ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 22 kwiecień 2023
pokaż:
22 kwiecień
12. Rajd rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
GTK Gliwice - King Wilki Morskie Szczecin 90 : 83 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - WKS Śląsk Wrocław 68 : 75 więcej
Twarde Pierniki Toruń - Pszczółka Start Lublin 80 : 93 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Lechia Gdańsk - Cracovia 1 : 2 więcej
Miedź Legnica - Raków Częstochowa 0 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Stal Mielec 4 : 2 więcej
piła nożna II liga
Śląsk II Wrocław - Stomil Olsztyn 0 : 3 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg 1 : 0 więcej
Hutnik Kraków - Górnik Polkowice 3 : 1 więcej
Radunia Stężyca - Garbarnia Kraków 0 : 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Warszawa 1 : 2 więcej
Wisła Puławy - Motor Lublin 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Gryf Kamień Pomorski - AP Kotwica Kołobrzeg 3 : 0 więcej
Orzeł Łoźnica - Astra Ustronie Morskie 1 : 1 więcej
Jantar Dziwnów - Mewa Resko 6 : 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo 2 : 3 więcej
Sparta Gryfice - Ina Goleniów 1 : 2 więcej
Sarmata Dobra - Polonia Płoty 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra - Mierzynianka Mierzyn 0 : 1 więcej
Stal Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 3 : 0 więcej
Arkonia Szczecin - Łabędź Widuchowa 6 : 0 więcej
Rurzyca Nawodna - Morzycko Moryń 6 : 4 więcej
Ogniwo Babinek - KP Przecław 2 : 5 więcej
Orzeł Grzędzice - Czcibor Cedynia 2 : 2 więcej
Iskra Banie - Osadnik Myślibórz 4 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Zefir Wyszewo - Głaz Tychowo 4 : 1 więcej
Wrzos Wrześnica - Radew Białogórzyno 2 : 1 więcej
Victoria Sianów - MKS Sokół Karlino 2 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - Sława Sławno 1 : 2 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - GKS Manowo 0 : 1 więcej
Gryf Polanów - Zawisza Grzmiąca 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Korona Człopa - Sokół Suliszewo 1 : 2 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Zorza Dobrzany 1 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Orzeł Łubowo 3 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Unia Dolice 2 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Drawa Drawsko Pom. 1 : 1 więcej
Pogoń Barlinek - Kłos Pełczyce 4 : 0 więcej
Piast Chociwel - Ina Ińsko 1 : 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Olimp Złocieniec 3 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Unia Janikowo 3 : 0 więcej
Vineta Wolin - Świt Szczecin 1 : 1 więcej
Unia Swarzędz - Olimpia Grudziądz 0 : 1 więcej
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Gedania Gdańsk 0 : 1 więcej
Sokół Kleczew - Unia Solec Kujawski 0 : 2 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Błękitni Stargard 2 : 0 więcej
Jarota Jarocin - Stolem Gniewino 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Orzeł Wałcz 1 : 2 więcej
MKP Szczecinek - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 : 3 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Bałtyk Koszalin 1 : 2 więcej
Iskierka Szczecin - Gavia Choszczno 3 : 0 więcej
Olimp Gościno - Chemik Police 1 : 1 więcej
Biali Sądów - Dąb Dębno 3 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Flota Świnoujście 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Korona Stuchowo - Vineta II Wolin 1 : 2 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Jantar II Dziwnów 3 : 1 więcej
LZS Błękitni Trzygłów - Wicher Brojce 2 : 0 więcej
Hanza Goleniów - Resko Karcino 3 : 0 więcej
Fala Międzyzdroje - OKS Center MD Goleniów 1 : 2 więcej
Zalew Stepnica - Bizon Cerkwica 7 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Spójnia Świdwin - Orkan Dalewo 3 : 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Ikar Krosino 9 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Mechanik Warnice - Sęp Brzesko 6 : 3 więcej
Piast Kolin - Gwiazda Żalęcino 2 : 1 więcej
Dęby Rogowo - Znicz Niedźwiedź 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Energetyk Gryfino - Vielgovia Szczecin 6 : 0 więcej
GKS Kołbacz - Odrzanka Radziszewo 2 : 3 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Wicher Steklno 8 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Witniczanka Witnica - GKS Golenice 5 : 1 więcej
Chrobry Lisie Pole - Stal Lipiany 1 : 2 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Polonia Giżyn 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Korona Raduń - Ina Recz 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Strong Zielenica - Wicher Mierzym 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błonie Barwice - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 : 1 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Hubertus Biały Bór 3 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
APLG Gdańsk - Górnik Łęczna 0 : 2 więcej
Sportowa Czwórka Radom - GKS Katowice 2 : 3 więcej
Pogoń Tczew - AZS UJ Kraków 1 : 2 więcej
Czarni Sosnowiec - Śląsk Wrocław 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Wisła Kraków - Lech Poznań 3 : 1 więcej
Korona Kielce - Cracovia 2 : 3 więcej
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 0 : 1 więcej
Escola Varsovia Warszawa - Górnik Zabrze 1 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Górnik Zabrze - Zawisza Bydgoszcz 6 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Zagłebie Sosnowiec 0 : 3 więcej
Warta Poznań - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
Odra Opole - Raków Częstochowa 1 : 1 więcej
Chrobry Głogów - Arka Gdynia 0 : 1 więcej
piła nożna III liga Kobiet
KTS-K Luzino - Warta Poznań 0 : 1 więcej
LZS Stare Oborzyska - KA 4 resPect Krobia 3 : 0 więcej
LFA Szczecin - Błękitni Stargard 6 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Olimp Złocieniec - Oldboje Iskra Białogard 1 : 2 więcej
Mirstal Mirosławiec - Amator Kołobrzeg 1 : 2 więcej
Skup Aut RADZI-MIL Oldboje T. - Perła Gmina Dygowo 0 : 0 więcej
Victoria Sianów - Oldboje Bruskowo Wielkie 1 : 3 więcej
Lech Czaplinek - Mechanik Bobolice 2 : 4 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Zryw Kretomino 0 : 4 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Bizon Cerkwica - Maxtrans-Sokół Karlino 0 : 4 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sokół Stara Dąbrowa 2 : 0 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Pamet Świdwin 3 : 3 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Oldboje Światowid 63 Łobez 4 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Drawa Drawsko 3 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pomorzanin Sławoborze 0 : 3 więcej
Sparta Gryfice - Oldboje Wyszewo 2 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Prawobrzeże II Świnoujście 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Okręt Mirand Szczecin - Kasta II Szczecin-Majowe 4 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Koral Mostkowo - Polonia Gryfino 0 : 3 więcej
Sokół Różańsko - Klon Krzymów 0 : 1 więcej
Czcibor Bielin - Czarni Czarnówko 0 : 4 więcej
Błękit Pniewo - Osadnik II Myślibórz 5 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Wicher Rąbino - Grot Gorawino 3 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Orlik Mosina - Bonito Helios Białystok 4 : 10 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) - wiosna
Kotwica Kołobrzeg JS - Świt Szczecin JS 2 : 2 więcej
Akademia MKP Szczecinek - SALOS Szczecin JS 1 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1 - wiosna
SALOS Szczecin JM - Arkonia Szczecin JM 2 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2 - wiosna
MKP Szczecinek - Prawobrzeże Szczecin 5 : 1 więcej
Błękitni II Stargard - Arkonia II Szczecin 3 : 6 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 33 : 32 więcej
Gwardia Opole - Sandra Spa Pogoń Szczecin 30 : 27 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Gminy Kobierzyce 27 : 26 więcej
MKS PR Urbis Gniezno - EKS Start Elbląg 31 : 33 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
USAR Kwidzyn - Sokół Kościerzyna 21 : 37 więcej
Kospel Gwardia Koszalin - SKF KPR Sparta Oborniki 38 : 26 więcej
SMS ZPRP I Kwidzyn - PGE KPR Gryfino 39 : 41 więcej
Tytani Wejherowo - KS Szczypiorniak Olsztyn 37 : 30 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
Wybrzeże Gdańsk - MKS Handball Czersk 32 : 34 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - SMS ZPRP II Kwidzyn 31 : 28 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - MMTS II Kwidzyn 25 : 20 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
Arka Gdynia - AZS Poznań 31 : 27 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Derkowski: Nie jest ta »
mecze:
33 » Iskra Pomień-Orkan Dale »
26 » Darłovia Darłowo-Gwardi »
21 » Pogoń Barlinek-Gavia Ch »
20 » Ina Nadarzyn-Pomorzanin »
19 » Ina Ińsko-Ina Recz
17 » Sokół Pyrzyce-Pogoń Bar »
16 » Energetyk Gryfino-Dąb D »
15 » Lech Czaplinek-Calisia  »
15 » Gavia Choszczno-Kłos Pe »
12 » Stal Mielec-Pogoń Szcze »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 6
fan1991 legiapany
OrzelFan48 sacam
TUPACK VANBASTEN1...
gości: 5
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151716
• newsów: 78196
• użytkowników: 81171
• komentarzy: 1175523
• zdjęć: 900265
• relacji: 40657
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies