ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 01 wrzesień 2013
pokaż:
01 wrzesień
Rajd Baja Poland więcej
Mistrzostwa Świata Jachtów Żaglowych Sterowanych Radiem więcej
63. Regaty Przyjaźni oraz Memoriał kpt. Jurka Madeji więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1 - 1 więcej
Lech Poznań - Zawisza Bydgoszcz 3 - 2 więcej
piła nożna Sparingi
Kolorowi Rzyszczewo - Strong Zielenica 3 - 0 więcej
piła nożna I liga
Dolcan Ząbki - Flota Świnoujście 2 - 1 więcej
GKS Bełchatów - Miedź Legnica 2 - 1 więcej
Kolejarz Stróże - Wisła Płock 2 - 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Darzbór Szczecinek - Świt Skolwin 0 - 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Rega Trzebiatów - Rolpol Chlebowo 4 - 1 więcej
Chemik II Police - Jeziorak Szczecin 0 - 3 więcej
Błękitni II Stargard - Promień Mosty 8 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Mechanik Warnice - Hetman Grzybno 2 - 0 więcej
Polonia Giżyn - Remor Recz 1 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Darpol Barzowice - Sokół Karlino 2 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Orzeł Łubowo - Sad Chwiram 3 - 2 więcej
piła nożna I liga kobiet grupa północna
Olimpia Szczecin - Pelikan Łowicz 4 - 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
AP Szczecinek - AP Kotwica Kołobrzeg 0 - 3 więcej
Energetyk Gryfino - SALOS Szczecin 2 - 1 więcej
Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin 2 - 4 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Pogoń Szczecin - SALOS Szczecin 2 - 1 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - AP Bałtyk Koszalin 6 - 1 więcej
Stal Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Sowianka Sowno - Błękitni Trzygłów 3 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Sparta Skalin - Orkan Dalewo 0 - 3 więcej
Zorza Tychowo - Czarni Marianowo 3 - 1 więcej
Zenit Koszewo - Dąb Dębice 4 - 6 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Piast II Chociwel 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Pomorzanin II Nowogard - Orzeł Grzędzice 1 - 0 więcej
Wicher Reptowo - Znicz Niedźwiedź 1 - 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Zryw Kołbaskowo 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Odra II Chojna - Czcibor Cedynia 1 - 3 więcej
Witniczanka Witnica - Chrobry Lisie Pole 1 - 2 więcej
Unia Swochowo - Czarni Czarnówko 4 - 0 więcej
Łabędź-GryfHurt Widuch. - Iskra Banie 0 - 3 więcej
KS Krzywin - Klon Krzymów 5 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Kłos II Jagów - Sokół Sokoliniec 1 - 4 więcej
Sokół Granowo - Gryf Objezierze 1 - 2 więcej
Korona Raduń - Ina Nadarzyn 2 - 1 więcej
Świt Barnimie - Jedność Przewłoki 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Goplana Żabów - Chrobry Boleszkowice 4 - 3 więcej
Spartakus Rychnów - GKS Golenice 2 - 2 więcej
Santos Sarbinowo - Orkan Rów 2 - 3 więcej
Sęp Brzesko - Koral Mostkowo 0 - 5 więcej
Pogoń II Barlinek - Piast Piaseczno 4 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Bałtyk Międzywodzie 4 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Saturn Szadzko - Dęby Rogowo 1 - 8 więcej
Orzeł Małkocin - Kluczevia II Stargard 3 - 8 więcej
Orkan II Suchań - Ogniwo Dzwonowo 2 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Leśnik Kliniska - Jeziorak II Szczecin 0 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Pro-Team Żarczyn - Bonus Rzepnowo 2 - 0 więcej
Zryw Góralice - Gryf Nowielin 1 - 3 więcej
Rosnowianka Rosnowo - Polonia Gryfino 1 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Pionier Zwierzyn - Gavia II Choszczno 2 - 4 więcej
Orzeł Żeńsko - Grom Płonno 7 - 0 więcej
Iskra Warszyn - Iskra Lutówko 1 - 4 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Iskra Pomień 2 - 4 więcej
Piast II Karsko - Błękitni Sarnik 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Sokół Przyjezierze - Olimpia Troszyn 5 - 2 więcej
Olimpia Smolnica - Sekwoja Brwice 4 - 2 więcej
Czarni Czerników - Błękitni Białęgi 2 - 1 więcej
piła nożna II liga kobiet gr. kujawsko-pomorska
Stilon II Gorzów - MLKS Tucholanka Tuchola 1 - 3 więcej
piła nożna I kl. jun. starszych gr. Szczecin Płn.
Sparta Gryfice - Polonia Płoty 4 - 1 więcej
Jantar Dziwnów - Fala Międzyzdroje 6 - 0 więcej
Sarmata Dobra - Gryf Kamień Pomorski 1 - 2 więcej
Ina Goleniów - Rega Trzebiatów 4 - 1 więcej
Mewa Resko - Vineta Wolin 1 - 3 więcej
piła nożna I kl. juniorów młodszych Szczecin
Światowid Łobez - Hutnik Szczecin 2 - 3 więcej
Kłos Pełczyce - Gavia Choszczno 2 - 4 więcej
Flota Świnoujście - Energetyk Gryfino 1 - 4 więcej
SALOS Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 2 więcej
Stal Szczecin - Błękitni Stargard 2 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów gr.6 Szczecin
Tanowia Tanowo - Błękit Pniewo 3 - 1 więcej
Rybak Trzebież - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 7 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów gr.9 Szczecin
Piast Piaseczno - Myśla Dargomyśl 6 - 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów gr. II
Pogoń Szczecin - Polonia 1912 Leszno 2 - 0 więcej
Elana Toruń - Lechia Gdańsk 1 - 3 więcej
Warta Poznań - Akademia Pogoń Szczecin 4 - 3 więcej
Bałtyk Gdynia - Bałtyk Koszalin 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
Zryw II Kretomino/Bonin - Passat Bukowo Morskie 8 - 2 więcej
Orzeł Smardzewo - Płomień Jeżyczki 3 - 2 więcej
LZS Kowalewice - Wrzos Wrześnica 0 - 2 więcej
Wieża Postomino - Wicher Mierzym 3 - 3 więcej
Arkadia II Malechowo - Baszta Sławno 1 - 2 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Victoria II Sianów 5 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Grot Gorawino - Korona Strachomino 4 - 0 więcej
Gryf Dobrowo - Płomień Pobłocie Wlk. 4 - 1 więcej
Bajgiel II Będzino - Resko Karcino 0 - 5 więcej
Wicher Rąbino - Syrena-Grot Rymań 2 - 4 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 3
Jedność Łąkowo - Lider Sępolno Wielkie 7 - 1 więcej
Redłovia Redło - Błękitni Gonne Małe 5 - 1 więcej
Bricomarche Radacz - Iskra Kłanino 1 - 2 więcej
Sokół Spore - Pogoń Wierzchowo 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 4
LKS Karsibór - Sokół Suliszewo 4 - 2 więcej
Grom Szwecja - Legion Strączno 2 - 1 więcej
Grom Giżyno - Santos Kłębowiec 9 - 2 więcej
Bytyń Nakielno - Kopanik Lubno 2 - 3 więcej
Znicz Dzikowo - Wspólni Różewo 2 - 6 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Husaria Tymień - Derby Karścino 2 - 6 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Don Bosko Rzepczyno 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
SP Wilcze Laski - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 6 - 2 więcej
Polonia Stepień - Drzewiarz Krosino 3 - 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2013 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
4 » Marcin Płuska nowym tre »
2 » Vineta II Wolin poszuku »
2 » Ankieta zgłoszeniowa na »
2 » Orzeł Małkocin szuka sp »
1 » Sparta Skalin poszukuje »
1 » Podział na Klasę Okręgo »
1 » Polonia Płoty poszukuje »
1 » Portowcy Stars triufują »
1 » Błękitni Stargard sezon »
mecze:
24 » Intermarche-Rega Trzebi »
24 » Kasta Szczecin-Majowe-M »
18 » Polonia Giżyn-Pomorzani »
18 » Płomień Myślino-Błękitn »
17 » Czcibor Cedynia-Stal Li »
3 » Vineta Wolin-Zefir Wysz »
3 » Pogoń Połczyn Zdrój-Ras »
2 » Bałtyk Gostyń-Pomorzani »
2 » Ina Goleniów-Darłovia D »
2 » Pogoń Szczecin-KR Reykj »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3001
• imprez: 136362
• newsów: 76360
• użytkowników: 79912
• komentarzy: 1141960
• zdjęć: 849396
• relacji: 39867
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies