ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 07 wrzesień 2013
pokaż:
07 wrzesień
Otwarte Mistrzostwa Polski w klasie 505 więcej
III Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Weteranów w tenisie stołowym więcej
Malwee Cup więcej
VI Gala Boksu K1 i MMA więcej
Nocny Przejazd na Rolkach więcej
koszykówka I Memoriał Izabeli Kaczmarek
Spójnia Stargard Szcz. - WKK Wrocław 60 - 75 więcej
Stal Ostrów Wlkp. - Pro-Basket Kutno 78 - 93 więcej
piła nożna Sparingi
Kotwica Kołobrzeg - King Wilki Morskie Szczecin 77 - 73 więcej
Artego Bydgoszcz - King Wilki Morskie Szczecin 70 - 65 więcej
AZS Koszalin - Alba Berlin 45 - 103 więcej
piła nożna I liga
Flota Świnoujście - Kolejarz Stróże 0 - 2 więcej
Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz 0 - 1 więcej
Wisła Płock - Puszcza Niepołomice 1 - 0 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Dolcan Ząbki 1 - 0 więcej
Miedź Legnica - Górnik Łęczna 1 - 2 więcej
piła nożna II liga zachodnia
Błękitni Stargard - Rozwój Katowice 1 - 0 więcej
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bytom 1 - 1 więcej
Warta Poznań - Chrobry Głogów 0 - 0 więcej
Raków Częstochowa - MKS Kluczbork 3 - 0 więcej
UKP Zielona Góra - Gryf Wejherowo 1 - 3 więcej
Zagłębie Sosnowiec - Calisia Kalisz 1 - 1 więcej
Odra Opole - KS Polkowice 1 - 0 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Pogoń II Szczecin - Cartusia Kartuzy 2 - 0 więcej
Chemik Police - Bałtyk Koszalin 2 - 2 więcej
Energetyk Gryfino - Koral Dębnica 1 - 0 więcej
Bałtyk Gdynia - Lechia II Gdańsk 3 - 2 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 więcej
Leśnik/Rossa Manowo - Pomorze Potęgowo 2 - 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Odrzanka AN-MAR Radz. - Darzbór Szczecinek 2 - 1 więcej
Arkonia Szczecin - Kłos Pełczyce 1 - 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Astra Ustronie Morskie 2 - 2 więcej
Dąb Dębno - Sarmata Dobra 0 - 0 więcej
Rasel Dygowo - Hutnik Szczecin 2 - 2 więcej
Świt Skolwin - Vineta Wolin 1 - 3 więcej
Kluczevia Stargard - Stal Szczecin 2 - 1 więcej
Wielim Szczecinek - Ina Goleniów 1 - 2 więcej
piła nożna Liga Okręgowa Szczecińska
Pomorzanin Przybiernów - Gavia Choszczno 2 - 2 więcej
Osadnik Myślibórz - Piast Chociwel 2 - 0 więcej
Zorza Dobrzany - Pomorzanin Nowogard 0 - 2 więcej
Polonia Płoty - Ina Ińsko 8 - 2 więcej
Odra Chojna - Stal Lipiany 2 - 3 więcej
Morzycko Moryń - Klon Krzęcin 4 - 2 więcej
piła nożna Liga Okręgowa Koszalińska
Korona Człopa - Zryw Kretomino 2 - 0 więcej
Piast Drzonowo - Darłovia Darłowo 0 - 2 więcej
Olimp Złocieniec - Gryf Polanów 1 - 4 więcej
Mechanik Bobolice - Olimp Gościno 0 - 2 więcej
Arkadia Malechowo - Orzeł Wałcz 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Tanowia Tanowo - Kasta Szczecin-Majowe 4 - 1 więcej
Światowid Łobez - Błękitni II Stargard 2 - 3 więcej
Iskra Golczewo - Rega Trzebiatów 6 - 2 więcej
Jeziorak Szczecin - GKS Mierzyn 5 - 2 więcej
Promień Mosty - Chemik II Police 5 - 0 więcej
Wicher Brojce - Sparta Węgorzyno 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Hetman Grzybno - Piast Karsko 0 - 1 więcej
Błękit Pniewo - Orkan Suchań 1 - 2 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mechanik Warnice 1 - 2 więcej
Remor Recz - Orzeł Bierzwnik 3 - 0 więcej
Mieszko Mieszkowice - Wicher Przelewice 3 - 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Orzeł Pęzino 3 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Bajgiel Będzino - Sława Sławno 2 - 5 więcej
Start-Iskra Mokre - Wrzos Wrzosowo 1 - 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Płomień Myślino 1 - 1 więcej
Radew Białogórzyno - Darpol Barzowice 2 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Błękitni Szczecinek - Hubertus Biały Bór 1 - 3 więcej
Sad Chwiram - Mirstal Mirosławiec 1 - 2 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Łubowo 2 - 2 więcej
Błonie Barwice - Pogoń Połczyn Zdrój 4 - 2 więcej
Zawisza Grzmiąca - Głaz Tychowo 5 - 0 więcej
piła nożna I liga kobiet grupa północna
Pelikan Łowicz - Checz Gdynia 3 - 3 więcej
piła nożna WLJ Starszych
AP Kotwica Kołobrzeg - Flota Świnoujście 3 - 2 więcej
SALOS Szczecin - AP Szczecinek 6 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Fala Międzyzdroje - Prawobrzeże Świnoujście 5 - 0 więcej
Korona Stuchowo - Orzeł Prusinowo 7 - 0 więcej
Jantar Dziwnów - Pionier Żarnowo 3 - 0 więcej
Sparta Gryfice - Sowianka Sowno 5 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Czarni Marianowo - Piast II Chociwel 2 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Komarex Komarowo - Hanza Goleniów 0 - 3 więcej
Zryw Kołbaskowo - Pomorzanin II Nowogard 2 - 5 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Czcibor Cedynia - Łabędź-GryfHurt Widuch. 0 - 5 więcej
Czarni Lubanowo - Odra II Chojna 3 - 1 więcej
Czarni Czarnówko - Rurzyca Nawodna 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Gwiazda Żalęcino - Korona Raduń 2 - 3 więcej
Ina Nadarzyn - Świt Barnimie 5 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Goplana Żabów - Spartakus Rychnów 5 - 0 więcej
Koral Mostkowo - Santos Sarbinowo 4 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Bałtyk Międzywodzie - Jastrząb Łosośnica 4 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Vitkowia Witkowo - Saturn Szadzko 7 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Aquila Szczecin - Jeziorak II Szczecin 5 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Gavia II Choszczno - Piast II Karsko 4 - 5 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Korona Klępicz - Olimpia Smolnica 1 - 5 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Olimpia III Szczecin - Olimpia II Szczecin 0 - 18 więcej
Vielgovia Szczecin - Fala Międzyzdroje 0 - 3 więcej
piła nożna II liga kobiet gr. kujawsko-pomorska
GSS Grodzisk Wielkopolski - KKP II Bydgoszcz 1 - 0 więcej
Błękitni Stargard - UKS Victoria S.P.2 Sianów 1 - 5 więcej
GOSRiT Luzino - Stilon II Gorzów 1 - 3 więcej
Unifreeze Górzno - Polonia Środa WLKP 9 - 2 więcej
piła nożna I kl. jun. starszych gr. Szczecin Płn.
Ina Goleniów - Jantar Dziwnów 5 - 2 więcej
Fala Międzyzdroje - Sparta Gryfice 2 - 2 więcej
piła nożna I kl. jun. starszych gr. Szczecin Płd
Unia Dolice - Hutnik Szczecin 1 - 1 więcej
piła nożna I kl. juniorów młodszych Szczecin
Hutnik Szczecin - Stal Szczecin 1 - 3 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Kłos Pełczyce 4 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów gr.1 Szczecin
Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo 1 - 1 więcej
Wicher Brojce - Bizon Cerkwica 4 - 2 więcej
Orzeł Prusinowo - Orzeł Łożnica 1 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów gr.2 Szczecin
Pomorzanin Nowogard - Hanza Goleniów 3 - 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Dąb Dębice 3 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów gr.3 Szczecin
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orkan Dalewo 3 - 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino 1 - 8 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów gr.4 Szczecin
Vielgovia Szczecin - Grot Gardno 2 - 1 więcej
Wicher Reptowo - Leśnik Kliniska 1 - 3 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Jeziorak Szczecin 8 - 6 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów gr.8 Szczecin
Remor Recz - Klon Krzęcin 1 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów gr.9 Szczecin
Mieszko Mieszkowice - Piast Piaseczno 4 - 1 więcej
piła nożna I kl. juniorów starszych gr. Koszalin
Czwórka Wałcz - Calisia Kalisz Pomorski 8 - 1 więcej
Spójnia Świdwin - Błonie Barwice 2 - 9 więcej
piła nożna I kl. juniorów młodszych gr. Koszalin
Czwórka Wałcz - Junior Kalisz Pomorski 3 - 1 więcej
Spójnia Świdwin - Błonie Barwice 0 - 1 więcej
Gwardia Koszalin - Lech Czaplinek 11 - 0 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów gr.1 Koszalin
Sianowska Akademia Sportu - Arkadia Malechowo 1 - 6 więcej
Saturn Mielno - Fala Hen Gąski 5 - 0 więcej
Rasel Dygowo - Leśnik/Rossa Manowo 0 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów gr.2 Koszalin
Wiekowianka Wiekowo - Bajgiel Będzino 15 - 3 więcej
Victoria Sianów - Grom Świelino 5 - 1 więcej
Zryw Kretomino - Start-Iskra Mokre 0 - 20 więcej
piła nożna I liga Oldbojów
Lotnik Mirosławiec - Pomorzanin Sławoborze 0 - 3 więcej
Ina Ińsko - Pamet Świdwin 1 - 2 więcej
Zryw Kretomino - Amator Kołobrzeg 3 - 2 więcej
Iskra Białogard - Olimp Złocieniec 3 - 1 więcej
piła nożna II liga Oldbojów
Sokół St. Dąbrowa - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 2 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Rega Trzebiatów 5 - 0 więcej
Bizon Cerkwica - Oldboj Manowo 0 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Olimpia-Beskid Nowy Sącz - Zagłębie Lubin 20 - 28 więcej
Ruch Chorzów - Piotrcovia Piotrków Tryb. 21 - 24 więcej
KPR Jelenia Góra - MKS Lublin 28 - 35 więcej
SPR Olkusz - Vistal Gdynia 13 - 29 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Gaz-System Pogoń Szczecin - MMTS Kwidzyn 39 - 28 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - KS Azoty Puławy 28 - 34 więcej
Zagłębie Lubin - Gwardia Opole 29 - 28 więcej
Stal Mielec - KPR Legionowo 33 - 24 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2013 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
piłka nożna/A klasa: 1
 
top komentarze
newsy:
4 » Marcin Płuska nowym tre »
3 » Vineta II Wolin poszuku »
2 » Orzeł Małkocin szuka sp »
2 » Ankieta zgłoszeniowa na »
1 » Numer 13 w Vinecie Woli »
1 » Sparta Skalin poszukuje »
1 » Podział na Klasę Okręgo »
1 » Polonia Płoty poszukuje »
1 » Błękitni Stargard sezon »
mecze:
17 » Kasta Szczecin-Majowe-M »
15 » Polonia Giżyn-Pomorzani »
14 » Intermarche-Rega Trzebi »
14 » Czcibor Cedynia-Stal Li »
12 » Płomień Myślino-Błękitn »
2 » Pogoń Szczecin-KR Reykj »
2 » Pogoń Szczecin-Widzew Ł »
1 » Bałtyk Gostyń-Pomorzani »
1 » Świt Szczecin-Olimpia G »
1 » Vineta Wolin-Zefir Wysz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
Cyrkiel195... emil123
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3001
• imprez: 136363
• newsów: 76373
• użytkowników: 79912
• komentarzy: 1141964
• zdjęć: 849396
• relacji: 39867
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies