ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 01 kwiecień 2023
pokaż:
01 kwiecień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Pszczółka Start Lublin - Anwil Włocławek 70 : 81 więcej
WKS Śląsk Wrocław - GTK Gliwice 84 : 73 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Trefl Sopot 81 : 74 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
WKK Wrocław - Miasto Szkła Krosno 78 : 77 więcej
AZS AGH Kraków - Decka Pelplin 84 : 88 więcej
Polonia Bytom - Sensation Kotwica Kołobrzeg 77 : 107 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - GKS Tychy 77 : 60 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Korona Kielce - Miedź Legnica 1 : 0 więcej
Legia Warszawa - Raków Częstochowa 3 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 0 : 0 więcej
piła nożna II liga
Górnik Polkowice - Znicz Pruszków 1 : 2 więcej
Zagłębie II Lubin - Siarka Tarnobrzeg 2 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca 1 : 2 więcej
Garbarnia Kraków - Wisła Puławy 4 : 1 więcej
Pogoń Siedlce - GKS 1962 Jastrzębie 1 : 1 więcej
Olimpia Elbląg - Lech II Poznań 0 : 1 więcej
Motor Lublin - Śląsk II Wrocław 3 : 0 więcej
Polonia Warszawa - Hutnik Kraków 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Kotwica II Kołobrzeg - Ina Goleniów 1 : 4 więcej
Rega Trzebiatów - Gryf Kamień Pomorski 1 : 2 więcej
Iskra Golczewo - Pomorzanin Sławoborze 4 : 2 więcej
Orzeł Łoźnica - Jantar Dziwnów 2 : 2 więcej
Polonia Płoty - Płomień Myślino 14 : 2 więcej
Mewa Resko - Sarmata Dobra 2 : 0 więcej
Astra Ustronie Morskie - Sparta Gryfice 0 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Odra Chojna - Ehrle Dobra 6 : 1 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Jeziorak Szczecin 3 : 1 więcej
Rurzyca Nawodna - Łabędź Widuchowa 5 : 4 więcej
Ogniwo Babinek - Orzeł Grzędzice 3 : 3 więcej
Osadnik Myślibórz - Arkonia Szczecin 3 : 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Stal Szczecin 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Iskra Białogard - Wybrzeże Biesiekierz 1 : 0 więcej
Zawisza Grzmiąca - Darłovia Darłowo 0 : 4 więcej
Vimobilia Będzino - Gryf Polanów 1 : 4 więcej
Radew Białogórzyno - Zefir Wyszewo 0 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Kłos Pełczyce - Piast Chociwel 0 : 0 więcej
Orzeł Łubowo - Korona Człopa 0 : 1 więcej
Unia Dolice - Ina Ińsko 2 : 1 więcej
Sokół Suliszewo - Calisia Kalisz Pomorski 0 : 0 więcej
Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Orzeł Bierzwnik 7 : 2 więcej
Zorza Dobrzany - Lech Czaplinek 4 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Gedania Gdańsk - Sokół Kleczew 1 : 3 więcej
Błękitni Stargard - Świt Szczecin 0 : 2 więcej
Cartusia Kartuzy - Pogoń N. Skalmierzyce 0 : 2 więcej
Unia Janikowo - Unia Swarzędz 0 : 3 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Bałtyk Gdynia 5 : 1 więcej
Stolem Gniewino - Unia Solec Kujawski 0 : 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Jarota Jarocin 1 : 0 więcej
Olimpia Grudziądz - Vineta Wolin 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Mechanik Bobolice 6 : 0 więcej
Orzeł Wałcz - MKP Szczecinek 0 : 1 więcej
Chemik Police - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 2 więcej
Gavia Choszczno - Hutnik Szczecin 2 : 0 więcej
Dąb Dębno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 5 więcej
Flota Świnoujście - Iskierka Szczecin 3 : 1 więcej
Błękitni II Stargard - Biali Sądów 1 : 2 więcej
Wieża Postomino - Rasel Dygowo 3 : 2 więcej
Olimp Gościno - Gwardia Koszalin 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pomorzanin Przybiernów - Vineta II Wolin 0 : 1 więcej
Korona Stuchowo - Leśnik Kliniska 2 : 0 więcej
Resko Karcino - Jantar II Dziwnów 0 : 3 więcej
LZS Błękitni Trzygłów - Bizon Cerkwica 2 : 1 więcej
Fala Międzyzdroje - Pionier Żarnowo 1 : 3 więcej
Zalew Stepnica - OKS Center MD Goleniów 3 : 7 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Spójnia Świdwin - Redłovia Redło 3 : 0 więcej
Masovia Maszewo - Sparta Węgorzyno 5 : 0 więcej
Dąb Dębice - Ikar Krosino 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Mechanik Warnice - Orzeł Małkocin 5 : 2 więcej
Dęby Rogowo - Sęp Brzesko 4 : 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Znicz Niedźwiedź 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
GKS Kołbacz - Zryw Kołbaskowo 2 : 1 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Odrzanka Radziszewo 2 : 4 więcej
Unia Swochowo - Grot Gardno 1 : 3 więcej
Chemik II Police - Tanowia Tanowo 1 : 2 więcej
Energetyk Gryfino - Wicher Steklno 7 : 0 więcej
Sztorm Szczecin - Vielgovia Szczecin 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Chrobry Lisie Pole - Mieszko Mieszkowice 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Pomorzanin Zamęcin - Klon Krzęcin 0 : 7 więcej
Korona Raduń - Świt Barnimie 7 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Saturn Mielno - Błękitni Stary Jarosław 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Wrzos Borne Sulinowo - Wiarus Żółtnica 2 : 2 więcej
Grom Szwecja - Wspólni Różewo 4 : 2 więcej
Błonie Barwice - Hubertus Biały Bór 4 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Polonia Warszawa U19 - Miedź Legnica 5 : 1 więcej
Górnik Zabrze S.A. - Legia Warszawa S.A. 1 : 6 więcej
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin U19 3 : 2 więcej
Raków Częstochowa - Wisła Kraków SA 1 : 0 więcej
Cracovia SSA Kraków - Escola Varsovia 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin U17 0 : 2 więcej
Śląsk Wrocław U17 - Rekord Bielsko-Biała 2 : 1 więcej
Zagłebie Sosnowiec - FASE Szczecin U17 4 : 4 więcej
piła nożna III liga Kobiet
WIKĘD Luzino - KA4 resPect Krobia 3 : 0 więcej
LFA Szczecin - Lechia Gdańsk 1 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec 6 : 4 więcej
Mirstal Mirosławiec - Mechanik Bobolice 1 : 0 więcej
Oldboje Szczecinek - Perła Gmina Dygowo 2 : 1 więcej
Amator Kołobrzeg - Zryw Kretomino 1 : 2 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Bruskowo Wielkie 1 : 5 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Maxtrans-Sokół Karlino - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Sokół Stara Dąbrowa 2 : 2 więcej
Drawa Drawsko - Sparta Gryfice 7 : 0 więcej
Pamet Świdwin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 1 więcej
Bizon Cerkwica - Oldboje Wyszewo 4 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Gryf Kamień Pomorski 6 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Sowianka Sowno 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Okręt Mirand Szczecin - Iskierka II Szczecin 2 : 3 więcej
Mierzynianka II Mierzyn - Rybak Trzebież 2 : 9 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futsal Świecie - Futbalo Białystok 2 : 2 więcej
BestDrive Piła - TAF Toruń 2 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) - wiosna
Akademia MKP Szczecinek - Świt Szczecin JS 2 : 5 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1 - wiosna
Żaki Szczecin JM - SALOS Szczecin JM 1 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2 - wiosna
MKP Szczecinek - Świt Szczecin JM 3 : 0 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Pogoń Barlinek JM 1 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn 48 : 24 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - MKS Zagłębie Lubin 35 : 28 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Energa MKS Kalisz 26 : 20 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - EUROBUD JKS Jarosław 30 : 29 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
PGE KPR Gryfino - USAR Kwidzyn 37 : 31 więcej
Kospel Gwardia Koszalin - Sokół Kościerzyna 27 : 33 więcej
Tytani Wejherowo - SKF KPR Sparta Oborniki 34 : 27 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
Wybrzeże Gdańsk - MMTS II Kwidzyn 25 : 23 więcej
Pogoń Handball Szczecin - KU AZS UKW Bydgoszcz 25 : 44 więcej
SMS ZPRP II Kwidzyn - Czarni Olecko 55 : 30 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
UKS PCM Kościerzyna - Jutrzenka Płock 29 : 22 więcej
Arka Gdynia - Sambor Tczew 27 : 27k więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
MKS Kusy Szczecin - Iskra AMW Gdynia 17 : 26 więcej
SPR GKS Żukowo - MKS Słupia Słupsk 26 : 27 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Michał Kwiecień zostaje »
mecze:
4 » Pogoń Szczecin-Korona K »
3 » Dąb Dębno-Pogoń Świebod »
3 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
3 » Pogoń Szczecin-Kotwica  »
3 » Gavia Choszczno-Biali S »
2 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
2 » Gryf Polanów-Sława Sław »
1 » Santos Kłębowiec-Zorza  »
1 » GKS Manowo-MKP Szczecin »
1 » Olimp Złocieniec-Świato »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Bengoro
gości: 14
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152674
• newsów: 78314
• użytkowników: 81240
• komentarzy: 1177680
• zdjęć: 903842
• relacji: 40703
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies