Kołbacz 2 - 2 więcej
Wicher Reptowo - Jeziorak Szczecin 5 - 7 więcej
Masovia Maszewo - Flota II Świnoujście 3 - 2 więcej
Korona Stuchowo - Pogoń II Szczecin 1 - 5 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.2 Szczecin
Koral Mostkowo - Unia Dolice 2 - 3 więcej
Mieszko Mieszkowice - Czcibor Cedynia 9 - 1 więcej
Myśla Dargomyśl - Klon Krzęcin 5 - 0 więcej
Orkan Suchań - Drawa Drawno 1 - 2 więcej
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia




Niecałe trzy dni dzielą nas od meczu otwarcia Mistrzostw Świata w Katarze. Mundialu nietypowego, bo zamiast ciepłych wakacyjnych dni mamy za oknem jesienną aurę. Jednak aby troche podgrzać atmosferę przygotowaliśmy MundialTypera i zapraszamy wszystkich użytkowników portalu do zabawy w typowanie spotkań.



Zasady są proste i chyba już większości znane - typujemy wyniki, ilość kartek i rzutów rożnych w każdym spotkaniu na Mundialu. Wszystko jest odpowiednio punktowane, a ten kto zdobędzie największą ilość punktów zostaje naszym królem MundialTypera.

MundialTyper - Katar 2022

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2009 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » MundialTyper na Ligowcu
1 » Karnet. Twoje miejsce w »
mecze:
6 » Zefir Wyszewo-Wiekowian »
6 » GKS Manowo-Darłovia Dar »
6 » Tanowia Tanowo-Dąb Dębn »
2 » MKS Sokół Karlino-Iskra »
2 » Jeziorak Szczecin-Stal  »
2 » Ina Goleniów-Biali Sądó »
2 » Ina Goleniów-Gryf Kamie »
1 » Arkonia Szczecin-Flota  »
1 » Błękitni Pomierzyn-Ina  »
1 » A.P. Gavia Choszczno-Po »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 10
statystyki portalu
• drużyn: 3034
• imprez: 141814
• newsów: 76852
• użytkowników: 80302
• komentarzy: 1151536
• zdjęć: 861430
• relacji: 40081
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies