ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 10 październik 2010
pokaż:
10 październik
Turniej Orlika więcej
Floating Garden Szczecin Open 2010 więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa VII/ Biały Bór więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa VIII/ Drawsko Pomorskie więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa V/ Kołobrzeg więcej
II Rallysprint więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Znicz Pruszków - AZS Radex Szczecin 70 - 62 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Orlęta Reda - Gwardia Koszalin 2 - 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
1. FC AZS AWF Katowice - Pogoń Women Szczecin 2 - 0 więcej
piła nożna V liga koszalińska
Wielim Szczecinek - Orzeł Wałcz 1 - 3 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.1
Flota II Świnoujście - Promień Mosty 3 - 0 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Sparta Węgorzyno 0 - 6 więcej
Rega II Trzebiatów - Chemik II Police 1 - 2 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.2
Czcibor Cedynia - Drawa Drawno 1 - 2 więcej
Koral Mostkowo - Remor Recz 0 - 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Mieszko Mieszkowice 4 - 2 więcej
Jedność Przewłoki - Wicher Przelewice 1 - 3 więcej
Fagus Kołbacz - Chrobry Boleszkowice 0 - 1 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. północ
Wrzos Wrzosowo - Radew Białogórzyno 3 - 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Saturn Mielno 4 - 0 więcej
Nemeton Strzekęcino - Płomień Myślino 5 - 2 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Graf Bukówko 1 - 2 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. południe
Grom Giżyno - Lech II Czaplinek 2 - 4 więcej
Drawa II Drawsko Pom. - Pionier 95 Borne Sulinowo 5 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
GKS Tychy - Pogoń '04 Szczecin 6 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Błękitni Trzygłów - Mewa Resko 2 - 1 więcej
Orzeł Prusinowo - Bałtyk Międzywodzie 2 - 4 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Bałtyk Gostyń 1 - 1 więcej
Sowianka Sowno - Pionier Żarnowo 4 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Zorza Tychowo - Vitkowia Witkowo 1 - 1 więcej
Dąb Dębice - Zenit Koszewo 4 - 0 więcej
Rolpol Chlebowo - Pomorzanin Krąpiel 3 - 0 więcej
Unia Stargard - Orzeł Pęzino 0 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Łabędź-GryfHurt Widuchowa - Wołczkowo-Bezrzecze 4 - 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Rybak Trzebież 3 - 0 więcej
Iskra Banie - Grot Gardno 5 - 0 więcej
Leśnik Kliniska - Zryw Kołbaskowo 0 - 0 więcej
Czarni Lubanowo - Unia Swochowo 1 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Witniczanka Witnica - Chrobry Lisie Pole 3 - 3 więcej
Santos Sarbinowo - Ogniwo Babinek 1 - 3 więcej
Pomorzanin Cychry - Olimpia Smolnica 2 - 1 więcej
Sekwoja Brwice - Klon Krzymów 0 - 3 więcej
Zieloni Zielin - Zjednoczeni Kurzycko 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Iskra Warszyn - Pomorzanin Zamęcin 2 - 1 więcej
Korona Raduń - Czarni Marianowo 5 - 0 więcej
Grunwald Sława Sławęcin - Świt Barnimie 3 - 5 więcej
Orzeł Bierzwnik - Piast II Chociwel 3 - 3 więcej
Sokół Sokoliniec - Iskra Pomień 1 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Gwiazda Żalęcino - Pogoń II Barlinek 2 - 4 więcej
Bryza Reńsko - Trojan Strąpie 1 - 2 więcej
GKS Golenice - Spójnia Renice 20 - 1 więcej
Piast Karsko - Sokół Różańsko 1 - 4 więcej
Piast Piaseczno - Polonia Giżyn 0 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.1
Prawobrzeże Świnoujście - Zalew Stepnica 3 - 2 więcej
Gardominka/Polonia II Mechowo - Znicz Wysoka Kamieńska 0 - 3 więcej
OKS Euroinsbud Goleniów - Jastrząb Łosośnica 2 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.2
Znicz Sulibórz - Piast Kolin 2 - 0 więcej
Orkan II Suchań - Ogniwo Dzwonowo 1 - 2 więcej
Światowid II Łobez - Derby Ulikowo 0 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.3
Victoria II Przecław - Stal II Szczecin 0 - 7 więcej
Podlesie Sowno - Tanowia Tanowo 0 - 2 więcej
Hutnik II Szczecin - Orły Kliniska 7 - 1 więcej
Dęby Rogowo - Sparta Skalin 1 - 1 więcej
Orzeł Małkocin - Iskierka II Szczecin-Śmierdnica 3 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.4
Błękitni Białęgi - Pionier Nawrocko 1 - 3 więcej
Bonus Rzepnowo - Olimpia Troszyn 4 - 1 więcej
Sokół Przyjezierze - Orzeł Trzcinna 3 - 1 więcej
Korona Klępicz - Rosnowianka Rosnowo 0 - 0 więcej
Dąb II Dębno - Odra Czelin 3 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.5
Pionier Zwierzyn - Gryf Objezierze 2 - 6 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Grom Płonno 2 - 3 więcej
Orzeł Żeńsko - Gryf Sulimierz 6 - 1 więcej
Spartakus Rychnów - SKL Jagów 2000 0 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.6
Tywa Swobnica - Błękit Pniewo 1 - 2 więcej
Gryf Nowielin - Zryw Góralice 2 - 6 więcej
Orzeł Żelechowo - Czarni Czarnówko 3 - 4 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
Strong Zielenica - Orzeł Smardzewo 1 - 1 więcej
Victoria II Sianów - Darpol Barzowice 1 - 2 więcej
Arkadia II Malechowo - Olympic Warszkowo 3 - 0 więcej
Start-Iskra Mokre - Passat Bukowo Morskie 0 - 0 więcej
Zieloni Rusko - Płomień Jeżyczki 0 - 5 więcej
Wieża Postomino - KS Sieciemin 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Fala Hen Gąski - Płomień II Myślino 3 - 1 więcej
Pogoda Nasutowo - Grot Gorawino 3 - 2 więcej
Korona Strachomino - Sokół Wierzchomino 6 - 0 więcej
Barkas Obroty - Płomień Pobłocie Wlk. 0 - 2 więcej
Jantar Siemyśl - Syrena-Grot Rymań 2 - 7 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 3
Błękitni Gonne Małe - Sokół Spore 7 - 3 więcej
Lider Sępolno Wielkie - Wicher Rąbino 4 - 1 więcej
Ikar Krosino - Iskra Kłanino 3 - 1 więcej
Bricomarche Radacz - Huragan Bierzwnica 3 - 1 więcej
Jedność Łąkowo - Grom Świelino 0 - 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 4
Kopanik Lubno - Grom Szwecja 3 - 0 więcej
Dobrzyca Wiesiólka - LKS Karsibór 4 - 2 więcej
Unia Bralin - Bytyń Nakielno 3 - 1 więcej
Błękitni Pomierzyn - Wspólni Różewo 1 - 0 więcej
Sad Chwiram - Kolejarz Wierzchowo 4 - 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Pogoń Noskowo - Kolorowi Rzyszczewo 3 - 1 więcej
LZS Kowalewice - Zryw II Kretomino/Bonin 6 - 2 więcej
Wrzos Wrześnica - Błękitni Tychowo 2 - 2 więcej
Florian Łącko - Tramp Janiewice 4 - 2 więcej
Bajgiel Będzino - Derby Gwiazdowo 6 - 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Polonia Stepień - Błękitni Szczecinek 1 - 1 więcej
Gryf Dobrowo - Markus Gruszewo 0 - 3 więcej
Husaria Przybrda - Parsęta Parsęcko 4 - 2 więcej
Granit Marcelin - Pogoń Wierzchowo 2 - 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
Znicz Dzikowo - Duet Czaplice 2 - 3 więcej
Santos Kłębowiec - Dąb Rutwica 1 - 1 więcej
piła nożna LWJ starsi
Arkonia Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 - 4 więcej
Pogoń Szczecin - Żaki 94 Kołobrzeg 5 - 0 więcej
Błękitni Stargard - Stal Szczecin 2 - 3 więcej
Ina Goleniów - Kotwica Kołobrzeg 0 - 3 więcej
Pogoń Barlinek - Akademia Piłkarska Szczecinek 3 - 0 więcej
SALOS Szczecin - Drawa Drawsko Pom. 3 - 1 więcej
piła nożna LWJ młodsi
Błękitni Stargard - Stal Szczecin 2 - 5 więcej
Pogoń Szczecin - Żaki 94 Kołobrzeg 7 - 1 więcej
Pogoń Barlinek - Akademia Piłkarska Szczecinek 0 - 0 więcej
SALOS Szczecin - Drawa Drawsko Pom. 9 - 0 więcej
Ina Goleniów - Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 więcej
Arkonia Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 - 1 więcej
piła nożna I klasa juniorów gr. 1 - Szczecin
Dąb Dębice - Sparta Gryfice 1 - 3 więcej
Pomorzanin Nowogard - Vineta Wolin 3 - 0 więcej
Światowid Łobez - Sarmata Dobra 8 - 1 więcej
piła nożna I klasa juniorów gr. 2 - Szczecin
Dąb Dębno - Odra Chojna 0 - 0 więcej
Kluczevia Stargard - Akademia Piłkarska Szczecin 0 - 7 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.2 Szczecin
Czcibor Cedynia - Drawa Drawno 2 - 4 więcej
Koral Mostkowo - Remor Recz 0 - 6 więcej
Myśla Dargomyśl - Mieszko Mieszkowice 10 - 0 więcej
Jedność Przewłoki - Wicher Przelewice 0 - 6 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Koszalin - jr. starsi
Orzeł Wałcz - Olimp Złocieniec 4 - 0 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Koszalin - jr. młodsi
Orzeł Wałcz - Olimp Złocieniec 2 - 3 więcej
piła nożna Super Kalf
Net-Line Futsal Team - Alcatraz 2 - 1 więcej
Anter - Repro Service Pol 3 - 6 więcej
Soccer Gryfice - Bryza Jatki 2 - 2 więcej
Bosman - Roca Polska 7 - 0 więcej
piła nożna II liga KALF
PPHU Hopek - DarKing 2 - 4 więcej
Fc Żelki - Contra 2 - 9 więcej
Olimpia '09 - Edi Team 9 - 3 więcej
Repro Service Pol II - PSP Kamień Pom. 0 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Vistal Łączpol Gdynia - Politechnika Koszalińska 29 - 15 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2010 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Gra IV liga
1 » Gra III liga
mecze:
33 » Skrzydlaci Będargowo-Po »
27 » Mechanik Turowo-Zawisza »
25 » Orzeł Wałcz-Ina Golenió »
21 » Stal Lipiany-Sęp Brzesk »
20 » Pogoń Barlinek-Ina Ińsk »
16 » Pogoń Wierzchowo-Wspóln »
15 » Kłos Kamienny Jaz-Chrob »
14 » Jantar Siemyśl-Mewa Re »
12 » Ina II Goleniów-Pomorza »
12 » Dąb Dębno-Jeziorak Szcz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
Debno1982t... szczerykib...
tkow
gości: 5
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151717
• newsów: 78215
• użytkowników: 81198
• komentarzy: 1176349
• zdjęć: 901467
• relacji: 40669
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies