ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 25 styczeń 2020
pokaż:
25 styczeń
VI Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard 110 : 84 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Biofarm Basket Poznań - Górnik Trans.eu Wałbrzych 83 : 80 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Rawlplug Sokół Łańcut 94 : 78 więcej
Pogoń Prudnik - STK Czarni Słupsk 72 : 89 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Elektrobud-Investment Pruszków 92 : 73 więcej
KS Księżak Syntex Łowicz - Timeout Polonia 1912 Leszno 101 : 78 więcej
piła nożna Sparingi
KP Drawsko Pomorskie - Sparta Węgorzyno 2 : 3 więcej
Darłovia Darłowo - GKS Leśnik Manowo 1 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg 3 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Iskra Golczewo 5 : 2 więcej
Lech Czaplinek - Mechanik Bobolice 5 : 2 więcej
Polonia Płoty - Olimp Gościno 1 : 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Tanowia Tanowo 5 : 3 więcej
Iskierka Szczecin - Stal Szczecin 6 : 0 więcej
Sowianka Sowno - Sparta Gryfice 1 : 5 więcej
Chrobry Lisie Pole - Grot Gardno 1 : 7 więcej
piła nożna II liga Futsalu
Arkonia Szczecin - Sędziowie ZZPN 8 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Ruch Chorzów 22 : 24 więcej
Młyny Stoisław Koszalin - Start Elbląg 29 : 22 więcej
KPR Kobierzyce - SPR JKS Jarosław 38 : 31 więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
Sambor Tczew - SMS ZPRP Kwidzyn 26 : 25 więcej
MKS Grudziądz - AZS UKW Bydgoszcz 38 : 28 więcej
Szczypiorniak Olsztyn - AZS UMK Toruń 41 : 31 więcej
MKS Handball Czersk - KPR Blejkan Gryfino 18 : 29 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
E.Leclerc Radomka Radom - Grot Budowlani Łódź 3 : 2 więcej
Developres SkyRes Rzeszów - Wisła Warszawa 3 : 0 więcej
Energa MKS Kalisz - Enea PTPS Piła 2 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni styczeń 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Michał Kwiecień zostaje »
mecze:
4 » Pogoń Szczecin-Korona K »
3 » Dąb Dębno-Pogoń Świebod »
3 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
3 » Pogoń Szczecin-Kotwica  »
2 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
2 » Gavia Choszczno-Biali S »
2 » Gryf Polanów-Sława Sław »
1 » Santos Kłębowiec-Zorza  »
1 » GKS Manowo-MKP Szczecin »
1 » Olimp Złocieniec-Świato »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 11
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152674
• newsów: 78314
• użytkowników: 81240
• komentarzy: 1177679
• zdjęć: 903842
• relacji: 40703
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies