ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 16 październik 2010
pokaż:
16 październik
Turniej Orlika więcej
'LOTNISKOWIEC' IV Zlot Pojazdów Terenowych w Chojnie więcej
Liga Bałtycka Orlików - grupa VI / Świdwin więcej
III Międzynarodowy Turniej Sztuk Walki Oyama Cup więcej
Finałowy turniej o Puchar Skorpiona więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Kotwica Kołobrzeg - Trefl Sopot 74 - 68 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Spójnia Stargard - Victoria Górnik Wałbrzych 99 - 62 więcej
AZS Radex Szczecin - Sportino Inowrocław 82 - 83 więcej
piła nożna I liga
Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 2 - 0 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Cartusia 1923 Kartuzy - Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 więcej
Pogoń Barlinek - Lechia II Gdańsk 1 - 0 więcej
Energetyk Gryfino - Dąb Dębno 0 - 0 więcej
Kaszubia Kościerzyna - Rega Trzebiatów 0 - 1 więcej
Błękitni Stargard - Chemik Police 4 - 0 więcej
Gwardia Koszalin - Gryf Wejherowo 1 - 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Leśnik/Rossa Manowo - Lech Czaplinek 1 - 2 więcej
Hutnik Szczecin - Piast Chociwel 0 - 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Kluczevia Stargard 1 - 2 więcej
Ina Goleniów - Darzbór Szczecinek 5 - 1 więcej
Vineta Wolin - Victoria Przecław 3 - 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Odra Chojna 3 - 0 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Sarmata Dobra 2 - 3 więcej
Astra Ustronie Morskie - Bałtyk Koszalin 7 - 3 więcej
piła nożna V liga szczecińska
Osadnik Myślibórz - Świt Skolwin 2 - 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Unia Dolice 0 - 7 więcej
Zorza Dobrzany - Sokół Pyrzyce 2 - 0 więcej
Stal Lipiany - Sparta Gryfice 10 - 1 więcej
Arkonia Szczecin - Polonia Płoty 3 - 2 więcej
piła nożna V liga koszalińska
Orzeł Wałcz - Victoria Sianów 4 - 0 więcej
Orzeł Łubowo - Olimp Złocieniec 1 - 3 więcej
Arkadia Malechowo - Wiekowianka Wiekowo 1 - 1 więcej
Błonie Barwice - Sława Sławno 5 - 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Głaz Tychowo 0 - 1 więcej
Rasel Dygowo - Iskra Białogard 2 - 0 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.1
Ehrle Dobra Szczecińska - Flota II Świnoujście 4 - 2 więcej
Wicher Brojce - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 - 0 więcej
Orzeł Łożnica - GKS Mierzyn 3 - 2 więcej
Ina Ińsko - Korona Stuchowo 4 - 0 więcej
Promień Mosty - Światowid Łobez 1 - 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 0 więcej
Błękitni II Stargard - Rega II Trzebiatów 3 - 1 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.2
Mieszko Mieszkowice - Morzycko Moryń 3 - 4 więcej
Orkan Suchań - Odrzanka Radziszewo 2 - 1 więcej
Remor Recz - Czcibor Cedynia 6 - 0 więcej
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Koral Mostkowo 3 - 0 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. północ
Płomień Myślino - Wrzos Wrzosowo 2 - 2 więcej
Gryf Polanów - Zryw Kretomino 0 - 0 więcej
Saturn Mielno - Olimp Gościno 2 - 2 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. południe
Korona Człopa - Mirstal Mirosławiec 1 - 5 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Wiarus Żółtnica 3 - 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Drawa II Drawsko Pom. 3 - 1 więcej
Jedność Tuczno - Hubertus Biały Bór 0 - 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
Pogoń '04 Szczecin - Clearex Chorzów 6 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Mewa Resko - Jantar Dziwnów 2 - 0 więcej
Pionier Żarnowo - Błękitni Trzygłów 4 - 7 więcej
Iskra Golczewo - Fala Międzyzdroje 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Wołczkowo-Bezrzecze - Leśnik Kliniska 0 - 3 więcej
Zryw Kołbaskowo - Vielgovia Szczecin 3 - 1 więcej
Rybak Trzebież - Iskra Banie 1 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Ina Nadarzyn - Czarni Marianowo 1 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Trojan Strąpie - Piast Karsko 4 - 1 więcej
piła nożna I Liga Oldbojów
Lotnik Mirosławiec - Iskra Białogard 0 - 1 więcej
Zryw Kretomino - Amator Kołobrzeg 9 - 1 więcej
Bukowina Wałcz - Rega Trzebiatów 3 - 2 więcej
Drink Team Szczecin - Sarmata Dobra 5 - 2 więcej
Sparta Gryfice - Ina Ińsko 5 - 1 więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
Sokół St. Dąbrowa - Pomorzanin Sławoborze 3 - 6 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sokół Karlino 0 - 6 więcej
Oldboj Manowo - Oldboje Słupsk 5 - 1 więcej
Mewa Resko - Bizon Cerkwica 1 - 3 więcej
Olimp Złocieniec - Strażak Świeszyno 4 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.1
Jastrząb Łosośnica - Komarex Komarowo 1 - 2 więcej
Zieloni Wyszobór - Gardominka/Polonia II Mechowo 3 - 0 więcej
Zalew Stepnica - Zryw Kretlewo 0 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.2
Orkan Dalewo - Orkan II Suchań 3 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.3
Tanowia Tanowo - Hutnik II Szczecin 8 - 1 więcej
Stal II Szczecin - Orły Kliniska 18 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.4
Orzeł Trzcinna - Dąb II Dębno 2 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.5
Iskra Lutówko - Orzeł Żeńsko 3 - 0 więcej
piła nożna LWJ starsi
Akademia Piłkarska Szczecinek - Ina Goleniów 0 - 1 więcej
Chemik Police - Arkonia Szczecin 2 - 3 więcej
Flota Świnoujście - Pogoń Barlinek 0 - 0 więcej
Żaki 94 Kołobrzeg - SALOS Szczecin 0 - 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Pogoń Szczecin 2 - 1 więcej
piła nożna LWJ młodsi
Żaki 94 Kołobrzeg - SALOS Szczecin 0 - 8 więcej
Bałtyk Koszalin - Pogoń Szczecin 8 - 1 więcej
Chemik Police - Arkonia Szczecin 7 - 1 więcej
Akademia Piłkarska Szczecinek - Ina Goleniów 6 - 0 więcej
Flota Świnoujście - Pogoń Barlinek 1 - 5 więcej
piła nożna I klasa juniorów gr. 1 - Szczecin
Sparta Gryfice - Światowid Łobez 0 - 2 więcej
piła nożna I klasa juniorów gr. 2 - Szczecin
Odra Chojna - Kluczevia Stargard 6 - 0 więcej
Świt Skolwin - Rybak Trzebież 3 - 0 więcej
piła nożna II kl. juniorów (V liga) Szczecin
Pomorzanin Nowogard - Unia Dolice 5 - 4 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.1 Szczecin
Wicher Brojce - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 - 0 więcej
Orzeł Łożnica - GKS Mierzyn 2 - 9 więcej
Ina Ińsko - Korona Stuchowo 11 - 0 więcej
Promień Mosty - Światowid Łobez 7 - 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 3 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.2 Szczecin
Mieszko Mieszkowice - Morzycko Moryń 5 - 4 więcej
Orkan Suchań - Odrzanka Radziszewo 2 - 0 więcej
Remor Recz - Czcibor Cedynia 7 - 1 więcej
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Koral Mostkowo 7 - 1 więcej
piła nożna I Liga Kobiet Zachodnia
ULKS MOSiR Sieradz - Victoria Sianów 1 - 1 więcej
piła nożna II liga Kobiet gr. Wielkopolska
KKS Kalisz - Błękitni Stargard 4 - 0 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Koszalin - jr. starsi
Orzeł Wałcz - Lasocki Wałcz 2 - 4 więcej
Unia Białogard - Bałtyk Koszalin 1 - 3 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Koszalin - jr. młodsi
Orzeł Wałcz - Lasocki Wałcz 3 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Politechnika Koszalińska - Piotrcovia Piotrków Tryb. 26 - 26 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
Gaz-System Pogoń Szczecin - Sokół Kościerzyna 28 - 25 więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn gr. pomorska
Energetyk Gryfino - Gwardia Koszalin 28 - 30 więcej
siatkówka I liga siatkówki kobiet
Chemik Police - PTPS Piła 2 - 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn
LO MS Świnoujście - Krispol Września 0 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet
Jedynka Aleksandrów Łódzki - Piast Szczecin 3 - 0 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
OPP-Powiat Kołobrzeski - Błyskawica Espadon Szczecin 0 - 3 więcej
Grot Dygowo-Rymań - Mieszko Połczyn Zdrój 0 - 3 więcej
Nowa Rega Trzebiatów - Spartakus Pyrzyce 1 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2010 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Orzeł Pęzino szuka spa »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
6 » Pogoń Szczecin-ŁKS Łódź
6 » Ina Goleniów-MKP Szczec »
4 » Wieża Postomino-Polski  »
2 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
2 » Legia Warszawa-Pogoń Sz »
1 » Mechanik Bobolice-Iskie »
1 » Chemik Police-Bałtyk Ko »
1 » Biali Sądów-Unia Dolice
1 » Olimp Złocieniec-Zorza  »
1 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151548
• newsów: 77981
• użytkowników: 80986
• komentarzy: 1170597
• zdjęć: 890002
• relacji: 40533
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies