ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 29 maj 2016
pokaż:
29 maj
Główne Mistrzostwa Polski w Pływaniu więcej
Międzynarodowy Memoriał im. Maksymiliana Dunsta więcej
Gryfino Basket Cup 2016 więcej
Trzecie Szczecińskie Ogólnopolskie Regaty więcej
Salsation: MasterClass z Kamilą Wierzyńską więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki - play-off
Anwil Włocławek - Energa Czarni Słupsk 54 - 59 więcej
piła nożna Sparingi
Drawa Drawno - Pogoń Szczecin 3 - 8 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Pogoń II Szczecin - Vineta Wolin 0 - 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Ina Goleniów - Wiekowianka Wiekowo 8 - 1 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Intermarche-Rega Trzebiatów - Arkonia Szczecin 2 - 1 więcej
Błękitni II Stargard - Energetyk Gryfino 1 - 2 więcej
Iskra Golczewo - Kłos Pełczyce 3 - 2 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Olimp Złocieniec 0 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Rolpol Chlebowo - Mewa Resko 1 - 8 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Sokół Pyrzyce - Zieloni Zielin 3 - 2 więcej
Mechanik Warnice - Unia Dolice 2 - 2 więcej
Sęp Brzesko - Odrzanka Nest Paliwa Radz. 7 - 4 więcej
Biali Sądów - Klon Krzęcin 6 - 0 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Stal Szczecin - Gwardia Koszalin 1 - 5 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Energetyk Junior Gryfino - Fala Międzyzdroje 1 - 8 więcej
Vielgovia Szczecin - Pomorzanin Nowogard 0 - 1 więcej
Hattrick Kołobrzeg - Zalew Stepnica 0 - 6 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Bizon Cerkwica - Bałtyk Gostyń 1 - 4 więcej
Radowia Radowo Małe - Jastrząb Łosośnica 4 - 4 więcej
Pionier Żarnowo - Jantar Dziwnów 4 - 2 więcej
Bałtyk Międzywodzie - Znicz Wysoka Kamieńska 6 - 2 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Sowianka Sowno 1 - 1 więcej
Korona Stuchowo - Flota Świnoujście 0 - 4 więcej
Orzeł Prusinowo - Fala Międzyzdroje 1 - 10 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Czarni Marianowo - Orkan Dalewo 2 - 0 więcej
Zorza Tychowo - Gwiazda Żalęcino 5 - 3 więcej
Dąb Dębice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 2 więcej
WODR Barzkowice - Jedność Przewłoki 2 - 1 więcej
Zenit Koszewo - Orzeł Grzędzice 1 - 1 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Kluczevia II Stargard 2 - 0 więcej
Unia Stargard - Płomień Lisowo 3 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Vielgovia Szczecin - Pomorzanin Przybiernów 3 - 0 więcej
Rybak Wełtyń - Orzeł Łożnica 0 - 3 więcej
Aquila Szczecin - Hanza Goleniów 1 - 0 więcej
Znicz Niedźwiedź - Pomorzanin II Nowogard 3 - 1 więcej
Zalew Stepnica - Wołczkowo-Bezrzecze 6 - 5 więcej
Światowid 63 Łobez - Zjednoczeni Kobylanka 3 - 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Zryw Kołbaskowo - Goplana Żabów 1 - 5 więcej
Witniczanka Witnica - Ogniwo Babinek 6 - 4 więcej
Czarni Czarnówko - Łabędź-GryfHurt Widuch. 2 - 0 więcej
Unia Swochowo - LUKS Krzywin 1 - 2 więcej
Czcibor Cedynia - Iskra Banie 2 - 0 więcej
Rurzyca Nawodna - KP Przecław 5 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Sokół Granowo - Pomorzanin Zamęcin 2 - 3 więcej
Sokół Sokoliniec - Orzeł Bierzwnik 0 - 3 więcej
Błękitni Sarnik - Korona Raduń 1 - 1 więcej
CRS Barlinek - Iskra Pomień 4 - 1 więcej
Gryf Objezierze - Ina Nadarzyn 2 - 0 więcej
Świt Barnimie - Iskra Lutówko 4 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Orkan Rów - Osadnik II Myślibórz 3 - 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Myśla Dargomyśl 0 - 2 więcej
Santos Sarbinowo - Wicher Przelewice 4 - 2 więcej
Polonia Giżyn - Piast II Karsko 2 - 2 więcej
Pomorzanin Cychry - GKS Golenice 3 - 0 więcej
Czarni Czerników - Piast Piaseczno 1 - 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
Płomień Jeżyczki - Sokół Spore 3 - 1 więcej
Orzeł Smardzewo - Baszta Sławno 3 - 0 więcej
Strong Zielenica - Pogoń Wierzchowo 4 - 2 więcej
Passat Bukowo Morskie - Olympic Warszkowo 5 - 3 więcej
Wrzos Wrześnica - Arkadia II Malechowo 0 - 1 więcej
Iskra Kłanino - LZS Kowalewice 3 - 3 więcej
KS Skibno - Grot Bonin 1 - 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Wicher Mierzym - Derby Karścino 3 - 0 więcej
Gryf Dobrowo - Jedność-Ikar Krosino 2 - 4 więcej
Syrena-Grot Rymań - Graf Bukówko 1 - 1 więcej
Wicher Rąbino - Husaria Tymień 5 - 0 więcej
Płomień Pobłocie Wlk. - Kotwica II Kołobrzeg 0 - 6 więcej
Resko Karcino - Grot Gorawino 2 - 2 więcej
Głaz Tychowo - Huragan Bierzwnica 6 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 3
Błękitni Gonne Małe - Gryf Budowo 3 - 0 więcej
Znicz Dzikowo - LKS Karsibór 9 - 0 więcej
Santos Kłębowiec - Błękitni Pomierzyn 1 - 6 więcej
Wspólni Różewo - Mechanik Turowo 3 - 3 więcej
Sokół Suliszewo - Legion Strączno 2 - 1 więcej
Bytyń Nakielno - Grom Giżyno 4 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Lotnik Czarne 1 - 3 więcej
Światowid Łobez - Intermarche-Rega II Trzebiatów 0 - 6 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Dęby Rogowo - Podlesie Sowno 2 - 3 więcej
Sparta Skalin - Orzeł Małkocin 11 - 0 więcej
Zjednoczeni Wapnica - Orkan II Suchań 1 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Arkonia II Szczecin - Ogniwo II Babinek 2 - 0 więcej
Polonia Gryfino - Leśnik Kliniska 3 - 2 więcej
Sokół II Pyrzyce - Komarex Komarowo 3 - 2 więcej
Wicher Steklno - Hutnik II Szczecin 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Merkury Nowogródek Pom. - Pionier Zwierzyn 4 - 2 więcej
Gryf Przekolno - Grom Płonno 3 - 3 więcej
Iskra Warszyn - Drawa Drawno 3 - 4 więcej
Gavia II Choszczno - Orzeł Żeńsko 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Sokół Różańsko - Korona Klępicz 1 - 3 więcej
Tywa Swobnica - Błękitni Białęgi 2 - 3 więcej
Zryw Góralice - Odra Czelin 5 - 4 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Derby Gwiazdowo - Sokół Lulewice 2 - 2 więcej
Błękitni Tychowo - KS Sieciemin 0 - 3 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Pogoń Noskowo 3 - 6 więcej
Dolina Łętowska - Kolorowi Rzyszczewo 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Polonia Stepień - Drzewiarz Krosino 0 - 3 więcej
Lider Sępolno Wielkie - KS Gwda Wielka 2 - 1 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Starszych
Odra Chojna - Unia Dolice 7 - 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Prawobrzeże Szczecin 1 - 3 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Młodszych
CRS Barlinek - Arkonia II Szczecin 3 - 0 więcej
Kluczevia Stargard - Junior Kalisz Pomorski 3 - 0 więcej
SALOS II Szczecin - Vineta Wolin 2 - 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Wieża Postomino - Grom Świelino 13 - 0 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Darpol Barzowice 7 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Drzewiarz Świerczyna - Calisia Kalisz Pomorski 3 - 2 więcej
Grom Szwecja - Wiarus Żółtnica 1 - 4 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa kujawsko - pomorska
KKP II Bydgoszcz - Błękitni Stargard 0 - 2 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - Polonia Środa WLKP 7 - 6 więcej
AP Lechia Gdańsk - Olimpia II Szczecin 3 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Iskra Golczewo - Korona Stuchowo 3 - 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Prawobrzeże Świnoujście 6 - 4 więcej
Jantar Dziwnów - Błękitni Trzygłów 1 - 4 więcej
Wicher Brojce - Zalew Stepnica 1 - 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko 0 - 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Bizon Cerkwica 4 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.3
Pomorzanin Krąpiel - Mechanik Warnice 6 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
Łabędź Widuchowa - SALOS II Szczecin 2 - 6 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
Unia Swochowo - Morzycko Moryń 0 - 16 więcej
Czarni Lubanowo - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 - 0 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.6
Stal Lipiany - Kłos Pełczyce 0 - 3 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 1
Sad Chwiram - Drawa Drawsko Pom. 4 - 3 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 2
Unia Białogard - Jantar Siemyśl 3 - 0 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 3
Victoria Sianów - Saturn Mielno 2 - 6 więcej
piła nożna Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 0 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych - etap II
Gwardia Koszalin - AP Bałtyk Koszalin 3 - 0 więcej
SALOS Szczecin - Stal Szczecin 1 - 1 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Arkonia Szczecin 3 - 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa mistrzowska
Górnik Łęczna - AZS Wrocław 1 - 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Lech Poznań - Legia Warszawa 0 - 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1 - 2 więcej
piłka ręczna Baraż o utrz. w Superlidze męż.
Warmia Olsztyn - Pogoń Szczecin 30 - 29 więcej
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia




Niecałe trzy dni dzielą nas od meczu otwarcia Mistrzostw Świata w Katarze. Mundialu nietypowego, bo zamiast ciepłych wakacyjnych dni mamy za oknem jesienną aurę. Jednak aby troche podgrzać atmosferę przygotowaliśmy MundialTypera i zapraszamy wszystkich użytkowników portalu do zabawy w typowanie spotkań.



Zasady są proste i chyba już większości znane - typujemy wyniki, ilość kartek i rzutów rożnych w każdym spotkaniu na Mundialu. Wszystko jest odpowiednio punktowane, a ten kto zdobędzie największą ilość punktów zostaje naszym królem MundialTypera.

MundialTyper - Katar 2022

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2016 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Leonardo Koutris piłkar »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
mecze:
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Fazi877
gości: 3
statystyki portalu
• drużyn: 3034
• imprez: 141860
• newsów: 76863
• użytkowników: 80302
• komentarzy: 1151539
• zdjęć: 861514
• relacji: 40088
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies