ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - luty 2020
dodaj sparing
pokaż:
01 luty
koszykówka Energa Basket Liga
19:30  BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
17:30  TBV Start Lublin - King Wilki Morskie Szczecin więcej
piła nożna II liga Futsalu
  Arkonia Szczecin - Futsal Szczecin więcej
  Sędziowie ZZPN - FC Aquila Szczecin więcej
piła nożna Sparingi
  Darłovia Darłowo - Gwardia Koszalin więcej
  KP Drawsko Pomorskie - A.P. Gavia Choszczno więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
  Azoty Puławy - Grupa Azoty Tarnów więcej
  KS SPR Chrobry Głogów - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
  Zagłębie Lubin - Stal Mielec więcej
  MMTS Kwidzyn - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
  Torus Wybrzeże Gdańsk - NMC Górnik Zabrze więcej
  Orlen Wisła Płock - Gwardia Opole więcej
  Energa MKS Kalisz - PGE Vive Kielce więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
  KPR Kobierzyce - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
  Ruch Chorzów - Start Elbląg więcej
piłka ręczna II liga kobiet
  MKS Brodnica - GUKS Drwęca Lubicz więcej
  MKS Kusy Szczecin - UKS Morski Sianów więcej
  KU AZS Politechnika Koszalińska - Tytani Wejherowo więcej
  MKS Słupia Słupsk - Arka Gdynia więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
  Enea PTPS Piła - Grot Budowlani Łódź więcej
  E.Leclerc Radomka Radom - DPD Legionovia Legionowo więcej
  Energa MKS Kalisz - Volley Wrocław więcej
  BKS Stal Bielsko-Biała - Wisła Warszawa więcej
  Grupa Azoty Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów więcej
  ŁKS Commercecon Łódź - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz więcej
02 luty
koszykówka Energa Basket Liga
14:00  Anwil Włocławek - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
15:00  HydroTruck Radom - Polski Cukier Toruń więcej
17:30  Asseco Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław więcej
16:00  GTK Gliwice - Polpharma Starogard Gd. więcej
05 luty
siatkówka Puchar CEV siatkarek
18:30  Sanaya Libby’s la Laguna - Grupa Azoty Chemik Police więcej
06 luty
koszykówka Energa Basket Liga
17:30  Stelmet Zielona Góra - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
07 luty
koszykówka Energa Basket Liga
19:30  King Wilki Morskie Szczecin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. więcej
17:40  HydroTruck Radom - Legia Warszawa więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  Arka Gdynia - Cracovia Kraków więcej
20:30  Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk więcej
08 luty
koszykówka Energa Basket Liga
17:30  Asseco Arka Gdynia - TBV Start Lublin więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15:00  Korona Kielce - Górnik Zabrze więcej
17:30  Lech Poznań - Raków Częstochowa więcej
20:00  Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok więcej
piła nożna II liga Futsalu
  FC Aquila Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
  Futsal Szczecin - Sędziowie ZZPN więcej
piła nożna Sparingi
  Ina Stradzewo - Sokół Sokoliniec więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
  Grupa Azoty Tarnów - Energa MKS Kalisz więcej
  PGE Vive Kielce - Orlen Wisła Płock więcej
  Gwardia Opole - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
  NMC Górnik Zabrze - MMTS Kwidzyn więcej
  Sandra SPA Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin więcej
  Stal Mielec - KS SPR Chrobry Głogów więcej
  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Azoty Puławy więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
  Sokół Kościerzyna - MKS Mazur Sierpc więcej
  GKS Żukowo - Jurand Ciechanów więcej
  Nielba Wągrowiec - Warmia Olsztyn więcej
  Meble Wójcik Elbląg - SKPR USAR Kwidzyn więcej
  Tytani Wejherowo - Gwardia Koszalin więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
  Piotrcovia Piotrków Tryb. - Start Elbląg więcej
  MKS Lublin - Ruch Chorzów więcej
  SPR JKS Jarosław - Młyny Stoisław Koszalin więcej
  KPR Kobierzyce - Zagłębie Lubin więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
  KPR Blejkan Gryfino - Szczypiorniak Olsztyn więcej
  UKS Hagard Strzałkowo - Jeziorak Iława więcej
  MKS Brodnica - Sambor Tczew więcej
  SMS ZPRP Kwidzyn - MKS Grudziądz więcej
  AZS UKW Bydgoszcz - MKS Handball Czersk więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
  Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police więcej
  Developres SkyRes Rzeszów - BKS Stal Bielsko-Biała więcej
  Wisła Warszawa - ŁKS Commercecon Łódź więcej
  Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Energa MKS Kalisz więcej
  Volley Wrocław - E.Leclerc Radomka Radom więcej
  DPD Legionovia Legionowo - Enea PTPS Piła więcej
09 luty
koszykówka Energa Basket Liga
17:30  Trefl Sopot - Anwil Włocławek więcej
19:30  MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń więcej
15:00  PGE Spójnia Stargard - GTK Gliwice więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
17:30  Legia Warszawa - ŁKS Łódź więcej
15:00  Piast Gliwice - Zagłębie Lubin więcej
12:30  Wisła Płock - Pogoń Szczecin więcej
10 luty
koszykówka Energa Basket Liga
19:00  WKS Śląsk Wrocław - Polpharma Starogard Gd. więcej
12 luty
piłka ręczna Puchar Polski Kobiet
  Korona Handball Kielce - Młyny Stoisław Koszalin więcej
14 luty
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  Górnik Zabrze - Arka Gdynia więcej
20:30  Lechia Gdańsk - Piast Gliwice więcej
15 luty
Fala Women Cup więcej
VIII Regionalny Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
17:30  Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław więcej
20:00  Raków Częstochowa - Legia Warszawa więcej
15:00  ŁKS Łódź - Wisła Płock więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Szczecin
11:00  Arkonia Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
piła nożna Sparingi
  Czarni Marianowo - Sokół Sokoliniec więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Grupa Azoty Tarnów więcej
  Azoty Puławy - Stal Mielec więcej
  KS SPR Chrobry Głogów - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
  Zagłębie Lubin - NMC Górnik Zabrze więcej
  MMTS Kwidzyn - Gwardia Opole więcej
  Torus Wybrzeże Gdańsk - PGE Vive Kielce więcej
  Orlen Wisła Płock - Energa MKS Kalisz więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
  Tytani Wejherowo - Sokół Kościerzyna więcej
  Gwardia Koszalin - Meble Wójcik Elbląg więcej
  SKPR USAR Kwidzyn - Nielba Wągrowiec więcej
  Warmia Olsztyn - SMS ZPRP Gdańsk więcej
  Jurand Ciechanów - MKS Mazur Sierpc więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
  Zagłębie Lubin - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
  Młyny Stoisław Koszalin - KPR Kobierzyce więcej
  Ruch Chorzów - SPR JKS Jarosław więcej
  Start Elbląg - MKS Lublin więcej
piłka ręczna II liga kobiet
  UKS Morski Sianów - KU AZS Politechnika Koszalińska więcej
  Tytani Wejherowo - Arka Gdynia więcej
  MKS Brodnica - MKS Słupia Słupsk więcej
  GUKS Drwęca Lubicz - MKS Kusy Szczecin więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
  DPD Legionovia Legionowo - Grot Budowlani Łódź więcej
  Enea PTPS Piła - Volley Wrocław więcej
  E.Leclerc Radomka Radom - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz więcej
  Energa MKS Kalisz - Wisła Warszawa więcej
  ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów więcej
  BKS Stal Bielsko-Biała - Grupa Azoty Chemik Police więcej
16 luty
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
17:30  Cracovia Kraków - Lech Poznań więcej
12:30  Jagiellonia Białystok - Korona Kielce więcej
15:00  Zagłębie Lubin - Wisła Kraków więcej
17 luty
koszykówka Energa Basket Liga
19:00  King Wilki Morskie Szczecin - Stelmet Zielona Góra więcej
21 luty
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin więcej
20:30  Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze więcej
22 luty
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15:00  Arka Gdynia - Raków Częstochowa więcej
17:30  Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok więcej
20:00  Piast Gliwice - Cracovia Kraków więcej
piła nożna II liga Futsalu
  FC Aquila Szczecin - Futsal Szczecin więcej
  Sędziowie ZZPN - Arkonia Szczecin więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
  Grupa Azoty Tarnów - Orlen Wisła Płock więcej
  Energa MKS Kalisz - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
  PGE Vive Kielce - MMTS Kwidzyn więcej
  Gwardia Opole - Zagłębie Lubin więcej
  NMC Górnik Zabrze - KS SPR Chrobry Głogów więcej
  Sandra SPA Pogoń Szczecin - Azoty Puławy więcej
  Stal Mielec - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
  Sokół Kościerzyna - Jurand Ciechanów więcej
  GKS Żukowo - Warmia Olsztyn więcej
16:00  SMS ZPRP Gdańsk - SKPR USAR Kwidzyn więcej
  Nielba Wągrowiec - Gwardia Koszalin więcej
  Meble Wójcik Elbląg - Tytani Wejherowo więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
  Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Lublin więcej
  SPR JKS Jarosław - Start Elbląg więcej
  KPR Kobierzyce - Ruch Chorzów więcej
  Zagłębie Lubin - Młyny Stoisław Koszalin więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
  Jeziorak Iława - AZS UMK Toruń więcej
  Szczypiorniak Olsztyn - AZS UKW Bydgoszcz więcej
  MKS Grudziądz - MKS Brodnica więcej
  MKS Handball Czersk - SMS ZPRP Kwidzyn więcej
  Sambor Tczew - UKS Hagard Strzałkowo więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
  Grot Budowlani Łódź - BKS Stal Bielsko-Biała więcej
  Grupa Azoty Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź więcej
  Developres SkyRes Rzeszów - Energa MKS Kalisz więcej
  Wisła Warszawa - E.Leclerc Radomka Radom więcej
  Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Enea PTPS Piła więcej
  Volley Wrocław - DPD Legionovia Legionowo więcej
23 luty
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
17:30  Lech Poznań - Lechia Gdańsk więcej
15:00  Wisła Kraków - Korona Kielce więcej
12:30  Wisła Płock - Zagłębie Lubin więcej
piła nożna Sparingi
  Pionier Zwierzyn - Sokół Sokoliniec więcej
25 luty
Szczecin Pole Vault Meeting 2020 więcej
26 luty
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
  Volley Wrocław - Grot Budowlani Łódź więcej
  DPD Legionovia Legionowo - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz więcej
  Enea PTPS Piła - Wisła Warszawa więcej
  E.Leclerc Radomka Radom - Developres SkyRes Rzeszów więcej
  Energa MKS Kalisz - Grupa Azoty Chemik Police więcej
  ŁKS Commercecon Łódź - BKS Stal Bielsko-Biała więcej
27 luty
koszykówka Energa Basket Liga
  Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra więcej
28 luty
koszykówka Energa Basket Liga
  GTK Gliwice - Trefl Sopot więcej
29 luty
koszykówka Energa Basket Liga
  Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
  BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Asseco Arka Gdynia więcej
18:00  TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gd. więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
  Arka Gdynia - ŁKS Łódź więcej
  Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin więcej
  Jagiellonia Białystok - Lech Poznań więcej
  Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław więcej
  Korona Kielce - Lechia Gdańsk więcej
  Legia Warszawa - Cracovia Kraków więcej
  Raków Częstochowa - Piast Gliwice więcej
  Wisła Kraków - Wisła Płock więcej
piła nożna II liga
  Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce więcej
  Resovia Rzeszów - Gryf Wejherowo więcej
  Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów więcej
  GKS Katowice - Błękitni Stargard więcej
20:08  Elana Toruń - Górnik Łęczna więcej
  Górnik Polkowice - Skra Częstochowa więcej
  Lech II Poznań - Stal Rzeszów więcej
  Garbarnia Kraków - Legionovia Legionowo więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Szczecin
14:00  Odra Chojna - Gryf Kamień Pomorski więcej
14:00  Prawobrzeże Świnoujście - Iskierka Szczecin więcej
14:00  Energetyk Gryfino - Iskra Golczewo więcej
14:00  Pogoń II Szczecin - Sokół Pyrzyce więcej
14:00  Biali Sądów - Świt Szczecin więcej
14:00  SCRS Barlinek - Masovia Maszewo więcej
14:00  Jeziorak Szczecin - Ina Goleniów więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Koszalin
14:00  Lech Czaplinek - Sokół Karlino więcej
14:00  Darłovia Darłowo - Rasel Dygowo więcej
14:00  Zawisza Grzmiąca - Bałtyk Koszalin więcej
14:00  Sława Sławno - Błonie Barwice więcej
14:00  Pomorzanin Sławoborze - Vimobilia Będzino więcej
14:00  Korona Człopa - MKP Szczecinek więcej
14:00  GKS Leśnik Manowo - Kotwica Kołobrzeg więcej
14:00  Wieża Postomino - Gwardia Koszalin więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
  Stal Mielec - Grupa Azoty Tarnów więcej
  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
  Azoty Puławy - NMC Górnik Zabrze więcej
  KS SPR Chrobry Głogów - Gwardia Opole więcej
  Zagłębie Lubin - PGE Vive Kielce więcej
  MMTS Kwidzyn - Energa MKS Kalisz więcej
  Torus Wybrzeże Gdańsk - Orlen Wisła Płock więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
  Meble Wójcik Elbląg - Sokół Kościerzyna więcej
  Tytani Wejherowo - Nielba Wągrowiec więcej
  Gwardia Koszalin - SMS ZPRP Gdańsk więcej
  SKPR USAR Kwidzyn - GKS Żukowo więcej
  Warmia Olsztyn - MKS Mazur Sierpc więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
  Młyny Stoisław Koszalin - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
  Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin więcej
  Start Elbląg - KPR Kobierzyce więcej
  MKS Lublin - SPR JKS Jarosław więcej
piłka ręczna II liga kobiet
  MKS Słupia Słupsk - Tytani Wejherowo więcej
  Arka Gdynia - UKS Morski Sianów więcej
  KU AZS Politechnika Koszalińska - GUKS Drwęca Lubicz więcej
  MKS Kusy Szczecin - MKS Brodnica więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
  Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź więcej
  BKS Stal Bielsko-Biała - Energa MKS Kalisz więcej
  Grupa Azoty Chemik Police - E.Leclerc Radomka Radom więcej
  Developres SkyRes Rzeszów - Enea PTPS Piła więcej
  Wisła Warszawa - DPD Legionovia Legionowo więcej
  Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Volley Wrocław więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
5 » Pogoń testuje
5 » Mija kolejny tydzień pr »
5 » Marcin Trojanowski odch »
2 » 28 zawodników poleciało »
2 » Plan przygotowań Błękit »
1 » Błękitni Trzygłów przed »
1 » Pogoń wygrywa w pierwsz »
1 » Cibicki zawodnikiem Pog »
1 » Błękitni szukają sparin »
1 » Czas start!
mecze:
6 » Sparta Gryfice-Pomorzan »
4 » Polonia Płoty-Vineta Wo »
4 » Wisła Płock-Pogoń Szcze »
3 » Pogoń Szczecin-Universi »
1 » Pogoń Szczecin-FK Maked »
1 » Sokół Karlino-Sparta Wę »
1 » Gryf Dobrowo-Hajka Zegr »
1 » Kotwica Kołobrzeg-Gryf  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 69
75cygan89 aareal
abreal acreal
adareal batreal
cyce ddde
dipireal Flota69
flotunia96 Gumis4
hhhgt hireal
igireal iskier1
iskier2 Iskra55
izareal kareal
kay kbreal
kcreal kdreal
kereal kfreal
kgreal khreal
kireal kjreal
kkreal klreal
klub11 kmreal
koreal kpreal
kqreal ksreal
ktreal kuureal
kwreal kzreal
Magik86 maos
MAT23 momox69
nynyreal okoreal
Pablito pabloiskie...
patryk1994 pawcio69
pawcio96 pawka96
rase rtye
saps sdfsavfdv
sdfsdfadf serreal
Skoczek12 Spartakus0...
TUPACK Tym13
vbcd vwea
WaldemarMr... Wodr7
Wor12
gości: 8605
statystyki portalu
• drużyn: 2834
• imprez: 121844
• newsów: 72943
• użytkowników: 71609
• komentarzy: 1093663
• zdjęć: 790946
• relacji: 38436
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies