ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 18 wrzesień 2010
pokaż:
18 wrzesień
PEKAO Szczecin Open 2010 więcej
III Turniej Koszykówki o Puchar Wójta Gminy Rewal więcej
Turniej Orlika więcej
Regaty Crewsaver Cup Open Polish Optimist Championship więcej
XIV Międzynarodowy Bieg o Sztachetkę więcej
Regaty Kajakarskie w Choszcznie więcej
Ogólnopolski Turniej Nadziei Olimpijskich w Łucznictwie więcej
lV Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Maszewa więcej
Bałtycka Liga Orlik 2012 więcej
piła nożna I liga
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Flota Świnoujście 2 - 1 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Energetyk Gryfino - Orkan Rumia 0 - 4 więcej
Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 więcej
Gwardia Koszalin - Dąb Dębno 4 - 0 więcej
Pogoń Barlinek - Rega Trzebiatów 2 - 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sarmata Dobra 2 - 3 więcej
Odra Chojna - Victoria Przecław 2 - 1 więcej
Kluczevia Stargard - Lech Czaplinek 2 - 2 więcej
Vineta Wolin - Darzbór Szczecinek 3 - 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Bałtyk Koszalin 1 - 4 więcej
Leśnik/Rossa Manowo - Piast Chociwel 1 - 0 więcej
Ina Goleniów - Hutnik Szczecin 3 - 0 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Astra Ustronie Morskie 4 - 1 więcej
piła nożna V liga szczecińska
Stal Szczecin - Unia Dolice 4 - 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Zorza Dobrzany 0 - 2 więcej
Sęp Brzesko - Polonia Płoty 3 - 2 więcej
Pomorzanin Nowogard - Świt Skolwin 0 - 1 więcej
Masovia Maszewo - Kłos Pełczyce 0 - 3 więcej
piła nożna V liga koszalińska
Wielim Szczecinek - Darłovia Darłowo 1 - 0 więcej
Victoria Sianów - Olimp Złocieniec 0 - 3 więcej
Orzeł Wałcz - Sława Sławno 1 - 2 więcej
Arkadia Malechowo - Rasel Dygowo 2 - 2 więcej
Błonie Barwice - Pomorzanin Sławoborze 2 - 3 więcej
Orzeł Łubowo - Iskra Białogard 1 - 2 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.1
Wicher Brojce - Promień Mosty 5 - 2 więcej
GKS Mierzyn - Jeziorak Szczecin 1 - 1 więcej
Orzeł Łożnica - Światowid Łobez 0 - 1 więcej
Ina Ińsko - Flota II Świnoujście 4 - 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Ehrle Dobra Szczecińska 0 - 3 więcej
Błękitni II Stargard - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 2 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.2
Mieszko Mieszkowice - Odrzanka Radziszewo 1 - 1 więcej
Orkan Suchań - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 5 - 1 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. północ
Radew Białogórzyno - Mechanik Bobolice 2 - 3 więcej
Płomień Myślino - Olimp Gościno 0 - 5 więcej
Gryf Polanów - Kotwica II Kołobrzeg 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. południe
Wiarus Żółtnica - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 6 więcej
Korona Człopa - Grom Giżyno 1 - 0 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Hubertus Biały Bór 0 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Iskra Golczewo - Mewa Resko 3 - 0 więcej
Bałtyk Międzywodzie - Błękitni Trzygłów 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Radowia Radowo Małe - Unia Stargard 3 - 1 więcej
Olimpia Nowogard - Dąb Dębice 5 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Wołczkowo-Bezrzecze - Iskra Banie 0 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Hetman Grzybno - Klon Krzymów 4 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Trojan Strąpie - Pogoń II Barlinek 4 - 5 więcej
Piast Karsko - Gwiazda Żalęcino 3 - 3 więcej
piła nożna I Liga Oldbojów
Lotnik Mirosławiec - Pamet Świdwin 5 - 3 więcej
Drink Team Szczecin - Iskra Białogard 2 - 2 więcej
Ina Ińsko - Światowid Łobez 6 - 0 więcej
Sarmata Dobra - Rega Trzebiatów 2 - 0 więcej
Bukowina Wałcz - Zryw Kretomino 0 - 2 więcej
Sparta Gryfice - Amator Kołobrzeg 3 - 2 więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
Oldboj Manowo - Sokół St. Dąbrowa 2 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - Pomorzanin Sławoborze 5 - 2 więcej
Strażak Świeszyno - Sokół Karlino 1 - 4 więcej
Bizon Cerkwica - Oldboje Słupsk 1 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.1
Jastrząb Łosośnica - Znicz Wysoka Kamieńska 1 - 4 więcej
Komarex Komarowo - Zryw Kretlewo 3 - 2 więcej
Zalew Stepnica - Gardominka/Polonia II Mechowo 1 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.2
Piast Kolin - Orkan Dalewo 1 - 5 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.3
Tanowia Tanowo - Victoria II Przecław 4 - 1 więcej
Orły Kliniska - Dęby Rogowo 1 - 4 więcej
Podlesie Sowno - Stal II Szczecin 1 - 6 więcej
piła nożna LWJ starsi
Pogoń Szczecin - Energetyk Gryfino 1 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Pogoń Barlinek 4 - 0 więcej
Arkonia Szczecin - SALOS Szczecin 0 - 3 więcej
Żaki 94 Kołobrzeg - Ina Goleniów 3 - 1 więcej
Flota Świnoujście - Stal Szczecin 1 - 3 więcej
Chemik Police - Gwardia Koszalin 2 - 2 więcej
Akademia Piłkarska Szczecinek - Drawa Drawsko Pom. 1 - 4 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard 4 - 1 więcej
piła nożna LWJ młodsi
Arkonia Szczecin - SALOS Szczecin 0 - 5 więcej
Bałtyk Koszalin - Pogoń Barlinek 7 - 0 więcej
Akademia Piłkarska Szczecinek - Drawa Drawsko Pom. 6 - 0 więcej
Flota Świnoujście - Stal Szczecin 0 - 3 więcej
Chemik Police - Gwardia Koszalin 2 - 2 więcej
Żaki 94 Kołobrzeg - Ina Goleniów 0 - 9 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard 1 - 0 więcej
piła nożna I klasa juniorów gr. 1 - Szczecin
Gryf Kamień Pomorski - Sarmata Dobra 7 - 1 więcej
Rega Trzebiatów - Dąb Dębice 2 - 5 więcej
piła nożna I klasa juniorów gr. 2 - Szczecin
Odra Chojna - SALOS Szczecin 7 - 5 więcej
Sokół Pyrzyce - Świt Skolwin 0 - 2 więcej
piła nożna II kl. juniorów (V liga) Szczecin
Masovia Maszewo - Kłos Pełczyce 1 - 0 więcej
Sęp Brzesko - Polonia Płoty 5 - 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Zorza Dobrzany 3 - 3 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.1 Szczecin
  Ina Ińsko - Flota II Świnoujście więcej
Wicher Brojce - Promień Mosty 0 - 8 więcej
GKS Mierzyn - Jeziorak Szczecin 3 - 2 więcej
Orzeł Łożnica - Światowid Łobez 1 - 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Ehrle Dobra Szcz. 3 - 1 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.2 Szczecin
Wicher Przelewice - Czcibor Cedynia 6 - 2 więcej
Mieszko Mieszkowice - Odrzanka Radziszewo 0 - 1 więcej
Orkan Suchań - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 5 - 0 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Koszalin - jr. starsi
Unia Białogard - Lasocki Wałcz 0 - 7 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Koszalin - jr. młodsi
Unia Białogard - Lasocki Wałcz 0 - 6 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Zgoda Ruda Śląska - Politechnika Koszalińska 22 - 31 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
AZS UKW Bydgoszcz - Gaz-System Pogoń Szczecin 23 - 31 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2010 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » GKS Kołbaskowo - Przecł »
mecze:
6 » Zagłębie Lubin-Pogoń Sz »
5 » Pogoń Szczecin-Korona K »
3 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
3 » Świt Szczecin-KKS Kalis »
2 » Gavia Choszczno-Biali S »
2 » Wisła Płock-Kotwica Koł »
2 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
1 » Zefir Wyszewo-Vimobilia »
1 » KS Sieciemin-Astra Ustr »
1 » Iskierka Mirand Szczeci »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 124
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152685
• newsów: 78326
• użytkowników: 81246
• komentarzy: 1177714
• zdjęć: 904153
• relacji: 40709
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies