ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - 23 maj 2009
pokaż:
23 maj
XIII Bieg Święców więcej
PLFA: Husaria Gryfino - Białystok Lowlanders 20:6 więcej
SALPS dla Hospicjum więcej
Wyścigi Smoczych Łodzi więcej
Starcie Gladiatorów Strong Man więcej
piła nożna I liga
Flota Świnoujście - Motor Lublin 1 - 1 więcej
piła nożna II liga grupa zachodnia
Pogoń Szczecin - Ślęza Wrocław 1 - 1 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Błękitni Stargard - Dąb Dębno 2 - 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Darzbór Szczecinek 2 - 1 więcej
Gryf Słupsk - Sława Sławno 3 - 1 więcej
Orlęta Reda - Rega Trzebiatów 0 - 4 więcej
piła nożna V liga koszalińska
Darłovia Darłowo - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 2 więcej
Arkadia Malechowo - Mirstal Mirosławiec 2 - 0 więcej
Błonie Barwice - Orzeł Łubowo 2 - 1 więcej
Głaz Tychowo - Wiekowianka Wiekowo 4 - 4 więcej
piła nożna Klasa okręgowa gr. koszalin-północ
Wrzos Wrzosowo - Kotwica II Kołobrzeg 0 - 2 więcej
Mechanik Bobolice - Płomień Myślino 0 - 1 więcej
Syrena-Grot Rymań - Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 1 - 2 więcej
Olimp Gościno - Strong Zielenica 3 - 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Płomień Jeżyczki 7 - 1 więcej
piła nożna Klasa okręgowa gr. koszalin-południe
Redłovia Redło - Spójnia Świdwin 1 - 3 więcej
Wielim Szczecinek - Korona Człopa 9 - 2 więcej
piła nożna IV liga
Piast Choszczno - Gwardia Koszalin 2 - 2 więcej
Ina Goleniów - Pogoń Barlinek 2 - 2 więcej
Victoria Przecław - Orzeł Wałcz 4 - 2 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Sokół Pyrzyce 2 - 1 więcej
Vineta Wolin - Hutnik Szczecin 1 - 2 więcej
Piast Chociwel - Stal Szczecin 0 - 2 więcej
piła nożna V liga szczecińska
Osadnik Myślibórz - Świt Skolwin 3 - 2 więcej
Odra Chojna - Arkonia Szczecin 1 - 6 więcej
Stal Lipiany - Kluczevia Stargard 2 - 1 więcej
Sparta Gryfice - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 4 - 0 więcej
Polonia Płoty - Mieszko Mieszkowice 0 - 0 więcej
Woda Rzecko - Sparta Węgorzyno 1 - 0 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - GKS Mierzyn 3 - 2 więcej
piła nożna Klasa okręgowa gr.1
Ina Ińsko - Chemik II Police 2 - 0 więcej
Mewa Resko - Fagus Kołbacz 0 - 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 2 więcej
Masovia Maszewo - Korona Stuchowo 2 - 0 więcej
Wicher Brojce - Vielgovia Szczecin 3 - 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 1 więcej
Promień Mosty - Światowid Łobez 1 - 2 więcej
piła nożna Klasa okręgowa gr.2
Odrzanka Radziszewo - Jedność Przewłoki 2 - 1 więcej
Remor Recz - Odra II Chojna 0 - 2 więcej
Sokół Granowo - Zorza Dobrzany 4 - 3 więcej
Sęp Brzesko - Czcibor Cedynia 3 - 1 więcej
piła nożna I liga Kobieca gr. Zachodnia
Pogoń Women Szczecin - MKS 2000 Tuszyn 10 - 1 więcej
Olimpia Szczecin - Poznaniak Poznań 5 - 1 więcej
LUMKS Tuszyn - Stilon Gorzów 0 - 8 więcej
Medyk II Konin - Rolnik B. Głogówek 0 - 3 więcej
piła nożna LWJ starsi
Darzbór Szczecinek - Chemik Police 0 - 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard 4 - 1 więcej
Wielim Szczecinek - Energetyk Gryfino 4 - 0 więcej
Stal Szczecin - Orzeł Wałcz 3 - 2 więcej
Żaki 94 Kołobrzeg - Arkonia Szczecin 1 - 2 więcej
Flota Świnoujście - Bałtyk Koszalin 2 - 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Fala Międzyzdroje - Bałtyk Międzywodzie 0 - 2 więcej
Orzeł Łożnica - Bałtyk Gostyń 2 - 0 więcej
Jantar Dziwnów - Iskra Golczewo 1 - 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Dąb Dębice - Orzeł Pęzino 0 - 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Jeziorak Szczecin - Tywa Swobnica 8 - 0 więcej
Czarni Czarnówko - Grot Gardno 1 - 0 więcej
piła nożna LWJ młodsi
Darzbór Szczecinek - Chemik Police 1 - 7 więcej
Żaki 94 Kołobrzeg - Arkonia Szczecin 1 - 1 więcej
Wielim Szczecinek - Energetyk Gryfino 1 - 4 więcej
Flota Świnoujście - Bałtyk Koszalin 0 - 6 więcej
Stal Szczecin - Orzeł Wałcz 9 - 0 więcej
piła nożna B klasa gr.3
Wołczkowo-Bezrzecze - Dęby Rogowo 4 - 1 więcej
Błękitni II Stargard - Orzeł Małkocin 5 - 1 więcej
piła nożna B klasa gr.4
Olimpia Nowogard - Zieloni Wyszobór 5 - 2 więcej
Orły Kliniska - Komarex Komarowo 5 - 1 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Szczecin
Gryf Kamień Pomorski - Akademia Piłkarska Szczecin 5 - 4 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sokół Pyrzyce 3 - 0 więcej
piła nożna I Liga Oldbojów
Amator Kołobrzeg - Unia Białogard 6 - 2 więcej
Pamet Świdwin - Oldboje Słupsk 6 - 2 więcej
Zryw Kretomino - Bukowina Wałcz 3 - 2 więcej
Iskra Białogard - Drink Team Szczecin 4 - 7 więcej
Olimp Złocieniec - Sarmata Dobra 0 - 5 więcej
Światowid Łobez - Ina Ińsko 3 - 3 więcej
piła nożna II liga Kobiet gr. Zachodniopomorska
Victoria Sianów - Pogoń Women II Szczecin 3 - 0 więcej
Błękitni Stargard - Olimpia II Szczecin 1 - 4 więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
Saturn Mielno - Sokół Karlino 0 - 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Strażak Świeszyno 3 - 4 więcej
Sparta Gryfice - Pomorzanin Sławoborze 4 - 4 więcej
SCAL/KPPD Wierzchowo - Mewa Resko 3 - 3 więcej
Lotnik Mirosławiec - Rega Trzebiatów 1 - 0 więcej
piła nożna II kl. juniorów (V liga) Szczecin
Osadnik Myślibórz - Świt Skolwin 3 - 0 więcej
Stal Lipiany - Kluczevia Stargard 3 - 3 więcej
Sparta Gryfice - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 4 - 0 więcej
Polonia Płoty - Mieszko Mieszkowice 10 - 1 więcej
Woda Rzecko - Sparta Węgorzyno 11 - 0 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - GKS Mierzyn 1 - 0 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.2 Szczecin
Odrzanka Radziszewo - Jedność Przewłoki 13 - 1 więcej
Remor Recz - Odra II Chojna 4 - 0 więcej
Sokół Granowo - Zorza Dobrzany 1 - 2 więcej
Sęp Brzesko - Czcibor Cedynia 5 - 1 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.1 Szczecin
Ina Ińsko - Chemik II Police 0 - 6 więcej
Mewa Resko - Fagus Kołbacz 2 - 5 więcej
Pomorzanin Nowogard - Ehrle Dobra Szcz. 8 - 2 więcej
Masovia Maszewo - Korona Stuchowo 3 - 0 więcej
Wicher Brojce - Vielgovia Szczecin 0 - 4 więcej
Radowia Radowo Małe - Dąbrovia Stara Dąbrowa 4 - 0 więcej
Promień Mosty - Światowid Łobez 2 - 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2009 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » Sęp Brzesko poszukuje  »
3 » Orzeł poszukuje
3 » Mroczek: Będziemy infor »
3 » Sparingpartner poszukiw »
2 » Mroczek: Czas zmian nad »
2 » Hutnik się wzmacnia
2 » Jedność-Ikar szuka spar »
2 » Piąte miejsce Pliś, rek »
2 » Komunikat organizacyjny »
1 » Nowi zawodnicy w Błękit »
mecze:
27 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
17 » Pogoń Szczecin-Górnik Z »
4 » Korona Kielce-Pogoń Szc »
4 » Lechia Gdańsk-Pogoń Szc »
4 » Futsal: Polska - Brazyl »
4 » Astra Ustronie Morskie- »
3 » Orzeł Łoźnica-Pomorzani »
3 » Wybrzeże Rewalskie Rewa »
3 » Chemik Police-Hutnik Sz »
3 » Orzeł Wałcz-Korona Czło »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
marianus14
gości: 550
statystyki portalu
• drużyn: 2761
• imprez: 113590
• newsów: 71073
• użytkowników: 69694
• komentarzy: 1064184
• zdjęć: 761733
• relacji: 37576
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies