ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 25 maj 2013
pokaż:
25 maj
Siatkarze dla Hospicjum - turniej amatorski więcej
Sportowe Gwiazdy w Amber Sport więcej
IV Mecz Gwiazd więcej
XXI. Międzynarodowy Wyścig Kolarski Bałtyk-Karkonosze Tour więcej
Wojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w piłce nożnej dziewcząt więcej
Liga Bałtycka Orlików - turniej w Rosnowie więcej
Arkonia Szczecin - ALSTAL Waterpolo Poznań więcej
piła nożna Ekstraklasa
Lechia Gdańsk - GKS Bełchatów 1 - 1 więcej
Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 2 więcej
piła nożna I liga
GKS Katowice - Arka Gdynia 1 - 2 więcej
Stomil Olsztyn - Okocimski Brzesko 0 - 4 więcej
Warta Poznań - Sandecja Nowy Sącz 2 - 2 więcej
Dolcan Ząbki - Miedź Legnica 1 - 1 więcej
Cracovia Kraków - Polonia Bytom 2 - 0 więcej
piła nożna Młoda Ekstraklasa
Ruch Chorzów ME - Wisła Kraków ME 1 - 2 więcej
Polonia Warszawa ME - Zagłębie Lubin ME 0 - 3 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin 4 - 0 więcej
Polonia Gdańsk - Energetyk Gryfino 2 - 0 więcej
Pogoń Barlinek - Koral Dębnica 1 - 1 więcej
Gryf Słupsk - Kotwica Kołobrzeg 0 - 2 więcej
Bałtyk Gdynia - Chemik Police 2 - 2 więcej
Błękitni Stargard - Cartusia Kartuzy 3 - 0 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Dąb Dębno 3 - 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Stal Szczecin - Orzeł Wałcz 0 - 1 więcej
Rasel Dygowo - Leśnik/Rossa Manowo 6 - 1 więcej
Sarmata Dobra - Vineta Wolin 1 - 2 więcej
Kłos Pełczyce - Ina Goleniów 0 - 2 więcej
Arkonia Szczecin - Hutnik Szczecin 1 - 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Gryf Kamień Pomorski 1 - 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Kluczevia Stargard 3 - 1 więcej
piła nożna Liga Okręgowa Szczecińska
Victoria Przecław - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 1 więcej
Odra Chojna - Zorza Dobrzany 0 - 1 więcej
Odrzanka AN-MAR Radz. - Ina Ińsko 3 - 1 więcej
Polonia Płoty - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 1 - 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Klon Krzęcin 5 - 3 więcej
Piast Chociwel - Świt Skolwin 1 - 1 więcej
Morzycko Moryń - Unia Dolice 1 - 1 więcej
piła nożna Liga Okręgowa Koszalińska
Iskra Białogard - Sokół Karlino 3 - 0 więcej
Arkadia Malechowo - Wielim Szczecinek 0 - 0 więcej
Sława Sławno - Olimp Złocieniec 0 - 1 więcej
Olimp Gościno - Victoria Sianów 4 - 3 więcej
Gryf Polanów - Mechanik Bobolice 2 - 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Zryw Kretomino 1 - 5 więcej
Darłovia Darłowo - Hubertus Biały Bór 1 - 0 więcej
Darzbór Szczecinek - Wybrzeże Biesiekierz 3 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
GKS Mierzyn - Błękitni II Stargard 4 - 1 więcej
Radowia Radowo Małe - Sparta Węgorzyno 0 - 3 więcej
Iskra Golczewo - Flota II Świnoujście 1 - 4 więcej
Jeziorak Szczecin - Chemik II Police 2 - 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pomorzanin Przybiernów 0 - 5 więcej
Masovia Maszewo - Wicher Brojce 4 - 1 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Tanowia Tanowo 2 - 1 więcej
Promień Mosty - Światowid Łobez 3 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Orkan Suchań - Myśla Dargomyśl 3 - 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Dąb II Dębno 9 - 1 więcej
Orzeł Pęzino - Zieloni Zielin 4 - 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Sokół Pyrzyce 2 - 0 więcej
Remor Recz - Sęp Brzesko 2 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Wrzos Wrzosowo - Bałtyk II Koszalin 3 - 0 więcej
Radew Białogórzyno - Bajgiel Będzino 5 - 1 więcej
Grom Świelino - Graf Bukówko 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Orzeł Łubowo - Drawa II Drawsko Pom. 4 - 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Jedność Tuczno 0 - 2 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Sad Chwiram 1 - 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Błękitni Szczecinek 2 - 0 więcej
Błonie Barwice - Spójnia Świdwin 5 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Mewa Resko - Pionier Żarnowo 2 - 1 więcej
Fala Międzyzdroje - Bizon Cerkwica 5 - 0 więcej
Korona Stuchowo - Sowianka Sowno 7 - 1 więcej
Jantar Dziwnów - Sparta Gryfice 3 - 0 więcej
Orzeł Łożnica - Orzeł Prusinowo 6 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Czarni Marianowo 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
KLUKS Krzywin - Hetman Grzybno 0 - 6 więcej
Klon Krzymów - Odra II Chojna 3 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Ina Nadarzyn - Świt Barnimie 1 - 2 więcej
Jedność Przewłoki - Sokół Sokoliniec 2 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Koral Mostkowo - Chrobry Boleszkowice 5 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Zalew Stepnica - Pomorzanin II Nowogard 1 - 2 więcej
Zieloni Wyszobór - Jastrząb Łosośnica 4 - 7 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Podlesie Sowno - Komarex Komarowo 0 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Gavia II Choszczno - Orzeł Żeńsko 0 - 3 więcej
Biali Sądów - Kłos II Jagów 1 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Polonia Gryfino - Tywa Swobnica 8 - 0 więcej
piła nożna I klasa juniorów - gr. 1 Szczecin
Ina Goleniów - Jantar Dziwnów 3 - 1 więcej
Fala Międzyzdroje - Sarmata Dobra 0 - 4 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mewa Resko 3 - 0 więcej
Vineta Wolin - Polonia Płoty 0 - 4 więcej
piła nożna I klasa juniorów - gr. 2 Szczecin
Gavia Choszczno - Świt Skolwin 4 - 0 więcej
Odra Chojna - Hutnik Szczecin 3 - 2 więcej
Hetman Grzybno - Victoria Przecław 6 - 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Unia Racibórz - AZS PSW Biała Podlaska 3 - 0 więcej
Pogoń Women Szczecin - KS AZS UJ Kraków 0 - 3 więcej
AZS Wrocław - Mitech Żywiec 3 - 0 więcej
piła nożna I liga kobiet grupa północna
Ceramika Opoczno - KS Koziołek Poznań 0 - 3 więcej
MUKS Praga W-wa - Polonia Poznań 4 - 1 więcej
Zagłębie Lubin - MUKS Tomaszów Mazowiecki 6 - 0 więcej
piła nożna II klasa gr.1 juniorów Szczecin
Orzeł Prusinowo - Iskra Golczewo 0 - 12 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Błękitni Trzygłów 3 - 0 więcej
piła nożna II klasa gr.3 juniorów Szczecin
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Pomorzanin Krąpiel 5 - 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Orzeł Pęzino 9 - 2 więcej
WODR Barzkowice - Orkan Suchań 1 - 7 więcej
piła nożna II klasa gr.4 juniorów Szczecin
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Znicz Niedźwiedź 17 - 2 więcej
piła nożna II klasa gr.5 juniorów Szczecin
Wicher Przelewice - Gwiazda Żalęcino 10 - 1 więcej
piła nożna II klasa gr.7 juniorów Szczecin
Czcibor Cedynia - GUKS Widuchowa 0 - 3 więcej
Sekwoja Brwice - Ogniwo Babinek 6 - 7 więcej
piła nożna II klasa gr.8 juniorów Szczecin
Koral Mostkowo - Sokół Różańsko 3 - 0 więcej
Stal Lipiany - Spartakus Rychnów 14 - 1 więcej
piła nożna II klasa gr.9 juniorów Szczecin
Świt Barnimie - Kłos Pełczyce 0 - 4 więcej
Drawa Drawno - Remor Recz 0 - 13 więcej
Sokół Sokoliniec - Orzeł Bierzwnik 2 - 4 więcej
Gryf Objezierze - Klon Krzęcin 3 - 9 więcej
piła nożna II klasa gr.10 juniorów Szczecin
Zjednoczeni Kurzycko - Zieloni Zielin 0 - 3 więcej
Mieszko Mieszkowice - Osadnik Myślibórz 2 - 3 więcej
piła nożna Koszalin juniorzy starsi gr.1
Gryf Polanów - Saturn Mielno 3 - 0 więcej
Darłovia Darłowo - Sława Sławno 2 - 5 więcej
Arkadia Malechowo - Rasel Dygowo 1 - 3 więcej
Leśnik/Rossa Manowo - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 2 więcej
piła nożna Koszalin juniorzy starsi gr.2
Orzeł Wałcz - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 0 więcej
piła nożna Koszalin juniorzy starsi gr.3
Błękitni Stary Jarosław - Grom Świelino 0 - 9 więcej
Bajgiel Będzino - Start-Iskra Mokre 3 - 3 więcej
piła nożna Koszalin juniorzy starsi gr.4
Radew Białogórzyno - Wiarus Żółtnica 3 - 0 więcej
Płomień Myślino - Wrzos Wrzosowo 19 - 1 więcej
Błonie Barwice - Zawisza Grzmiąca 11 - 1 więcej
piła nożna Koszalin juniorzy młodsi
Głaz Tychowo - Mirstal Mirosławiec 0 - 1 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Calisia Kalisz Pomorski 3 - 3 więcej
Błonie Barwice - Hubertus Biały Bór 3 - 2 więcej
Orzeł Łubowo - Olimp Gościno 1 - 2 więcej
piła nożna I liga Oldbojów
Sparta Gryfice - Rega Trzebiatów 3 - 2 więcej
Sarmata Dobra - Amator Kołobrzeg 7 - 0 więcej
Olimp Złocieniec - Pamet Świdwin 1 - 6 więcej
Ina Ińsko - Pomorzanin Sławoborze 6 - 4 więcej
Iskra Białogard - Zryw Kretomino 2 - 2 więcej
piła nożna II liga Oldbojów
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Lotnik Mirosławiec 3 - 2 więcej
Oldboj Manowo - Sokół Karlino 5 - 1 więcej
Strażak Świeszyno - Bizon Cerkwica 2 - 2 więcej
Sokół St. Dąbrowa - Oldboje Słupsk 4 - 3 więcej
Radowia Radowo Małe - Oldboje Tychowo 2 - 3 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
  Olimpia II Szczecin - Stilon II Gorzów więcej
Olimpia III Szczecin - Pogoń IV Szczecin Women 3 - 0 więcej
piła nożna WLJ starszych o Puchar Prezesa ZZPN
AP Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard 3 - 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych o Puchar Prezesa ZZPN
AP Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard 3 - 1 więcej
piła nożna Międzywojewódzka liga juniorów starszych
Lech Poznań - Bałtyk Koszalin 3 - 0 więcej
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 5 - 1 więcej
piła nożna Międzywojewódzka liga juniorów młodszych
Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 1 - 0 więcej
Lech Poznań - Bałtyk Koszalin 4 - 2 więcej
Warta Poznań - Chemik Bydgoszcz 4 - 1 więcej
Lechia Gdańsk - SALOS Szczecin 1 - 0 więcej
piła nożna Halowy Puchar Polski
Pogoń '04 Szczecin - Gatta Zduńska Wola 5 - 4 więcej
Wisła Kraków - Rekord Bielsko-Biała 1 - 4 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn play-off o m. 3-4
MMTS Kwidzyn - KS Azoty Puławy 27 - 36 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn play-off o m. 5-6
Stal Mielec - NMC Powen Zabrze 30 - 32 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2013 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
mecze:
34 » Klon Krzęcin-Iskra Lutó »
32 » Czcibor Cedynia-Kłos Ka »
31 » Zawisza Grzmiąca-Wspóln »
16 » Zefir Wyszewo-Ina Ińsko
15 » Spójnia Świdwin-Czcibor »
15 » Zawisza Grzmiąca-Darłov »
13 » Błękitni II Stargard-In »
13 » Gryf Kamień Pomorski-En »
13 » Iskierka Mirand Szczeci »
12 » Wieża Postomino-Orzeł W »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 10
statystyki portalu
• drużyn: 3130
• imprez: 151757
• newsów: 78276
• użytkowników: 81225
• komentarzy: 1177543
• zdjęć: 903432
• relacji: 40696
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies