ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 05 wrzesień 2009
pokaż:
05 wrzesień
V Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży Dzielnicy Północ o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin więcej
Mecz Eliminacji MŚ: Polska - Irlandia Północna więcej
Siatkarski Turniej Towarzyski w Policach więcej
II Międzynarodowy Turniej Bokserski w Stepnicy więcej
II Otwarty Turniej Siłaczy pod patronatem Burmistrza Łobza więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Błękitni Stargard - Orkan Rumia 2 - 2 więcej
Darzbór Szczecinek - Gryf Wejherowo 0 - 2 więcej
Bytovia Bytów - Chemik Police 6 - 3 więcej
Energetyk Gryfino - Rega Trzebiatów 1 - 0 więcej
piła nożna IV liga
Vineta Wolin - Sława Sławno 7 - 1 więcej
Stal Szczecin - Piast Drzonowo 3 - 0 więcej
Victoria Przecław - Sokół Pyrzyce 2 - 0 więcej
Sarmata Dobra - Drawa Drawsko Pom. 4 - 2 więcej
Leśnik/Rossa Manowo - Pogoń Barlinek 0 - 2 więcej
Piast Chociwel - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 5 więcej
piła nożna V liga koszalińska
Lech Czaplinek - Gryf Polanów 0 - 1 więcej
Arkadia Malechowo - Rasel Dygowo 1 - 1 więcej
Orzeł Wałcz - Bałtyk Koszalin 0 - 3 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Głaz Tychowo 0 - 0 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Wiekowianka Wiekowo 0 - 2 więcej
piła nożna V liga szczecińska
Odra Chojna - Zorza Dobrzany 3 - 1 więcej
Polonia Płoty - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 3 - 0 więcej
Sparta Węgorzyno - GKS Mierzyn 0 - 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Arkonia Szczecin 1 - 0 więcej
Woda Rzecko - Świt Skolwin 2 - 0 więcej
Kłos Pełczyce - Kluczevia Stargard 0 - 5 więcej
Osadnik Myślibórz - Sparta Gryfice 5 - 1 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.1
Wicher Brojce - Promień Mosty 0 - 1 więcej
Mewa Resko - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 2 więcej
Ina Ińsko - Światowid Łobez 2 - 2 więcej
Masovia Maszewo - Flota II Świnoujście 3 - 0 więcej
Orzeł Łożnica - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 0 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.2
Odrzanka Radziszewo - Remor Recz 3 - 3 więcej
Sęp Brzesko - Sokół Granowo 2 - 1 więcej
Sokół Różańsko - Morzycko Moryń 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. północ
Wybrzeże Biesiekierz - Saturn Mielno 0 - 3 więcej
Płomień Myślino - Błękitni Stary Jarosław 2 - 3 więcej
Start-Iskra Mokre - Płomień Jeżyczki 3 - 1 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. południe
Błękitni Gonne Małe - Lech II Czaplinek 0 - 3 więcej
Hubertus Biały Bór - Olimp Złocieniec 3 - 3 więcej
Spójnia Świdwin - Grom Giżyno 4 - 0 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Jedność Tuczno 4 - 4 więcej
piła nożna I liga Północna Kobiet
Stilon Gorzów - Pogoń Women Szczecin 0 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Bizon Cerkwica - Pionier Żarnowo 4 - 4 więcej
Iskra Golczewo - Znicz Wysoka Kamieńska 4 - 2 więcej
Fala Międzyzdroje - Jantar Dziwnów 3 - 1 więcej
Bałtyk Międzywodzie - Radowia Radowo Małe 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Unia Stargard - Błękitni II Stargard 0 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Czarni Czarnówko - Vielgovia Szczecin 2 - 6 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Trojan Strąpie - Błyskawica Kluki 6 - 0 więcej
Piast Karsko - Orzeł Żeńsko 2 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.1
Hetman Grzybno - Błękitni Białęgi 9 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.2
SKL Jagów 2000 - Ina Nadarzyn 1 - 2 więcej
Spartakus Rychnów - Pionier Nawrocko 2 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.3
Orły Kliniska - Goplana Żabów 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.4
Prawobrzeże Świnoujście - Zieloni Wyszobór 4 - 1 więcej
Komarex Komarowo - Huragan Wierzchosław 1 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.5
Saturn Szadzko - Światowid II Łobez 3 - 1 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Szczecin
Odrzanka Radziszewo - Hutnik Szczecin 2 - 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Piast Choszczno 8 - 2 więcej
Stal Szczecin - SALOS Szczecin 3 - 0 więcej
piła nożna LWJ starsi
Żaki 94 Kołobrzeg - Darzbór Szczecinek 3 - 2 więcej
Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard 0 - 3 więcej
Stal Szczecin - Pogoń Szczecin 1 - 3 więcej
SALOS Szczecin - Pogoń Barlinek 6 - 1 więcej
piła nożna LWJ młodsi
Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard 3 - 0 więcej
Żaki 94 Kołobrzeg - Darzbór Szczecinek 3 - 4 więcej
Stal Szczecin - Pogoń Szczecin 0 - 5 więcej
SALOS Szczecin - Pogoń Barlinek 8 - 0 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Koszalin - jr. starsi
Błonie Barwice - Santos Kłębowiec 3 - 2 więcej
Spójnia Świdwin - Graf Bukówko 1 - 1 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Koszalin - jr. młodsi
Błonie Barwice - Lasocki Wałcz 0 - 7 więcej
Spójnia Świdwin - Głaz Tychowo 5 - 2 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Lech Czaplinek 1 - 2 więcej
piła nożna I Liga Oldbojów
Lotnik Mirosławiec - Zryw Kretomino 3 - 4 więcej
Bukowina Wałcz - Amator Kołobrzeg 5 - 2 więcej
Drink Team Szczecin - Światowid Łobez 6 - 3 więcej
Unia Białogard - Rega Trzebiatów 1 - 0 więcej
Pamet Świdwin - Iskra Białogard 4 - 7 więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Saturn Mielno 4 - 5 więcej
Sokół Karlino - Sparta Gryfice 4 - 2 więcej
Strażak Świeszyno - SCAL/KPPD Wierzchowo 7 - 2 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Oldboje Słupsk 3 - 5 więcej
Mewa Resko - Olimp Złocieniec 4 - 4 więcej
piła nożna II liga Kobiet ZZPN podgrupa A
Błękitni Stargard - Pogoń Women II Szczecin 3 - 0 więcej
Odra Chojna - Olimpia II Szczecin 2 - 2 więcej
piła nożna II kl. juniorów (V liga) Szczecin
Sparta Węgorzyno - GKS Mierzyn 2 - 2 więcej
Polonia Płoty - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 2 - 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Sparta Gryfice 1 - 3 więcej
Kłos Pełczyce - Kluczevia Stargard 2 - 3 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.1 Szczecin
Wicher Brojce - Promień Mosty 2 - 4 więcej
Mewa Resko - Ehrle Dobra Szcz. 2 - 6 więcej
Ina Ińsko - Światowid Łobez 0 - 3 więcej
Orzeł Łożnica - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 - 2 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.2 Szczecin
Sęp Brzesko - Sokół Granowo 9 - 1 więcej
Sokół Różańsko - Morzycko Moryń 0 - 3 więcej
piłka ręczna Ekstraklasa Kobiet
SPR Lublin - Politechnika Koszalińska 41 - 24 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2009 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Orzeł Pęzino szuka spa »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
6 » Pogoń Szczecin-ŁKS Łódź
6 » Ina Goleniów-MKP Szczec »
4 » Wieża Postomino-Polski  »
2 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
2 » Legia Warszawa-Pogoń Sz »
1 » Mechanik Bobolice-Iskie »
1 » Chemik Police-Bałtyk Ko »
1 » Biali Sądów-Unia Dolice
1 » Olimp Złocieniec-Zorza  »
1 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151548
• newsów: 77981
• użytkowników: 80986
• komentarzy: 1170597
• zdjęć: 890002
• relacji: 40533
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies