ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - czerwiec 2016
pokaż:
01 czerwiec
Mini Mundial-Euro 2016 - Drawsko Pomorskie więcej
VI Edycja Charytatywnej Wyprawy Rowerowej więcej
XVII Turniej Regionalny Piłki Nożnej im. Krzysztofa Hołuba więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki - play-off
Energa Czarni Słupsk - Anwil Włocławek 78 - 62 więcej
piła nożna WLJ Starszych
AP Szczecinek - Flota Świnoujście 2 - 2 więcej
Gwardia Koszalin - Chemik Police 2 - 3 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Stal Szczecin 1 - 0 więcej
Świt Skolwin - SALOS Szczecin 1 - 6 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Starszych
Odra Chojna - Osadnik Myślibórz 2 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.3
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Mechanik Warnice 3 - 0 więcej
Piast Chociwel - Orkan Dalewo 2 - 2 więcej
piła nożna Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych
Bałtyk Koszalin - Arka Gdynia 1 - 1 więcej
Chemik Bydgoszcz - Zawisza Bydgoszcz 0 - 1 więcej
Górnik Konin - Lech Poznań 0 - 4 więcej
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 4 - 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych - etap II
Akademia Pogoń Szczecin - SALOS Szczecin 3 - 1 więcej
piłka ręczna Baraż o utrz. w Superlidze męż.
Pogoń Szczecin - Warmia Olsztyn 32 - 23 więcej
02 czerwiec
Puchar Świata w Match Racingu więcej
VI Edycja Charytatywnej Wyprawy Rowerowej więcej
Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie i Ruchowo więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki - play-off
Rosa Radom - Stelmet Zielona Góra 53 - 64 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Kasta Szczecin-Majowe - Pomorzanin II Nowogard 1 - 1 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 1
Drawa Drawsko Pom. - Orzeł 2010 Wałcz 1 - 3 więcej
piła nożna I liga PLO
Pamet Świdwin - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 3 - 1 więcej
03 czerwiec
Puchar Świata w Match Racingu więcej
VI Edycja Charytatywnej Wyprawy Rowerowej więcej
Liga Żaków - Grupa Sławieńska więcej
Akademia Młodych Orłów więcej
Ceremonia wręczenia nagród SALPS - sezon 2015/2016 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Komarex Komarowo - Sokół II Pyrzyce 2 - 1 więcej
piła nożna I liga PLO
Zryw Kretomino - Sparta Gryfice 2 - 4 więcej
04 czerwiec
Puchar Świata w Match Racingu więcej
Regaty o Puchar Magnolii więcej
II Halowa Olimpiada Przedszkolaków więcej
VI Edycja Charytatywnej Wyprawy Rowerowej więcej
Liga Żaków - grupa drawsko-wałecka więcej
TOPLIGA: Husaria Szczecin - Warsaw Sharks 54:32 więcej
piła nożna II liga
Błękitni Stargard - Legionovia Legionowo 2 - 0 więcej
ROW Rybnik - Gryf Wejherowo 2 - 2 więcej
Raków Częstochowa - Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 więcej
Stal Stalowa Wola - Okocimski Brzesko 3 - 0 więcej
Znicz Pruszków - Nadwiślan Góra 3 - 1 więcej
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom 1 - 0 więcej
Polonia Bytom - Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 więcej
GKS Tychy - Stal Mielec 1 - 0 więcej
Olimpia Zambrów - Wisła Puławy 0 - 3 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
GKS Przodkowo - Wierzyca Pelplin 3 - 0 więcej
Gryf Słupsk - Arka II Gdynia 2 - 1 więcej
Chemik Police - Bałtyk Koszalin 0 - 3 więcej
Cartusia Kartuzy - Lechia II Gdańsk 1 - 0 więcej
Świt Skolwin - Pogoń II Szczecin 0 - 1 więcej
Vineta Wolin - Kaszubia Kościerzyna 5 - 0 więcej
Gwardia Koszalin - KS Chwaszczyno 1 - 0 więcej
Bałtyk Gdynia - Drawa Drawsko Pom. 2 - 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Kluczevia Stargard - Rasel Dygowo 3 - 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Iskra Białogard 2 - 4 więcej
MKP Szczecinek - Olimp Gościno 1 - 3 więcej
Dąb Dębno - Piast Chociwel 2 - 1 więcej
Odra Chojna - Gryf Kamień Pomorski 0 - 1 więcej
Astra Ustronie Morskie - Ina Goleniów 2 - 1 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Hutnik Szczecin 0 - 1 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Polonia Płoty - Stal Lipiany 1 - 4 więcej
Arkonia Szczecin - Pomorzanin Nowogard 0 - 1 więcej
Sarmata Dobra - Zorza Dobrzany 0 - 4 więcej
Morzycko Moryń - Iskra Golczewo 1 - 1 więcej
Kłos Pełczyce - Błękitni II Stargard 2 - 1 więcej
Energetyk Gryfino - Piast Karsko 3 - 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Stal Szczecin 3 - 1 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Arkadia Malechowo - Victoria Sianów 7 - 0 więcej
Orzeł Wałcz - Sława Sławno 3 - 2 więcej
Mechanik Bobolice - Korona Człopa 4 - 1 więcej
Błonie Barwice - Gryf Polanów 1 - 3 więcej
Olimp Złocieniec - GKS Leśnik II Manowo 2 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Rolpol Chlebowo 6 - 0 więcej
Mewa Resko - Błękitni Trzygłów 2 - 2 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Wicher Brojce 2 - 2 więcej
Orkan Suchań - Chemik II Police 2 - 0 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Tanowia Tanowo 3 - 2 więcej
Promień Mosty - Sparta Gryfice 5 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sokół Pyrzyce 3 - 1 więcej
Koral Mostkowo - Mieszko Mieszkowice 2 - 2 więcej
Remor Recz - Biali Sądów 1 - 0 więcej
Odrzanka Nest Paliwa Radz. - Mechanik Warnice 1 - 5 więcej
Unia Dolice - Błękit Pniewo 0 - 1 więcej
Gavia Choszczno - Zieloni Zielin 0 - 0 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Flota Świnoujście - SALOS Szczecin 1 - 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Pomorzanin Nowogard - Fala Międzyzdroje 2 - 0 więcej
Olimpia III Szczecin - Hattrick Kołobrzeg 15 - 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Energetyk Junior Gryfino 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Prawobrzeże Świnoujście - Pionier Żarnowo 1 - 1 więcej
Bałtyk Gostyń - Radowia Radowo Małe 6 - 1 więcej
Flota Świnoujście - Jantar Dziwnów 2 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Dąb Dębice - Unia Stargard 1 - 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Zorza Tychowo 9 - 1 więcej
Jedność Przewłoki - Płomień Lisowo 0 - 6 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zalew Stepnica - Vielgovia Szczecin 1 - 3 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Światowid 63 Łobez 0 - 5 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Aquila Szczecin 3 - 0 więcej
Hanza Goleniów - Rybak Wełtyń 3 - 0 więcej
Orzeł Łożnica - Znicz Niedźwiedź 4 - 0 więcej
Pomorzanin II Nowogard - Pomorzanin Przybiernów 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Czarni Czarnówko - Chrobry Lisie Pole 1 - 3 więcej
Goplana Żabów - Czcibor Cedynia 0 - 5 więcej
KP Przecław - Witniczanka Witnica 2 - 9 więcej
Ogniwo Babinek - Pro-Team Żarczyn 4 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Orkan II Suchań - Vitkowia Witkowo 3 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Bajgiel Będzino - Zawisza Grzmiąca 1 - 2 więcej
Radew Białogórzyno - Fala Hen Gąski 0 - 9 więcej
Płomień Myślino - Wieża Postomino 3 - 5 więcej
Grom Świelino - Darłovia Darłowo 0 - 6 więcej
Saturn Mielno - Wrzos Wrzosowo 1 - 0 więcej
Darpol Barzowice - Jantar Siemyśl 5 - 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Jedność Tuczno - Kolejarz Wierzchowo 3 - 1 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Unia Człopa 7 - 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Drzewiarz Świerczyna 4 - 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Grom Szwecja 3 - 0 więcej
Wiarus Żółtnica - Redłovia Redło 3 - 2 więcej
Orzeł Łubowo - Sad Chwiram 3 - 2 więcej
Spójnia Świdwin - Mirstal Mirosławiec 4 - 0 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa kujawsko - pomorska
Olimpia II Szczecin - Olimp Gościno 1 - 0 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Prawobrzeże Świnoujście - Wicher Brojce 3 - 1 więcej
Korona Stuchowo - Pomorzanin Nowogard 0 - 7 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.3
Orkan Suchań - Orzeł Grzędzice 0 - 3 więcej
Ina Ińsko - Pomorzanin Krąpiel 3 - 0 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
Jeziorak Szczecin - Odrzanka Radziszewo 12 - 4 więcej
SALOS II Szczecin - Leśnik Kliniska 5 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
GKS Golenice - Czarni Lubanowo 3 - 16 więcej
Mieszko Mieszkowice - Unia Swochowo 5 - 0 więcej
piła nożna I liga PLO
Olimp Złocieniec - Iskra Białogard 1 - 1 więcej
Sarmata Dobra - Radowia Radowo Małe 1 - 4 więcej
Amator Kołobrzeg - Ina Ińsko 3 - 0 więcej
piła nożna II liga PLO
Oldboje Manowo - Maxtrans-Sokół Karlino 3 - 2 więcej
Lech Czaplinek - TKKF Strażak Koszalin 1 - 0 więcej
Lotnik Mirosławiec - Victoria Sianów 2 - 2 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Sokół St. Dąbrowa 0 - 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Bizon Cerkwica 7 - 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 0 więcej
piła nożna Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 1 - 2 więcej
Lechia Gdańsk - Górnik Konin 5 - 2 więcej
Lech Poznań - Chemik Bydgoszcz 7 - 1 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Bałtyk Koszalin 1 - 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych - etap II
AP Bałtyk Koszalin - Stal Szczecin 4 - 4 więcej
SALOS Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin 2 - 0 więcej
05 czerwiec
VI Supermaraton Jastrzębi Łaskich więcej
Puchar Świata w Match Racingu więcej
Regaty o Puchar Magnolii więcej
Gryf Basket Cup 2016 więcej
VI Edycja Charytatywnej Wyprawy Rowerowej więcej
Turniej Finałowy 7. edycji Ligi Bałtyckiej Orlik 2012 KOZPN więcej
III Dycha Nad Regą więcej
Mikołajki na sportowo więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
GKS Leśnik Manowo - Jeziorak Szczecin 1 - 1 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Ina Ińsko - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 2 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Sokół Karlino - Hubertus Biały Bór 3 - 0 więcej
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Lech Czaplinek 7 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Masovia Maszewo - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 7 - 1 więcej
Zootechnik Kołbacz - Orzeł Pęzino 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Klon Krzęcin - Grot Gardno 4 - 2 więcej
Czarni Lubanowo - Sęp Brzesko 1 - 0 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Stal Szczecin - Świt Skolwin 2 - 3 więcej
Chemik Police - AP Kotwica Kołobrzeg 2 - 3 więcej
AP Szczecinek - Gwardia Koszalin 2 - 3 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Błękitni II Stargard - Vielgovia Szczecin 0 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Sowianka Sowno - Orzeł Prusinowo 7 - 0 więcej
Fala Międzyzdroje - Bizon Cerkwica 4 - 0 więcej
Jastrząb Łosośnica - Bałtyk Międzywodzie 4 - 1 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Korona Stuchowo 1 - 9 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Gwiazda Żalęcino - Zenit Koszewo 0 - 6 więcej
Orzeł Grzędzice - Pomorzanin Krąpiel 1 - 3 więcej
Kluczevia II Stargard - Czarni Marianowo 3 - 0 więcej
Orkan Dalewo - WODR Barzkowice 1 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zjednoczeni Kobylanka - OKS Center MD Goleniów 0 - 6 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Łabędź-GryfHurt Widuch. - Zryw Kołbaskowo 1 - 3 więcej
Iskra Banie - Unia Swochowo 5 - 0 więcej
LUKS Krzywin - Rurzyca Nawodna 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Ina Nadarzyn - Świt Barnimie 1 - 3 więcej
Iskra Lutówko - CRS Barlinek 1 - 1 więcej
Iskra Pomień - Błękitni Sarnik 6 - 1 więcej
Korona Raduń - Sokół Sokoliniec 2 - 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Sokół Granowo 8 - 0 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Saturn Szadzko 8 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Osadnik II Myślibórz - Zjednoczeni Kurzycko 7 - 4 więcej
Myśla Dargomyśl - Czarni Czerników 4 - 0 więcej
Piast Piaseczno - Santos Sarbinowo 3 - 1 więcej
Wicher Przelewice - Pomorzanin Cychry 14 - 1 więcej
GKS Golenice - Polonia Giżyn 0 - 4 więcej
Piast II Karsko - Olimpia Smolnica 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
Grot Bonin - Sokół Spore 4 - 1 więcej
KS Skibno - Iskra Kłanino 2 - 0 więcej
LZS Kowalewice - Wrzos Wrześnica 2 - 0 więcej
Arkadia II Malechowo - Passat Bukowo Morskie 1 - 4 więcej
Olympic Warszkowo - Strong Zielenica 2 - 1 więcej
Pogoń Wierzchowo - Orzeł Smardzewo 3 - 2 więcej
Baszta Sławno - Płomień Jeżyczki 1 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Wicher Mierzym - Głaz Tychowo 1 - 1 więcej
Huragan Bierzwnica - Resko Karcino 3 - 3 więcej
Grot Gorawino - Płomień Pobłocie Wlk. 1 - 2 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Wicher Rąbino 4 - 1 więcej
Husaria Tymień - Syrena-Grot Rymań 1 - 4 więcej
Graf Bukówko - Gryf Dobrowo 1 - 1 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Derby Karścino 6 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 3
LKS Karsibór - Bytyń Nakielno 2 - 3 więcej
Grom Giżyno - SP Wilcze Laski 1 - 2 więcej
Legion Strączno - Błękitni Gonne Małe 3 - 0 więcej
Gryf Budowo - Wspólni Różewo 0 - 3 więcej
Mechanik Turowo - Santos Kłębowiec 10 - 0 więcej
Błękitni Pomierzyn - Znicz Dzikowo 1 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Lotnik Czarne - Światowid Łobez 3 - 0 więcej
Gardominka Mechowo - Orzeł Mrzeżyno 0 - 1 więcej
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Zieloni Wyszobór 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Bryza Reńsko - Dęby Rogowo 1 - 1 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Zjednoczeni Wapnica 3 - 0 więcej
Orzeł II Pęzino - Sparta Skalin 0 - 4 więcej
Piast Kolin - Podlesie Sowno 8 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Drawa Drawno - Gryf Przekolno 10 - 0 więcej
Grom Płonno - Gavia II Choszczno 3 - 0 więcej
Merkury Nowogródek Pom. - Orzeł Żeńsko 7 - 2 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Iskra Warszyn 3 - 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Dolina Łętowska - Hajka Zegrze Pomorskie 4 - 0 więcej
Pogoń Noskowo - Derby Gwiazdowo 5 - 3 więcej
Sokół Lulewice - Błękitni Tychowo 3 - 0 więcej
KS Sieciemin - Bajgiel II Będzino 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Drzewiarz Krosino - Lider Sępolno Wielkie 3 - 0 więcej
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Polonia Stepień 3 - 0 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Starszych
Zorza Dobrzany - Osadnik Myślibórz 3 - 1 więcej
Prawobrzeże Szczecin - AP Hutnik Szczecin 12 - 0 więcej
Sparta Gryfice - Ina Goleniów 5 - 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Odra Chojna 2 - 0 więcej
Unia Dolice - Błękitni Stargard 0 - 13 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Młodszych
Junior Kalisz Pomorski - Dąb Dębno 3 - 0 więcej
Energetyk Gryfino - CRS Barlinek 3 - 0 więcej
Arkonia II Szczecin - Błękitni Stargard 3 - 0 więcej
Gavia Choszczno - SALOS II Szczecin 1 - 4 więcej
Vineta Wolin - AP Hutnik Szczecin 3 - 0 więcej
Chemik Police - Kluczevia Stargard 4 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Pomorzanin Sławoborze - Błękitni Stary Jarosław 2 - 2 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa kujawsko - pomorska
Kotwica Kórnik - AP Lechia Gdańsk 4 - 2 więcej
GOSRiT Luzino - Noteć Inowrocław 2 - 0 więcej
KKP Chełmża - KKP II Bydgoszcz 1 - 2 więcej
Błękitni Stargard - GSS Grodzisk Wielkopolski 2 - 0 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Fala Międzyzdroje - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 1 więcej
Bizon Cerkwica - Jantar Dziwnów 2 - 7 więcej
Błękitni Trzygłów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 0 więcej
Zalew Stepnica - Iskra Golczewo 3 - 2 więcej
Mewa Resko - Polonia Płoty 3 - 0 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.3
Orkan Dalewo - Orzeł Pęzino 7 - 3 więcej
Mechanik Warnice - Piast Chociwel 2 - 15 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
Mierzynianka Mierzyn - Vielgovia Szczecin 4 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
Iskra Banie - Witniczanka Witnica 2 - 3 więcej
Morzycko Moryń - Piast Piaseczno 6 - 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 0 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 1
Drzewiarz Świerczyna - Czwórka Wałcz 1 - 6 więcej
piła nożna WLJ Młodszych - etap II
Arkonia Szczecin - Gwardia Koszalin 9 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 0 - 2 więcej
06 czerwiec
Mini Mundial-Euro 2016 - FINAŁ więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
Grot Gardno - Tanowia Tanowo 3 - 5 więcej
07 czerwiec
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Astra Ustronie Morskie 4 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Kotwica II Kołobrzeg - Gryf Dobrowo 6 - 1 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 1
Hubertus Biały Bór - Głaz Tychowo 4 - 3 więcej
piła nożna I liga PLO
Pamet Świdwin - Ina Ińsko 3 - 0 więcej
08 czerwiec
piła nożna III liga Kobiet
Błękitni II Stargard - Pomorzanin Nowogard 0 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Jantar Dziwnów - Znicz Wysoka Kamieńska 8 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Fala Hen Gąski - Bajgiel Będzino 2 - 5 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 7 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Mewa Resko 1 - 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2 - 5 więcej
piła nożna Baraż o wejście do WLJ Młodszych
AP Szczecinek - Błękitni Stargard 2 - 1 więcej
piła nożna Baraż o wejście do WLJ Starszych
Błękitni Stargard - Drawa Drawsko Pom. 9 - 1 więcej
09 czerwiec
Liga Żaków - grupa koszalińska grodzka więcej
Szczecin Cup więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Victoria Sianów - Wybrzeże Biesiekierz 9 - 5 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 2
Wrzos Wrzosowo - Darłovia Darłowo 2 - 8 więcej
10 czerwiec
Nabór do Gryfitów Szczecin więcej
Mini Euro Przedszkolaków w Bobolicach więcej
Szczecin Cup więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Pomorzanin Nowogard - Ina Ińsko 1 - 5 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Syrena-Grot Rymań - Kotwica II Kołobrzeg 4 - 0 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
Piast Piaseczno - Mieszko Mieszkowice 3 - 1 więcej
piła nożna I liga PLO
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Zryw Kretomino 2 - 3 więcej
piła nożna II liga PLO
Gryf Kamień Pomorski - Lotnik Mirosławiec 12 - 2 więcej
11 czerwiec
XI Pętla Drawska więcej
PLFA I: Seahawks Sopot - Cougars Szczecin 62:8 więcej
Liga Żaków - grupa świdwińska więcej
NCDC Business Race 2016 więcej
Szczecin Cup więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Wiekowianka Wiekowo - Rasel Dygowo 2 - 4 więcej
Ina Goleniów - Odra Chojna 5 - 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Dąb Dębno 3 - 0 więcej
Piast Chociwel - GKS Leśnik Manowo 1 - 4 więcej
Jeziorak Szczecin - MKP Szczecinek 1 - 1 więcej
Olimp Gościno - Osadnik Myślibórz 1 - 3 więcej
Iskra Białogard - Kluczevia Stargard 1 - 2 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Stal Lipiany - Sparta Węgorzyno 2 - 3 więcej
Stal Szczecin - Energetyk Gryfino 4 - 5 więcej
Piast Karsko - Kłos Pełczyce 3 - 1 więcej
Błękitni II Stargard - Morzycko Moryń 1 - 3 więcej
Iskra Golczewo - Sarmata Dobra 3 - 0 więcej
Zorza Dobrzany - Arkonia Szczecin 2 - 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Polonia Płoty 4 - 2 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
GKS Leśnik II Manowo - Lech Czaplinek 1 - 4 więcej
Hubertus Biały Bór - Błonie Barwice 2 - 3 więcej
Gryf Polanów - Mechanik Bobolice 5 - 2 więcej
Korona Człopa - Orzeł Wałcz 3 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Iskierka Szczecin - Promień Mosty 6 - 0 więcej
Sparta Gryfice - Mierzynianka Mierzyn 2 - 6 więcej
Tanowia Tanowo - Orkan Suchań 2 - 5 więcej
Chemik II Police - Zootechnik Kołbacz 2 - 1 więcej
Orzeł Pęzino - Ehrle Dobra Szczecińska 5 - 3 więcej
Wicher Brojce - Mewa Resko 6 - 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 2 więcej
Rolpol Chlebowo - Masovia Maszewo 2 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Sokół Pyrzyce - Gavia Choszczno 2 - 0 więcej
Zieloni Zielin - Unia Dolice 0 - 3 więcej
Błękit Pniewo - Odrzanka Nest Paliwa Radz. 2 - 2 więcej
Mechanik Warnice - Czarni Lubanowo 0 - 2 więcej
Sęp Brzesko - Klon Krzęcin 2 - 0 więcej
Grot Gardno - Remor Recz 3 - 0 więcej
Biali Sądów - Koral Mostkowo 2 - 0 więcej
Mieszko Mieszkowice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 1 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Vielgovia Szczecin - Zalew Stepnica 1 - 2 więcej
Fala Międzyzdroje - Błękitni II Stargard 0 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Bałtyk Międzywodzie - Bałtyk Gostyń 3 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Chrobry Lisie Pole - Ogniwo Babinek 0 - 5 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Pomorzanin Cychry - Piast Piaseczno 1 - 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Darpol Barzowice - Zawisza Grzmiąca 0 - 1 więcej
Jantar Siemyśl - Pomorzanin Sławoborze 1 - 6 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Saturn Mielno 0 - 3 więcej
Wrzos Wrzosowo - Grom Świelino 4 - 2 więcej
Darłovia Darłowo - Płomień Myślino 13 - 0 więcej
Wieża Postomino - Radew Białogórzyno 3 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Kolejarz Wierzchowo - Spójnia Świdwin 0 - 3 więcej
Mirstal Mirosławiec - Orzeł Łubowo 2 - 1 więcej
Sad Chwiram - Wiarus Żółtnica 1 - 1 więcej
Redłovia Redło - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 1 więcej
Grom Szwecja - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 3 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 - 0 więcej
Unia Człopa - Jedność Tuczno 3 - 0 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Pomorzanin Nowogard - Zalew Stepnica 4 - 0 więcej
Jantar Dziwnów - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
Łabędź Widuchowa - Jeziorak Szczecin 0 - 6 więcej
piła nożna I liga PLO
Iskra Białogard - Sparta Gryfice 0 - 3 więcej
Radowia Radowo Małe - Olimp Złocieniec 6 - 3 więcej
Sarmata Dobra - Amator Kołobrzeg 3 - 1 więcej
piła nożna II liga PLO
TKKF Strażak Koszalin - Victoria Sianów 2 - 5 więcej
Lech Czaplinek - Pomorzanin Sławoborze 1 - 1 więcej
Sokół St. Dąbrowa - Maxtrans-Sokół Karlino 3 - 0 więcej
Bizon Cerkwica - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 6 więcej
Oldboje Manowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 - 1 więcej
piła nożna Baraż o II ligę
Vineta Wolin - Odra Opole 0 - 2 więcej
12 czerwiec
Szczecin Cup więcej
Gryf Basket Cup 2016 - Kołobrzeg więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Sokół Karlino 3 - 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Olimpia III Szczecin 7 - 0 więcej
Hattrick Kołobrzeg - AP Kotwica Kołobrzeg 0 - 19 więcej
Energetyk Junior Gryfino - Pomorzanin Nowogard 0 - 7 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Korona Stuchowo 6 - 4 więcej
Pionier Żarnowo - Flota Świnoujście 0 - 2 więcej
Radowia Radowo Małe - Fala Międzyzdroje 0 - 6 więcej
Bizon Cerkwica - Sowianka Sowno 12 - 2 więcej
Orzeł Prusinowo - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 10 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Unia Stargard - Jedność Przewłoki 4 - 1 więcej
Płomień Lisowo - Orkan Dalewo 2 - 4 więcej
WODR Barzkowice - Kluczevia II Stargard 2 - 1 więcej
Czarni Marianowo - Orzeł Grzędzice 2 - 1 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Gwiazda Żalęcino 6 - 0 więcej
Zenit Koszewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 - 4 więcej
Zorza Tychowo - Dąb Dębice 3 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Vielgovia Szczecin - Pomorzanin II Nowogard 3 - 0 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Orzeł Łożnica 0 - 3 więcej
Znicz Niedźwiedź - Hanza Goleniów 0 - 3 więcej
Rybak Wełtyń - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 3 więcej
Aquila Szczecin - Zjednoczeni Kobylanka 7 - 1 więcej
OKS Center MD Goleniów - Wołczkowo-Bezrzecze 2 - 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Zalew Stepnica 4 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Pro-Team Żarczyn - KP Przecław 2 - 1 więcej
Witniczanka Witnica - LUKS Krzywin 2 - 1 więcej
Rurzyca Nawodna - Iskra Banie 2 - 1 więcej
Unia Swochowo - Goplana Żabów 2 - 0 więcej
Czcibor Cedynia - Łabędź-GryfHurt Widuch. 4 - 2 więcej
Zryw Kołbaskowo - Czarni Czarnówko 6 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Saturn Szadzko - Orzeł Bierzwnik 1 - 4 więcej
Sokół Granowo - Korona Raduń 2 - 2 więcej
Sokół Sokoliniec - Iskra Pomień 2 - 4 więcej
Błękitni Sarnik - Iskra Lutówko 1 - 3 więcej
CRS Barlinek - Ina Nadarzyn 15 - 1 więcej
Świt Barnimie - Gryf Objezierze 4 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Olimpia Smolnica - GKS Golenice 3 - 4 więcej
Polonia Giżyn - Wicher Przelewice 4 - 0 więcej
Santos Sarbinowo - Myśla Dargomyśl 1 - 9 więcej
Czarni Czerników - Osadnik II Myślibórz 2 - 3 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Orkan Rów 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
Baszta Sławno - Sokół Spore 3 - 0 więcej
Płomień Jeżyczki - Pogoń Wierzchowo 3 - 0 więcej
Orzeł Smardzewo - Olympic Warszkowo 1 - 1 więcej
Strong Zielenica - Arkadia II Malechowo 3 - 0 więcej
Passat Bukowo Morskie - LZS Kowalewice 1 - 1 więcej
Wrzos Wrześnica - KS Skibno 3 - 0 więcej
Grot Bonin - Iskra Kłanino 5 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Wicher Mierzym - Jedność-Ikar Krosino 1 - 4 więcej
Derby Karścino - Graf Bukówko 7 - 2 więcej
Gryf Dobrowo - Husaria Tymień 3 - 0 więcej
Wicher Rąbino - Grot Gorawino 9 - 0 więcej
Płomień Pobłocie Wlk. - Huragan Bierzwnica 4 - 0 więcej
Resko Karcino - Głaz Tychowo 1 - 4 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 3
Błękitni Pomierzyn - LKS Karsibór 0 - 3 więcej
Znicz Dzikowo - Mechanik Turowo 9 - 0 więcej
Santos Kłębowiec - Gryf Budowo 1 - 1 więcej
Wspólni Różewo - Legion Strączno 7 - 0 więcej
Sokół Suliszewo - Grom Giżyno 1 - 0 więcej
SP Wilcze Laski - Bytyń Nakielno 6 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Dęby Rogowo - Piast Kolin 6 - 1 więcej
Podlesie Sowno - Orzeł Małkocin 1 - 5 więcej
Sparta Skalin - Orkan II Suchań 2 - 1 więcej
Vitkowia Witkowo - Ogniwo Dzwonowo 0 - 3 więcej
Zjednoczeni Wapnica - Bryza Reńsko 10 - 5 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa kujawsko - pomorska
Błękitni Stargard - Polonia Środa WLKP 3 - 1 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - KKP Chełmża 5 - 1 więcej
KKP II Bydgoszcz - GOSRiT Luzino 5 - 0 więcej
Noteć Inowrocław - Olimpia II Szczecin 0 - 1 więcej
Olimp Gościno - Kotwica Kórnik 0 - 2 więcej
AP Lechia Gdańsk - Górnicza Konin 4 - 0 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Mewa Resko - Fala Międzyzdroje 2 - 6 więcej
Polonia Płoty - Korona Stuchowo 3 - 0 więcej
Iskra Golczewo - Prawobrzeże Świnoujście 3 - 0 więcej
Wicher Brojce - Błękitni Trzygłów 0 - 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Bizon Cerkwica 6 - 0 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.3
Piast Chociwel - Ina Ińsko 2 - 1 więcej
Orzeł Pęzino - Mechanik Warnice 5 - 3 więcej
Orzeł Grzędzice - Orkan Dalewo 3 - 6 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Zootechnik Kołbacz 3 - 0 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
Tanowia Tanowo - Mierzynianka Mierzyn 1 - 3 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
Czarni Lubanowo - Myśla Dargomyśl 2 - 5 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Morzycko Moryń 2 - 2 więcej
  Witniczanka Witnica - GKS Golenice więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa spadkowa
Sztorm AWFiS Gdańsk - AZS PSW Biała Podlaska 2 - 0 więcej
Czarni Sosnowiec - KKP Bydgoszcz 2 - 1 więcej
GOSiRki Piaseczno - Olimpia Szczecin 0 - 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa mistrzowska
Medyk Konin - Mitech Żywiec 3 - 1 więcej
Górnik Łęczna - AZS PWSZ Wałbrzych 3 - 2 więcej
AZS Wrocław - Zagłębie Lubin 3 - 0 więcej
14 czerwiec
piła nożna Sparingi
Błękitni Stargard - Stilon Gorzów Wlkp. 1 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
AP Hutnik II Szczecin - SALOS II Szczecin 2 - 12 więcej
15 czerwiec
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Sława Sławno - Arkadia Malechowo 2 - 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa mistrzowska
Medyk Konin - Górnik Łęczna 5 - 2 więcej
piła nożna Baraż o II ligę
Odra Opole - Vineta Wolin 1 - 1 więcej
piła nożna Baraż o awans do CLJ
SALOS Szczecin - Chemik Bydgoszcz 3 - 3 więcej
16 czerwiec
XII Ogólnopolska Gimnazjada w grach zespołowych więcej
Finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkolnego Związku Sportowego w mini piłce nożnej dziewcząt więcej
17 czerwiec
147 Ultra 100 mil Szczecin - Kołobrzeg więcej
XII Ogólnopolska Gimnazjada w grach zespołowych więcej
18 czerwiec
147 Ultra 100 mil Szczecin - Kołobrzeg więcej
62. Memoriał Janusza Kusocińskiego więcej
III Turniej Amp Futbol Ekstraklasy więcej
XII Ogólnopolska Gimnazjada w grach zespołowych więcej
Finał ZZPN Ligi Bałtyckiej Orlik więcej
TOPLIGA: Eagles Warszawa - Husaria Szczecin 42:0 więcej
Turniej Finałowy 7. edycji Ligi Bałtyckiej Orlik 2012 - Grupa dziewcząt więcej
Szczecińska bitwa bramkarzy więcej
Mistrzostwa Świata w Karate WUKF więcej
piła nożna Sparingi
Energetyk Gryfino - Pogoń Szczecin 1 - 7 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Wybrzeże Biesiekierz - Sława Sławno 2 - 9 więcej
Arkadia Malechowo - Korona Człopa 3 - 0 więcej
Orzeł Wałcz - Gryf Polanów 2 - 0 więcej
Mechanik Bobolice - Hubertus Biały Bór 3 - 0 więcej
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Błonie Barwice 2 - 0 więcej
Sokół Karlino - GKS Leśnik II Manowo 5 - 1 więcej
Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Wicher Mierzym - Resko Karcino 0 - 1 więcej
Huragan Bierzwnica - Wicher Rąbino 3 - 4 więcej
Grot Gorawino - Syrena-Grot Rymań 0 - 0 więcej
piła nożna II liga PLO
Pomorzanin Sławoborze - TKKF Strażak Koszalin 4 - 2 więcej
Victoria Sianów - Gryf Kamień Pomorski 4 - 4 więcej
Lotnik Mirosławiec - Intermarche-Rega Trzebiatów 6 - 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sokół St. Dąbrowa 1 - 4 więcej
Oldboje Manowo - Bizon Cerkwica 4 - 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa spadkowa
Sztorm AWFiS Gdańsk - Czarni Sosnowiec 0 - 5 więcej
AZS PSW Biała Podlaska - GOSiRki Piaseczno 2 - 0 więcej
KKP Bydgoszcz - Olimpia Szczecin 0 - 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa mistrzowska
Mitech Żywiec - AZS Wrocław 3 - 1 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - Zagłębie Lubin 3 - 0 więcej
19 czerwiec
III Turniej Amp Futbol Ekstraklasy więcej
XII Ogólnopolska Gimnazjada w grach zespołowych więcej
Finał KOZPN Ligi Żaków więcej
Gryf Basket Cup 2016 - Police więcej
PLFA I: Cougars Szczecin - Warsaw Dukes 0:42 więcej
XX Zawody w Skokach o Puchar Burmistrza Dębna więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
Sokół Spore - Iskra Kłanino 1 - 4 więcej
Grot Bonin - Wrzos Wrześnica 8 - 3 więcej
KS Skibno - Passat Bukowo Morskie 3 - 4 więcej
LZS Kowalewice - Strong Zielenica 2 - 0 więcej
Arkadia II Malechowo - Orzeł Smardzewo 1 - 2 więcej
Olympic Warszkowo - Płomień Jeżyczki 3 - 1 więcej
Pogoń Wierzchowo - Baszta Sławno 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Głaz Tychowo - Płomień Pobłocie Wlk. 1 - 1 więcej
Husaria Tymień - Derby Karścino 1 - 7 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 3
LKS Karsibór - SP Wilcze Laski 3 - 0 więcej
Bytyń Nakielno - Sokół Suliszewo 1 - 8 więcej
Grom Giżyno - Błękitni Gonne Małe 2 - 6 więcej
Legion Strączno - Santos Kłębowiec 3 - 0 więcej
Gryf Budowo - Znicz Dzikowo 1 - 0 więcej
Mechanik Turowo - Błękitni Pomierzyn 12 - 0 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa kujawsko - pomorska
Polonia Środa WLKP - AP Lechia Gdańsk 2 - 3 więcej
Górnicza Konin - Olimp Gościno 1 - 1 więcej
Kotwica Kórnik - Noteć Inowrocław 9 - 0 więcej
Olimpia II Szczecin - KKP II Bydgoszcz 3 - 0 więcej
GOSRiT Luzino - GSS Grodzisk Wielkopolski 3 - 0 więcej
KKP Chełmża - Błękitni Stargard 2 - 3 więcej
20 czerwiec
XII Ogólnopolska Gimnazjada w grach zespołowych więcej
2 runda Polskiej Ekstraklasy Żeglarskiej, Świnoujście więcej
21 czerwiec
XII Ogólnopolska Gimnazjada w grach zespołowych więcej
Mini Mistrzostwa Szczecina w koszykówce więcej
2 runda Polskiej Ekstraklasy Żeglarskiej, Świnoujście więcej
22 czerwiec
XII Ogólnopolska Gimnazjada w grach zespołowych więcej
piła nożna Baraż o awans do CLJ
Chemik Bydgoszcz - SALOS Szczecin 1 - 2 więcej
25 czerwiec
Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku więcej
Sandra Beach - turniej trójek w formule open więcej
PLFA I: Cougars Szczecin - Wilki Łódź 14:55 więcej
Beach Basketball Polska więcej
Turniej Mistrzów Pomorskiej Ligi Oldbojów więcej
piła nożna Sparingi
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 0 - 1 więcej
26 czerwiec
2. PZU Maraton Szczecin więcej
Tatarek Beach - turniej par mikstowych więcej
3 MINI OES 2016 więcej
Międzynarodowe Mistrzostwa Koszalina w tenisie stołowym więcej
Norbert Kuczyński z medalem ME więcej
XI Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Żaków Marsport Myślibórz 2016 więcej
29 czerwiec
Pustkowo Beach - turniej dwójek (losowanie) więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2016 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
5 » Ryszard Tarasiewicz now »
4 » Kosta Runjaić przestał  »
mecze:
18 » Polski Cukier Kluczevia »
16 » Pogoń Barlinek-Drawa Dr »
14 » Ina Ińsko-Sokół Pyrzyce
14 » Jedność Tuczno-Drzewiar »
13 » Pogoń Wierzchowo-Zawisz »
12 » Ina Recz-Orzeł Bierzwni »
12 » Orzeł Łoźnica-Sparta Gr »
12 » Wieża Postomino-Darłovi »
11 » Biali Sądów-Błękitni II »
11 » Iskra Białogard-Gryf Po »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 5
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151688
• newsów: 78104
• użytkowników: 81079
• komentarzy: 1172927
• zdjęć: 895321
• relacji: 40602
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies