ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - marzec 2020
dodaj sparing
pokaż:
01 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
17:30  Enea Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom więcej
koszykówka I liga koszykarzy
18:00  WKK Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15:00  Arka Gdynia - ŁKS Łódź więcej
17:30  Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław więcej
12:30  Korona Kielce - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna II liga
13:05  Widzew Łódź - Olimpia Elbląg więcej
piła nożna Sparingi
  Sokół Sokoliniec - Piast Kolin więcej
  Korona Stuchowo - Jastrząb Łosośnica więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
13:00  Azoty Puławy - NMC Górnik Zabrze więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
17:00  Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin więcej
03 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
19:00  Polski Cukier Toruń - King Wilki Morskie Szczecin więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
20:30  Cracovia Kraków - Wisła Kraków więcej
18:00  Lech Poznań - Górnik Zabrze więcej
20:30  Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok więcej
18:00  Wisła Płock - Raków Częstochowa więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
18:00  Torus Wybrzeże Gdańsk - Orlen Wisła Płock więcej
04 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
17:30  HydroTruck Radom - Stelmet Zielona Góra więcej
19:00  Polpharma Starogard Gd. - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
20:30  Lechia Gdańsk - Legia Warszawa więcej
20:30  Piast Gliwice - Arka Gdynia więcej
18:00  ŁKS Łódź - Zagłębie Lubin więcej
18:00  Śląsk Wrocław - Korona Kielce więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
18:00  KS SPR Chrobry Głogów - Gwardia Opole więcej
05 marzec
piłka ręczna Superliga Kobiet
  Piotrcovia Piotrków Tryb. - Młyny Stoisław Koszalin więcej
  Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów więcej
  KPR Kobierzyce - Start Elbląg więcej
  SPR JKS Jarosław - MKS Lublin więcej
06 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
19:00  GTK Gliwice - Anwil Włocławek więcej
20:00  Asseco Arka Gdynia - Polski Cukier Toruń więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
20:30  Górnik Zabrze - Cracovia Kraków więcej
07 marzec
Floating Garden Canoepolo International 2020 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
17:30  Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław więcej
koszykówka I liga koszykarzy
  Biofarm Basket Poznań - Miasto Szkła Krosno więcej
  Timeout Polonia 1912 Leszno - GKS Tychy więcej
  Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Weegree AZS Politechnika Opolska więcej
  Rawlplug Sokół Łańcut - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
  KS Księżak Syntex Łowicz - Pogoń Prudnik więcej
  Elektrobud-Investment Pruszków - STK Czarni Słupsk więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15:00  Arka Gdynia - Wisła Płock więcej
20:00  Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław więcej
17:30  Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna II liga
  Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków więcej
  Legionovia Legionowo - Lech II Poznań więcej
  Stal Rzeszów - Górnik Polkowice więcej
  Skra Częstochowa - Elana Toruń więcej
  Olimpia Elbląg - GKS Katowice więcej
  Błękitni Stargard - Stal Stalowa Wola więcej
16:00  Bytovia Bytów - Resovia Rzeszów więcej
  Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
  Rasel Dygowo - Darłovia Darłowo więcej
  Orzeł Wałcz - Lech Czaplinek więcej
  Intermarche-Rega Trzebiatów - Olimp Gościno więcej
  Gryf Kamień Pomorski - Ina Goleniów więcej
14:00  Vineta Wolin - Flota Świnoujście więcej
  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Iskierka Szczecin więcej
  Błękitni II Stargard - Hutnik Szczecin więcej
  Sokół Karlino - Sparta Węgorzyno więcej
  MKP Szczecinek - GKS Leśnik Manowo więcej
piła nożna III liga gr. 2
  KP Starogard Gdański - Nielba Wągrowiec więcej
  Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg więcej
  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Grom Nowy Staw więcej
14:00  Gwardia Koszalin - Pogoń II Szczecin więcej
  Mieszko Gniezno - Polonia Środa Wlkp. więcej
  Górnik Konin - Radunia Stężyca więcej
12:00  Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew więcej
  Bałtyk Gdynia - Unia Janikowo więcej
11:00  Świt Szczecin - Chemik Police więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
  Górnik Zabrze - Lech Poznań więcej
  Korona Kielce - Cracovia Kraków więcej
  Zagłębie Lubin - FCB Escola Varsovia więcej
  SMS Łódź - Pogoń Szczecin więcej
  Arka Gdynia - Legia Warszawa więcej
  Hutnik Kraków - Jagiellonia Białystok więcej
  Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław więcej
  Wisła Kraków - Gwarek Zabrze więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Szczecin
14:00  Energetyk Gryfino - Iskra Golczewo więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Koszalin
14:00  Pomorzanin Sławoborze - Vimobilia Będzino więcej
piła nożna Sparingi
  Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec więcej
  Korona Stuchowo - Wicher Brojce więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
  Grupa Azoty Tarnów - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
  Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn więcej
  Energa MKS Kalisz - Zagłębie Lubin więcej
  PGE Vive Kielce - KS SPR Chrobry Głogów więcej
  Gwardia Opole - Azoty Puławy więcej
  NMC Górnik Zabrze - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
18:00  Sandra SPA Pogoń Szczecin - Stal Mielec więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
  Jurand Ciechanów - Warmia Olsztyn więcej
  MKS Mazur Sierpc - SKPR USAR Kwidzyn więcej
  GKS Żukowo - Gwardia Koszalin więcej
  SMS ZPRP Gdańsk - Tytani Wejherowo więcej
  Nielba Wągrowiec - Meble Wójcik Elbląg więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
  Piotrcovia Piotrków Tryb. - SPR JKS Jarosław więcej
  KPR Kobierzyce - MKS Lublin więcej
  Zagłębie Lubin - Start Elbląg więcej
  Młyny Stoisław Koszalin - Ruch Chorzów więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
  KPR Blejkan Gryfino - AZS UMK Toruń więcej
  SMS ZPRP Kwidzyn - Szczypiorniak Olsztyn więcej
  MKS Brodnica - MKS Handball Czersk więcej
  UKS Hagard Strzałkowo - MKS Grudziądz więcej
  Sambor Tczew - Jeziorak Iława więcej
08 marzec
Sanprobi Bieg Kobiet więcej
Floating Garden Canoepolo International 2020 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
15:00  King Wilki Morskie Szczecin - Legia Warszawa więcej
19:30  MKS Dąbrowa Górnicza - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
17:30  PGE Spójnia Stargard - TBV Start Lublin więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
17:30  Legia Warszawa - Piast Gliwice więcej
12:30  Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin więcej
15:00  Wisła Kraków - Lech Poznań więcej
piła nożna II liga
13:05  Górnik Łęczna - Widzew Łódź więcej
piła nożna Sparingi
  A.P. Gavia Choszczno - Sokół Sokoliniec więcej
  Ehrle Dobra Szczecińska - Dąb Dębice więcej
09 marzec
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  Korona Kielce - ŁKS Łódź więcej
11 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
  Stelmet Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
piłka ręczna Puchar Polski mężczyzn
17:30  Zagłębie Lubin - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
12 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
  Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gd. więcej
13 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
  BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - PGE Spójnia Stargard więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  ŁKS Łódź - Górnik Zabrze więcej
20:30  Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa więcej
14 marzec
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U-16 w Biegach Przełajowych 2020 (WLP-ZPM) więcej
koszykówka Energa Basket Liga
  HydroTruck Radom - Anwil Włocławek więcej
  Enea Astoria Bydgoszcz - King Wilki Morskie Szczecin więcej
  Legia Warszawa - Asseco Arka Gdynia więcej
  TBV Start Lublin - Trefl Sopot więcej
koszykówka I liga koszykarzy
  Timeout Polonia 1912 Leszno - STK Czarni Słupsk więcej
  WKK Wrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
  Weegree AZS Politechnika Opolska - Biofarm Basket Poznań więcej
  Miasto Szkła Krosno - KS Księżak Syntex Łowicz więcej
  Pogoń Prudnik - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
  GKS Tychy - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
20:00  Lech Poznań - Legia Warszawa więcej
17:30  Piast Gliwice - Wisła Kraków więcej
15:00  Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin więcej
piła nożna II liga
  Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce więcej
  Znicz Pruszków - Bytovia Bytów więcej
  Resovia Rzeszów - Błękitni Stargard więcej
  Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg więcej
  Widzew Łódź - Skra Częstochowa więcej
18:00  Elana Toruń - Stal Rzeszów więcej
  Górnik Polkowice - Legionovia Legionowo więcej
  Lech II Poznań - Garbarnia Kraków więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
  Ina Goleniów - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
  MKP Szczecinek - Orzeł Wałcz więcej
  GKS Leśnik Manowo - Rasel Dygowo więcej
  Darłovia Darłowo - Sokół Karlino więcej
  Sparta Węgorzyno - Błękitni II Stargard więcej
  Hutnik Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
  Iskierka Szczecin - Vineta Wolin więcej
15:00  Flota Świnoujście - Gryf Kamień Pomorski więcej
  Olimp Gościno - Lech Czaplinek więcej
piła nożna III liga gr. 2
  Chemik Police - Unia Janikowo więcej
  Sokół Kleczew - Świt Szczecin więcej
  Radunia Stężyca - Bałtyk Koszalin więcej
15:00  Polonia Środa Wlkp. - Górnik Konin więcej
  Pogoń II Szczecin - Mieszko Gniezno więcej
  Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia więcej
  Kotwica Kołobrzeg - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
  Grom Nowy Staw - KP Starogard Gdański więcej
  Nielba Wągrowiec - Gwardia Koszalin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
  Mierzynianka Mierzyn - Stal Szczecin więcej
  Światowid 63 Łobez - Mewa Resko więcej
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Polonia Płoty więcej
  Zorza Dobrzany - Piast Chociwel więcej
15:00  Sparta Gryfice - Pomorzanin Nowogard więcej
  Jeziorak Szczecin - Tanowia Tanowo więcej
  Wicher Brojce - Orzeł Łoźnica więcej
14:00  Iskra Golczewo - Prawobrzeże Świnoujście więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
  Sokół Pyrzyce - Kłos Pełczyce więcej
  A.P. Gavia Choszczno - Stal Lipiany więcej
  Odra Chojna - Czcibor Cedynia więcej
  Energetyk Gryfino - Iskra Banie więcej
  Dąb Dębno - Morzycko Moryń więcej
  Drawa Drawno - Orkan Suchań więcej
  Biali Sądów - Piast Karsko więcej
  Osadnik Myślibórz - Unia Dolice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
  Saturn Mielno - Wybrzeże Biesiekierz więcej
  Sława Sławno - LZS Kowalewice więcej
  Astra Ustronie Morskie - Płomień Myślino więcej
  Błękitni Stary Jarosław - Victoria Sianów więcej
  Pomorzanin Sławoborze - Iskra Białogard więcej
  Wieża Postomino - Strong Zielenica więcej
  Wiekowianka Wiekowo - Zefir Wyszewo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
  Pogoń Połczyn Zdrój - Drzewiarz Świerczyna więcej
  Błonie Barwice - Mechanik Turowo więcej
  Olimp Złocieniec - Spójnia Świdwin więcej
  Wiarus Żółtnica - Orzeł Łubowo więcej
  Mechanik Bobolice - Głaz Tychowo więcej
  Sad Chwiram - Zawisza Grzmiąca więcej
  Ikar Krosino - Redłovia Redło więcej
  Korona Człopa - Calisia Kalisz Pomorski więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
12:00  AZS Wrocław - Olimpia Szczecin więcej
12:15  Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec więcej
13:00  GKS Katowice - Mitech Żywiec więcej
  Rolnik Biedrzychowice - Medyk Konin więcej
  AZS PWSZ Wałbrzych - UKS SMS Łódź więcej
12:00  KKP Bydgoszcz - AZS UJ Kraków więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
  Lech Poznań - Wisła Kraków więcej
  Gwarek Zabrze - Lechia Gdańsk więcej
  Śląsk Wrocław - Hutnik Kraków więcej
  Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia więcej
  Legia Warszawa - SMS Łódź więcej
  Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin więcej
  FCB Escola Varsovia - Korona Kielce więcej
12:00  Cracovia Kraków - Górnik Zabrze więcej
piła nożna Sparingi
  Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
  Sandra SPA Pogoń Szczecin - Grupa Azoty Tarnów więcej
  Stal Mielec - NMC Górnik Zabrze więcej
  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Gwardia Opole więcej
  Azoty Puławy - PGE Vive Kielce więcej
  KS SPR Chrobry Głogów - Energa MKS Kalisz więcej
  Zagłębie Lubin - Orlen Wisła Płock więcej
  MMTS Kwidzyn - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
  Nielba Wągrowiec - Sokół Kościerzyna więcej
  Meble Wójcik Elbląg - SMS ZPRP Gdańsk więcej
  Tytani Wejherowo - GKS Żukowo więcej
  Gwardia Koszalin - MKS Mazur Sierpc więcej
  SKPR USAR Kwidzyn - Jurand Ciechanów więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
  Ruch Chorzów - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
  Start Elbląg - Młyny Stoisław Koszalin więcej
  MKS Lublin - Zagłębie Lubin więcej
  SPR JKS Jarosław - KPR Kobierzyce więcej
piłka ręczna II liga kobiet
13:00  UKS Morski Sianów - Tytani Wejherowo więcej
  GUKS Drwęca Lubicz - Arka Gdynia więcej
  MKS Kusy Szczecin - MKS Słupia Słupsk więcej
  MKS Brodnica - KU AZS Politechnika Koszalińska więcej
15 marzec
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15:00  Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok więcej
17:30  Lechia Gdańsk - Arka Gdynia więcej
piła nożna II liga
13:05  GKS Katowice - Górnik Łęczna więcej
piła nożna III liga Kobiet
11:00  Sparta Gryfice - Energetyk Junior Gryfino więcej
piła nożna Sparingi
  Sokół Sokoliniec - Sława Choszczno więcej
  Ehrle Dobra Szczecińska - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
16 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
  Stelmet Zielona Góra - Polski Cukier Toruń więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  Wisła Płock - Korona Kielce więcej
17 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
  GTK Gliwice - TBV Start Lublin więcej
  Polski Cukier Toruń - PGE Spójnia Stargard więcej
  Polpharma Starogard Gd. - Legia Warszawa więcej
  Asseco Arka Gdynia - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
  WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek więcej
  Trefl Sopot - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. więcej
  MKS Dąbrowa Górnicza - HydroTruck Radom więcej
19 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
  King Wilki Morskie Szczecin - Stelmet Zielona Góra więcej
21 marzec
Mistrzostwa Smoczych Łodzi więcej
koszykówka Energa Basket Liga
  MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek więcej
  Asseco Arka Gdynia - Stelmet Zielona Góra więcej
  HydroTruck Radom - King Wilki Morskie Szczecin więcej
  Polski Cukier Toruń - Trefl Sopot więcej
  Enea Astoria Bydgoszcz - Polpharma Starogard Gd. więcej
  TBV Start Lublin - WKS Śląsk Wrocław więcej
  BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - GTK Gliwice więcej
  Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
  Arka Gdynia - Śląsk Wrocław więcej
  Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk więcej
  Jagiellonia Białystok - Wisła Płock więcej
  Zagłębie Lubin - Lech Poznań więcej
  Korona Kielce - Piast Gliwice więcej
  Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków więcej
  Raków Częstochowa - ŁKS Łódź więcej
  Wisła Kraków - Legia Warszawa więcej
piła nożna II liga
  Lech II Poznań - Pogoń Siedlce więcej
  Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice więcej
  Legionovia Legionowo - Elana Toruń więcej
  Skra Częstochowa - GKS Katowice więcej
  Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola więcej
  Olimpia Elbląg - Resovia Rzeszów więcej
  Błękitni Stargard - Znicz Pruszków więcej
16:00  Bytovia Bytów - Gryf Wejherowo więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
  Vineta Wolin - Hutnik Szczecin więcej
  Orzeł Wałcz - Olimp Gościno więcej
  Lech Czaplinek - Ina Goleniów więcej
  Intermarche-Rega Trzebiatów - Flota Świnoujście więcej
  Gryf Kamień Pomorski - Iskierka Szczecin więcej
  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sparta Węgorzyno więcej
  Rasel Dygowo - MKP Szczecinek więcej
  Sokół Karlino - GKS Leśnik Manowo więcej
  Błękitni II Stargard - Darłovia Darłowo więcej
piła nożna III liga gr. 2
  Bałtyk Gdynia - Chemik Police więcej
  KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg więcej
  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Jarota Jarocin więcej
  Bałtyk Koszalin - Polonia Środa Wlkp. więcej
  Górnik Konin - Pogoń II Szczecin więcej
  Świt Szczecin - Radunia Stężyca więcej
  Mieszko Gniezno - Nielba Wągrowiec więcej
  Gwardia Koszalin - Grom Nowy Staw więcej
  Unia Janikowo - Sokół Kleczew więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
  Tanowia Tanowo - Mierzynianka Mierzyn więcej
  Światowid 63 Łobez - Sparta Gryfice więcej
  Mewa Resko - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
  Polonia Płoty - Zorza Dobrzany więcej
  Piast Chociwel - Iskra Golczewo więcej
  Prawobrzeże Świnoujście - Wicher Brojce więcej
  Orzeł Łoźnica - Jeziorak Szczecin więcej
  Stal Szczecin - Pomorzanin Nowogard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
  Stal Lipiany - Energetyk Gryfino więcej
  Dąb Dębno - Drawa Drawno więcej
  Unia Dolice - Biali Sądów więcej
  Piast Karsko - Kłos Pełczyce więcej
  Osadnik Myślibórz - Morzycko Moryń więcej
  Sokół Pyrzyce - Odra Chojna więcej
  Czcibor Cedynia - A.P. Gavia Choszczno więcej
  Iskra Banie - Orkan Suchań więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
  Zefir Wyszewo - Błękitni Stary Jarosław więcej
  Saturn Mielno - Wieża Postomino więcej
  Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Białogard więcej
  Pomorzanin Sławoborze - Astra Ustronie Morskie więcej
  Vimobilia Będzino - Sława Sławno więcej
  LZS Kowalewice - Wiekowianka Wiekowo więcej
  Victoria Sianów - Strong Zielenica więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
  Głaz Tychowo - Sad Chwiram więcej
  Pogoń Połczyn Zdrój - Ikar Krosino więcej
  Drzewiarz Świerczyna - Korona Człopa więcej
  Calisia Kalisz Pomorski - Błonie Barwice więcej
  Mechanik Turowo - Olimp Złocieniec więcej
  Spójnia Świdwin - Wiarus Żółtnica więcej
  Orzeł Łubowo - Mechanik Bobolice więcej
  Zawisza Grzmiąca - Redłovia Redło więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
12:00  Olimpia Szczecin - GKS Katowice więcej
12:00  UKS SMS Łódź - Rolnik Biedrzychowice więcej
  Czarni Sosnowiec - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
  AZS UJ Kraków - AZS Wrocław więcej
  Mitech Żywiec - Górnik Łęczna więcej
12:00  Medyk Konin - KKP Bydgoszcz więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Błękitni Trzygłów - Bizon Cerkwica więcej
  Pionier Żarnowo - Zalew Stepnica więcej
  Fala Międzyzdroje - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
  Sowianka Sowno - Jastrząb Łosośnica więcej
  Pomorzanin Przybiernów - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
  Jantar Dziwnów - Bałtyk Gostyń więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Orkan Dalewo - Dąb Dębice więcej
  Radowia Radowo Małe - Sarmata Dobra więcej
  Promień Mosty - Masovia Maszewo więcej
  Ina Ińsko - Płomień Lisowo więcej
  Unia Stargard - Rolpol Chlebowo więcej
  Czarni Marianowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  Orzeł Pęzino - WODR Barzkowice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Aquila Szczecin - Hanza Goleniów więcej
  Ehrle Dobra Szczecińska - Świat Drzewa KP Przecław więcej
  Czarni 44 Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe więcej
  OKS Center MD Goleniów - Chemik II Police więcej
  Leśnik Kliniska - Vielgovia Szczecin więcej
  Zryw Kołbaskowo - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Grot Gardno - Czarni Fiege Lubanowo więcej
  Znicz Niedźwiedź - Wicher Steklno więcej
  Odrzanka Radziszewo - Orzeł Grzędzice więcej
  Zjednoczeni Kobylanka - Orzeł Małkocin więcej
Podlesie Sowno - Zootechnik Kołbacz 3 : 0 więcej
  Czarni Czarnówko - Unia Swochowo więcej
  Ogniwo Babinek - Łabędź Widuchowa więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
  Chrobry Lisie Pole - KLUKS Krzywin więcej
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zieloni Zielin więcej
  Myśla Dargomyśl - Pomorzanin Cychry więcej
  Mieszko Mieszkowice - Rurzyca Nawodna więcej
  GKS Golenice - Piast Piaseczno więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
  Koral Mostkowo - SCRS Barlinek więcej
  Wicher Przelewice - Piast Kolin więcej
  Iskra Warszyn - Polonia Giżyn więcej
  Zorza Tychowo - Bryza Reńsko więcej
  Iskra Lutówko - Sęp Brzesko więcej
  Mechanik Warnice - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
  Błyskawica Kluki - Jedność Przewłoki więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
  Gryf Dobrowo - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
  Sokół Lulewice - Radew Białogórzyno więcej
  Fala ABFrost Gąski - Wrzos Wrzosowo więcej
  Wicher Mierzym - Grot Bonin więcej
  Płomień Pobłocie Wielkie - Derby Karścino więcej
  Grot Gorawino - Syrena-Grot Rymań więcej
  Resko Karcino - Jantar Siemyśl więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
  Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Żeńsko więcej
  Sokół Sokoliniec - Remor Recz więcej
  Iskra Pomień - Korona Raduń więcej
  Błękitni Sarnik - Sokół Granowo więcej
  Ina Nadarzyn - Zjednoczeni Wapnica więcej
  Świt Barnimie - Orzeł Bierzwnik więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
  Darpol Barzowice - Olympic Warszkowo więcej
  Derby Gwiazdowo - Gryf Polanów więcej
  Passat Bukowo Morskie - Arkadia Malechowo więcej
  KS Skibno - KS Sieciemin więcej
  Pogoń Noskowo - Błękitni Tychowo więcej
  Wieża II Postomino - Wrzos Wrześnica więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
  Kopanik Lubno - Wspólni Różewo więcej
  Legion Strączno - Santos Kłębowiec więcej
  Bytyń Nakielno - Znicz Dzikowo więcej
  Grom Giżyno - Mirstal Mirosławiec więcej
  Gryf Budowo - Sokół Suliszewo więcej
  Błękitni Pomierzyn - KP Drawsko Pomorskie więcej
  Kolejarz Wierzchowo - Grom Szwecja więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
12:00  Cracovia Kraków - Lech Poznań więcej
  Górnik Zabrze - FCB Escola Varsovia więcej
  Korona Kielce - Pogoń Szczecin więcej
  Zagłębie Lubin - Legia Warszawa więcej
  SMS Łódź - Jagiellonia Białystok więcej
  Arka Gdynia - Śląsk Wrocław więcej
  Hutnik Kraków - Gwarek Zabrze więcej
  Lechia Gdańsk - Wisła Kraków więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
  KS SPR Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock więcej
  Grupa Azoty Tarnów - MMTS Kwidzyn więcej
  Torus Wybrzeże Gdańsk - Zagłębie Lubin więcej
  Energa MKS Kalisz - Azoty Puławy więcej
  PGE Vive Kielce - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
  Gwardia Opole - Stal Mielec więcej
  NMC Górnik Zabrze - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
  MKS Grudziądz - Sambor Tczew więcej
  MKS Handball Czersk - UKS Hagard Strzałkowo więcej
  Szczypiorniak Olsztyn - MKS Brodnica więcej
  AZS UMK Toruń - AZS UKW Bydgoszcz więcej
  Jeziorak Iława - KPR Blejkan Gryfino więcej
piłka ręczna II liga kobiet
  Arka Gdynia - MKS Brodnica więcej
  Tytani Wejherowo - GUKS Drwęca Lubicz więcej
  MKS Słupia Słupsk - UKS Morski Sianów więcej
  KU AZS Politechnika Koszalińska - MKS Kusy Szczecin więcej
22 marzec
Pyrzycka Szybka Dycha FIEGE więcej
piła nożna II liga
13:05  Stal Rzeszów - Widzew Łódź więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
15:00  Zjednoczeni Kurzycko - Sekwoja Brwice więcej
piła nożna Sparingi
14:00  Korona Stuchowo - Lotnik Czarne więcej
25 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
  Polpharma Starogard Gd. - Stelmet Zielona Góra więcej
  PGE Spójnia Stargard - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
  MKS Dąbrowa Górnicza - King Wilki Morskie Szczecin więcej
  GTK Gliwice - Polski Cukier Toruń więcej
  Anwil Włocławek - TBV Start Lublin więcej
  Asseco Arka Gdynia - HydroTruck Radom więcej
  Trefl Sopot - Legia Warszawa więcej
  WKS Śląsk Wrocław - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. więcej
28 marzec
piła nożna II liga
18:00  Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów więcej
  Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard więcej
  Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg więcej
  Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa więcej
  GKS Katowice - Stal Rzeszów więcej
  Widzew Łódź - Legionovia Legionowo więcej
18:00  Elana Toruń - Garbarnia Kraków więcej
  Górnik Polkowice - Lech II Poznań więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
  Hutnik Szczecin - Gryf Kamień Pomorski więcej
  Sparta Węgorzyno - Vineta Wolin więcej
  Darłovia Darłowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
  GKS Leśnik Manowo - Błękitni II Stargard więcej
  MKP Szczecinek - Sokół Karlino więcej
  Rasel Dygowo - Orzeł Wałcz więcej
  Iskierka Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
16:00  Flota Świnoujście - Lech Czaplinek więcej
  Ina Goleniów - Olimp Gościno więcej
piła nożna III liga gr. 2
  Grom Nowy Staw - Mieszko Gniezno więcej
  Sokół Kleczew - Chemik Police więcej
  Radunia Stężyca - Unia Janikowo więcej
15:00  Polonia Środa Wlkp. - Świt Szczecin więcej
  Pogoń II Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
  Nielba Wągrowiec - Górnik Konin więcej
  Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin więcej
  Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański więcej
  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Bałtyk Gdynia więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
  Zorza Dobrzany - Mewa Resko więcej
15:00  Sparta Gryfice - Stal Szczecin więcej
  Pomorzanin Nowogard - Tanowia Tanowo więcej
  Mierzynianka Mierzyn - Orzeł Łoźnica więcej
  Jeziorak Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście więcej
  Wicher Brojce - Piast Chociwel więcej
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Światowid 63 Łobez więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
  Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno więcej
  Iskra Banie - Drawa Drawno więcej
  Orkan Suchań - Stal Lipiany więcej
  Energetyk Gryfino - Czcibor Cedynia więcej
  Sokół Pyrzyce - A.P. Gavia Choszczno więcej
  Odra Chojna - Piast Karsko więcej
  Kłos Pełczyce - Unia Dolice więcej
  Biali Sądów - Morzycko Moryń więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
  Astra Ustronie Morskie - Wybrzeże Biesiekierz więcej
  Wieża Postomino - Victoria Sianów więcej
  Strong Zielenica - Zefir Wyszewo więcej
  Błękitni Stary Jarosław - LZS Kowalewice więcej
  Wiekowianka Wiekowo - Vimobilia Będzino więcej
  Sława Sławno - Płomień Myślino więcej
  Iskra Białogard - Saturn Mielno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
  Błonie Barwice - Drzewiarz Świerczyna więcej
  Ikar Krosino - Zawisza Grzmiąca więcej
  Redłovia Redło - Głaz Tychowo więcej
  Sad Chwiram - Orzeł Łubowo więcej
  Mechanik Bobolice - Spójnia Świdwin więcej
  Wiarus Żółtnica - Mechanik Turowo więcej
  Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski więcej
14:00  Korona Człopa - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
12:00  AZS Wrocław - Medyk Konin więcej
12:15  Górnik Łęczna - GKS Katowice więcej
13:00  KKP Bydgoszcz - UKS SMS Łódź więcej
  Rolnik Biedrzychowice - Czarni Sosnowiec więcej
  AZS UJ Kraków - Olimpia Szczecin więcej
  AZS PWSZ Wałbrzych - Mitech Żywiec więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Jastrząb Łosośnica - Fala Międzyzdroje więcej
16:00  Korona Stuchowo - Pionier Żarnowo więcej
  Bizon Cerkwica - Jantar Dziwnów więcej
  Bałtyk Gostyń - Pomorzanin Przybiernów więcej
  Znicz Wysoka Kamieńska - Sowianka Sowno więcej
  Prawobrzeże II Świnoujście - Zalew Stepnica więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Sarmata Dobra - Dąb Dębice więcej
  Orkan Dalewo - Orzeł Pęzino więcej
  WODR Barzkowice - Czarni Marianowo więcej
  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Unia Stargard więcej
  Rolpol Chlebowo - Ina Ińsko więcej
  Płomień Lisowo - Promień Mosty więcej
  Masovia Maszewo - Radowia Radowo Małe więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Zryw Kołbaskowo - Vielgovia Szczecin więcej
  Kasta Szczecin-Majowe - OKS Center MD Goleniów więcej
  Chemik II Police - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
  Świat Drzewa KP Przecław - Aquila Szczecin więcej
  Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska więcej
  Wołczkowo-Bezrzecze - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Unia Swochowo - Łabędź Widuchowa więcej
  Znicz Niedźwiedź - Ogniwo Babinek więcej
  Wicher Steklno - Grot Gardno więcej
  Czarni Fiege Lubanowo - Odrzanka Radziszewo więcej
  Orzeł Grzędzice - Zjednoczeni Kobylanka więcej
  Podlesie Sowno - Orzeł Małkocin więcej
Zootechnik Kołbacz - Czarni Czarnówko 0 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
  Sekwoja Brwice - Chrobry Lisie Pole więcej
  Zieloni Zielin - Myśla Dargomyśl więcej
  Pomorzanin Cychry - Mieszko Mieszkowice więcej
  Rurzyca Nawodna - Zjednoczeni Kurzycko więcej
  KLUKS Krzywin - GKS Golenice więcej
  Piast Piaseczno - Witniczanka Witnica więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
  SCRS Barlinek - Wicher Przelewice więcej
  Koral Mostkowo - Błyskawica Kluki więcej
  Piast Kolin - Iskra Warszyn więcej
  Polonia Giżyn - Zorza Tychowo więcej
  Bryza Reńsko - Iskra Lutówko więcej
  Sęp Brzesko - Mechanik Warnice więcej
  Polski Cukier Kluczevia II St. - Jedność Przewłoki więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
  Derby Karścino - Grot Gorawino więcej
  Fala ABFrost Gąski - Resko Karcino więcej
  Sokół Lulewice - Wrzos Wrzosowo więcej
  Radew Białogórzyno - Gryf Dobrowo więcej
  Hajka Zegrze Pomorskie - Wicher Mierzym więcej
  Grot Bonin - Płomień Pobłocie Wielkie więcej
  Syrena-Grot Rymań - Jantar Siemyśl więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
  Klon Krzęcin - Sokół Granowo więcej
  Pomorzanin Zamęcin - Sokół Sokoliniec więcej
  Orzeł Żeńsko - Świt Barnimie więcej
  Ina Nadarzyn - Orzeł Bierzwnik więcej
  Zjednoczeni Wapnica - Błękitni Sarnik więcej
  Korona Raduń - Remor Recz więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
  Arkadia Malechowo - Derby Gwiazdowo więcej
  Olympic Warszkowo - Wieża II Postomino więcej
  Wrzos Wrześnica - Pogoń Noskowo więcej
  Błękitni Tychowo - KS Skibno więcej
  KS Sieciemin - Passat Bukowo Morskie więcej
  Gryf Polanów - Płomień Jeżyczki więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
  Drzewiarz Krosino - Błękitni Gonne Małe więcej
  Wicher Rąbino - Huragan Bierzwnica więcej
  SP Wilcze Laski - KS Gwda Wielka więcej
  Pogoń Wierzchowo - Sokół Spore więcej
  Grom Świelino - Mechanik II / Iskra więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
  Sokół Suliszewo - Błękitni Pomierzyn więcej
  Legion Strączno - Kolejarz Wierzchowo więcej
  Santos Kłębowiec - Kopanik Lubno więcej
  Wspólni Różewo - Bytyń Nakielno więcej
  Znicz Dzikowo - Grom Giżyno więcej
  Mirstal Mirosławiec - Gryf Budowo więcej
  KP Drawsko Pomorskie - Grom Szwecja więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Światowid 63 II Łobez - Lotnik Czarne więcej
  Orzeł Mrzeżyno - Zieloni Wyszobór więcej
  Jantar II Dziwnów - Bizon II Cerkwica więcej
  Fala II Międzyzdroje - Gardominka Mechowo więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Energetyk II Gryfino - Aquila II Szczecin więcej
  FASE Szczecin - Jeziorak II Szczecin więcej
  Iskierka II Szczecin - Kasta II Szczecin-Majowe więcej
  Pionier Szczecin - Rybak Trzebież więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Korona Klępicz - Klon Krzymów więcej
  Iskra II Banie - Polonia Gryfino więcej
  Sokół II Pyrzyce - Sparta Sobiemyśl więcej
  Sokół Różańsko - Zryw Góralice więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Skrzydlaci Będargowo - Pionier Zwierzyn więcej
  Dęby Rogowo - Gwiazda Żalęcino więcej
  Ogniwo Dzwonowo - Pomorzanka Jarosławsko więcej
  Grom Płonno - Zorza II Dobrzany więcej
  Orkan II Suchań - Sława Choszczno więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
  Lech Poznań - Lechia Gdańsk więcej
  Wisła Kraków - Hutnik Kraków więcej
  Gwarek Zabrze - Arka Gdynia więcej
  Śląsk Wrocław - SMS Łódź więcej
  Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin więcej
  Legia Warszawa - Korona Kielce więcej
  Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze więcej
  FCB Escola Varsovia - Cracovia Kraków więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
  Sokół Kościerzyna - Warmia Olsztyn więcej
  Jurand Ciechanów - Gwardia Koszalin więcej
  MKS Mazur Sierpc - Tytani Wejherowo więcej
  GKS Żukowo - Meble Wójcik Elbląg więcej
16:00  SMS ZPRP Gdańsk - Nielba Wągrowiec więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
  Sambor Tczew - MKS Handball Czersk więcej
  MKS Grudziądz - Jeziorak Iława więcej
  UKS Hagard Strzałkowo - Szczypiorniak Olsztyn więcej
  AZS UKW Bydgoszcz - KPR Blejkan Gryfino więcej
  SMS ZPRP Kwidzyn - AZS UMK Toruń więcej
piłka ręczna II liga kobiet
  Tytani Wejherowo - MKS Brodnica więcej
  MKS Kusy Szczecin - Arka Gdynia więcej
  KU AZS Politechnika Koszalińska - MKS Słupia Słupsk więcej
  GUKS Drwęca Lubicz - UKS Morski Sianów więcej
29 marzec
piła nożna II liga
13:05  Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
15:00  Iskra Golczewo - Polonia Płoty więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
43 » 'Sytuacja w Kotwicy jes »
3 » 18 drużyn w Ekstraklasi »
3 » Zootechnik Kołbacz wyco »
2 » Ostatni sparing w Polsc »
1 » Pilnie poszukiwany spar »
1 » Ze względu na wycofanie »
1 » Przygotowania KP Drawsk »
1 » Przyznano dofinansowani »
1 » Wicher Przelewice poszu »
1 » Porażka z Lechem
mecze:
11 » ŁKS Łódź-Pogoń Szczecin
6 » Drawa Drawno-Orkan Such »
5 » Pogoń Szczecin-Śląsk Wr »
1 » Sokół Sokoliniec-Remor  »
1 » Ogniwo Dzwonowo-Pomorza »
1 » Gryf Kamień Pomorski-Ba »
1 » Iskra Warszyn-Polonia G »
1 » Odra Chojna-Gryf Kamień »
1 » Plebiscyt Roku 2019 - B »
1 » Młyny Stoisław Koszalin »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
krycha3547
gości: 333
statystyki portalu
• drużyn: 2837
• imprez: 122069
• newsów: 73082
• użytkowników: 74386
• komentarzy: 1093961
• zdjęć: 791895
• relacji: 38484
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies