ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - sierpień 2021
pokaż:
01 sierpień
Żeglarski Szczecin więcej
piła nożna Sparingi
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Dęby Rogowo 2 : 2 więcej
Kłos Pełczyce - Sęp Brzesko 2 : 1 więcej
Orkan Suchań - Drawa Drawno 1 : 5 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa 3 : 0 więcej
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 1 : 2 więcej
Warta Poznań - Pogoń Szczecin 1 : 1 więcej
02 sierpień
piła nożna Sparingi
Pomorzanin Nowogard - Sparta Węgorzyno 3 : 1 więcej
Spójnia Świdwin - Błękitni Ostrowice 5 : 1 więcej
Chemik Police - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 5 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Lechia Gdańsk - Wisła Płock 1 : 0 więcej
03 sierpień
piła nożna Sparingi
Pionier 95 Borne Sulinowo - Lech Czaplinek 2 : 1 więcej
Gavia Choszczno - Mierzynianka Mierzyn 7 : 0 więcej
04 sierpień
piła nożna Sparingi
Olimpia Szczecin - Wanda Kraków 7 : 0 więcej
Błękitni Trzygłów - Sparta Gryfice 1 : 5 więcej
Delta Warszawa - Iskra Golczewo 2 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski PZPN
Sokół Ostróda - Błękitni Stargard 4 : 2 więcej
05 sierpień
piła nożna Sparingi
Gavia Choszczno - Iskra Pomień 2 : 3 więcej
  Warta Gorzów Wlkp. - LFA Szczecin więcej
Ikar Krosino - Błękitni Ostrowice 4 : 3 więcej
06 sierpień
piła nożna Sparingi
STLA Szczecinek - KS Gwda Wielka 5 : 5 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Lech Czaplinek 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Łęczna - Warta Poznań 0 : 4 więcej
Lech Poznań - Cracovia Kraków 2 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Stolem Gniewino - GKS Przodkowo 3 : 1 więcej
07 sierpień
Memoriał Janusza Polubca oraz Marcina Labudy więcej
Otwarte Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w Siatkówce Plażowej Seniorów - Grand Prix Szczecina więcej
piła nożna Sparingi
Korona Stuchowo - Jastrząb Łosośnica 2 : 6 więcej
Victoria Sianów - Wiekowianka Wiekowo 3 : 4 więcej
Sparta Gryfice - Delta Warszawa 1 : 3 więcej
Zieloni Zielin - Zjednoczeni Kurzycko 15 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 : 0 więcej
Górnik Zabrze - Stal Mielec 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Orzeł Wałcz 1 : 3 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Biali Sądów 2 : 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Rasel Dygowo 4 : 0 więcej
Wieża Postomino - Sokół Karlino 1 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - Błękitni II Stargard 4 : 0 więcej
Ina Goleniów - Flota Świnoujście 0 : 3 więcej
Zefir Wyszewo - Darłovia Darłowo 2 : 2 więcej
Olimp Gościno - Vineta Wolin 0 : 5 więcej
GKS Manowo - Gwardia Koszalin 0 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń N. Skalmierzyce - Unia Janikowo 2 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Elana Toruń 0 : 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Błękitni Stargard 1 : 2 więcej
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 1 : 1 więcej
Olimpia Grudziądz - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Jarota Jarocin 0 : 2 więcej
08 sierpień
piła nożna Sparingi
Gavia Choszczno - Pogoń Barlinek 2 : 2 więcej
Olimp Złocieniec - Iskra Białogard 1 : 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1 : 1 więcej
Wisła Kraków - Raków Częstochowa 1 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Dąb Dębno - Chemik Police 4 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Świt Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 3 : 2 więcej
Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew 2 : 1 więcej
09 sierpień
piła nożna Ekstraklasa
Wisła Płock - Radomiak Radom 1 : 0 więcej
12 sierpień
Festiwal Gwiazd Sportu Dziwnów 2021 więcej
13 sierpień
Festiwal Gwiazd Sportu Dziwnów 2021 więcej
piła nożna Sparingi
18:30  Mechanik Turowo - KS Gwda Wielka więcej
piła nożna Ekstraklasa
Stal Mielec - Wisła Kraków 2 : 1 więcej
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań 1 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Medyk Konin - Olimpia Szczecin 4 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Victoria Sianów - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Błękitni II Stargard - Błękitni Stargard 0 : 10 więcej
14 sierpień
XXIII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet im. Anny Bocian o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego i PZPN więcej
Festiwal Gwiazd Sportu Dziwnów 2021 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Warta Poznań - Legia Warszawa 0 : 2 więcej
Piast Gliwice - Wisła Płock 4 : 3 więcej
Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 3 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Rekord Bielsko-Biała - KS AZS UJ Kraków 0 : 2 więcej
Tarnovia Tarnów - Sportis KKP Bydgoszcz 4 : 3 więcej
UKS SMS Łódź - Śląsk Wrocław 2 : 1 więcej
Górnik Łęczna - GKS Katowice 2 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Pogoń Połczyn Zdrój 4 : 0 więcej
Orzeł Wałcz - Gwardia Koszalin 0 : 1 więcej
Sokół Karlino - Dąb Dębno 2 : 3 więcej
Chemik Police - Hutnik Szczecin 2 : 6 więcej
Flota Świnoujście - Zefir Wyszewo 4 : 0 więcej
Błękitni II Stargard - Ina Goleniów 4 : 2 więcej
Darłovia Darłowo - Olimp Gościno 4 : 2 więcej
Rasel Dygowo - Wieża Postomino 0 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń N. Skalmierzyce - Bałtyk Koszalin 1 : 0 więcej
Błękitni Stargard - KP Starogard Gdański 1 : 0 więcej
GKS Przodkowo - Świt Szczecin 0 : 1 więcej
Olimpia Grudziądz - Bałtyk Gdynia 2 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Polski Cukier Kluczevia Stargard 5 : 0 więcej
Elana Toruń - Polonia Środa Wlkp. 2 : 4 więcej
Sokół Kleczew - Zawisza Bydgoszcz 2 : 0 więcej
Unia Janikowo - Jarota Jarocin 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Mewa Resko - Jantar Dziwnów 1 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Iskra Golczewo 2 : 1 więcej
Masovia Maszewo - Pomorzanin Sławoborze 1 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Spójnia Świdwin 6 : 1 więcej
Ikar Krosino - Polonia Płoty 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Iskra Banie - Odra Chojna 2 : 0 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Mierzynianka Mierzyn 2 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Stal Lipiany 2 : 6 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Łabędź Widuchowa 1 : 1 więcej
Pogoń Barlinek - Unia Dolice 1 : 1 więcej
Stal Szczecin - Osadnik Myślibórz 0 : 4 więcej
Morzycko Moryń - Iskierka Szczecin 0 : 3 więcej
Sokół Pyrzyce - Arkonia Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Iskra Białogard - LZS Kowalewice 3 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - Sława Sławno 4 : 3 więcej
Radew Białogórzyno - Gryf Polanów 3 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Zawisza Grzmiąca 5 : 0 więcej
Grot Bonin - Wiekowianka Wiekowo 1 : 10 więcej
Wiarus Żółtnica - Głaz Tychowo 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
KP Drawsko Pomorskie - Korona Człopa 5 : 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Światowid 63 Łobez 7 : 0 więcej
Sarmata Dobra - Calisia Kalisz Pomorski 0 : 0 więcej
Gavia Choszczno - Olimp Złocieniec 2 : 0 więcej
Ina Ińsko - Sparta Węgorzyno 3 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
SALOS II Szczecin - SALOS Szczecin 1 : 5 więcej
MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin 5 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Szczecin
Wicher Brojce - Dąb Dębice 7 : 2 więcej
Prawobrzeże II Świnoujście - Promień Mosty 5 : 0 więcej
Victoria 95 Przecław - Czcibor Cedynia 3 : 0 więcej
Unia Swochowo - Zryw Kołbaskowo 5 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Pogoń Szczecin - Cracovia SSA Kraków 1 : 1 więcej
Wisła Kraków SA - Górnik Zabrze S.A. 3 : 0 więcej
Warta Poznań - Arka Gdynia SSA 2 : 2 więcej
Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław 6 : 3 więcej
15 sierpień
4. Memoriał Wiesława Maniaka więcej
piła nożna Sparingi
Orkan Suchań - WODR Barzkowice 4 : 2 więcej
17:00  LFA Szczecin - AZS UAM Poznań więcej
piła nożna Ekstraklasa
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 2 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna 0 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Biali Sądów - Jeziorak Szczecin 3 : 0 więcej
Vineta Wolin - GKS Manowo 2 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Stolem Gniewino 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Kotwica II Kołobrzeg - Pomorzanin Nowogard 1 : 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Gryf Kamień Pomorski 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wrzos Wrześnica - Redłovia Redło 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Błękitni Pomierzyn - Drawa Drawno 2 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Piast Chociwel 2 : 0 więcej
Iskra Pomień - Zorza Dobrzany 2 : 5 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Żaki II Szczecin - Żaki Szczecin 1 : 8 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Szczecin
Bałtyk Gostyń - Błękitni Trzygłów 0 : 8 więcej
Wicher Reptowo - Jastrząb Łosośnica 1 : 3 więcej
Płomień Lisowo - Znicz Niedźwiedź 0 : 2 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Sokół Sokoliniec 0 : 1 więcej
Leśnik Kliniska - Zalew Stepnica 3 : 0 więcej
Orzeł Łożnica - OKS Center MD Goleniów 6 : 3 więcej
Radowia Radowo Małe - Orzeł Małkocin 2 : 2 więcej
Fala Międzyzdroje - Korona Stuchowo 1 : 1 więcej
Lotnik Czarne - Orzeł Pęzino 1 : 8 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Hanza Goleniów 2 : 1 więcej
Ina Recz - Orkan Dalewo 2 : 8 więcej
Bizon Cerkwica - Dęby Rogowo 2 : 3 więcej
Polonia Giżyn - Piast Kolin 4 : 0 więcej
Klon Krzymów - Piast Piaseczno 4 : 1 więcej
Future Szczecin - Koral Mostkowo 3 : 0 więcej
Czarni Szczecin - Sędziowie ZZPN 3 : 2 więcej
Świt II Skolwin - GKS Kołbacz 0 : 3 więcej
Ogniwo Babinek - Arkonia Szczecin 1 : 2 więcej
Wicher Steklno - Sparta Skalin 5 : 3 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Rurzyca Nawodna 3 : 4 więcej
Okręt Szczecin - Grot Gardno 3 : 3 więcej
Czarni Czarnówko - GKS Golenice 6 : 0 więcej
Chrobry Lisie Pole - Vielgovia Szczecin 0 : 3 więcej
Chemik II Police - Świt Barnimie 3 : 0 więcej
Sztorm Szczecin - Kłos Pełczyce 2 : 6 więcej
Wicher Przelewice - Pogoń II Barlinek 2 : 3 więcej
Korona Raduń - Kasta Szczecin-Majowe 2 : 3 więcej
Klon Krzęcin - SALOS Szczecin 1 : 2 więcej
Odrzanka Radziszewo - Bryza Reńsko 3 : 0 więcej
Mechanik Warnice - Tanowia Tanowo 3 : 0 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Sęp Brzesko 0 : 1 więcej
Pionier Szczecin - Piast Karsko 6 : 11 więcej
Jedność Przewłoki - Gwiazda Żalęcino 2 : 7 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Raków Częstochowa - Legia Warszawa S.A. 3 : 3 więcej
SKS Gwarek Zabrze - KKS Lech Poznań 1 : 6 więcej
Stal Rzeszów - Jagiellonia Białystok SSA 2 : 6 więcej
Zagłębie Lubin - UKS SMS Łódź 2 : 2 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Koszalin
KS Skibno - Fala Hen Gąski 3 : 0 więcej
Grot Gorawino - Derby Gwiazdowo 7 : 0 więcej
Mustang Korzystno - AP Kotwica Kołobrzeg 0 : 10 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Resko Karcino 0 : 3 więcej
Arkadia Malechowo - Wicher Rąbino 3 : 0 więcej
Płomień Myślino - Strong Zielenica 5 : 1 więcej
Darłovia II Darłowo - Syrena-Grot Rymań 10 : 0 więcej
Wicher Mierzym - Wrzos Wrzosowo 2 : 2 więcej
Wieża II Postomino - KS Sieciemin 2 : 4 więcej
Jedność/Ikar II Krosino - Kopanik Lubno 1 : 1 więcej
Błękitni Gonne Małe - Wrzos Borne Sulinowo 0 : 3 więcej
Bytyń Nakielno - Calisia II/Grom Giżyno 2 : 4 więcej
Wspólni Różewo - Sokół Suliszewo 2 : 1 więcej
Santos Kłębowiec - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 : 3 więcej
Błonie Barwice - Mirstal Mirosławiec 3 : 1 więcej
16 sierpień
piła nożna Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1 : 3 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Koszalin
Saturn Mielno - Grom Świelino 5 : 3 więcej
18 sierpień
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 1 : 2 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Pogoń N. Skalmierzyce 2 : 2 więcej
Sokół Kleczew - Jarota Jarocin 1 : 1 więcej
Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin 1 : 1 więcej
Stolem Gniewino - Błękitni Stargard 0 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Unia Janikowo 1 : 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - GKS Przodkowo 1 : 3 więcej
KP Starogard Gdański - Elana Toruń 4 : 3 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 0 : 2 więcej
19 sierpień
piła nożna IV liga zachodniopomorska
GKS Manowo - Darłovia Darłowo 2 : 2 więcej
20 sierpień
piła nożna Ekstraklasa
Wisła Płock - Zagłębie Lubin 4 : 0 więcej
Radomiak Radom - Warta Poznań 1 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Arkonia Szczecin - SALOS Szczecin 4 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
AP Gavia OZIMEK Choszczno - Bałtyk II Koszalin 3 : 2 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Koszalin
KS Skibno - Saturn Mielno 2 : 1 więcej
21 sierpień
piła nożna Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Stal Mielec 4 : 1 więcej
Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 2 : 1 więcej
Górnik Łęczna - Wisła Kraków 1 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Tarnovia Tarnów - UKS SMS Łódź 0 : 4 więcej
AP Lotos Gdańsk - Górnik Łęczna 0 : 4 więcej
Olimpia Szczecin - Rekord Bielsko-Biała 2 : 4 więcej
Śląsk Wrocław - Medyk Konin 0 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Jeziorak Szczecin - MKP Szczecinek 1 : 1 więcej
Ina Goleniów - Chemik Police 4 : 6 więcej
Wieża Postomino - Biali Sądów 1 : 5 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Wałcz 1 : 4 więcej
Zefir Wyszewo - Błękitni II Stargard 5 : 4 więcej
Olimp Gościno - Flota Świnoujście 0 : 3 więcej
Gwardia Koszalin - Vineta Wolin 1 : 0 więcej
Hutnik Szczecin - Sokół Karlino 2 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Błękitni Stargard - Świt Szczecin 0 : 2 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - KP Starogard Gdański 2 : 0 więcej
GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia 1 : 1 więcej
Unia Janikowo - Sokół Kleczew 0 : 1 więcej
Elana Toruń - Stolem Gniewino 5 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Iskra Golczewo - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 : 1 więcej
Jantar Dziwnów - Polonia Płoty 1 : 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Kotwica II Kołobrzeg 5 : 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Masovia Maszewo 5 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Sparta Gryfice 7 : 1 więcej
Spójnia Świdwin - Ikar Krosino 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Osadnik Myślibórz - Morzycko Moryń 3 : 1 więcej
Odra Chojna - Arkonia Szczecin 1 : 1 więcej
Iskierka Szczecin - Sokół Pyrzyce 3 : 0 więcej
Unia Dolice - Stal Szczecin 0 : 3 więcej
Łabędź Widuchowa - Pogoń Barlinek 2 : 1 więcej
Stal Lipiany - Czarni Fiege Lubanowo 5 : 2 więcej
Iskra Banie - Ehrle Dobra Szczecińska 0 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wybrzeże Biesiekierz - Vimobilia Będzino 2 : 1 więcej
LZS Kowalewice - Głaz Tychowo 1 : 3 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Wiarus Żółtnica 5 : 0 więcej
Zawisza Grzmiąca - Grot Bonin 5 : 1 więcej
Redłovia Redło - Mechanik Bobolice 0 : 11 więcej
Gryf Polanów - Wrzos Wrześnica 1 : 1 więcej
Sława Sławno - Radew Białogórzyno 2 : 0 więcej
Iskra Białogard - Victoria Sianów 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Olimp Złocieniec - Ina Ińsko 1 : 2 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Gavia Choszczno 1 : 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Sarmata Dobra 3 : 3 więcej
Zorza Dobrzany - Orzeł Bierzwnik 0 : 0 więcej
Piast Chociwel - Iskra Pomień 5 : 1 więcej
Drawa Drawno - Lech Czaplinek 2 : 3 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Błękitni Pomierzyn 1 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 1 : 3 więcej
Hutnik Szczecin - Chemik Police 1 : 2 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 : 4 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
SALOS Szczecin - Arkonia II Szczecin 8 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Świt Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Szczecin
Błękitni Trzygłów - Jastrząb Łosośnica 3 : 0 więcej
GKS Kołbacz - Arkonia Szczecin 3 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Radunia Stężyca - AP Reissa Poznań 2 : 2 więcej
Lotos Gdańsk UKS - KKS Lech Poznań 0 : 6 więcej
Olimpijczyk Kwakowo - Lechia Gdańsk 0 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
KKS Lech Poznań - Lechia Gdańsk 3 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Warta Poznań SA 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1 : 2 więcej
KKS Lech Poznań - Polonia Warszawa 7 : 1 więcej
Arka Gdynia SSA - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
Wisła Kraków SA - Stal Rzeszów 2 : 3 więcej
UKS SMS Łódź - Warta Poznań 1 : 2 więcej
Legia Warszawa S.A. - SKS Gwarek Zabrze 2 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Oldboje Iskra Białogard - Oldboje Bruskowo Wielkie 1 : 6 więcej
STLA Szczecinek - Sparta Gryfice 8 : 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Olimp Złocieniec 3 : 4 więcej
Mechanik Bobolice - Gryf Kamień Pomorski 0 : 4 więcej
Amator Kołobrzeg - Lech Czaplinek 2 : 1 więcej
Zryw Kretomino - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 6 : 2 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Pamet Świdwin - Intermarche-Rega Trzebiatów 5 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - TKKF Strażak Koszalin 1 : 4 więcej
Oldboje Wyszewo - Sokół Stara Dąbrowa 6 : 1 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Oldboje Błękitni Gonne Małe 12 : 0 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Bizon Cerkwica 4 : 1 więcej
Perła Gmina Dygowo - Pomorzanin Sławoborze 0 : 3 więcej
22 sierpień
piła nożna Sparingi
Orkan Suchań - Pomorzanin Krąpiel 5 : 0 więcej
Grom Płonno - Sęp II Brzesko 2 : 5 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2 : 0 więcej
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Sportis KKP Bydgoszcz - GKS Katowice 1 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Dąb Dębno - Rasel Dygowo 4 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 5 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Polonia Środa Wlkp. 1 : 1 więcej
Olimpia Grudziądz - Jarota Jarocin 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Mewa Resko - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Pomorzanin Sławoborze 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Mierzynianka Mierzyn - Energetyk Gryfino 6 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Korona Człopa - Sparta Węgorzyno 2 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Błękitni Stargard - Vineta Wolin 4 : 3 więcej
Świt Szczecin - Kluczevia Stargard 9 : 0 więcej
Ina Goleniów - Flota Świnoujście 1 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Błękitni Stargard - SALOS II Szczecin 7 : 2 więcej
Żaki Szczecin - Pogoń Barlinek 15 : 0 więcej
Chemik Police - Żaki II Szczecin 2 : 4 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Szczecin
Wicher Brojce - Znicz Niedźwiedź 2 : 0 więcej
Sokół Sokoliniec - Leśnik Kliniska 1 : 2 więcej
Prawobrzeże II Świnoujście - Orzeł Łożnica 1 : 2 więcej
Radowia Radowo Małe - Korona Stuchowo 1 : 2 więcej
Orzeł Pęzino - Dąbrovia Stara Dąbrowa 5 : 2 więcej
Orkan Dalewo - Dęby Rogowo 2 : 1 więcej
Klon Krzymów - Polonia Giżyn 1 : 2 więcej
Future Szczecin - Czarni Szczecin 1 : 5 więcej
Wicher Steklno - Rurzyca Nawodna 5 : 7 więcej
Okręt Szczecin - Czarni Czarnówko 1 : 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Chemik II Police 4 : 0 więcej
Victoria 95 Przecław - Kłos Pełczyce 1 : 3 więcej
SALOS Szczecin - Unia Swochowo 5 : 1 więcej
Odrzanka Radziszewo - Mechanik Warnice 2 : 2 więcej
Sęp Brzesko - Piast Karsko 1 : 3 więcej
Pogoń II Barlinek - Kasta Szczecin-Majowe 2 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Jacademy Bydgoszcz - Akademia Pogoń Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
AP Reissa Poznań - Arka Gdynia SSA 3 : 1 więcej
Chemik Bydgoszcz - FASE Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Jagiellonia Białystok SSA - Raków Częstochowa 3 : 2 więcej
Górnik Zabrze S.A. - Cracovia SSA Kraków 1 : 2 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Koszalin
Grot Gorawino - AP Kotwica Kołobrzeg 0 : 10 więcej
Resko Karcino - Arkadia Malechowo 2 : 2 więcej
Płomień Myślino - Darłovia II Darłowo 3 : 0 więcej
Wrzos Wrzosowo - KS Sieciemin 1 : 4 więcej
Jedność/Ikar II Krosino - Wrzos Borne Sulinowo 3 : 1 więcej
Calisia II/Grom Giżyno - Wspólni Różewo 0 : 4 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Błonie Barwice 1 : 0 więcej
25 sierpień
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Czarni Sosnowiec - AP Lotos Gdańsk 5 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
MKP Szczecinek - FASE Szczecin 0 : 11 więcej
Arkonia Szczecin - SALOS Szczecin 2 : 2 więcej
SALOS II Szczecin - Bałtyk Koszalin 1 : 6 więcej
Pogoń Barlinek - Chemik Police 4 : 1 więcej
Arkonia II Szczecin - Błękitni Stargard 0 : 13 więcej
Bałtyk II Koszalin - Żaki Szczecin 0 : 6 więcej
Żaki II Szczecin - Gwardia Koszalin 5 : 1 więcej
26 sierpień
Wysoka Grzęda Baja Poland więcej
27 sierpień
Piłka Ręczna Koszalin - Roskilde Handbold więcej
Wysoka Grzęda Baja Poland więcej
piła nożna Ekstraklasa
Warta Poznań - Jagiellonia Białystok 1 : 1 więcej
Stal Mielec - Górnik Łęczna 2 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Darłovia Darłowo - Gwardia Koszalin 0 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polonia Środa Wlkp. - Unia Janikowo 4 : 1 więcej
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Lechia Gdańsk - KKS Lech Poznań 1 : 7 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
KKS Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2 : 2 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Bizon Cerkwica - Oldboje Światowid 63 Łobez 2 : 3 więcej
28 sierpień
Turniej eliminacyjny do Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Floriana Krygiera rocznik 2011 więcej
Wysoka Grzęda Baja Poland więcej
Siatkarze MKS Mieszko Połczyn-Zdrój Wicemistrzami Polski więcej
piła nożna Ekstraklasa
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Cracovia Kraków 1 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Piast Gliwice 0 : 1 więcej
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Radomiak Radom 2 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GKS Katowice - AP Lotos Gdańsk 2 : 0 więcej
Medyk Konin - Tarnovia Tarnów 6 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - Sportis KKP Bydgoszcz 2 : 1 więcej
Czarni Sosnowiec - Olimpia Szczecin 2 : 0 więcej
Górnik Łęczna - KS AZS UJ Kraków 1 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Wieża Postomino 1 : 1 więcej
Orzeł Wałcz - Vineta Wolin 3 : 1 więcej
Chemik Police - Zefir Wyszewo 3 : 0 więcej
Rasel Dygowo - Hutnik Szczecin 3 : 1 więcej
Biali Sądów - Dąb Dębno 2 : 4 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Jeziorak Szczecin 1 : 2 więcej
Flota Świnoujście - GKS Manowo 1 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Błękitni Stargard - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 : 0 więcej
GKS Przodkowo - Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg 0 : 2 więcej
KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin 2 : 2 więcej
Stolem Gniewino - Pogoń N. Skalmierzyce 2 : 4 więcej
Sokół Kleczew - Olimpia Grudziądz 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Polonia Płoty - Spójnia Świdwin 5 : 1 więcej
Ikar Krosino - Gryf Kamień Pomorski 0 : 5 więcej
Sparta Gryfice - Pomorzanin Sławoborze 8 : 0 więcej
Masovia Maszewo - Prawobrzeże Świnoujście 0 : 3 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Mewa Resko 2 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jantar Dziwnów 4 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Arkonia Szczecin - Iskierka Szczecin 2 : 4 więcej
Pogoń Barlinek - Stal Lipiany 1 : 6 więcej
Morzycko Moryń - Unia Dolice 4 : 1 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Odra Chojna 0 : 2 więcej
Energetyk Gryfino - Iskra Banie 2 : 5 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Mierzynianka Mierzyn 1 : 2 więcej
Stal Szczecin - Łabędź Widuchowa 3 : 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Osadnik Myślibórz 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wiarus Żółtnica - Zawisza Grzmiąca 2 : 1 więcej
Victoria Sianów - LZS Kowalewice 3 : 2 więcej
Vimobilia Będzino - Iskra Białogard 4 : 1 więcej
Radew Białogórzyno - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 2 więcej
Wrzos Wrześnica - Sława Sławno 2 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Gryf Polanów 4 : 1 więcej
Grot Bonin - Redłovia Redło 8 : 1 więcej
Głaz Tychowo - Wiekowianka Wiekowo 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Lech Czaplinek - KP Drawsko Pomorskie 0 : 5 więcej
Orzeł Bierzwnik - Piast Chociwel 2 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Zorza Dobrzany 1 : 1 więcej
Gavia Choszczno - Światowid 63 Łobez 0 : 0 więcej
Ina Ińsko - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Olimp Złocieniec 3 : 12 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Świt Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 8 : 0 więcej
Chemik Police - Ina Goleniów 6 : 2 więcej
Kluczevia Stargard - SALOS Szczecin 1 : 6 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
MKP Szczecinek - Świt Szczecin 7 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Błękitni Trzygłów - Fala Międzyzdroje 4 : 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Jantar II Dziwnów 6 : 1 więcej
Radowia Radowo Małe - Pomorzanin Przybiernów 3 : 1 więcej
Orzeł Łoźnica - Korona Stuchowo 6 : 1 więcej
Pionier Żarnowo - Wicher Brojce 2 : 0 więcej
Zalew Stepnica - Jastrząb Łosośnica 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orkan Suchań - Czarni Marianowo 2 : 0 więcej
Orzeł Pęzino - Ina Recz 7 : 0 więcej
Płomień Lisowo - Orkan Dalewo 3 : 0 więcej
Orzeł Małkocin - Sokół Sokoliniec 5 : 0 więcej
Rolpol Chlebowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Chemik II Police - Aquila Szczecin 5 : 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - Wołczkowo-Bezrzecze 4 : 6 więcej
17:00  Kasta Szczecin-Majowe - Tanowia Tanowo więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Unia Stargard - Piast Kolin 3 : 3 więcej
GKS Kołbacz - Sparta Skalin 6 : 1 więcej
Mechanik Warnice - Sęp Brzesko 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Witniczanka Witnica - Iskra II Banie 7 : 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Chrobry Lisie Pole 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Płomień Myślino - Gryf Dobrowo 10 : 1 więcej
Wrzos Wrzosowo - Syrena-Grot Rymań 1 : 0 więcej
Sokół Lulewice - Resko Karcino 0 : 7 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Hajka Zegrze Pomorskie 0 : 3 więcej
Saturn Mielno - AP Kotwica Kołobrzeg 3 : 6 więcej
Fala ABFrost Gąski - Grot Gorawino 9 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Darłovia II Darłowo - Strong Zielenica 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Pionier 95 Borne Sulinowo - Iskra Kłanino 5 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Sokół Suliszewo - Grom Giżyno 9 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Akademia Pogoń Szczecin - Lotos Gdańsk UKS 0 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Lechia Gdańsk - FASE Szczecin 2 : 1 więcej
Warta Poznań SA - AP Reissa Poznań 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Warta Poznań - Śląsk Wrocław 2 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - KKS Lech Poznań 2 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - UKS SMS Łódź 2 : 0 więcej
Cracovia SSA Kraków - Arka Gdynia SSA 3 : 1 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Gryf Kamień Pomorski - Amator Kołobrzeg 5 : 4 więcej
Olimp Złocieniec - Mechanik Bobolice 3 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Mirstal Mirosławiec 3 : 6 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - STLA Szczecinek 0 : 2 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Oldboje Iskra Białogard 2 : 1 więcej
Victoria Sianów - Zryw Kretomino 1 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Darłovia Darłowo - Pomorzanin Sławoborze 1 : 6 więcej
Perła Gmina Dygowo - Maxtrans-Sokół Karlino 1 : 1 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Oldboje Wyszewo 0 : 9 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - TKKF Strażak Koszalin 3 : 5 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pamet Świdwin 4 : 6 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
LFA Szczecin - Victoria Niemcz Osielsko 4 : 0 więcej
Błękitni Stargard - KKS LECH Poznań/UAM 2 : 0 więcej
KA4 resPect Krobia - GOSRiT Luzino 0 : 2 więcej
29 sierpień
42. PKO Półmaraton Szczecin więcej
Procam Cup - Wielki Finał więcej
Wysoka Grzęda Baja Poland więcej
piła nożna Sparingi
11:00  Lotnik Czarne - Leśnik Kliniska więcej
piła nożna Ekstraklasa
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 1 : 3 więcej
Wisła Płock - Raków Częstochowa 1 : 1 więcej
Wisła Kraków - Legia Warszawa 1 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Rekord Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 1 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Olimp Gościno 4 : 0 więcej
Sokół Karlino - Ina Goleniów 2 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Świt Szczecin - Elana Toruń 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Astra Ustronie Morskie - Pomorzanin Nowogard 2 : 2 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Iskra Golczewo 5 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Błękitni Pomierzyn - Korona Człopa 1 : 2 więcej
Iskra Pomień - Drawa Drawno 0 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Gwardia Koszalin - Hutnik Szczecin 1 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Prawobrzeże Szczecin 0 : 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Błękitni Stargard 1 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Żaki Szczecin - Błękitni II Stargard 9 : 0 więcej
AP Gavia OZIMEK Choszczno - SALOS II Szczecin 7 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Pogoń Barlinek 1 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Arkonia II Szczecin 8 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Arkonia Szczecin 3 : 0 więcej
11:00  FASE Szczecin - SALOS Szczecin więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orzeł Grzędzice - WODR Barzkowice 6 : 1 więcej
Dęby Rogowo - Dąb Dębice 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Znicz Niedźwiedź - Czarni Szczecin 0 : 2 więcej
Vielgovia Szczecin - Hanza Goleniów 5 : 1 więcej
Świat Drzewa KP Przecław - Wicher Reptowo 3 : 0 więcej
Zryw Kołbaskowo - Promień Mosty 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Odrzanka Radziszewo - Grot Gardno 0 : 1 więcej
Kluczevia II Stargard - Bryza Reńsko 4 : 0 więcej
Ogniwo Babinek - Wicher Steklno 6 : 1 więcej
Sokół II Pyrzyce - Unia Swochowo 2 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Wicher Przelewice - Piast Karsko 2 : 5 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Sokół Granowo 3 : 2 więcej
Pogoń II Barlinek - Iskra Lutówko 2 : 0 więcej
Orzeł Żeńsko - Korona Raduń 1 : 4 więcej
Polonia Giżyn - Ina Nadarzyn 4 : 1 więcej
Klon Krzęcin - Kłos Pełczyce 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Czcibor Cedynia - Pomorzanin Cychry 1 : 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Piast Piaseczno 4 : 2 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Sekwoja Brwice 1 : 5 więcej
GKS Golenice - Mieszko Mieszkowice 1 : 2 więcej
Rurzyca Nawodna - Zieloni Zielin 3 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Derby Karścino - Wicher Mierzym 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Wieża II Postomino - Derby Gwiazdowo 4 : 0 więcej
KS Sieciemin - Darpol Barzowice 7 : 0 więcej
KS Skibno - Arkadia Malechowo 1 : 3 więcej
Passat Bukowo Morskie - Błękitni Tychowo 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Drzewiarz Krosino - Wrzos Borne Sulinowo 0 : 1 więcej
Sokół Spore - KS Gwda Wielka 2 : 3 więcej
Hubertus Biały Bór - Błonie Barwice 5 : 0 więcej
Wicher Rąbino - Pogoń Wierzchowo 3 : 3 więcej
Orzeł Łubowo - Mechanik Turowo 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Mirstal Mirosławiec - Sad Chwiram 1 : 4 więcej
Grom Szwecja - Bytyń Nakielno 2 : 1 więcej
Santos Kłębowiec - Wspólni Różewo 0 : 3 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Kopanik Lubno 3 : 0 więcej
KS Dzikowo - Legion Strączno 9 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
AP Reissa Poznań - Jacademy Bydgoszcz 2 : 2 więcej
Olimpijczyk Kwakowo - Radunia Stężyca 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Arka Gdynia SSA - Chemik Bydgoszcz 3 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Raków Częstochowa - Wisła Kraków SA 1 : 0 więcej
Polonia Warszawa - Legia Warszawa S.A. 5 : 0 więcej
Stal Rzeszów - Górnik Zabrze S.A. 0 : 0 więcej
SKS Gwarek Zabrze - Jagiellonia Białystok SSA 2 : 2 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Olimpia II Szczecin - Lechia Gdańsk 1 : 3 więcej
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - MKS Lew Lębork 7 : 0 więcej
31 sierpień
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Arkonia II Szczecin - Arkonia Szczecin 0 : 12 więcej
Chemik Police - Bałtyk II Koszalin 1 : 2 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Szczecin
Gwiazda Żalęcino - Arkonia Szczecin JS 1 : 8 więcej
Czarni Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 1 : 5 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







Przypominamy o funkcjonalności portalu ligowiec.net, która jest dostępna dla KAŻDEGO użytkownika. Każdy z Was może dodać newsa, relację z meczu, czy innego wydarzenia sportowego, na którym był. Jak to zrobić?

Aby dodać newsa przykładowo w kategorii piłka nożna -> okręgówka, należy przejść do działu okręgówka, następnie kliknąć w baner u góry: Dodaj newsa. Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Po kliknięciu ten link otworzy się nam specjalny formularz, w którym należy wpisać treść newsa zgodnie , a następnie potwierdzić przyciskiem dodaj newsa.

autor: maggi

Uwaga. Przyciski dodaj swojego newsa w tej kategorii są dostępne tylko w konkretnych działach. Nie ma go na stronie głównej, także jest on nie widoczny, gdy klikniemy treść jakiegoś innego newsa zamieszczonego już u nas portalu. Pozwala to nam od razu przypisać newsa do właściwego działu.

Jakie kryteria musi spełniać news aby został zamieszczony?

Dodane przez użytkownika newsy muszą spełniać następujące kryteria:
- muszą być pisane poprawna polszczyzną, bez błędów ortograficznych.
- treść newsa musi być prawdziwa, jeśli użytkownik dodawać będzie nieprawdziwe informacje możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

W przypadku wklejenia informacji z gazety, innej strony internetowej, radia lub TV bezwzględnie należy podać źródło. Jeśli użytkownik dodawać będzie newsy pozbawione źródła informacji możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

Zapraszamy do dzielenia się informacjami, które macie.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Mimo wysokiego zwycięst »
mecze:
32 » Sokół Karlino-Gwardia K »
19 » Kłos Pełczyce-Ina Nadar »
18 » Wieża Postomino-Dąb Dęb »
17 » Derby Karścino-Gryf Dob »
14 » Dąb Dębno-Jeziorak Szcz »
13 » Orzeł Wałcz-Flota Świno »
12 » Pogoń Połczyn Zdrój-Ina »
12 » Orzeł Bierzwnik-KP Draw »
12 » Morzycko Moryń-Stal Lip »
11 » KP Drawsko Pomorskie-Sa »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Kyniek
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2956
• imprez: 131918
• newsów: 75389
• użytkowników: 79332
• komentarzy: 1125485
• zdjęć: 825725
• relacji: 39403
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies