ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 11 lipiec 2020
pokaż:
11 lipiec
Turniej przyjaźni więcej
6. RAZ 25h RUN z Mam Marzenie więcej
KSW 53: Reborn więcej
piła nożna II liga
Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 1 : 2 więcej
Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce 2 : 3 więcej
Błękitni Stargard - Stal Rzeszów 0 : 1 więcej
Gryf Wejherowo - Garbarnia Kraków 0 : 4 więcej
Resovia Rzeszów - Górnik Polkowice 1 : 1 więcej
Bytovia Bytów - Legionovia Legionowo 4 : 3 więcej
Znicz Pruszków - Lech II Poznań 1 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Legia Warszawa - Cracovia Kraków 2 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Arka Gdynia - ŁKS Łódź 3 : 2 więcej
Wisła Kraków - Korona Kielce 1 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Sokół Karlino - Świt Szczecin 0 : 2 więcej
SCRS Barlinek - Bałtyk Koszalin 0 : 2 więcej
piła nożna Sparingi
Vielgovia Szczecin - Błękitni Stargard 5 : 7 więcej
Gwardia Koszalin - Darłovia Darłowo 0 : 1 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Pogoń Skwierzyna 2 : 1 więcej
Polonia Płoty - Spójnia Świdwin 9 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Odra Chojna 3 : 3 więcej
Błonie Barwice - Lech Czaplinek 1 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Gryf Kamień Pomorski 4 : 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Tanowia Tanowo 3 : 4 więcej
Dąb Dębno - Warta Słońsk 4 : 2 więcej
Unia Swochowo - Sparta Sobiemyśl 3 : 1 więcej
Vineta Wolin - Prawobrzeże Świnoujście 6 : 0 więcej
Korona Stuchowo - Znicz Wysoka Kamieńska 5 : 2 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Zawisza Grzmiąca 5 : 5 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni lipiec 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
7 » Rusza XXX - jubileuszow »
2 » Hubert Sadowski uda się »
1 » Pogoń przebadana, wszys »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Gorgon piłkarzem Pogoni
1 » Kucharczyk piłkarzem Po »
1 » Ponad 1000 niespodziane »
1 » Dziewiąty rok w sieci
1 » W. Fadecki: Pod względe »
1 » Wyczekiwane Święto
mecze:
44 » Osadnik Myślibórz-SCRS  »
42 » Hutnik Szczecin-Polonia »
25 » Chemik Police-Gwardia K »
25 » Dąb Dębno-Orzeł Grzędzi »
21 » Radunia Stężyca-Świt Sz »
20 » Tanowia Tanowo-Pomorzan »
18 » Ina Goleniów-Iskierka S »
18 » A.P. Gavia Choszczno-Kł »
18 » Błękitni Stary Jarosław »
17 » MKP Szczecinek-Lech Cza »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2870
• imprez: 123305
• newsów: 73629
• użytkowników: 74584
• komentarzy: 1097171
• zdjęć: 796548
• relacji: 38627
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies