ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 04 wrzesień 2021
pokaż:
04 wrzesień
Goleniów Tour GT21 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza 67 : 95 więcej
Legia Warszawa - Asseco Arka Gdynia 79 : 59 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Śląsk Wrocław - Czarni Sosnowiec 0 : 2 więcej
UKS SMS Łódź - Medyk Konin 1 : 0 więcej
Olimpia Szczecin - Górnik Łęczna 1 : 4 więcej
Tarnovia Tarnów - Rekord Bielsko-Biała 3 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Chemik Police - GKS Manowo 4 : 1 więcej
MKP Szczecinek - Hutnik Szczecin 0 : 3 więcej
Orzeł Wałcz - Darłovia Darłowo 0 : 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Wieża Postomino 2 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Dąb Dębno 1 : 4 więcej
Błękitni II Stargard - Gwardia Koszalin 0 : 4 więcej
Sokół Karlino - Olimp Gościno 0 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Vineta Wolin 1 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
GKS Przodkowo - Jarota Jarocin 0 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Bałtyk Gdynia 3 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Stolem Gniewino 0 : 3 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - Świt Szczecin 0 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew 2 : 0 więcej
Unia Janikowo - Olimpia Grudziądz 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 : 1 więcej
Mewa Resko - Kotwica II Kołobrzeg 2 : 4 więcej
Iskra Golczewo - Masovia Maszewo 13 : 0 więcej
Jantar Dziwnów - Spójnia Świdwin 3 : 2 więcej
Pomorzanin Nowogard - Sparta Gryfice 2 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Polonia Płoty 5 : 2 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Astra Ustronie Morskie 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra Szczecińska - Energetyk Gryfino 4 : 0 więcej
Unia Dolice - Sokół Pyrzyce 0 : 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Arkonia Szczecin 3 : 0 więcej
Łabędź Widuchowa - Morzycko Moryń 1 : 5 więcej
Odra Chojna - Iskierka Szczecin 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Iskra Białogard - Radew Białogórzyno 1 : 0 więcej
LZS Kowalewice - Wiekowianka Wiekowo 0 : 5 więcej
Redłovia Redło - Wiarus Żółtnica 4 : 0 więcej
Victoria Sianów - Vimobilia Będzino 0 : 3 więcej
Gryf Polanów - Grot Bonin 5 : 0 więcej
Zawisza Grzmiąca - Głaz Tychowo 3 : 3 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Wrzos Wrześnica 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Calisia Kalisz Pomorski - Sparta Węgorzyno 3 : 1 więcej
Korona Człopa - Olimp Złocieniec 0 : 1 więcej
Drawa Drawno - Orzeł Bierzwnik 0 : 4 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Iskra Pomień 5 : 1 więcej
Piast Chociwel - Sarmata Dobra 0 : 4 więcej
Zorza Dobrzany - Gavia Choszczno 0 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Prawobrzeże Szczecin - Chemik Police 4 : 2 więcej
Hutnik Szczecin - Świt Szczecin 0 : 6 więcej
SALOS Szczecin - Vineta Wolin 2 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
SALOS Szczecin - Błękitni Stargard 2 : 4 więcej
SALOS II Szczecin - Żaki Szczecin 0 : 8 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Fala Międzyzdroje - Znicz Wysoka Kamieńska 7 : 2 więcej
Wicher Brojce - Zalew Stepnica 5 : 2 więcej
Błękitni Trzygłów - Bałtyk Gostyń 4 : 0 więcej
Jastrząb Łosośnica - Bizon Cerkwica 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Czarni Marianowo - Orzeł Pęzino 3 : 0 więcej
Dąb Dębice - Orkan Suchań 3 : 0 więcej
Ina Recz - Płomień Lisowo 2 : 5 więcej
Orkan Dalewo - Orzeł Małkocin 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Leśnik Kliniska - Chemik II Police 1 : 2 więcej
Promień Mosty - Kasta Szczecin-Majowe 3 : 0 więcej
Aquila Szczecin - Znicz Niedźwiedź 2 : 2 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - KP Przecław 1 : 0 więcej
Czarni Szczecin - Vielgovia Szczecin 3 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Bryza Reńsko - Ogniwo Babinek 1 : 7 więcej
Piast Kolin - Sęp Brzesko 3 : 2 więcej
Sparta Skalin - Odrzanka Radziszewo 1 : 5 więcej
Unia Swochowo - Mechanik Warnice 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Korona Raduń - Polonia Giżyn 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Mieszko Mieszkowice - Rurzyca Nawodna 3 : 0 więcej
Chrobry Lisie Pole - Zjednoczeni Kurzycko 5 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Syrena-Grot Rymań - Sokół Lulewice 2 : 2 więcej
Płomień Myślino - Derby Karścino 5 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Strong Zielenica - Wieża II Postomino 5 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Mechanik Turowo - Pogoń Wierzchowo 7 : 0 więcej
Błonie Barwice - Wicher Rąbino 8 : 1 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Bytyń Nakielno - Santos Kłębowiec 0 : 6 więcej
Wspólni Różewo - Drzewiarz Świerczyna 6 : 0 więcej
Błękitni Ostrowice - Mirstal Mirosławiec 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Radunia Stężyca - Lechia Gdańsk 1 : 2 więcej
KKS Lech Poznań - Akademia Pogoń Szczecin 6 : 0 więcej
Lotos Gdańsk UKS - AP Reissa Poznań 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 4 : 3 więcej
FASE Szczecin - Arka Gdynia SSA 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Legia Warszawa S.A. - Zagłębie Lubin 3 : 1 więcej
Wisła Kraków SA - SKS Gwarek Zabrze 2 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - Polonia Warszawa 3 : 1 więcej
UKS SMS Łódź - Cracovia SSA Kraków 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Victoria 95 Przecław - Iskierka II Szczecin 2 : 0 więcej
Mierzynianka II Mierzyn - Pionier Szczecin 5 : 4 więcej
Future Szczecin - Sztorm Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Polonia Gryfino - KLUKS Krzywin 5 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Victoria Sianów - Oldboje Iskra Białogard 8 : 1 więcej
STLA Szczecinek - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 8 : 2 więcej
Mirstal Mirosławiec - Oldboje Bruskowo Wielkie 3 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Sparta Gryfice 9 : 1 więcej
Amator Kołobrzeg - Olimp Złocieniec 1 : 4 więcej
Lech Czaplinek - Gryf Kamień Pomorski 3 : 2 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Maxtrans-Sokół Karlino - Darłovia Darłowo 2 : 5 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 : 3 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Błękitni Gonne Małe 3 : 0 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
KKS LECH Poznań/UAM - Górnicza Konin 8 : 0 więcej
GOSRiT Luzino - LFA Szczecin 1 : 5 więcej
piła nożna Puchar Polski Kobiet ZZPN
Energetyk Junior Gryfino - UKS Victoria SP2 Sianów 3 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Łomża Vive Kielce 20 : 34 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Torus Wybrzeże Gdańsk 26 : 23 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
5 » Umowa z Kamilem Drygase »
2 » Jens Gustafsson po raz  »
2 » Trener Andrzej Tychows »
mecze:
18 » Orzeł Bierzwnik-Gavia C »
18 » Pogoń Szczecin-Termalic »
15 » Drawa Drawsko Pomorskie »
15 » Dąb Dębno-Olimp Gościno
15 » Pomorzanin Nowogard-Isk »
14 » Gryf Kamień Pomorski-Wy »
14 » Iskra Białogard-Zawisza »
12 » Płomień Myślino-AP Kotw »
11 » Biali Sądów-Flota Świno »
11 » Stal Lipiany-Łabędź Wid »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 13
emil123 Endriu15
estan52 gajowy1984
Katekate KSRossa
Matrowski4... Meteor80
Poloniarz2... Prezydent1...
Steven66 Winko13
zapala81
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3000
• imprez: 136283
• newsów: 76257
• użytkowników: 79829
• komentarzy: 1139361
• zdjęć: 844914
• relacji: 39841
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies