ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 28 sierpień 2021
pokaż:
28 sierpień
Wysoka Grzęda Baja Poland więcej
Turniej eliminacyjny do Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Floriana Krygiera rocznik 2011 więcej
Siatkarze MKS Mieszko Połczyn-Zdrój Wicemistrzami Polski więcej
piła nożna Ekstraklasa
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Cracovia Kraków 1 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Radomiak Radom 2 : 2 więcej
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1 : 1 więcej
Górnik Zabrze - Piast Gliwice 0 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GKS Katowice - AP Lotos Gdańsk 2 : 0 więcej
Medyk Konin - Tarnovia Tarnów 6 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - Sportis KKP Bydgoszcz 2 : 1 więcej
Czarni Sosnowiec - Olimpia Szczecin 2 : 0 więcej
Górnik Łęczna - KS AZS UJ Kraków 1 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Chemik Police - Zefir Wyszewo 3 : 0 więcej
MKP Szczecinek - Wieża Postomino 1 : 1 więcej
Rasel Dygowo - Hutnik Szczecin 3 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Jeziorak Szczecin 1 : 2 więcej
Biali Sądów - Dąb Dębno 2 : 4 więcej
Flota Świnoujście - GKS Manowo 1 : 0 więcej
Orzeł Wałcz - Vineta Wolin 3 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Błękitni Stargard - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 : 0 więcej
GKS Przodkowo - Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg 0 : 2 więcej
KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin 2 : 2 więcej
Stolem Gniewino - Pogoń N. Skalmierzyce 2 : 4 więcej
Sokół Kleczew - Olimpia Grudziądz 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Ikar Krosino - Gryf Kamień Pomorski 0 : 5 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Mewa Resko 2 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jantar Dziwnów 4 : 0 więcej
Polonia Płoty - Spójnia Świdwin 5 : 1 więcej
Sparta Gryfice - Pomorzanin Sławoborze 8 : 0 więcej
Masovia Maszewo - Prawobrzeże Świnoujście 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Arkonia Szczecin - Iskierka Szczecin 2 : 4 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Odra Chojna 0 : 2 więcej
Stal Szczecin - Łabędź Widuchowa 3 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Iskra Banie 2 : 5 więcej
Pogoń Barlinek - Stal Lipiany 1 : 6 więcej
Sokół Pyrzyce - Osadnik Myślibórz 1 : 1 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Mierzynianka Mierzyn 1 : 2 więcej
Morzycko Moryń - Unia Dolice 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Victoria Sianów - LZS Kowalewice 3 : 2 więcej
Radew Białogórzyno - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Gryf Polanów 4 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - Iskra Białogard 4 : 1 więcej
Głaz Tychowo - Wiekowianka Wiekowo 2 : 2 więcej
Wiarus Żółtnica - Zawisza Grzmiąca 2 : 1 więcej
Wrzos Wrześnica - Sława Sławno 2 : 2 więcej
Grot Bonin - Redłovia Redło 8 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Lech Czaplinek - KP Drawsko Pomorskie 0 : 5 więcej
Sarmata Dobra - Zorza Dobrzany 1 : 1 więcej
Ina Ińsko - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 2 więcej
Orzeł Bierzwnik - Piast Chociwel 2 : 1 więcej
Gavia Choszczno - Światowid 63 Łobez 0 : 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Olimp Złocieniec 3 : 12 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Kluczevia Stargard - SALOS Szczecin 1 : 6 więcej
Świt Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 8 : 0 więcej
Chemik Police - Ina Goleniów 6 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
MKP Szczecinek - Świt Szczecin 7 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Orzeł Łoźnica - Korona Stuchowo 6 : 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Fala Międzyzdroje 4 : 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Jantar II Dziwnów 6 : 1 więcej
Radowia Radowo Małe - Pomorzanin Przybiernów 3 : 1 więcej
Pionier Żarnowo - Wicher Brojce 2 : 0 więcej
Zalew Stepnica - Jastrząb Łosośnica 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orkan Suchań - Czarni Marianowo 2 : 0 więcej
Orzeł Pęzino - Ina Recz 7 : 0 więcej
Orzeł Małkocin - Sokół Sokoliniec 5 : 0 więcej
Płomień Lisowo - Orkan Dalewo 3 : 0 więcej
Rolpol Chlebowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Chemik II Police - Aquila Szczecin 5 : 0 więcej
17:00  Kasta Szczecin-Majowe - Tanowia Tanowo więcej
OKS Center MD Goleniów - Wołczkowo-Bezrzecze 4 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
GKS Kołbacz - Sparta Skalin 6 : 1 więcej
Mechanik Warnice - Sęp Brzesko 2 : 1 więcej
Unia Stargard - Piast Kolin 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Witniczanka Witnica - Iskra II Banie 7 : 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Chrobry Lisie Pole 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Fala ABFrost Gąski - Grot Gorawino 9 : 3 więcej
Wrzos Wrzosowo - Syrena-Grot Rymań 1 : 0 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Hajka Zegrze Pomorskie 0 : 3 więcej
Sokół Lulewice - Resko Karcino 0 : 7 więcej
Płomień Myślino - Gryf Dobrowo 10 : 1 więcej
Saturn Mielno - AP Kotwica Kołobrzeg 3 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Darłovia II Darłowo - Strong Zielenica 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Pionier 95 Borne Sulinowo - Iskra Kłanino 5 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Sokół Suliszewo - Grom Giżyno 9 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Akademia Pogoń Szczecin - Lotos Gdańsk UKS 0 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Lechia Gdańsk - FASE Szczecin 2 : 1 więcej
Warta Poznań SA - AP Reissa Poznań 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Warta Poznań - Śląsk Wrocław 2 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - UKS SMS Łódź 2 : 0 więcej
Cracovia SSA Kraków - Arka Gdynia SSA 3 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - KKS Lech Poznań 2 : 1 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Gryf Kamień Pomorski - Amator Kołobrzeg 5 : 4 więcej
Olimp Złocieniec - Mechanik Bobolice 3 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Mirstal Mirosławiec 3 : 6 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - STLA Szczecinek 0 : 2 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Oldboje Iskra Białogard 2 : 1 więcej
Victoria Sianów - Zryw Kretomino 1 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Darłovia Darłowo - Pomorzanin Sławoborze 1 : 6 więcej
Perła Gmina Dygowo - Maxtrans-Sokół Karlino 1 : 1 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Oldboje Wyszewo 0 : 9 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - TKKF Strażak Koszalin 3 : 5 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pamet Świdwin 4 : 6 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
KA4 resPect Krobia - GOSRiT Luzino 0 : 2 więcej
LFA Szczecin - Victoria Niemcz Osielsko 4 : 0 więcej
Błękitni Stargard - KKS LECH Poznań/UAM 2 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







Przypominamy o funkcjonalności portalu ligowiec.net, która jest dostępna dla KAŻDEGO użytkownika. Każdy z Was może dodać newsa, relację z meczu, czy innego wydarzenia sportowego, na którym był. Jak to zrobić?

Aby dodać newsa przykładowo w kategorii piłka nożna -> okręgówka, należy przejść do działu okręgówka, następnie kliknąć w baner u góry: Dodaj newsa. Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Po kliknięciu ten link otworzy się nam specjalny formularz, w którym należy wpisać treść newsa zgodnie , a następnie potwierdzić przyciskiem dodaj newsa.

autor: maggi

Uwaga. Przyciski dodaj swojego newsa w tej kategorii są dostępne tylko w konkretnych działach. Nie ma go na stronie głównej, także jest on nie widoczny, gdy klikniemy treść jakiegoś innego newsa zamieszczonego już u nas portalu. Pozwala to nam od razu przypisać newsa do właściwego działu.

Jakie kryteria musi spełniać news aby został zamieszczony?

Dodane przez użytkownika newsy muszą spełniać następujące kryteria:
- muszą być pisane poprawna polszczyzną, bez błędów ortograficznych.
- treść newsa musi być prawdziwa, jeśli użytkownik dodawać będzie nieprawdziwe informacje możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

W przypadku wklejenia informacji z gazety, innej strony internetowej, radia lub TV bezwzględnie należy podać źródło. Jeśli użytkownik dodawać będzie newsy pozbawione źródła informacji możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

Zapraszamy do dzielenia się informacjami, które macie.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Mimo wysokiego zwycięst »
mecze:
32 » Sokół Karlino-Gwardia K »
19 » Kłos Pełczyce-Ina Nadar »
18 » Wieża Postomino-Dąb Dęb »
17 » Derby Karścino-Gryf Dob »
14 » Dąb Dębno-Jeziorak Szcz »
13 » Orzeł Wałcz-Flota Świno »
12 » Morzycko Moryń-Stal Lip »
12 » Pogoń Połczyn Zdrój-Ina »
12 » Orzeł Bierzwnik-KP Draw »
11 » Ina Goleniów-MKP Szczec »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2956
• imprez: 131918
• newsów: 75389
• użytkowników: 79332
• komentarzy: 1125485
• zdjęć: 825725
• relacji: 39403
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies