ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 02 październik 2010
pokaż:
02 październik
Turniej Orlika więcej
XI Mistrzostwa Polski Seniorów Open i Kata w Karate Kyokushin więcej
Liga Bałtycka Orlików więcej
II liga kobiet: Jedynka Aleksandrów Łódzki - RSMS Police więcej
AEZ Mistrzostwa Polski Par więcej
Turniej piłkarski im. Sebastiana Karpiniuka więcej
IV Międzynarodowy Memoriał Im. Kazimierza Borowiaka w podnoszeniu ciężarów więcej
II liga kobiet: Czarni Słupsk - SSPS Piast Szczecin 3:2 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
AZS Radex Szczecin - Polonia 2011 Warszawa 107 - 108 więcej
Sportino Inowrocław - Spójnia Stargard 58 - 56 więcej
piła nożna I liga
MKS Kluczbork - Pogoń Szczecin 3 - 1 więcej
GKP Gorzów Wielkopolski - Flota Świnoujście 2 - 4 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Gwardia Koszalin - Lechia II Gdańsk 1 - 1 więcej
Pogoń Barlinek - Dąb Dębno 1 - 0 więcej
Energetyk Gryfino - Rega Trzebiatów 1 - 0 więcej
Błękitni Stargard - Orlęta Reda 2 - 1 więcej
Bytovia Bytów - Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Ina Goleniów - Bałtyk Koszalin 1 - 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Lech Czaplinek 0 - 2 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Piast Chociwel 4 - 1 więcej
Astra Ustronie Morskie - Hutnik Szczecin 1 - 1 więcej
Kluczevia Stargard - Victoria Przecław 1 - 2 więcej
Vineta Wolin - Odra Chojna 4 - 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Darzbór Szczecinek 4 - 2 więcej
Leśnik/Rossa Manowo - Sarmata Dobra 2 - 0 więcej
piła nożna V liga szczecińska
Osadnik Myślibórz - Sparta Gryfice 1 - 3 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Polonia Płoty 1 - 3 więcej
Pomorzanin Nowogard - Stal Szczecin 0 - 3 więcej
Masovia Maszewo - Unia Dolice 2 - 0 więcej
Arkonia Szczecin - Sokół Pyrzyce 0 - 0 więcej
piła nożna V liga koszalińska
Darłovia Darłowo - Victoria Sianów 1 - 3 więcej
Orzeł Wałcz - Olimp Złocieniec 6 - 3 więcej
Arkadia Malechowo - Głaz Tychowo 1 - 0 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Rasel Dygowo 1 - 2 więcej
Orzeł Łubowo - Sława Sławno 0 - 6 więcej
Błonie Barwice - Iskra Białogard 4 - 2 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.1
Wicher Brojce - Flota II Świnoujście 8 - 0 więcej
Ina Ińsko - Dąbrovia Stara Dąbrowa 4 - 0 więcej
Promień Mosty - Ehrle Dobra Szczecińska 0 - 1 więcej
Orzeł Łożnica - Kasta Szczecin-Majowe 4 - 3 więcej
Sparta Węgorzyno - Światowid Łobez 1 - 4 więcej
Błękitni II Stargard - Korona Stuchowo 5 - 0 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.2
Mieszko Mieszkowice - Fagus Kołbacz 2 - 0 więcej
Orkan Suchań - Czcibor Cedynia 3 - 1 więcej
Remor Recz - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 3 - 2 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. północ
Płomień Myślino - Zryw Kretomino 2 - 4 więcej
Gryf Polanów - Olimp Gościno 1 - 2 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. południe
Mirstal Mirosławiec - Calisia Kalisz Pomorski 4 - 1 więcej
Korona Człopa - Drawa II Drawsko Pom. 3 - 0 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Spójnia Świdwin 2 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Iskra Golczewo - Błękitni Trzygłów 3 - 0 więcej
Mewa Resko - Pionier Żarnowo 4 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Radowia Radowo Małe - Dąb Dębice 10 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Wołczkowo-Bezrzecze - Czarni Lubanowo 1 - 2 więcej
Rybak Trzebież - Zryw Kołbaskowo 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Trojan Strąpie - GKS Golenice 1 - 2 więcej
piła nożna I Liga Oldbojów
Lotnik Mirosławiec - Zryw Kretomino 0 - 2 więcej
Pamet Świdwin - Iskra Białogard 1 - 2 więcej
Drink Team Szczecin - Światowid Łobez 3 - 0 więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
Oldboj Manowo - Pomorzanin Sławoborze 3 - 0 więcej
Mewa Resko - Sokół Karlino 0 - 3 więcej
Olimp Złocieniec - Oldboje Słupsk 5 - 2 więcej
Strażak Świeszyno - Bizon Cerkwica 5 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.1
Prawobrzeże Świnoujście - Zryw Kretlewo 7 - 2 więcej
Jastrząb Łosośnica - Gardominka/Polonia II Mechowo 4 - 2 więcej
Zalew Stepnica - Komarex Komarowo 1 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.2
Derby Ulikowo - Orkan II Suchań 0 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.3
Tanowia Tanowo - Orzeł Małkocin 6 - 0 więcej
Sparta Skalin - Victoria II Przecław 0 - 0 więcej
Orły Kliniska - Podlesie Sowno 1 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.5
Gryf Sulimierz - Iskra Lutówko 3 - 4 więcej
piła nożna LWJ starsi
Bałtyk Koszalin - Energetyk Gryfino 6 - 0 więcej
Akademia Piłkarska Szczecinek - Gwardia Koszalin 2 - 5 więcej
Chemik Police - Ina Goleniów 3 - 0 więcej
Żaki 94 Kołobrzeg - Arkonia Szczecin 1 - 5 więcej
Flota Świnoujście - Błękitni Stargard 5 - 1 więcej
piła nożna LWJ młodsi
Akademia Piłkarska Szczecinek - Gwardia Koszalin 3 - 1 więcej
Żaki 94 Kołobrzeg - Arkonia Szczecin 0 - 4 więcej
Bałtyk Koszalin - Energetyk Gryfino 0 - 0 więcej
Flota Świnoujście - Błękitni Stargard 1 - 2 więcej
Chemik Police - Ina Goleniów 6 - 0 więcej
piła nożna I klasa juniorów gr. 1 - Szczecin
Gryf Kamień Pomorski - Światowid Łobez 1 - 8 więcej
piła nożna I klasa juniorów gr. 2 - Szczecin
Świt Skolwin - Akademia Piłkarska Szczecin 2 - 5 więcej
piła nożna II kl. juniorów (V liga) Szczecin
Masovia Maszewo - Unia Dolice 0 - 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Polonia Płoty 1 - 1 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.1 Szczecin
Ina Ińsko - Dąbrovia Stara Dąbrowa 10 - 0 więcej
Promień Mosty - Ehrle Dobra Szcz. 9 - 1 więcej
Orzeł Łożnica - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 11 więcej
Sparta Węgorzyno - Światowid Łobez 9 - 1 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.2 Szczecin
Mieszko Mieszkowice - Fagus Kołbacz 1 - 5 więcej
Orkan Suchań - Czcibor Cedynia 7 - 0 więcej
Remor Recz - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 0 - 0 więcej
piła nożna I Liga Kobiet Zachodnia
EZL Zagłębie Lubin - Victoria Sianów 1 - 0 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Koszalin - jr. młodsi
Olimp Złocieniec - Lasocki Wałcz 5 - 3 więcej
Orzeł Wałcz - Unia Białogard 3 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Politechnika Koszalińska - Sambor Tczew 31 - 21 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
Gaz-System Pogoń Szczecin - Grunwald Poznań 24 - 20 więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn gr. pomorska
Energetyk Gryfino - Szczypiorniak Olsztyn 33 - 21 więcej
siatkówka I liga siatkówki kobiet
Chemik Police - AZS Politechniki Śląskiej 3 - 0 więcej
siatkówka II liga kobiet
Jedynka Aleksandrów Łódzki - RSMS Police 3 - 0 więcej
Czarni Słupsk - Piast Szczecin 3 - 2 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
Spartakus Pyrzyce - Grot Dygowo-Rymań 3 - 0 więcej
Gryf Szczecinek - Nowa Rega Trzebiatów 0 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2010 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
koszykówka/PLK: 2
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/III liga: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Unia II Dolice poszukuj »
mecze:
24 » Gwardia Koszalin-Orzeł  »
11 » Mechanik Bobolice-Darło »
10 » MKP Szczecinek-Olimp Go »
7 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
6 » Biali Sądów-Unia Dolice
5 » Chemik Police-Wybrzeże  »
5 » Wieża Postomino-Bałtyk  »
5 » Polski Cukier Kluczevia »
4 » Legia Warszawa-Pogoń Sz »
3 » Kłos Pełczyce-Calisia K »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151559
• newsów: 77999
• użytkowników: 80990
• komentarzy: 1170720
• zdjęć: 890353
• relacji: 40544
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies