ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 15 październik 2022
pokaż:
15 październik
FEN 42 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - WKS Śląsk Wrocław 78 : 103 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza 85 : 76 więcej
Trefl Sopot - Enea Astoria Bydgoszcz 90 : 71 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Czarni Słupsk 69 : 83 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
AZS UMCS Start II Lublin - Dziki Warszawa 63 : 95 więcej
Polonia Warszawa - Miasto Szkła Krosno 83 : 71 więcej
MKKS Żak Koszalin - Enea Basket Poznań 94 : 103 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Sensation Kotwica Kołobrzeg 84 : 81 więcej
AZS AGH Kraków - HydroTruck Radom 71 : 80 więcej
GKS Tychy - Polpharma Starogard Gd. 101 : 55 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - TKM Włocławek 121 : 64 więcej
MKK Zgierz - KSK Noteć Inowrocław 76 : 94 więcej
SMS PZKosz Władysławowo - GAK Gdynia 88 : 43 więcej
ŁKS Łódź - AZS UMK Toruń 95 : 67 więcej
KS Księżak Łowicz - AMW Asseco Arka II Gdynia 79 : 56 więcej
PTK Pabianice - Ogniwo Szczecin 62 : 60 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Radomiak Radom - Śląsk Wrocław 2 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa 0 : 3 więcej
Warta Poznań - Jagiellonia Białystok 2 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
Górnik Polkowice - Zagłębie II Lubin 3 : 0 więcej
Garbarnia Kraków - GKS 1962 Jastrzębie 4 : 4 więcej
Pogoń Siedlce - Siarka Tarnobrzeg 1 : 2 więcej
Olimpia Elbląg - Polonia Warszawa 0 : 2 więcej
Motor Lublin - Kotwica Kołobrzeg 3 : 1 więcej
Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków 4 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Gryf Kamień Pomorski - Pomorzanin Sławoborze 7 : 0 więcej
Orzeł Łożnica - Ina Goleniów 3 : 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Mewa Resko 5 : 3 więcej
Sarmata Dobra - Kotwica II Kołobrzeg 3 : 1 więcej
Sparta Gryfice - Płomień Myślino 4 : 2 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Iskra Banie - Łabędź Widuchowa 5 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 : 1 więcej
Ogniwo Babinek - Osadnik Myślibórz 2 : 5 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Odra Chojna 2 : 3 więcej
15-10 15:30  Morzycko Moryń - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Gryf Polanów - KS Sieciemin 4 : 1 więcej
GKS Manowo - MKS Sokół Karlino 7 : 0 więcej
Wrzos Wrześnica - Głaz Tychowo 2 : 1 więcej
SKS Wybrzeże Biesiekierz - Wiekowianka Wiekowo 0 : 3 więcej
Darłovia Darłowo - Zefir Wyszewo 2 : 0 więcej
Victoria Sianów - Iskra Białogard 5 : 2 więcej
Sława Sławno - Zawisza Grzmiąca 1 : 0 więcej
Vimobilia Będzino - Radew Białogórzyno 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Drawa Drawsko Pom. - Olimp Złocieniec 2 : 0 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Piast Chociwel 0 : 0 więcej
Lech Czaplinek - Calisia Kalisz Pomorski 1 : 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Unia Dolice 1 : 4 więcej
Korona Człopa - Zorza Dobrzany 2 : 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Kłos Pełczyce 3 : 1 więcej
Pogoń Barlinek - Ina Ińsko 0 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Gedania Gdańsk - Pogoń II Szczecin 1 : 1 więcej
Vineta Wolin - Jarota Jarocin 1 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Cartusia Kartuzy 0 : 2 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Unia Janikowo 3 : 1 więcej
Unia Solec Kujawski - Unia Swarzędz 1 : 2 więcej
Sokół Kleczew - Pogoń N. Skalmierzyce 2 : 3 więcej
Olimpia Grudziądz - Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 więcej
Stolem Gniewino - KP Starogard Gdański 0 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Rasel Dygowo 1 : 1 więcej
Chemik Police - Dąb Dębno 4 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Błękitni II Stargard 6 : 0 więcej
Orzeł Wałcz - Olimp Gościno 1 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Gwardia Koszalin 3 : 2 więcej
MKP Szczecinek - Iskierka Szczecin 1 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Wicher Brojce - Zalew Stepnica 3 : 2 więcej
Vineta II Wolin - Leśnik Kliniska 3 : 2 więcej
Hanza Goleniów - Pomorzanin Przybiernów 6 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Ikar Krosino - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 3 więcej
Sparta Węgorzyno - Rolpol Chlebowo 1 : 5 więcej
Radowia Radowo Małe - Spójnia Świdwin 0 : 0 więcej
Masovia Maszewo - Dąb Dębice 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Sokół Pyrzyce - Wicher Przelewice 1 : 1 więcej
Orzeł Pęzino - Piast Kolin 1 : 1 więcej
Gwiazda Żalęcino - Orzeł Małkocin 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Zryw Kołbaskowo - Wołczkowo-Bezrzecze 2 : 0 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Chemik II Police 3 : 3 więcej
Unia Swochowo - GKS Kołbacz 0 : 3 więcej
Wicher Steklno - Vielgovia Szczecin 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
GKS Golenice - Zieloni Zielin 3 : 2 więcej
Mieszko Mieszkowice - Witniczanka Witnica 2 : 3 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Myśla Dargomyśl 3 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Ina Recz - Iskra Pomień 7 : 1 więcej
Klon Krzęcin - Czarni Marianowo 7 : 1 więcej
Błękitni Pomierzyn - Pomorzanin Zamęcin 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
LZS Kowalewice - Gryf Dobrowo 9 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Grom Szwecja - Błonie Barwice 2 : 0 więcej
Wspólni Różewo - Santos Kłębowiec 4 : 0 więcej
Mechanik Turowo - KS Dzikowo 4 : 0 więcej
Hubertus Biały Bór - Wiarus Żółtnica 3 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Akademia MKP Szczecinek - Dąb Dębno JS 6 : 0 więcej
SALOS Szczecin JS - Świt Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GKS Katowice - Sportowa Czwórka Radom 4 : 1 więcej
KS AZS UJ Kraków - Pogoń Tczew 2 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Sportis KKP Bydgoszcz 5 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Korona SA Kielce - Wisła Kraków SA 0 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - Górnik Zabrze S.A. 1 : 3 więcej
Legia Warszawa S.A. - KKS Lech Poznań 0 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Arka Gdynia SSA - Chrobry Głogów U17 6 : 2 więcej
KKS Lech Poznań - Pogoń Szczecin U17 1 : 3 więcej
Lechia Gdańsk - Warta Poznań SA 2 : 1 więcej
Zagłebie Sosnowiec - Zagłębie Lubin 1 : 7 więcej
Raków Częstochowa - Odra Opole 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Warta Poznań - Orlen Gdańsk UKS 2 : 0 więcej
FASE Szczecin - AP Reissa Poznań 3 : 1 więcej
piła nożna IV liga kobiet Zach - Lubuska
Pogoń II Szczecin - Budowlani Lubsko 4 : 1 więcej
LFA II Szczecin - LADIES SOCCER TEAM Gorzów WLKP 1 : 16 więcej
piła nożna III liga Kobiet
UKS Victoria SP2 Sianów - Lechia Gdańsk 0 : 8 więcej
LFA Szczecin - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 3 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Victoria Niemcz Osielsko 0 : 3 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Żaki Szczecin - Świt Szczecin 7 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Arkonia II Szczecin - Pogoń Barlinek 1 : 0 więcej
Błękitni II Stargard - Prawobrzeże Szczecin 8 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Perła Gmina Dygowo - Oldboje Iskra Białogard 4 : 1 więcej
Amator Kołobrzeg - Victoria Sianów 1 : 4 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Mechanik Bobolice 4 : 0 więcej
Skup Aut RADZI-MIL Oldboje T. - Mirstal Mirosławiec 2 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Zryw Kretomino 0 : 3 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Maxtrans-Sokół Karlino - Pamet Świdwin 0 : 4 więcej
Oldboje Wyszewo - Pomorzanin Sławoborze 9 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Gryf Kamień Pomorski 1 : 6 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Gryfice 3 : 1 więcej
Bizon Cerkwica - Drawa Drawsko 4 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Future Szczecin - Rybak Trzebież 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
LUKS Krzywin - Czarni Czarnówko 1 : 1 więcej
Błękit Pniewo - Klon Krzymów 1 : 0 więcej
Sokół Różańsko - Czcibor Bielin 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Sokół Sokoliniec - Jedność Przewłoki 4 : 1 więcej
WODR Barzkowice - Unia II Dolice 1 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Mirstal Mirosławiec - Bytyń Nakielno 4 : 1 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Drzewiarz Krosino 11 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
TAF Toruń - Futbalo Białystok 4 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS PR Urbis Gniezno - KPR Gminy Kobierzyce 23 : 30 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Kospel Gwardia Koszalin - USAR Kwidzyn 32 : 29 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
MKS Handball Czersk - Pogoń Handball Szczecin 31 : 32 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
SPR Pogoń Szczecin - MKS Brodnica 28 : 22 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
Iskra AMW Gdynia - MKS Słupia Słupsk 35 : 19 więcej
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia




Niecałe trzy dni dzielą nas od meczu otwarcia Mistrzostw Świata w Katarze. Mundialu nietypowego, bo zamiast ciepłych wakacyjnych dni mamy za oknem jesienną aurę. Jednak aby troche podgrzać atmosferę przygotowaliśmy MundialTypera i zapraszamy wszystkich użytkowników portalu do zabawy w typowanie spotkań.



Zasady są proste i chyba już większości znane - typujemy wyniki, ilość kartek i rzutów rożnych w każdym spotkaniu na Mundialu. Wszystko jest odpowiednio punktowane, a ten kto zdobędzie największą ilość punktów zostaje naszym królem MundialTypera.

MundialTyper - Katar 2022

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Leonardo Koutris piłkar »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
mecze:
1 » Dąb Dębno-Wybrzeże Rewa »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
andrzeja3
gości: 3
statystyki portalu
• drużyn: 3034
• imprez: 141860
• newsów: 76866
• użytkowników: 80302
• komentarzy: 1151540
• zdjęć: 861514
• relacji: 40088
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies