ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 26 wrzesień 2021
pokaż:
26 wrzesień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław 65 : 80 więcej
Czarni Słupsk - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 88 : 80 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Politechnika Gdańska - Sokół Międzychód 82 : 84 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Enea Astoria Bydgoszcz 81 : 80 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze 3 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 3 : 1 więcej
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Śląsk Wrocław - GKS Katowice 3 : 1 więcej
Sportis KKP Bydgoszcz - KS AZS UJ Kraków 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Dąb Dębno - Orzeł Wałcz 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Astra Ustronie Morskie - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 4 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Jantar Dziwnów 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Stal Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 4 : 0 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Odra Chojna 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Grot Bonin - Iskra Białogard 1 : 12 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Iskra Pomień - Korona Człopa 3 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Chemik Police - SALOS Szczecin 1 : 2 więcej
Kluczevia Stargard - Bałtyk Koszalin 0 : 11 więcej
Flota Świnoujście - Vineta Wolin 2 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Żaki II Szczecin - Pogoń Barlinek 8 : 0 więcej
FASE Szczecin - Bałtyk Koszalin 3 : 3 więcej
AP Gavia OZIMEK Choszczno - Błękitni Stargard 4 : 1 więcej
Chemik Police - Arkonia Szczecin 0 : 14 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Bizon Cerkwica - Pomorzanin Przybiernów 0 : 3 więcej
Radowia Radowo Małe - Fala Międzyzdroje 3 : 0 więcej
Pionier Żarnowo - Błękitni Trzygłów 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Sokół Sokoliniec - Orkan Dalewo 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Świat Drzewa KP Przecław - Aquila Szczecin 8 : 1 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Hanza Goleniów 4 : 1 więcej
Zryw Kołbaskowo - Czarni Szczecin 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Kluczevia II Stargard - GKS Kołbacz 2 : 1 więcej
Odrzanka Radziszewo - Piast Kolin 7 : 5 więcej
Sokół II Pyrzyce - Sparta Skalin 5 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Świt Barnimie - Piast Karsko 1 : 6 więcej
Orzeł Żeńsko - Wicher Przelewice 0 : 5 więcej
Polonia Giżyn - Sokół Granowo 3 : 0 więcej
Ina Nadarzyn - Korona Raduń 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Zieloni Zielin - Chrobry Lisie Pole 3 : 0 więcej
Rurzyca Nawodna - Piast Piaseczno 7 : 1 więcej
Myśla Dargomyśl - Pomorzanin Cychry 2 : 5 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Czcibor Cedynia 0 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Resko Karcino - Grot Gorawino 4 : 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Hajka Zegrze Pomorskie 6 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
KS Skibno - Strong Zielenica 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Pogoń Wierzchowo - Grom Świelino 1 : 2 więcej
Wicher Rąbino - Iskra Kłanino 1 : 8 więcej
Sokół Spore - Orzeł Łubowo 0 : 2 więcej
Hubertus Biały Bór - Wrzos Borne Sulinowo 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Grom Giżyno - Wspólni Różewo 3 : 0 więcej
Legion Strączno - Kopanik Lubno 0 : 3 więcej
Santos Kłębowiec - Mirstal Mirosławiec 0 : 1 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Błękitni Ostrowice 2 : 3 więcej
KS Dzikowo - Sad Chwiram 1 : 3 więcej
Sokół Suliszewo - Bytyń Nakielno 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Jacademy Bydgoszcz - Lotos Gdańsk UKS 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Lechia Gdańsk - Warta Poznań SA 3 : 2 więcej
AP Reissa Poznań - Chemik Bydgoszcz 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
SKS Gwarek Zabrze - Górnik Zabrze S.A. 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Polonia II Płoty - Vineta II Wolin 1 : 6 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Mierzynianka II Mierzyn - Future Szczecin 5 : 9 więcej
Sztorm Szczecin - Victoria 95 Przecław 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Zenit Koszewo - Zorza II Dobrzany 3 : 0 więcej
Ina Stradzewo - Jedność Przewłoki 6 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Pomorzanka Jarosławsko - Pionier Zwierzyn 2 : 2 więcej
Grom Płonno - Stal II Lipiany 0 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Morzycko II Moryń - Czarni Czarnówko 5 : 0 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Błękitni Stargard - KA4 resPect Krobia 2 : 0 więcej
KKP Chełmża - KKS LECH Poznań/UAM 0 : 4 więcej
piła nożna I liga futsalu
TAF Toruń - LZS Bojano 5 : 2 więcej
Widzew Łódź Futsal - Futsal Szczecin 6 : 4 więcej
UMKS Zgierz - Futbalo Białystok 1 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MKS Zagłębie Lubin - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 32 : 25 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - EUROBUD JKS Jarosław 20 : 21 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
UKS PCM Kościerzyna - Arka Gdynia 25 : 19 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
SKF KPR Sparta Oborniki - KS Szczypiorniak Olsztyn 29 : 32 więcej
PGE KPR Gryfino - Sokół Kościerzyna 18 : 26 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
BSMS Bartoszyce - Wybrzeże II Gdańsk 26 : 27 więcej
MKS II Grudziądz - Pogoń Handball Szczecin 22 : 30 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
SPR GKS PG Żukowo - UKS Morski Sianów 24 : 34 więcej
MSPR Junak Włocławek - MKS Słupia Słupsk 20 : 34 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grot Budowlani Łódź - Joker Świecie 3 : 0 więcej
Developres Bella Dolina Rzeszów - BKS Bostik Bielsko-Biała 3 : 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
5 » Umowa z Kamilem Drygase »
2 » Trener Andrzej Tychows »
2 » Jens Gustafsson po raz  »
mecze:
19 » Orzeł Bierzwnik-Gavia C »
18 » Pogoń Szczecin-Termalic »
15 » Drawa Drawsko Pomorskie »
15 » Dąb Dębno-Olimp Gościno
14 » Gryf Kamień Pomorski-Wy »
14 » Iskra Białogard-Zawisza »
14 » Pomorzanin Nowogard-Isk »
12 » Płomień Myślino-AP Kotw »
11 » Stal Lipiany-Łabędź Wid »
11 » Biali Sądów-Flota Świno »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 11
dygowo2000 Iskra
jaro06 Krak0234
KSRossa Meteor80
mrowa99 PawelM
Prezydent1... siuraczek1...
zapala81
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3000
• imprez: 136283
• newsów: 76257
• użytkowników: 79829
• komentarzy: 1139352
• zdjęć: 844914
• relacji: 39841
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies