ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 10 listopad 2007
pokaż:
10 listopad
Memoriał Ludzi Sportu więcej
koszykówka II liga mężczyzn gr. B
Spójnia Stargard - Pogoń Prudnik 93 - 81 więcej
AZS Kalisz - AZS Radex Szczecin 62 - 74 więcej
piła nożna Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych
Żaki 94 Kołobrzeg - Błękitni Stargard 0 - 4 więcej
Bałtyk Koszalin - Pogoń Barlinek 7 - 0 więcej
Flota Świnoujście - Stal Szczecin 1 - 3 więcej
Piast Choszczno - Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 więcej
Wielim Szczecinek - Energetyk Gryfino 3 - 0 więcej
Orzeł Wałcz - Darzbór Szczecinek 1 - 3 więcej
piła nożna Liga Wojewódzka Juniorów Starszych
Wielim Szczecinek - Energetyk Gryfino 1 - 2 więcej
Żaki 94 Kołobrzeg - Błękitni Stargard 4 - 3 więcej
Piast Choszczno - Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 więcej
Orzeł Wałcz - Darzbór Szczecinek 0 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Pogoń Barlinek 5 - 3 więcej
Flota Świnoujście - Stal Szczecin 0 - 9 więcej
piła nożna V liga koszalińska
Błonie Barwice - Piast Drzonowo 4 - 3 więcej
Zawisza Grzmiąca - Drawa Drawsko Pom. 0 - 3 więcej
Głaz Tychowo - Orzeł Łubowo 2 - 3 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Gwardia Koszalin 0 - 3 więcej
piła nożna Okręgówka gr. 1
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Światowid Łobez 0 - 0 więcej
Mewa Resko - Vielgovia Szczecin 5 - 2 więcej
Zorza Dobrzany - Korona Stuchowo 3 - 1 więcej
Sarmata Dobra - Dąbrovia Stara Dąbrowa 7 - 2 więcej
Radowia Radowo Małe - Jantar Dziwnów 2 - 1 więcej
Promień Mosty - Masovia Maszewo 1 - 3 więcej
piła nożna Okręgówka gr. 2
Osadnik Myślibórz - Odrzanka Radziszewo 1 - 0 więcej
piła nożna V liga
Polonia Płoty - Hutnik Szczecin 1 - 0 więcej
Arkonia Szczecin - Chemik II Police 1 : 0 więcej
Kluczevia Stargard - Odra Chojna 3 - 2 więcej
Vineta Wolin - Stal Lipiany 2 - 0 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Piast Chociwel 0 - 3 więcej
piła nożna III liga
Rega Trzebiatów - Flota Świnoujście 0 - 2 więcej
Chemik Police - Rodło Kwidzyn 1 - 1 więcej
Unia Janikowo - Kotwica Kołobrzeg 4 - 2 więcej
piła nożna IV liga
Pogoń Szczecin - Lech Czaplinek 3 - 0 więcej
Stal Szczecin - Dąb Dębno 1 - 3 więcej
Błękitni Stargard - Gryf Kamień Pomorski 2 - 4 więcej
Astra Ustronie Morskie - Ina Goleniów 5 - 2 więcej
Sława Sławno - Energetyk Gryfino 3 - 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pogoń Barlinek 1 - 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Leśnik/Rossa Manowo 0 - 3 więcej
Darzbór Szczecinek - Piast Choszczno 2 - 1 więcej
Victoria Sianów - Victoria Przecław 0 - 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Przybiernów 6 - 1 więcej
Orzeł Łożnica - Bałtyk Gostyń 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Ina Ińsko - Dąb Dębice 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orkan Suchań - Grunwald Sława Sławęcin 1 - 0 więcej
piła nożna I liga kobieca Północna
Pogoń Women Szczecin - MUKS Praga W-wa 1 - 0 więcej
piła nożna I liga ŚLF
Paradise - Pogoń 04 Szczecin 0 - 10 więcej
Ehrle Polska - Ostry Squad 7 - 4 więcej
Wicher Warszewo - Niebuszewo 4 - 6 więcej
Dan - Komfort 12 - 7 więcej
piła nożna II liga ŚLF
Prawie piłkarze - Flaggfabriken 6 - 5 więcej
Qbański Luzik - Time Out 5 - 6 więcej
O.S Reda - Ekoserwis 2 - 9 więcej
Zapol - Polonia Piłka Szczecin 3 - 6 więcej
piła nożna Superliga (hala)
Ligowiec.net - Pazim Radisson 1 - 8 więcej
Bejzgor R.O. Łękno - Politechnika 2 - 8 więcej
piła nożna I liga (hala)
Babilon Team - Porta Styl 8 - 2 więcej
TOMS 07 - Stocznia Nowa II 2 - 12 więcej
piła nożna Mini tabela III ligi - drużyny zach.
Rega Trzebiatów - Flota Świnoujście 0 - 2 więcej
piłka ręczna Ekstraklasa kobiet
Łącznościowiec - AZS AWFiS Gdańsk 20 - 37 więcej
Politechnika Koszalińska - MKS Słupia Słupsk 42 - 24 więcej
piłka ręczna II Liga Mężczyzn
Energetyk Gryfino - SMS II Gdańsk 40 - 26 więcej
Gaz-System Pogoń Szczecin - Gwardia Koszalin 35 - 27 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
Pro Kon Stal Szczecin - Głaz Tychowo 3 - 1 więcej
MMKS Maraton Świnoujście - Spartakus Pyrzyce 3 - 2 więcej
Nowa Rega Trzebiatów - Stocznia M&W Darłowo 3 - 0 więcej
siatkówka II liga mężczyzn
Joker Piła - Morze Bałtyk Szczecin 3 - 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2007 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
4 » Marcin Płuska nowym tre »
2 » Ankieta zgłoszeniowa na »
2 » Orzeł Małkocin szuka sp »
2 » Vineta II Wolin poszuku »
1 » Sparta Skalin poszukuje »
1 » Podział na Klasę Okręgo »
1 » Polonia Płoty poszukuje »
1 » Portowcy Stars triufują »
1 » Błękitni Stargard sezon »
mecze:
24 » Intermarche-Rega Trzebi »
24 » Kasta Szczecin-Majowe-M »
18 » Polonia Giżyn-Pomorzani »
18 » Płomień Myślino-Błękitn »
17 » Czcibor Cedynia-Stal Li »
3 » Vineta Wolin-Zefir Wysz »
3 » Pogoń Połczyn Zdrój-Ras »
2 » Bałtyk Gostyń-Pomorzani »
2 » Ina Goleniów-Darłovia D »
2 » Pogoń Szczecin-KR Reykj »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3001
• imprez: 136362
• newsów: 76360
• użytkowników: 79912
• komentarzy: 1141960
• zdjęć: 849396
• relacji: 39867
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies