ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 27 luty 2021
pokaż:
27 luty
Kinder Joy of Moving więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - Powiat Ziemski Koszalin Trampkarz U14 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
MKS Dąbrowa Górnicza - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 93 : 100 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Decka Pelplin - Miasto Szkła Krosno 83 : 91 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - TBS Śląsk II Wrocław 84 : 77 więcej
Dziki Warszawa - Pogoń Prudnik 78 : 71 więcej
WKK Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut 65 : 78 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 95 : 64 więcej
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - KS Księżak Łowicz 93 : 63 więcej
piła nożna Sparingi
Błękitni Gonne Małe - Wiarus Żółtnica 3 : 4 więcej
09:00  Gwardia Koszalin - Victoria Sianów więcej
10:00  Hubertus Biały Bór - Głaz Tychowo więcej
Bałtyk Koszalin - Polonia Płoty 9 : 0 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Pogoń Połczyn Zdrój 3 : 2 więcej
11:00  Morzycko Moryń - Stal Szczecin więcej
Iskra Białogard - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 : 1 więcej
12:00  Kotwica Kołobrzeg - Zawisza Bydgoszcz więcej
12:00  Polonia Giżyn - Gavia Choszczno więcej
Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski 1 : 1 więcej
14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Strong Zielenica więcej
Masovia Maszewo - Sarmata Dobra 1 : 6 więcej
Świt Szczecin - Budowlani Murzynowo 5 : 4 więcej
Drawa Drawno - Błękitni Dobiegniew 6 : 0 więcej
15:00  Pomorzanin Sławoborze - Wicher Brojce więcej
15:00  Wiekowianka Wiekowo - KS Sieciemin więcej
Światowid 63 Łobez - Radowia Radowo Małe 5 : 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Chemik Police 5 : 2 więcej
Radew Białogórzyno - Sparta Gryfice 1 : 3 więcej
Sokół Pyrzyce - CRS Pogoń Barlinek 4 : 4 więcej
17:00  Korona Stuchowo - Iskra Golczewo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Unia Dolice - Zorza Dobrzany 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Orzeł Łubowo - Spójnia Świdwin 0 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Orzeł Wałcz - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 3 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Gryf Kamień Pomorski 2 : 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Vineta Wolin 0 : 4 więcej
Darłovia Darłowo - Rasel Dygowo 0 : 2 więcej
Ina Goleniów - Biali Sądów 7 : 1 więcej
MKP Szczecinek - Mechanik Bobolice 1 : 3 więcej
Leśnik Manowo - Wieża Postomino 3 : 1 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Stal Mielec - Lechia Gdańsk 0 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 0 : 1 więcej
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1 : 2 więcej
piła nożna II liga
Znicz Pruszków - Wigry Suwałki 1 : 2 więcej
Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów 2 : 0 więcej
Skra Częstochowa - Garbarnia Kraków 1 : 0 więcej
Lech II Poznań - Stal Rzeszów 5 : 1 więcej
Olimpia Grudziądz - Motor Lublin 1 : 0 więcej
Olimpia Elbląg - KKS Kalisz 1 : 0 więcej
GKS Katowice - Sokół Ostróda 2 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock 18 : 27 więcej
Sandra SPA Pogoń Szczecin - Łomża Vive Kielce 29 : 40 więcej
Gwardia Opole - KS SPR Chrobry Głogów 28k : 28 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - EUROBUD JKS Jarosław 31 : 25 więcej
EKS Start Elbląg - MKS Zagłębie Lubin 26 : 28 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
MKS Grudziądz - Gwardia Koszalin 27 : 26 więcej
Warmia Olsztyn - KPR Elbląg 28 : 22 więcej
SKPR USAR Kwidzyn - GKS Żukowo 34 : 31 więcej
Nielba Wągrowiec - Sokół Kościerzyna 31 : 18 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
Sambor Latocha Agropom Tczew - MKS Handball Czersk 34 : 33 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - KPR Blejkan Gryfino 21 : 40 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
MKS Brodnica - MKS Słupia Słupsk 25 : 21 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
  Trefl Lębork - MKS STEICO Noteć Czarnków więcej
Enea Energetyk Poznań - GKS Stoczniowiec Gdańsk 3 : 0 więcej
SPS Konspol Słupca - SMS Police 3 : 0 więcej
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - Stalpro Błyskawica Szczecin 3 : 2 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
UKS Szamotulanin Szamotuły - MKS Sokół Mogilno 0 : 3 więcej
Gedania Gdańsk - UKŻPS COCODRILLO Kościan 0 : 3 więcej
GKS Wieżyca 2011 Stężyca - Energa MKS Truso Elbląg 3 : 0 więcej
APS Rumia - AZS UMK Toruń 2 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Wyborcze zawirowania w  »
1 » Wraca IV liga
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Nowi zawodnicy w Chemik »
1 » Witold Klym wzmacnia Is »
mecze:
21 » Pogoń Szczecin-Lech Poz »
18 » Stal Lipiany-Odra Chojn »
17 » Drzewiarz Świerczyna-Po »
16 » Dąb Dębno-Sokół Pyrzyce
13 » Mierzynianka Mierzyn-Sa »
13 » Biali Sądów-Olimp Gości »
13 » Polonia Płoty-Leśnik Ma »
11 » Sparta Węgorzyno-Gryf K »
10 » Ogniwo Babinek-CRS Pogo »
9 » Rasel Dygowo-Orzeł Wałc »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2920
• imprez: 128064
• newsów: 74537
• użytkowników: 78893
• komentarzy: 1112981
• zdjęć: 808496
• relacji: 39071
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies