ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 29 październik 2022
pokaż:
29 październik
Turnieje Mistrzostw Polski Młodziczek U-13 więcej
Odsłonięcie Tablicy Pamiątkowej z okazji 75 rocznicy piłki nożnej w Bobolicach więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
WKS Śląsk Wrocław - Twarde Pierniki Toruń 79 : 74 więcej
Anwil Włocławek - King Wilki Morskie Szczecin 99 : 91 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Polonia Warszawa - Sensation Kotwica Kołobrzeg 74 : 82 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Dziki Warszawa 70 : 54 więcej
MKKS Żak Koszalin - WKK Wrocław 89 : 81 więcej
GKS Tychy - Miasto Szkła Krosno 83 : 80 więcej
AZS AGH Kraków - Enea Basket Poznań 86 : 82 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - SMS PZKosz Władysławowo 101 : 93 więcej
Sklep Polski MKK Gniezno - Ogniwo Szczecin 83 : 54 więcej
MKK Zgierz - TKM Włocławek 103 : 42 więcej
ŁKS Łódź - KS Księżak Łowicz 98 : 95 więcej
KSK Noteć Inowrocław - ŁKS Youth Łódź 106 : 65 więcej
PTK Pabianice - AMW Asseco Arka II Gdynia 78 : 66 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Korona Kielce - Piast Gliwice 1 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2 : 5 więcej
Wisła Płock - Śląsk Wrocław 1 : 2 więcej
piła nożna II liga
Znicz Pruszków - Hutnik Kraków 0 : 1 więcej
Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków 2 : 1 więcej
Pogoń Siedlce - Kotwica Kołobrzeg 0 : 0 więcej
Motor Lublin - Polonia Warszawa 0 : 1 więcej
Stomil Olsztyn - Radunia Stężyca 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Jantar Dziwnów - Płomień Myślino 6 : 0 więcej
Orzeł Łożnica - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Sarmata Dobra 5 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Pomorzanin Sławoborze 9 : 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Kotwica II Kołobrzeg 4 : 3 więcej
Mewa Resko - Iskra Golczewo 1 : 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Polonia Płoty 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Jeziorak Szczecin - Arkonia Szczecin 2 : 0 więcej
Orzeł Grzędzice - Łabędź Widuchowa 1 : 0 więcej
Ogniwo Babinek - Mierzynianka Mierzyn 3 : 4 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Rurzyca Nawodna 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
GKS Manowo - KS Sieciemin 4 : 0 więcej
Gryf Polanów - Głaz Tychowo 2 : 2 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Darłovia Darłowo 2 : 1 więcej
Wrzos Wrześnica - Wiekowianka Wiekowo 2 : 3 więcej
Victoria Sianów - Zefir Wyszewo 1 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - MKS Sokół Karlino 2 : 3 więcej
Sława Sławno - Radew Białogórzyno 4 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - Iskra Białogard 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Lech Czaplinek - Pogoń Połczyn Zdrój 0 : 1 więcej
Korona Człopa - Piast Chociwel 3 : 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Ina Ińsko 1 : 5 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Kłos Pełczyce 1 : 2 więcej
Olimp Złocieniec - Sokół Suliszewo 6 : 0 więcej
Pogoń Barlinek - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Gedania Gdańsk - Unia Janikowo 2 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Polonia Środa Wlkp. 1 : 2 więcej
Stolem Gniewino - Zawisza Bydgoszcz 0 : 0 więcej
Unia Solec Kujawski - KP Starogard Gdański 1 : 2 więcej
Olimpia Grudziądz - Cartusia Kartuzy 3 : 0 więcej
Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia 2 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Pogoń N. Skalmierzyce 0 : 1 więcej
Vineta Wolin - Unia Swarzędz 0 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Wieża Postomino 5 : 1 więcej
Chemik Police - Flota Świnoujście 0 : 2 więcej
Hutnik Szczecin - Biali Sądów 2 : 0 więcej
Orzeł Wałcz - Dąb Dębno 5 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni II Stargard 3 : 0 więcej
MKP Szczecinek - Rasel Dygowo 3 : 0 więcej
Gavia Choszczno - Olimp Gościno 3 : 3 więcej
Mechanik Bobolice - Gwardia Koszalin 2 : 3 więcej
Iskierka Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
LZS Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Przybiernów 1 : 3 więcej
Pionier Żarnowo - Vineta II Wolin 1 : 2 więcej
Wicher Brojce - Fala Międzyzdroje 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Ikar Krosino - Orkan Dalewo 2 : 1 więcej
Spójnia Świdwin - Płomień Lisowo 0 : 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 : 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Dąb Dębice 1 : 1 więcej
Masovia Maszewo - Redłovia Redło 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Dęby Rogowo - Wicher Przelewice 4 : 6 więcej
Kluczevia II Stargard - Piast Kolin 4 : 1 więcej
Gwiazda Żalęcino - Orzeł Pęzino 1 : 6 więcej
Sęp Brzesko - Orzeł Małkocin 6 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Grot Gardno - Energetyk Gryfino 2 : 7 więcej
Tanowia Tanowo - Vielgovia Szczecin 4 : 2 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Sztorm Szczecin 3 : 1 więcej
Unia Swochowo - Czarni Szczecin 0 : 5 więcej
Chemik II Police - GKS Kołbacz 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Myśla Dargomyśl - Chrobry Lisie Pole 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Ina Recz - Iskra Lutówko 6 : 1 więcej
Klon Krzęcin - Świt Barnimie 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
LZS Kowalewice - Passat Bukowo Morskie 1 : 1 więcej
Saturn Mielno - Fala Gąski 2 : 3 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Wrzos Wrzosowo 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Mechanik Turowo - Sad Chwiram 4 : 0 więcej
Błękitni Ostrowice - Santos Kłębowiec 4 : 3 więcej
Grom Szwecja - Wrzos Borne Sulinowo 5 : 1 więcej
Wspólni Różewo - KS Dzikowo 3 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Żaki Szczecin - Błękitni Stargard JS 0 : 3 więcej
SALOS Szczecin JS - Arkonia Szczecin 3 : 5 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Pogoń Szczecin - Pogoń Tczew 4 : 0 więcej
GKS Katowice - UKS SMS Łódź 3 : 0 więcej
KS AZS UJ Kraków - Śląsk Wrocław 1 : 0 więcej
Górnik Łęczna - Hydrotruck Radom 8 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk 0 : 0 więcej
Korona SA Kielce - Legia Warszawa S.A. 4 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa 2 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - Śląsk Wrocław 4 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków SA 4 : 1 więcej
Cracovia SSA Kraków - Górnik Zabrze S.A. 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Arka Gdynia SSA - Odra Opole 2 : 3 więcej
Lechia Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz 5 : 2 więcej
Śląsk Wrocław - Warta Poznań SA 1 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Warta Poznań - Lechia Gdańsk 1 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet
UKS Victoria SP2 Sianów - KA4 resPect Krobia 0 : 8 więcej
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - Górnicza Konin 10 : 0 więcej
LFA Szczecin - KKP II Bydgoszcz 1 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Żaki Szczecin - FASE Szczecin 0 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Świt Szczecin 2 : 3 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Pogoń Barlinek - Football Arena Szczecin 1 : 0 więcej
Arkonia II Szczecin - MKP Szczecinek 2 : 1 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
TKKF Strażak Koszalin - Victoria Sianów 2 : 3 więcej
Oldboje Iskra Białogard - Oldboje Szczecinek 0 : 6 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Amator Kołobrzeg 6 : 3 więcej
Skup Aut RADZI-MIL Oldboje T. - Lech Czaplinek 3 : 0 więcej
Zryw Kretomino - Mechanik Bobolice 2 : 2 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Pogoń Połczyn Zdrój - Drawa Drawsko 8 : 0 więcej
Pamet Świdwin - Sokół Stara Dąbrowa 1 : 2 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Pomorzanin Sławoborze 4 : 1 więcej
Oldboje Wyszewo - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 : 0 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Gryf Kamień Pomorski 5 : 3 więcej
Bizon Cerkwica - Sparta Gryfice 3 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Polonia II Płoty - Sowianka Sowno 1 : 3 więcej
Promień Mosty - Znicz Wysoka Kamieńska 10 : 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Prawobrzeże II Świnoujście 7 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Rybak Trzebież - Czarni II Szczecin 5 : 0 więcej
Okręt Mirand Szczecin - Świt II Szczecin 2 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Sokół Różańsko - Błękit Pniewo 1 : 5 więcej
LUKS Krzywin - Koral Mostkowo 3 : 1 więcej
Polonia Gryfino - Czarni Czarnówko 2 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Sokół Sokoliniec - Pomorzanka Jarosławsko 3 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Orlen Wisła Płock - Gwardia Opole 32 : 18 więcej
Łomża Industria Kielce - MKS Zagłębie Lubin 39 : 20 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Kospel Gwardia Koszalin - ITS Jeziorak Iława 35 : 30 więcej
KS Szczypiorniak Olsztyn - SKF KPR Sparta Oborniki 28 : 35 więcej
Tytani Wejherowo - MKS Grudziądz 29 : 28 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
Szczypiorniak II Olsztyn - KU AZS UKW Bydgoszcz 23 : 44 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - MMTS II Kwidzyn 35 : 29 więcej
Pogoń Handball Szczecin - Czarni Olecko 42 : 24 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
MTS Kwidzyn - AZS Poznań 25 : 39 więcej
UKS PCM Kościerzyna - Sambor Tczew 32 : 39 więcej
Jutrzenka Płock - SPR Pogoń Szczecin 26 : 36 więcej
Arka Gdynia - MKS Brodnica 33 : 23 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Pałac Bydgoszcz - PWSZ Tarnów 3 : 1 więcej
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia




Niecałe trzy dni dzielą nas od meczu otwarcia Mistrzostw Świata w Katarze. Mundialu nietypowego, bo zamiast ciepłych wakacyjnych dni mamy za oknem jesienną aurę. Jednak aby troche podgrzać atmosferę przygotowaliśmy MundialTypera i zapraszamy wszystkich użytkowników portalu do zabawy w typowanie spotkań.



Zasady są proste i chyba już większości znane - typujemy wyniki, ilość kartek i rzutów rożnych w każdym spotkaniu na Mundialu. Wszystko jest odpowiednio punktowane, a ten kto zdobędzie największą ilość punktów zostaje naszym królem MundialTypera.

MundialTyper - Katar 2022

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Leonardo Koutris piłkar »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
mecze:
1 » Dąb Dębno-Wybrzeże Rewa »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
andrzeja3
gości: 8
statystyki portalu
• drużyn: 3034
• imprez: 141860
• newsów: 76866
• użytkowników: 80302
• komentarzy: 1151540
• zdjęć: 861514
• relacji: 40088
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies