ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 26 maj 2013
pokaż:
26 maj
Siatkarze dla Hospicjum - turniej amatorski więcej
Prawobrzeże Cup więcej
Mini Mundial 2013 - Nowe Warpno więcej
ORLIKI DĄBIE Cup 2013 więcej
Arkonia Szczecin - ALSTAL Waterpolo Poznań więcej
PLFA II:Angels Toruń - Cougars Szczecin 19:21 więcej
PLFA I: Owls Bielawa - Husaria Szczecin 6:37 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki - play off
Turów Zgorzelec - Stelmet Zielona Góra 65 - 69 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki - play off m.3-4
Anwil Włocławek - AZS Koszalin 78 - 81 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1 - 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 0 - 3 więcej
piła nożna I liga
GKS Bogdanka Łęczna - Flota Świnoujście 1 - 1 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 3 - 0 więcej
Kolejarz Stróże - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0 - 1 więcej
piła nożna Młoda Ekstraklasa
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań ME 2 - 3 więcej
Legia Warszawa ME - Widzew Łódź ME 4 - 0 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Arka II Gdynia - Lechia II Gdańsk 0 - 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Lech Czaplinek 3 - 1 więcej
piła nożna Liga Okręgowa Szczecińska
Intermarche-Rega Trzebiatów - Stal Lipiany 1 - 7 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Ogniwo Babinek - Wicher Przelewice 4 - 5 więcej
Orzeł Bierzwnik - Mieszko Mieszkowice 4 - 2 więcej
Polonia Giżyn - AP Gavia Choszczno 3 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Start-Iskra Mokre - Piast Drzonowo 2 - 2 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Błękitni Stary Jarosław 3 - 3 więcej
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Saturn Mielno 1 - 1 więcej
Darpol Barzowice - Głaz Tychowo 6 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Wiarus Żółtnica - Zawisza Grzmiąca 0 - 6 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Korona Człopa 3 - 5 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Błękitni Trzygłów - Bałtyk Gostyń 8 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Zenit Koszewo - Dąb Dębice 2 - 1 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Zorza Tychowo 2 - 4 więcej
Orkan Dalewo - Vitkowia Witkowo 9 - 1 więcej
Piast II Chociwel - WODR Barzkowice 0 - 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Unia Stargard 5 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Orzeł Grzędzice - Zryw Kołbaskowo 2 - 1 więcej
Unia Swochowo - Wołczkowo-Bezrzecze 5 - 2 więcej
Fagus Kołbacz - Błękit Pniewo 1 - 0 więcej
Rybak Trzebież - Znicz Niedźwiedź 3 - 0 więcej
Grot Gardno - OKS Euroinsbud Goleniów 3 - 4 więcej
Vielgovia Szczecin - Wicher Reptowo 6 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Czarni Lubanowo - Chrobry Lisie Pole 4 - 2 więcej
Łabędź-GryfHurt Widuch. - Czarni Czarnówko 2 - 1 więcej
Iskra Banie - Sekwoja Brwice 2 - 1 więcej
Czcibor Cedynia - Witniczanka Witnica 2 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Gryf Objezierze - Błyskawica Kluki 3 - 2 więcej
Mechanik Warnice - Pomorzanin Zamęcin 7 - 1 więcej
Gwiazda Żalęcino - Drawa Drawno 5 - 0 więcej
Korona Raduń - Sokół Granowo 3 - 5 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Piast Piaseczno - Zjednoczeni Kurzycko 1 - 0 więcej
Piast Karsko - Spartakus Rychnów 6 - 0 więcej
Pomorzanin Cychry - Santos Sarbinowo 1 - 4 więcej
Orkan Rów - GKS Golenice 2 - 6 więcej
Pogoń II Barlinek - Sokół Różańsko 7 - 4 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
Wieża Postomino - Victoria II Sianów 5 - 2 więcej
KS Sieciemin - Arkadia II Malechowo 2 - 4 więcej
Wicher Mierzym - Iskra Kłanino 4 - 4 więcej
Orzeł Smardzewo - Zryw II Kretomino/Bonin 1 - 1 więcej
Passat Bukowo Morskie - Wrzos Wrześnica 0 - 9 więcej
Płomień Jeżyczki - LZS Kowalewice 3 - 6 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Pogoda Nasutowo - Fala Hen Gąski 2 - 4 więcej
Jantar Siemyśl - Płomień Myślino 2 - 0 więcej
Resko Karcino - Sokół Lulewice 6 - 0 więcej
Syrena-Grot Rymań - Płomień Pobłocie Wlk. 4 - 2 więcej
Grot Gorawino - Bajgiel II Będzino 6 - 1 więcej
Korona Strachomino - Gryf Dobrowo 2 - 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 3
Drzewiarz Krosino - Huragan Bierzwnica 0 - 4 więcej
Błękitni Gonne Małe - Wicher Rąbino 3 - 0 więcej
Sokół Spore - Bricomarche Radacz 5 - 1 więcej
Parsęta Parsęcko - Jedność Łąkowo 0 - 5 więcej
Pogoń Wierzchowo - Redłovia Redło 0 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 4
Grom Giżyno - Znicz Dzikowo 8 - 1 więcej
Santos Kłębowiec - Grom Szwecja 4 - 0 więcej
LKS Karsibór - Błękitni Pomierzyn 3 - 3 więcej
Kopanik Lubno - Bytyń Nakielno 5 - 2 więcej
Wspólni Różewo - Kolejarz Wierzchowo 1 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Pomorzanin II Przybiernów - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 0 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Huragan Wierzchosław 5 - 1 więcej
Bałtyk Międzywodzie - Gardominka/Polonia II Mechowo 2 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Piast Kolin - Ogniwo Dzwonowo 5 - 5 więcej
Saturn Szadzko - Kluczevia II Stargard 0 - 3 więcej
Sparta Skalin - Iskra Pomień 1 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Dęby Rogowo - Hanza Goleniów 2 - 4 więcej
Aquila Szczecin - Orły Kliniska 9 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Sokół Przyjezierze - Rosnowianka Rosnowo 2 - 4 więcej
Błękitni Białęgi - Korona Klępicz 0 - 4 więcej
Morzycko II Moryń - Olimpia Smolnica 7 - 1 więcej
Rurzyca Nawodna - Odra Czelin 10 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Pionier Zwierzyn - Iskra Lutówko 1 - 3 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Iskra Warszyn 1 - 10 więcej
Błękitni Sarnik - Grom Płonno 5 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Bonus Rzepnowo - Goplana Żabów 0 - 2 więcej
Zryw Góralice - Pionier Nawrocko 2 - 4 więcej
Osadnik II Myślibórz - Gryf Nowielin 9 - 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Tramp Janiewice - Derby Karścino 0 - 3 więcej
Derby Gwiazdowo - Florian Łącko 3 - 0 więcej
Błękitni Tychowo - Kolorowi Rzyszczewo 3 - 2 więcej
Baszta Sławno - Olympic Warszkowo 1 - 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Błękitni - Grodzisko Ostre Bardo - SP Wilcze Laski 0 - 9 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Sokół Suliszewo 3 - 1 więcej
Don Bosko Rzepczyno - Trawnik Turowo 3 - 6 więcej
piła nożna I klasa juniorów - gr. 1 Szczecin
Gryf Kamień Pomorski - Masovia Maszewo 2 - 0 więcej
Światowid Łobez - Pomorzanin Nowogard 4 - 3 więcej
Sparta Gryfice - Rega Trzebiatów 3 - 0 więcej
piła nożna I klasa juniorów - gr. 2 Szczecin
Unia Swochowo - Osadnik Myślibórz 0 - 7 więcej
Zorza Dobrzany - Kluczevia Stargard 3 - 4 więcej
Unia Dolice - Iskra Banie 4 - 3 więcej
Dąb Dębno - Piast Chociwel 0 - 4 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Górnik Łęczna - Medyk Konin 0 - 3 więcej
piła nożna I liga kobiet grupa północna
Sztorm Gdynia - Medyk II Konin 1 - 0 więcej
Stilon Gorzów - Olimpia Szczecin 1 - 0 więcej
piła nożna II klasa gr.1 juniorów Szczecin
Muszkieter Trzebiatów - Korona Stuchowo 9 - 2 więcej
Wicher Brojce - Bizon Cerkwica 3 - 2 więcej
piła nożna II klasa gr.2 juniorów Szczecin
Dąb Dębice - Orzeł Łożnica 0 - 2 więcej
piła nożna II klasa gr.3 juniorów Szczecin
Ina Ińsko - Orkan Dalewo 3 - 0 więcej
piła nożna II klasa gr.4 juniorów Szczecin
Fagus Kołbacz - Kasta Szczecin-Majowe 8 - 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Wicher Reptowo 15 - 3 więcej
Leśnik Kliniska - Vielgovia Szczecin 1 - 1 więcej
Orzeł Grzędzice - Unia Stargard 0 - 3 więcej
piła nożna II klasa gr.5 juniorów Szczecin
Błyskawica Kluki - Sęp Brzesko 5 - 5 więcej
Sokół Pyrzyce - Mechanik Warnice 3 - 6 więcej
piła nożna II klasa gr.6 juniorów Szczecin
GKS Mierzyn - SALOS Szczecin 1 - 2 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Odrzanka AN-MAR Radz. 5 - 1 więcej
piła nożna II klasa gr.7 juniorów Szczecin
Witniczanka Witnica - Morzycko Moryń 4 - 4 więcej
Chrobry Lisie Pole - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 4 więcej
piła nożna II klasa gr.9 juniorów Szczecin
Sokół Granowo - Pomorzanin Zamęcin 6 - 7 więcej
piła nożna II klasa gr.10 juniorów Szczecin
Chrobry Boleszkowice - Myśla Dargomyśl 2 - 5 więcej
piła nożna II liga kobiet gr. Wielkopolska
MLKS Tucholanka Tuchola - Checz Gdynia 0 - 5 więcej
GOSRiT Luzino - Błękitni Stargard 0 - 4 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - UKS Victoria S.P.2 Sianów 0 - 9 więcej
piła nożna Koszalin juniorzy starsi gr.1
Astra Ustronie Morskie - Sokół Karlino 2 - 5 więcej
piła nożna Koszalin juniorzy starsi gr.2
Drawa Drawsko Pom. - Spójnia Świdwin 5 - 5 więcej
piła nożna Koszalin juniorzy starsi gr.3
Wiekowianka Wiekowo - Fala Hen Gąski 0 - 0 więcej
piła nożna Koszalin juniorzy starsi gr.5
Wspólni Różewo - Drzewiarz Świerczyna 12 - 2 więcej
Santos Kłębowiec - Grom Szwecja 0 - 3 więcej
Dobrzyca Wiesiólka - Legion Strączno 0 - 3 więcej
piła nożna WLJ starszych o Puchar Prezesa ZZPN
Pogoń Barlinek - AP Bałtyk Koszalin 11 - 1 więcej
Energetyk Gryfino - AP Szczecinek 3 - 0 więcej
Arkonia Szczecin - Chemik Police 2 - 5 więcej
piła nożna WLJ młodszych o Puchar Prezesa ZZPN
Arkonia Szczecin - Chemik Police 1 - 1 więcej
Flota Świnoujście - Pogoń Szczecin 0 - 3 więcej
Pogoń Barlinek - AP Bałtyk Koszalin 0 - 3 więcej
Energetyk Gryfino - AP Szczecinek 4 - 3 więcej
piła nożna Międzywojewódzka liga juniorów starszych
Warta Poznań - Elana Toruń 3 - 1 więcej
Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 2 - 1 więcej
piła nożna Halowy Puchar Polski
Pogoń '04 Szczecin - Rekord Bielsko-Biała 3 - 4 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn play-off o m. 3-4
MMTS Kwidzyn - KS Azoty Puławy 36 - 28 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2013 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 2
piłka nożna/kobiety: 2
piłka ręczna/Superliga kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
6 » Nie żyje Marcin Tomaszk »
3 » Podsumowanie 6. kolejki »
2 » 7. kolejka koszalińskie »
2 » Madray w Spójni
1 » Awansowały na podium
1 » Powołanie dla Ratajczyk
1 » Budzinauskas wrócił na  »
1 » #KapitanieWracajSzybko
1 » Spadek o jedną pozycję
1 » Błyszko zasila szeregi  »
mecze:
72 » SCRS Barlinek-Piast Kar »
48 » Dąb Dębno-Iskierka Szcz »
38 » MKP Szczecinek-Intermar »
37 » Orzeł Wałcz-Pogoń Połcz »
28 » Pomorzanin Nowogard-OKS »
28 » Orzeł Pęzino-Unia Starg »
27 » Ina Goleniów-Olimp Gośc »
26 » Arkonia Szczecin-Poloni »
24 » Korona Człopa-Darłovia  »
23 » Jedność-Ikar Krosino-Sł »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
maggi TUPACK
van1234
gości: 1251
statystyki portalu
• drużyn: 2747
• imprez: 110781
• newsów: 69871
• użytkowników: 67873
• komentarzy: 1053876
• zdjęć: 750419
• relacji: 36899
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies