ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 26 październik 2008
pokaż:
26 październik
EYBL u15 więcej
Zakończenie Paintballowego Sezonu Letniego więcej
koszykówka II liga mężczyzn gr. B
Spójnia Stargard - Tarnovia Tarnowo Podgórne 70 - 63 więcej
piłka nożna I liga
Zagłębie Lubin - Flota Świnoujście 0 - 1 więcej
piłka nożna III liga Bałtycka
Orlęta Reda - Sława Sławno 0 - 2 więcej
piłka nożna V liga koszalińska
Orzeł Łubowo - Żaki 94 Kołobrzeg 3 - 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Błonie Barwice 2 - 0 więcej
piłka nożna Klasa okręgowa gr. koszalin-północ
Błękitni Stary Jarosław - Bałtyk Koszalin 1 - 6 więcej
Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo - Zryw Kretomino 2 - 2 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Pomorzanin Sławoborze 7 - 0 więcej
piłka nożna Klasa okręgowa gr. koszalin-południe
Grom Giżyno - Korona Człopa 3 - 3 więcej
Zawisza Grzmiąca - Pionier 95 Borne Sulinowo 4 - 0 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Błękitni Gonne Małe 5 - 5 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Redłovia Redło 4 - 1 więcej
piłka nożna IV liga
Piast Chociwel - Gwardia Koszalin 2 - 0 więcej
piłka nożna V liga szczecińska
Sarmata Dobra - Mieszko Mieszkowice 2 - 0 więcej
Woda Rzecko - Kluczevia Stargard 1 - 0 więcej
piłka nożna Klasa okręgowa gr.1
Flota II Świnoujście - Światowid Łobez 6 - 2 więcej
piłka nożna Klasa okręgowa gr.2
Sokół Różańsko - Łabędź-GryfHurt Widuchowa 3 - 0 więcej
Sęp Brzesko - Klon Krzęcin 0 - 2 więcej
Sokół Granowo - Czcibor Cedynia 1 - 3 więcej
Myśla Dargomyśl - Odra II Chojna 3 - 1 więcej
Santos Sarbinowo - Unia Dolice 1 - 1 więcej
piłka nożna LWJ starsi
Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg 7 - 1 więcej
Energetyk Gryfino - Wielim Szczecinek 0 - 1 więcej
Arkonia Szczecin - Żaki 94 Kołobrzeg 6 - 1 więcej
Chemik Police - Darzbór Szczecinek 3 - 0 więcej
Pogoń Szczecin - Ina Goleniów 2 - 0 więcej
piłka nożna A klasa gr. 1
Orzeł Prusinowo - Bałtyk Gostyń 3 - 2 więcej
Jantar Dziwnów - Znicz Wysoka Kamieńska 3 - 1 więcej
Sowianka Sowno - Błękitni Trzygłów 1 - 1 więcej
Rega II Trzebiatów - Iskra Golczewo 0 - 0 więcej
Gardominka/Polonia II Mechowo - Pionier Żarnowo 2 - 5 więcej
piłka nożna A klasa gr. 2
Wicher Reptowo - Czarni Marianowo 4 - 1 więcej
Bryza Reńsko - Orkan Dalewo 1 - 4 więcej
Gwiazda Żalęcino - Vitkowia Witkowo 0 - 2 więcej
Dąb Dębice - Pomorzanin Krąpiel 0 - 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino 0 - 3 więcej
Piast Kolin - WODR Barzkowice 2 - 7 więcej
piłka nożna A klasa gr. 3
Czarni Lubanowo - Grot Gardno 0 - 3 więcej
Znicz Niedźwiedź - Zryw Kołbaskowo 4 - 2 więcej
Czarni Czarnówko - Rybak Trzebież 1 - 4 więcej
Ogniwo Babinek - Unia Swochowo 2 - 2 więcej
Klon Krzymów - Tywa Swobnica 0 - 3 więcej
piłka nożna A klasa gr. 4
Pomorzanin Cychry - Orkan Rów 0 - 6 więcej
Piast Piaseczno - Zieloni Zielin 3 - 0 więcej
Polonia Giżyn - Witniczanka Witnica 2 - 3 więcej
Zryw Góralice - Olimpia Troszyn 1 - 1 więcej
GKS Golenice - Morzycko Moryń 1 - 1 więcej
Sekwoja Brwice - Olimpia Smolnica 1 - 2 więcej
Chrobry Boleszkowice - Chrobry Lisie Pole 5 - 1 więcej
piłka nożna A klasa gr. 5
Grunwald Sława Sławęcin - Błyskawica Kluki 0 - 3 więcej
Iskra Warszyn - Wicher Przelewice 1 - 1 więcej
Iskra Pomień - Drawa Drawno 1 - 8 więcej
Korona Raduń - Orzeł Bierzwnik 0 - 3 więcej
Ina Nadarzyn - Pomorzanin Zamęcin 1 - 1 więcej
Orzeł Żeńsko - Świt Barnimie 1 - 2 więcej
piłka nożna LWJ młodsi
Chemik Police - Darzbór Szczecinek 14 - 0 więcej
Arkonia Szczecin - Żaki 94 Kołobrzeg 6 - 0 więcej
Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 więcej
Energetyk Gryfino - Wielim Szczecinek 4 - 0 więcej
Pogoń Szczecin - Ina Goleniów 3 - 0 więcej
piłka nożna B klasa gr.1
Zjednoczeni Kurzycko - Lech Stołeczna 1 - 1 więcej
KLUKS Krzywin - Rosnowianka Rosnowo 3 - 1 więcej
Orzeł Żelechowo - Pionier Nawrocko 6 - 3 więcej
Osadnik II Myślibórz - Odra Czelin 5 - 1 więcej
Sokół Przyjezierze - Błękitni Białęgi 6 - 3 więcej
piłka nożna B klasa gr.2
Pomorzanka Jarosławsko - SKL Jagów 2000 3 - 3 więcej
Spójnia Renice - Remor II Recz 1 - 1 więcej
Gryf Objezierze - Błękitni Sarnik 2 - 2 więcej
piłka nożna B klasa gr.3
Zenit Koszewo - Błękitni II Stargard 0 - 2 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Wołczkowo-Bezrzecze 2 - 2 więcej
Orzeł Małkocin - Derby Ulikowo 3 - 2 więcej
Orkan II Suchań - Dęby Rogowo 2 - 1 więcej
Podlesie Sowno - Sparta Skalin 0 - 0 więcej
Zorza Tychowo - Saturn Szadzko 3 - 1 więcej
piłka nożna B klasa gr.4
Orły Kliniska - Pomorzanin Przybiernów 2 - 3 więcej
piłka nożna I klasa juniorów - Szczecin
Vineta Wolin - Sokół Pyrzyce 8 - 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Pogoń Barlinek 0 - 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Rega Trzebiatów 5 - 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Akademia Piłkarska Szczecin 2 - 3 więcej
piłka nożna II liga Kobiet gr. Zachodniopomorska
Pogoń Women II Szczecin - Błękitni Stargard 2 - 0 więcej
piłka nożna II kl. juniorów (V liga) Szczecin
Sarmata Dobra - Mieszko Mieszkowice 10 - 0 więcej
Woda Rzecko - Kluczevia Stargard 3 - 1 więcej
piłka nożna SUPER KALF
DarKing - Ekol Dziwnówek 3 - 2 więcej
Repro Service Pol - Jantar Dziwnówek 0 - 4 więcej
Net-Line Futsal Team - Bryza Jatki 0 - 3 więcej
piłka nożna II liga KALF
Soccer Gryfice - MKS Opoka 4 - 1 więcej
Piekarnia Wybrzeże - Anter 2 - 3 więcej
POOL-SPA - OSP Jar Jarszewo 8 - 5 więcej
piłka nożna III liga KALF
Fc Żelki - LO Kamień Pomorski 3 - 2 więcej
BS Outsiders Wolin - California 9 - 5 więcej
SG Rewal - Bosman II 5 - 5 więcej
Fc Geodezja Golczewo - Budnaft 4 - 1 więcej
KS Zryw Zamoście - FC West Coast 1 - 1 więcej
piłka nożna III kl. juniorów (okr.) gr.2 Szczecin
Sokół Różańsko - Łabędź Widuchowa 2 - 4 więcej
Sęp Brzesko - Klon Krzęcin 4 - 0 więcej
Sokół Granowo - Czcibor Cedynia 0 - 1 więcej
Myśla Dargomyśl - Odra II Chojna 2 - 5 więcej
Santos Sarbinowo - Unia Dolice 2 - 4 więcej
piłka nożna III kl. juniorów (okr.) gr.1 Szczecin
Flota II Świnoujście - Światowid Łobez 0 - 3 więcej
piłka ręczna I liga kobiet
MTS Kwidzyn - Pogoń Baltica Szczecin 19 - 26 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
Bronek Koszalin - MMKS Maraton Świnoujście 1 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2008 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
41 » Błękitni bez trenera. K »
10 » Majewski pilkarzem Pogo »
7 » Zvonimir Kožulj Portowc »
3 » Soufian Benyamina piłka »
3 » Pogoń rozpoczęła współp »
2 » Kapuściński od lipca tr »
2 » Malec rozpocznie trenin »
1 » Ostatnia kolejka IV lig »
1 » Zawodnik poszukuje klub »
1 » Bednarek: Nasze progi s »
mecze:
54 » Świt Barnimie-Iskra Pom »
42 » Syrena-Grot Rymań-Arkad »
40 » Orkan Dalewo-Dąb Dębice
38 » Orzeł Wałcz-Lech Czapli »
36 » Intermarche-Rega Trzebi »
36 » Orzeł Bierzwnik-Ina Nad »
35 » Jeziorak Szczecin-Vinet »
33 » Saturn Mielno-Pogoń Poł »
27 » Myśla Dargomyśl-Gavia C »
25 » Korona Człopa-Olimp Zło »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 620
statystyki portalu
• drużyn: 2714
• imprez: 106522
• newsów: 69266
• użytkowników: 67644
• komentarzy: 1047077
• zdjęć: 742723
• relacji: 36664
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies