ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 03 listopad 2007
pokaż:
03 listopad
Memoriał Ludzi Sportu więcej
Dopingowali 'Szymusia' więcej
koszykówka II liga mężczyzn gr. B
AZS Radex Szczecin - Olimpia Legnica 114 - 66 więcej
koszykówka Kadetki
Kotwica 50 Kołobrzeg - Wilki Morskie Szczecin 45 - 66 więcej
Kusy Szczecin - UKS 16 Koszalin 81 - 60 więcej
Wilki Morskie Szczecin - Kusy Szczecin 41 - 75 więcej
Madiza Reptowo-MOS - Kotwica 50 Kołobrzeg 41 - 54 więcej
piła nożna Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych
Darzbór Szczecinek - Wielim Szczecinek 0 - 6 więcej
Bałtyk Koszalin - Pogoń Szczecin 0 - 5 więcej
Żaki 94 Kołobrzeg - Energetyk Gryfino 1 - 0 więcej
Flota Świnoujście - Pogoń Barlinek 4 - 1 więcej
piła nożna Liga Wojewódzka Juniorów Starszych
Flota Świnoujście - Pogoń Barlinek 3 - 1 więcej
Żaki 94 Kołobrzeg - Energetyk Gryfino 3 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Pogoń Szczecin 1 - 1 więcej
piła nożna V liga koszalińska
Żaki 94 Kołobrzeg - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 1 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Wiekowianka Wiekowo 3 - 1 więcej
Gryf Polanów - Sokół Karlino 0 - 3 więcej
Darłovia Darłowo - Olimp Złocieniec 5 - 0 więcej
Gwardia Koszalin - Błonie Barwice 3 - 2 więcej
Orzeł Wałcz - Płomień Myślino 2 - 0 więcej
piła nożna Okręgówka gr. 1
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 1 więcej
Mewa Resko - Masovia Maszewo 3 - 3 więcej
Promień Mosty - Wicher Brojce 3 - 2 więcej
Radowia Radowo Małe - Światowid Łobez 1 - 1 więcej
Sarmata Dobra - Korona Stuchowo 3 - 0 więcej
piła nożna V liga
Vineta Wolin - Hutnik Szczecin 1 - 0 więcej
Polonia Płoty - Mieszko Mieszkowice 2 - 1 więcej
Kluczevia Stargard - Piast Chociwel 0 - 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Chemik II Police 3 - 0 więcej
piła nożna III liga
Chemik Police - Nielba Wągrowiec 0 - 1 więcej
Rega Trzebiatów - Rodło Kwidzyn 2 - 0 więcej
Elana Toruń - Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 więcej
Zdrój Ciechocinek - Flota Świnoujście 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga
Astra Ustronie Morskie - Dąb Dębno 2 - 0 więcej
Pogoń Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 4 - 2 więcej
Piast Choszczno - Stal Szczecin 1 - 3 więcej
Sława Sławno - Pogoń Barlinek 1 - 3 więcej
Błękitni Stargard - Ina Goleniów 2 - 0 więcej
Darzbór Szczecinek - Leśnik/Rossa Manowo 0 - 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Energetyk Gryfino 0 - 5 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Victoria Przecław 4 - 2 więcej
Victoria Sianów - Lech Czaplinek 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Błękitni Trzygłów - Bałtyk Gostyń 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Ina Ińsko - Czarni Marianowo 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Czarni Czarnówko - Pogoń II Szczecin 2 - 0 więcej
piła nożna Super KALF
Wyspiarze - Net-Line Futsal Team 5 - 9 więcej
Bryza Jatki - Jantar Dziwnówek 2 - 5 więcej
Fc Blanty - Repro Service Pol 7 - 8 więcej
Ekol Dziwnówek - DarKing 4 - 3 więcej
piła nożna II liga KALF
Oldboye - Realiści 3 - 7 więcej
Alcatraz - Soccer 2 - 9 więcej
Tuki-Mex - Anter 4 - 2 więcej
Żubry - Bosman 5 - 10 więcej
piła nożna III liga KALF
KS Zryw - Straż Graniczna Rewal 3 - 7 więcej
Straż Pożarna Kamień - FC West Coast 10 - 3 więcej
Net-Line II - Los Pyklos Dziwnów 0 - 3 więcej
piła nożna I liga ŚLF
Niebuszewo - Ehrle Polska 3 - 8 więcej
Unity Line - Dan 5 - 5 więcej
piła nożna Superliga (hala)
Pazim Radisson - Bejzgor R.O. Łękno 5 - 2 więcej
piła nożna I liga (hala)
Kadra - TOMS 07 5 - 0 więcej
Rajski Ogród - Bulk Cargo 1 - 0 więcej
siatkówka I liga kobiet
Chemik Police - PLKS Pszczyna 3 - 1 więcej
Sokół Chorzów - Piast Szczecin 1 - 3 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
Stocznia M&W Darłowo - Pro Kon Stal Szczecin 0 - 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn
Morze Bałtyk Szczecin - MKS Trzcianka 3 - 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2007 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Orzeł Pęzino szuka spa »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
4 » Radomiak Radom-Pogoń Sz »
2 » Pogoń Szczecin-ŁKS Łódź
1 » Perła URB Dygowo-Ina Go »
1 » SPR Pogoń Szczecin-Samb »
1 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
1 » Mechanik Bobolice-Darło »
1 » Sokół Sokoliniec-Bryza  »
1 » KPR Ruch Chorzów-SPR Po »
1 » Dąb Dębno-Rurzyca Nawod »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 4
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151536
• newsów: 77968
• użytkowników: 80986
• komentarzy: 1170570
• zdjęć: 889853
• relacji: 40529
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies