ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 04 wrzesień 2010
pokaż:
04 wrzesień
Baja Poland więcej
Memoriał im. Romana Wysockiego więcej
Turniej koszykówki 'Niebuszewo Cup' 2010 więcej
Memoriał im. Bartosza Bigdy i Filipa Potocznika więcej
Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych więcej
Finał Pucharu Polski StrongManów więcej
Lekkoatletyczne Mistrzostwa Województwa Młodzików + mityng juniorów więcej
Polsko-Niemieckie Dni Sportu więcej
piła nożna Sparingi
Chemik Police - PTPS Piła 3 - 1 więcej
piła nożna I liga
Warta Poznań - Flota Świnoujście 2 - 2 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Orlęta Reda - Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 więcej
Cartusia 1923 Kartuzy - Energetyk Gryfino 1 - 0 więcej
Błękitni Stargard - Gryf Słupsk 0 - 0 więcej
Lechia II Gdańsk - Chemik Police 4 - 0 więcej
Gwardia Koszalin - Rega Trzebiatów 2 - 2 więcej
Gryf Wejherowo - Dąb Dębno 0 - 1 więcej
Pogoń Barlinek - Orkan Rumia 1 - 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Pogoń Women Szczecin - Górnik Łęczna 3 - 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Kluczevia Stargard - Sarmata Dobra 1 - 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Piast Chociwel 4 - 1 więcej
Leśnik/Rossa Manowo - Astra Ustronie Morskie 4 - 1 więcej
Ina Goleniów - Drawa Drawsko Pom. 2 - 1 więcej
Lech Czaplinek - Victoria Przecław 2 - 2 więcej
Odra Chojna - Darzbór Szczecinek 1 - 2 więcej
Vineta Wolin - Bałtyk Koszalin 2 - 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Hutnik Szczecin 4 - 1 więcej
piła nożna V liga szczecińska
Sęp Brzesko - Sokół Pyrzyce 1 - 1 więcej
Stal Szczecin - Świt Skolwin 1 - 3 więcej
Masovia Maszewo - Polonia Płoty 1 - 2 więcej
Kłos Pełczyce - Unia Dolice 1 - 2 więcej
Osadnik Myślibórz - Arkonia Szczecin 1 - 2 więcej
Pogoń II Szczecin - Zorza Dobrzany 4 - 0 więcej
piła nożna V liga koszalińska
Orzeł Łubowo - Pomorzanin Sławoborze 4 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - Darłovia Darłowo 4 - 2 więcej
Wielim Szczecinek - Wiekowianka Wiekowo 0 - 0 więcej
Victoria Sianów - Sława Sławno 2 - 2 więcej
Orzeł Wałcz - Iskra Białogard 1 - 2 więcej
Arkadia Malechowo - Błonie Barwice 4 - 0 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.1
GKS Mierzyn - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 2 więcej
Ina Ińsko - Promień Mosty 1 - 1 więcej
Korona Stuchowo - Jeziorak Szczecin 0 - 3 więcej
Orzeł Łożnica - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Wicher Brojce 2 - 2 więcej
Błękitni II Stargard - Flota II Świnoujście 4 - 1 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.2
Mieszko Mieszkowice - Czcibor Cedynia 3 - 1 więcej
Orkan Suchań - Drawa Drawno 2 - 1 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. północ
Wrzos Wrzosowo - Zryw Kretomino 6 - 0 więcej
Olimp Gościno - Graf Bukówko 3 - 0 więcej
Radew Białogórzyno - Saturn Mielno 1 - 3 więcej
Płomień Myślino - Kotwica II Kołobrzeg 0 - 4 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. południe
Pionier 95 Borne Sulinowo - Zawisza Grzmiąca 1 - 2 więcej
Wiarus Żółtnica - Spójnia Świdwin 4 - 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Grom Giżyno 5 - 0 więcej
Korona Człopa - Jedność Tuczno 6 - 3 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Lech II Czaplinek 5 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Bizon Cerkwica - Iskra Golczewo 1 - 3 więcej
Bałtyk Międzywodzie - Mewa Resko 1 - 3 więcej
Fala Międzyzdroje - Sowianka Sowno 5 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Radowia Radowo Małe - Zorza Tychowo 1 - 0 więcej
Olimpia Nowogard - Rolpol Chlebowo 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Wołczkowo-Bezrzecze - Zryw Kołbaskowo 1 - 3 więcej
Czarni Lubanowo - Iskra Banie 0 - 3 więcej
Znicz Niedźwiedź - Leśnik Kliniska 0 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Trojan Strąpie - Spójnia Renice 9 - 2 więcej
Piast Karsko - GKS Golenice 1 - 1 więcej
Polonia Giżyn - Pogoń II Barlinek 5 - 0 więcej
piła nożna I Liga Oldbojów
Drink Team Szczecin - Pamet Świdwin 3 - 0 więcej
Lotnik Mirosławiec - Bukowina Wałcz 0 - 1 więcej
Sarmata Dobra - Amator Kołobrzeg 3 - 2 więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
Mewa Resko - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 5 więcej
Olimp Złocieniec - Sokół St. Dąbrowa 7 - 1 więcej
Bizon Cerkwica - Pomorzanin Sławoborze 3 - 2 więcej
Oldboje Słupsk - Sokół Karlino 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.1
Komarex Komarowo - Gardominka/Polonia II Mechowo 3 - 0 więcej
Zalew Stepnica - Znicz Wysoka Kamieńska 1 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.3
Hutnik II Szczecin - Victoria II Przecław 2 - 2 więcej
Tanowia Tanowo - Iskierka II Szczecin-Śmierdnica 5 - 0 więcej
piła nożna LWJ starsi
Akademia Piłkarska Szczecinek - Flota Świnoujście 1 - 0 więcej
Chemik Police - Drawa Drawsko Pom. 5 - 1 więcej
Energetyk Gryfino - SALOS Szczecin 1 - 1 więcej
Pogoń Szczecin - Pogoń Barlinek 4 - 0 więcej
Żaki 94 Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 0 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Błękitni Stargard 12 - 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Stal Szczecin 1 - 2 więcej
piła nożna LWJ młodsi
Energetyk Gryfino - SALOS Szczecin 1 - 4 więcej
Żaki 94 Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 0 - 6 więcej
Bałtyk Koszalin - Błękitni Stargard 2 - 3 więcej
Chemik Police - Drawa Drawsko Pom. 10 - 0 więcej
Akademia Piłkarska Szczecinek - Flota Świnoujście 5 - 0 więcej
Pogoń Szczecin - Pogoń Barlinek 6 - 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Stal Szczecin 2 - 1 więcej
piła nożna I klasa juniorów gr. 1 - Szczecin
Fala Międzyzdroje - Dąb Dębice 3 - 1 więcej
piła nożna I klasa juniorów gr. 2 - Szczecin
Odra Chojna - Świt Skolwin 3 - 0 więcej
Rybak Trzebież - Kluczevia Stargard 0 - 5 więcej
piła nożna II kl. juniorów (V liga) Szczecin
Masovia Maszewo - Polonia Płoty 2 - 2 więcej
Kłos Pełczyce - Unia Dolice 1 - 1 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.1 Szczecin
GKS Mierzyn - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 2 więcej
Ina Ińsko - Promień Mosty 3 - 0 więcej
Korona Stuchowo - Jeziorak Szczecin 3 - 5 więcej
Orzeł Łożnica - Ehrle Dobra Szcz. 3 - 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Wicher Brojce 2 - 2 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.2 Szczecin
Mieszko Mieszkowice - Czcibor Cedynia 2 - 0 więcej
Orkan Suchań - Drawa Drawno 7 - 3 więcej
piła nożna I Liga Kobiet Zachodnia
LUMKS Tuszyn - Victoria Sianów 5 - 1 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Koszalin - jr. starsi
Unia Białogard - Sława Sławno 0 - 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Lasocki Wałcz 2 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Politechnika Koszalińska - SPR Lublin 30 - 33 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2010 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Derkowski: Nie jest ta »
mecze:
34 » Iskra Pomień-Orkan Dale »
26 » Darłovia Darłowo-Gwardi »
20 » Ina Nadarzyn-Pomorzanin »
20 » Ina Ińsko-Ina Recz
18 » Pogoń Barlinek-Gavia Ch »
17 » Sokół Pyrzyce-Pogoń Bar »
16 » Gavia Choszczno-Kłos Pe »
16 » Energetyk Gryfino-Dąb D »
15 » Lech Czaplinek-Calisia  »
14 » Orzeł Łubowo-KS Gwda Wi »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151716
• newsów: 78196
• użytkowników: 81171
• komentarzy: 1175532
• zdjęć: 900265
• relacji: 40657
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies