ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 29 kwiecień 2023
pokaż:
29 kwiecień
Szczecin Match Race 2023 Grade 2 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
GTK Gliwice - Czarni Słupsk 84 : 64 więcej
Zastal Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław 67 : 85 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Warta Poznań 3 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 2 : 0 więcej
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0 : 0 więcej
piła nożna II liga
Górnik Polkowice - Siarka Tarnobrzeg 4 : 1 więcej
Śląsk II Wrocław - GKS Jastrzębie 2 : 1 więcej
Stomil Olsztyn - Znicz Pruszków 0 : 0 więcej
Garbarnia Kraków - Kotwica Kołobrzeg 0 : 1 więcej
KKS Kalisz - Wisła Puławy 0 : 1 więcej
Pogoń Siedlce - Lech II Poznań 3 : 0 więcej
Olimpia Elbląg - Radunia Stężyca 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Mewa Resko - Orzeł Łoźnica 0 : 1 więcej
Iskra Golczewo - Jantar Dziwnów 0 : 2 więcej
Ina Goleniów - Prawobrzeże Świnoujście 6 : 1 więcej
Astra Ustronie Morskie - AP Kotwica Kołobrzeg 0 : 0 więcej
Płomień Myślino - Pomorzanin Sławoborze 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Mierzynianka Mierzyn - Morzycko Moryń 5 : 0 więcej
Arkonia Szczecin - Stal Szczecin 3 : 1 więcej
Łabędź Widuchowa - Ehrle Dobra 1 : 0 więcej
Rurzyca Nawodna - Iskra Banie 1 : 3 więcej
Odra Chojna - Orzeł Grzędzice 1 : 0 więcej
KP Przecław - Kasta Szczecin-Majowe 3 : 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Jeziorak Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Zawisza Grzmiąca - Vimobilia Będzino 1 : 0 więcej
Radew Białogórzyno - Victoria Sianów 0 : 6 więcej
Iskra Białogard - Darłovia Darłowo 3 : 2 więcej
MKS Sokół Karlino - Gryf Polanów 3 : 2 więcej
Głaz Tychowo - Wiekowianka Wiekowo 2 : 2 więcej
Sława Sławno - GKS Manowo 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Piast Chociwel - Lech Czaplinek 1 : 2 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Orzeł Łubowo 5 : 0 więcej
Ina Ińsko - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 0 więcej
Olimp Złocieniec - Światowid 63 Łobez 0 : 1 więcej
Zorza Dobrzany - Pogoń Połczyn Zdrój 2 : 2 więcej
Kłos Pełczyce - Korona Człopa 3 : 1 więcej
Sokół Suliszewo - Orzeł Bierzwnik 2 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Cartusia Kartuzy - Pogoń II Szczecin 1 : 1 więcej
Gedania Gdańsk - Unia Swarzędz 0 : 2 więcej
Unia Janikowo - Zawisza Bydgoszcz 0 : 3 więcej
Unia Solec Kujawski - Vineta Wolin 3 : 3 więcej
Błękitni Stargard - Sokół Kleczew 2 : 1 więcej
Polonia Środa Wielkopolska - KP Starogard Gdański 1 : 2 więcej
Olimpia Grudziądz - Bałtyk Gdynia 4 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Rasel Dygowo 2 : 0 więcej
Gavia Choszczno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 4 więcej
Hutnik Szczecin - MKP Szczecinek 1 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Iskierka Szczecin 1 : 1 więcej
Chemik Police - Mechanik Bobolice 2 : 3 więcej
Flota Świnoujście - Biali Sądów 4 : 1 więcej
Orzeł Wałcz - Gwardia Koszalin 2 : 1 więcej
Wieża Postomino - Olimp Gościno 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Wicher Brojce - Pomorzanin Przybiernów 3 : 1 więcej
Pionier Żarnowo - Resko Karcino 3 : 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - Leśnik Kliniska 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Sparta Węgorzyno - Spójnia Świdwin 1 : 2 więcej
Redłovia Redło - Rolpol Chlebowo 0 : 3 więcej
Masovia Maszewo - Radowia Radowo Małe 5 : 1 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Dąb Dębice 6 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Znicz Niedźwiedź - Wicher Przelewice 6 : 2 więcej
Orzeł Pęzino - Sparta Skalin 10 : 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Dęby Rogowo 8 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Zryw Kołbaskowo - Energetyk Gryfino 1 : 2 więcej
Vielgovia Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 1 : 2 więcej
Czarni Szczecin - Tanowia Tanowo 4 : 3 więcej
Unia Swochowo - Chemik II Police 0 : 4 więcej
Wicher Steklno - Czarni Fiege Lubanowo 5 : 0 więcej
Odrzanka Radziszewo - Sztorm Szczecin 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Stal Lipiany - Sekwoja Brwice 4 : 1 więcej
Mieszko Mieszkowice - Piast Karsko 2 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Klon Krzęcin - Calisia II/Grom Giżyno 9 : 1 więcej
Ina Recz - Sokół Granowo 10 : 1 więcej
Błękitni Pomierzyn - Iskra Pomień 5 : 2 więcej
Czarni Marianowo - Iskra Lutówko 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
LZS Kowalewice - Wrzos Wrzosowo 2 : 2 więcej
Saturn Mielno - Hajka Zegrze Pomorskie 1 : 7 więcej
Fala Gąski - Strong Zielenica 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Hubertus Biały Bór - KS Dzikowo 3 : 0 więcej
Wspólni Różewo - Błonie Barwice 0 : 1 więcej
Grom Szwecja - Pogoń Wierzchowo 5 : 2 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Santos Kłębowiec 1 : 3 więcej
Mechanik Turowo - Wrzos Borne Sulinowo 3 : 4 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
AZS UJ Kraków - UKS SMS Łódź 1 : 4 więcej
Pogoń Szczecin - Sportowa Czwórka Radom 4 : 2 więcej
Medyk Konin - Śląsk Wrocław 1 : 6 więcej
GKS Katowice - Pogoń Tczew 1 : 0 więcej
Górnik Łęczna - KKP Bydgoszcz 9 : 0 więcej
APLG Gdańsk - Czarni Sosnowiec 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
MKS Polonia Warszawa - Cracovia 1 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 0 : 2 więcej
Lech Poznań - Legia Warszawa 0 : 2 więcej
Wisła Kraków - Korona Kielce 4 : 2 więcej
Raków Częstochowa - Escola Varsovia Warszawa 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Raków Częstochowa - Warta Poznań 2 : 1 więcej
Arka Gdynia - FASE Szczecin 3 : 0 więcej
Zagłebie Sosnowiec - Zawisza Bydgoszcz 4 : 0 więcej
Lech Poznań - Chrobry Głogów 3 : 0 więcej
Chemik Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 2 : 6 więcej
piła nożna IV liga kobiet Zach - Lubuska
LFA II Szczecin - Budowlani Lubsko 3 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Victoria Sianów - KTS-K Luzino 1 : 6 więcej
KA4 resPect Krobia - Górnicza Konin 0 : 3 więcej
Lechia Gdańsk - KKP II Bydgoszcz 2 : 3 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Olimp Złocieniec - TKKF Strażak Koszalin 4 : 5 więcej
Oldboje Iskra Białogard - Mirstal Mirosławiec 5 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Amator Kołobrzeg 3 : 2 więcej
Victoria Sianów - Skup Aut RADZI-MIL Oldboje T. 2 : 2 więcej
Perła Gmina Dygowo - Zryw Kretomino 4 : 1 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Oldboje Szczecinek 4 : 3 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Oldboje Światowid 63 Łobez - Sparta Gryfice 2 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Oldboje Wyszewo 5 : 3 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Pogoń Połczyn Zdrój 3 : 6 więcej
Pamet Świdwin - Bizon Cerkwica 3 : 2 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Oldboje Błękitni Gonne Małe 3 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Promień Mosty - Znicz Wysoka Kamieńska 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Czarni II Szczecin - Kasta II Szczecin-Majowe 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Czarni Czarnówko - Koral Mostkowo 3 : 0 więcej
LUKS Krzywin - Sokół Różańsko 2 : 0 więcej
Polonia Gryfino - Błękit Pniewo 0 : 9 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Sokół Sokoliniec - Strzała Płotno 3 : 1 więcej
Unia II Dolice - Bryza Reńsko 2 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Orzeł Mrzeżyno - Syrena-Grot Rymań 4 : 4 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1 - wiosna
SALOS Szczecin JM - Chemik Police 5 : 2 więcej
Błękitni Stargard JM - Arkonia Szczecin JM 2 : 2 więcej
Gwardia Koszalin JM - Bałtyk Koszalin JM 1 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2 - wiosna
Świt II Szczecin JM - Bałtyk II Koszalin 6 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Ruch Chorzów - MKS PR Urbis Gniezno 38k : 38 więcej
EKS Start Elbląg - Młyny Stoisław Koszalin 29 : 26 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
SMS ZPRP I Kwidzyn - Tytani Wejherowo 42 : 45 więcej
USAR Kwidzyn - SKF KPR Sparta Oborniki 32 : 26 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
SPR Pogoń Szczecin - MTS Kwidzyn 40 : 18 więcej
Sambor Tczew - Jutrzenka Płock 40 : 25 więcej
Bukowsko-Dopiewski KPR - UKS PCM Kościerzyna 25 : 26 więcej
AZS Poznań - MKS Brodnica 32 : 27 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
6 » Ryszard Tarasiewicz now »
2 » Kosta Runjaić przestał  »
mecze:
16 » Polski Cukier Kluczevia »
15 » Jedność Tuczno-Drzewiar »
12 » Orzeł Łoźnica-Sparta Gr »
12 » Myśla Dargomyśl-Dąb Dęb »
11 » Wieża Postomino-Darłovi »
11 » KS Dzikowo-Wrzos Borne  »
11 » Pogoń Barlinek-Drawa Dr »
11 » Biali Sądów-Błękitni II »
11 » Gavia Choszczno-Olimp Z »
10 » Ina Recz-Orzeł Bierzwni »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
mojrzesz
gości: 5
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151689
• newsów: 78109
• użytkowników: 81084
• komentarzy: 1173038
• zdjęć: 895695
• relacji: 40606
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies