ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 05 maj 2013
pokaż:
05 maj
Półfinały Mistrzostw Polski w Piłkę Ręczną Młodzików więcej
Finały Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce kobiet więcej
12. siatkarska majówka z Sandrą więcej
Sportowa Majówka w Dziwnowie więcej
Mielno Dakkar więcej
Kołobrzeg Maraton więcej
Żużel Ekstraklasa: Stal Gorzów - Lechma Start Gniezno więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki - play off
AZS Koszalin - Trefl Sopot 84 - 79 więcej
Energa Czarni Słupsk - Stelmet Zielona Góra 90 - 76 więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play off
Śląsk Wrocław - MOSiR Krosno 75 - 65 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1 - 0 więcej
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1 - 0 więcej
piła nożna I liga
Dolcan Ząbki - Flota Świnoujście 0 - 1 więcej
Warta Poznań - Zawisza Bydgoszcz 0 - 1 więcej
piła nożna Młoda Ekstraklasa
Pogoń Szczecin ME - Śląsk Wrocław ME 3 - 4 więcej
Górnik Zabrze ME - GKS Bełchatów ME 1 - 2 więcej
Jagiellonia Białystok ME - Widzew Łódź ME 1 - 1 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Gwardia Koszalin - Bałtyk Gdynia 0 - 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Gryf Kamień Pomorski - Stal Szczecin 4 - 1 więcej
piła nożna Liga Okręgowa Koszalińska
Sława Sławno - Olimp Gościno 4 - 0 więcej
Sokół Karlino - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Chemik II Police - Kasta Szczecin-Majowe 2 : 2 więcej
Flota II Świnoujście - Masovia Maszewo 3 - 1 więcej
Błękitni II Stargard - Światowid Łobez 1 - 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Ogniwo Babinek - Orzeł Pęzino 3 - 0 więcej
Zieloni Zielin - Polonia Giżyn 1 - 2 więcej
Wicher Przelewice - AP Gavia Choszczno 1 - 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Bałtyk II Koszalin - Grom Świelino 2 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Drzewiarz Świerczyna - Błonie Barwice 7 - 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Drawa II Drawsko Pom. 2 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Bizon Cerkwica - Mewa Resko 1 - 3 więcej
Błękitni Trzygłów - Korona Stuchowo 2 - 3 więcej
Sowianka Sowno - Orzeł Prusinowo 1 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Czarni Marianowo - Zorza Tychowo 6 - 2 więcej
Zenit Koszewo - Orkan Dalewo 2 - 5 więcej
Dąb Dębice - Pomorzanin Krąpiel 4 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
OKS Euroinsbud Goleniów - Unia Swochowo 1 - 3 więcej
Fagus Kołbacz - Rybak Trzebież 6 - 1 więcej
Znicz Niedźwiedź - Wicher Reptowo 0 - 3 więcej
Zryw Kołbaskowo - Vielgovia Szczecin 2 - 3 więcej
Grot Gardno - Orzeł Grzędzice 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Witniczanka Witnica - Klon Krzymów 0 - 1 więcej
Chrobry Lisie Pole - Odra II Chojna 0 - 0 więcej
Sekwoja Brwice - Hetman Grzybno 1 - 5 więcej
Czcibor Cedynia - Łabędź-GryfHurt Widuch. 2 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Świt Barnimie - Mechanik Warnice 3 - 4 więcej
Gryf Objezierze - Jedność Przewłoki 0 - 4 więcej
Gwiazda Żalęcino - Ina Nadarzyn 4 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Zjednoczeni Kurzycko - Santos Sarbinowo 4 - 6 więcej
Spartakus Rychnów - Pomorzanin Cychry 12 - 1 więcej
Chrobry Boleszkowice - Sokół Różańsko 0 - 7 więcej
GKS Golenice - Pogoń II Barlinek 2 - 2 więcej
Orkan Rów - Piast Karsko 1 - 6 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
Arkadia II Malechowo - LZS Kowalewice 5 - 1 więcej
Wrzos Wrześnica - Victoria II Sianów 2 - 0 więcej
Zryw II Kretomino/Bonin - Wieża Postomino 6 - 0 więcej
Iskra Kłanino - Płomień Jeżyczki 2 - 2 więcej
KS Sieciemin - Passat Bukowo Morskie 3 - 1 więcej
Wicher Mierzym - Orzeł Smardzewo 0 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Bajgiel II Będzino - Płomień Pobłocie Wlk. 2 - 5 więcej
Sokół Lulewice - Gryf Dobrowo 0 - 3 więcej
Płomień Myślino - Korona Strachomino 3 - 0 więcej
Fala Hen Gąski - Syrena-Grot Rymań 2 - 2 więcej
Grot Gorawino - Resko Karcino 1 - 0 więcej
Pogoda Nasutowo - Jantar Siemyśl 1 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 3
Huragan Bierzwnica - Jedność Łąkowo 9 - 3 więcej
Bricomarche Radacz - Pogoń Wierzchowo 1 - 0 więcej
Wicher Rąbino - Parsęta Parsęcko 2 - 0 więcej
Drzewiarz Krosino - Lider Sępolno Wielkie 0 - 2 więcej
Błękitni Gonne Małe - Sokół Spore 5 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 4
Błękitni Pomierzyn - Kolejarz Wierzchowo 2 - 4 więcej
Legion Strączno - Wspólni Różewo 2 - 2 więcej
Grom Szwecja - Kopanik Lubno 2 - 2 więcej
Znicz Dzikowo - LKS Karsibór 4 - 1 więcej
Grom Giżyno - Santos Kłębowiec 5 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Prawobrzeże Świnoujście - Znicz Wysoka Kamieńska 4 - 1 więcej
Zalew Stepnica - Zieloni Wyszobór 2 - 0 więcej
Huragan Wierzchosław - Pomorzanin II Przybiernów 1 - 3 więcej
Pomorzanin II Nowogard - Bałtyk Międzywodzie 0 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Piast Kolin - Saturn Szadzko 3 - 3 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Iskra Pomień 3 - 0 więcej
Orkan II Suchań - Sparta Skalin 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Iskierka II Szczecin-Śmierdnica - Aquila Szczecin 3 - 1 więcej
Leśnik Kliniska - Dęby Rogowo 0 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Orzeł Żelechowo - Sokół Przyjezierze 8 - 2 więcej
Olimpia Smolnica - Błękitni Białęgi 9 - 1 więcej
Odra Czelin - Korona Klępicz 1 - 4 więcej
Morzycko II Moryń - Rurzyca Nawodna 4 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Iskra Warszyn - Grom Płonno 4 - 2 więcej
Orzeł Żeńsko - Biali Sądów 3 - 1 więcej
Pionier Zwierzyn - Pomorzanka Jarosławsko 2 - 1 więcej
Kłos II Jagów - Gavia II Choszczno 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Gryf Nowielin - Zryw Góralice 8 - 1 więcej
Pionier Nawrocko - Osadnik II Myślibórz 1 - 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Olympic Warszkowo - Tramp Janiewice 3 - 0 więcej
Florian Łącko - Pogoń Noskowo 0 - 3 więcej
Derby Karścino - Baszta Sławno 1 - 7 więcej
Derby Gwiazdowo - Błękitni Tychowo 0 - 4 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
SP Wilcze Laski - Trawnik Turowo 3 - 2 więcej
Polonia Stepień - Don Bosko Rzepczyno 3 - 0 więcej
Błękitni - Grodzisko Ostre Bardo - Hajka Zegrze Pomorskie 2 - 2 więcej
piła nożna I klasa juniorów - gr. 1 Szczecin
Polonia Płoty - Ina Goleniów 2 - 1 więcej
Rega Trzebiatów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 1 więcej
Sarmata Dobra - Vineta Wolin 3 - 0 więcej
Mewa Resko - Jantar Dziwnów 2 - 6 więcej
Sparta Gryfice - Światowid Łobez 2 - 3 więcej
piła nożna I klasa juniorów - gr. 2 Szczecin
Świt Skolwin - Zorza Dobrzany 5 - 1 więcej
Piast Chociwel - Hutnik Szczecin 2 - 1 więcej
Unia Swochowo - Hetman Grzybno 1 - 12 więcej
Kluczevia Stargard - Odra Chojna 2 - 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno 0 - 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
AZS Wrocław - Medyk Konin 1 - 1 więcej
Unia Racibórz - Pogoń Women Szczecin 3 - 0 więcej
GOSiR Piaseczno - KS AZS UJ Kraków 1 - 1 więcej
Mitech Żywiec - KKP Bydgoszcz 3 - 0 więcej
Górnik Łęczna - AZS PSW Biała Podlaska 2 - 1 więcej
piła nożna II klasa gr.1 juniorów Szczecin
Błękitni Trzygłów - Muszkieter Trzebiatów 6 - 3 więcej
piła nożna II klasa gr.2 juniorów Szczecin
Orzeł Łożnica - Radowia Radowo Małe 3 - 0 więcej
piła nożna II klasa gr.3 juniorów Szczecin
Rolpol Chlebowo - Sparta Węgorzyno 1 - 2 więcej
Pomorzanin Krąpiel - WODR Barzkowice 2 - 2 więcej
piła nożna II klasa gr.4 juniorów Szczecin
Fagus Kołbacz - Jeziorak Szczecin 6 - 1 więcej
Grot Gardno - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 12 - 1 więcej
Znicz Niedźwiedź - Orzeł Grzędzice 13 - 0 więcej
Wicher Reptowo - Unia Stargard 1 - 4 więcej
piła nożna II klasa gr.6 juniorów Szczecin
GKS Mierzyn - Ehrle Dobra Szczecińska 5 - 2 więcej
piła nożna II klasa gr.7 juniorów Szczecin
Ogniwo Babinek - GUKS Widuchowa 3 - 1 więcej
Morzycko Moryń - Chrobry Lisie Pole 7 - 1 więcej
Piast Piaseczno - Sekwoja Brwice 9 - 3 więcej
piła nożna II klasa gr.8 juniorów Szczecin
Polonia Giżyn - Stal Lipiany 5 - 3 więcej
piła nożna II klasa gr.9 juniorów Szczecin
Sokół Granowo - Sokół Sokoliniec 1 - 4 więcej
Kłos Pełczyce - Drawa Drawno 3 - 0 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Gryf Objezierze 3 - 0 więcej
piła nożna II klasa gr.10 juniorów Szczecin
Myśla Dargomyśl - Zjednoczeni Kurzycko 5 - 2 więcej
piła nożna II liga kobiet gr. Wielkopolska
Pogoń Women II Szczecin - GSS Grodzisk Wielkopolski 0 - 3 więcej
Lechia Zielona Góra - GOSRiT Luzino 0 - 3 więcej
KKP II Bydgoszcz - MLKS Tucholanka Tuchola 10 - 0 więcej
piła nożna Koszalin juniorzy starsi gr.1
Sława Sławno - Leśnik/Rossa Manowo 2 - 1 więcej
piła nożna Koszalin juniorzy starsi gr.2
Orzeł Wałcz - Drawa Drawsko Pom. 10 - 0 więcej
piła nożna Koszalin juniorzy starsi gr.4
Wiarus Żółtnica - Zawisza Grzmiąca 1 - 2 więcej
piła nożna WLJ starszych o Puchar Prezesa ZZPN
Błękitni Stargard - SALOS Szczecin 3 - 2 więcej
Chemik Police - AP Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 więcej
Arkonia Szczecin - Pogoń Barlinek 0 - 4 więcej
piła nożna WLJ młodszych o Puchar Prezesa ZZPN
Arkonia Szczecin - Pogoń Barlinek 3 - 0 więcej
Chemik Police - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 więcej
piła nożna Międzywojewódzka liga juniorów starszych
Bałtyk Koszalin - Pogoń Szczecin 4 - 2 więcej
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1 - 0 więcej
piła nożna Międzywojewódzka liga juniorów młodszych
Bałtyk Koszalin - SALOS Szczecin 5 - 1 więcej
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 3 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu play-off
Wisła Kraków - Red Devils Chojnice 2 - 1 więcej
piłka ręczna II Liga Mężczyzn
Alfa 99 Strzelno - Tytani Wejherowo 27 - 32 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn play-off o m. 5-8
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Stal Mielec 37 - 39 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet play-off miejsca 3-4
Vistal Łączpol Gdynia - Politechnika Koszalińska 23 - 22 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2013 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
mecze:
34 » Klon Krzęcin-Iskra Lutó »
32 » Czcibor Cedynia-Kłos Ka »
31 » Zawisza Grzmiąca-Wspóln »
16 » Zefir Wyszewo-Ina Ińsko
15 » Zawisza Grzmiąca-Darłov »
15 » Spójnia Świdwin-Czcibor »
13 » Błękitni II Stargard-In »
13 » Gryf Kamień Pomorski-En »
13 » Iskierka Mirand Szczeci »
12 » Wieża Postomino-Orzeł W »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 11
statystyki portalu
• drużyn: 3130
• imprez: 151757
• newsów: 78276
• użytkowników: 81225
• komentarzy: 1177542
• zdjęć: 903432
• relacji: 40696
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies