ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 04 kwiecień 2020
pokaż:
04 kwiecień
piła nożna II liga
17:00  Górnik Łęczna - Znicz Pruszków więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
13:00  Lech Czaplinek - Iskierka Szczecin więcej
13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - GKS Leśnik Manowo więcej
14:00  Orzeł Wałcz - Ina Goleniów więcej
14:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Hutnik Szczecin więcej
14:00  Gryf Kamień Pomorski - Sparta Węgorzyno więcej
14:00  Sokół Karlino - Rasel Dygowo więcej
15:00  Olimp Gościno - Flota Świnoujście więcej
16:00  Vineta Wolin - Darłovia Darłowo więcej
18:00  Błękitni II Stargard - MKP Szczecinek więcej
piła nożna III liga gr. 2
11:00  Bałtyk Koszalin - Nielba Wągrowiec więcej
11:00  KP Starogard Gdański - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
14:00  Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg więcej
15:00  Chemik Police - Radunia Stężyca więcej
15:00  Unia Janikowo - Polonia Środa Wlkp. więcej
16:00  Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin więcej
16:00  Gwardia Koszalin - Jarota Jarocin więcej
16:00  Górnik Konin - Grom Nowy Staw więcej
19:30  Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
12:00  Mewa Resko - Iskra Golczewo więcej
14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sparta Gryfice więcej
14:00  Piast Chociwel - Jeziorak Szczecin więcej
15:00  Polonia Płoty - Wicher Brojce więcej
15:00  Prawobrzeże Świnoujście - Mierzynianka Mierzyn więcej
16:00  Światowid 63 Łobez - Zorza Dobrzany więcej
16:00  Orzeł Łoźnica - Pomorzanin Nowogard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
  Morzycko Moryń - Kłos Pełczyce więcej
  Czcibor Cedynia - Orkan Suchań więcej
14:00  Dąb Dębno - Biali Sądów więcej
14:00  Unia Dolice - Odra Chojna więcej
16:00  Stal Lipiany - Iskra Banie więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - Drawa Drawno więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - Energetyk Gryfino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
  Saturn Mielno - Astra Ustronie Morskie więcej
  Płomień Myślino - Wiekowianka Wiekowo więcej
  Vimobilia Będzino - Błękitni Stary Jarosław więcej
  Zefir Wyszewo - Victoria Sianów więcej
15:00  Pomorzanin Sławoborze - Sława Sławno więcej
16:00  Iskra Białogard - Wieża Postomino więcej
16:00  LZS Kowalewice - Strong Zielenica więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
  Mechanik Turowo - Mechanik Bobolice więcej
15:00  Korona Człopa - Ikar Krosino więcej
16:00  Głaz Tychowo - Zawisza Grzmiąca więcej
16:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Błonie Barwice więcej
16:00  Calisia Kalisz Pomorski - Wiarus Żółtnica więcej
16:00  Spójnia Świdwin - Sad Chwiram więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
13:00  AZS UJ Kraków - Rolnik Biedrzychowice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Pionier Żarnowo - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
  Zalew Stepnica - Jastrząb Łosośnica więcej
  Sowianka Sowno - Bałtyk Gostyń więcej
13:00  Pomorzanin Przybiernów - Bizon Cerkwica więcej
15:00  KS Fala Międzyzdroje - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
16:00  Błękitni Trzygłów - Korona Stuchowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Dąb Dębice - Masovia Maszewo więcej
  Radowia Radowo Małe - Płomień Lisowo więcej
  Promień Mosty - Rolpol Chlebowo więcej
  Ina Ińsko - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  Unia Stargard - WODR Barzkowice więcej
  Czarni Marianowo - Orzeł Pęzino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Zryw Kołbaskowo - Hanza Goleniów więcej
  Aquila Szczecin - Chemik II Police więcej
  Czarni 44 Szczecin - OKS Center MD Goleniów więcej
11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Kasta Szczecin-Majowe więcej
17:00  Leśnik Kliniska - Świat Drzewa KP Przecław więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Odrzanka Radziszewo - Wicher Steklno więcej
  Ogniwo Babinek - Unia Swochowo więcej
Łabędź Widuchowa - Zootechnik Kołbacz 3 : 0 więcej
  Czarni Czarnówko - Orzeł Małkocin więcej
  Podlesie Sowno - Orzeł Grzędzice więcej
  Znicz Niedźwiedź - Grot Gardno więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
  Myśla Dargomyśl - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
  GKS Golenice - Sekwoja Brwice więcej
  Chrobry Lisie Pole - Rurzyca Nawodna więcej
  Mieszko Mieszkowice - Zieloni Zielin więcej
15:00  Witniczanka Witnica - KLUKS Krzywin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
  Wicher Przelewice - Koral Mostkowo więcej
  Błyskawica Kluki - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
  Jedność Przewłoki - Sęp Brzesko więcej
  Iskra Lutówko - Polonia Giżyn więcej
  Zorza Tychowo - Piast Kolin więcej
  Iskra Warszyn - SCRS Barlinek więcej
15:00  Mechanik Warnice - Bryza Reńsko więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
  Jantar Siemyśl - Derby Karścino więcej
  Płomień Pobłocie Wielkie - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
  Gryf Dobrowo - Wrzos Wrzosowo więcej
  Sokół Lulewice - Fala ABFrost Gąski więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
  Ina Nadarzyn - Orzeł Żeńsko więcej
  Iskra Pomień - Sokół Granowo więcej
  Błękitni Sarnik - Orzeł Bierzwnik więcej
  Świt Barnimie - Pomorzanin Zamęcin więcej
14:00  Klon Krzęcin - Zjednoczeni Wapnica więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
  Płomień Jeżyczki - Arkadia Malechowo więcej
  Derby Gwiazdowo - KS Sieciemin więcej
  Passat Bukowo Morskie - Błękitni Tychowo więcej
  KS Skibno - Wrzos Wrześnica więcej
  Wieża II Postomino - Darpol Barzowice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
  Mechanik II / Iskra - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
  Huragan Bierzwnica - Grom Świelino więcej
  Błękitni Gonne Małe - Wicher Rąbino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
  Kolejarz Wierzchowo - KP Drawsko Pomorskie więcej
  Grom Szwecja - Sokół Suliszewo więcej
  Błękitni Pomierzyn - Mirstal Mirosławiec więcej
13:00  Kopanik Lubno - Legion Strączno więcej
15:00  Grom Giżyno - Wspólni Różewo więcej
16:00  Gryf Budowo - Znicz Dzikowo więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Bizon II Cerkwica - Orzeł Mrzeżyno więcej
  Lotnik Czarne - Fala II Międzyzdroje więcej
  Gardominka Mechowo - Jantar II Dziwnów więcej
  Zieloni Wyszobór - Korona II Stuchowo więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Jeziorak II Szczecin - Iskierka II Szczecin więcej
  Aquila II Szczecin - FASE Szczecin więcej
19:00  Kasta II Szczecin-Majowe - Pionier Szczecin więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Zryw Góralice - Klon Krzymów więcej
  Sparta Sobiemyśl - Tywa Swobnica więcej
  Iskra II Banie - Korona Klępicz więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Zorza II Dobrzany - Dęby Rogowo więcej
  Pionier Zwierzyn - Ogniwo Dzwonowo więcej
  Pomorzanka Jarosławsko - Orkan II Suchań więcej
  Sława Choszczno - Grom Płonno więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
  Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław więcej
12:00  FCB Escola Varsovia - Lech Poznań więcej
12:00  Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin więcej
12:00  Korona Kielce - Jagiellonia Białystok więcej
12:00  SMS Łódź - Gwarek Zabrze więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  Spójnia Białe Błota - Górnicza Konin więcej
  KKP Chełmża - Gwiazda Toruń więcej
11:00  Pogoń Tczew - Błękitni Stargard więcej
13:00  UKS Victoria S.P.2 Sianów - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
14:00  WAP Włocławek - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (wiosna)
11:00  Lech Poznań - AP Reissa Poznań więcej
12:00  Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
  Nielba Wągrowiec - GKS Żukowo więcej
  Meble Wójcik Elbląg - MKS Mazur Sierpc więcej
  Tytani Wejherowo - Jurand Ciechanów więcej
  SKPR USAR Kwidzyn - Warmia Olsztyn więcej
16:00  SMS ZPRP Gdańsk - Sokół Kościerzyna więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
  KPR Blejkan Gryfino - SMS ZPRP Kwidzyn więcej
  Jeziorak Iława - AZS UKW Bydgoszcz więcej
  AZS UMK Toruń - MKS Brodnica więcej
  Szczypiorniak Olsztyn - Sambor Tczew więcej
  MKS Handball Czersk - MKS Grudziądz więcej
piłka ręczna II liga kobiet
  MKS Brodnica - UKS Morski Sianów więcej
  MKS Słupia Słupsk - GUKS Drwęca Lubicz więcej
  Arka Gdynia - KU AZS Politechnika Koszalińska więcej
  Tytani Wejherowo - MKS Kusy Szczecin więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
39 » Kołobrzeska rewolucja f »
5 » Capelli Sport partnere »
5 » VI Runda Pucharu Polsk »
4 » LKS Polonia Płoty zapra »
3 » Sparta zawiesi działaln »
3 » Dawid Retlewski żegna s »
2 » Na co stać Pogoń Szczec »
1 » Wypadki gryfickie
1 » Szukamy trenera
mecze:
16 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
mw11
gości: 1171
statystyki portalu
• drużyn: 2837
• imprez: 122221
• newsów: 73292
• użytkowników: 74475
• komentarzy: 1095041
• zdjęć: 793319
• relacji: 38527
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies