pszczolek
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 16.10.2017 09:03
Zabrakło niewiele
autor: AszefPogoń 04 Szczecin przegrała z LEX Kancelarią Słomniki 3:4 w niedzielnym meczu Ekstraklasy Futsalu. Był to także pojedynek braci Soleckich, Oktawiana i Dominika.

W Zero-Czwórce zadebiutował w końcu Pedro Amorim Peru, który w 11. minucie swoją bramką otworzył wynik spotkania. Przyjezdni doprowadzili do remisu w 20. minucie. A bramkę na swoje konto zapisał Dominik Solecki. - Wiedzieliśmy, że czeka nas ciężki mecz - powiedział po meczu dla futsalekstraklasa.pl Dominik Solecki. - Tak jak mówiłem już w poprzednim wywiadzie: nie patrzyliśmy na indywidualności Pogoni, ale na cały zespół.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 12.10.2017 08:06
3. kolejka Ekstraklasy futsalu
Przed nami 2. kolejka futsalowej ekstraklasy. W sobotę, 30 września o 15:00 w hali Twardowskiego Pogoń 04 Szczecin podejmować będzie beniaminka - Słomniczankę Słomniki.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 06.10.2017 21:59
Rekord(owa) porażka
Rekordową porażką w Ekstraklasie Futsalu zakończył się pojedynek Pogoni 04 Szczecin w Bielsko-Białej z Rekordem. Gospodarze wygrali 13:1.

Portowcy mogli spodziewać się ciężkiego spotkania, zagrali w pięciu w polu. Niestety bardzo szybko futsalówkę przejęli bielszczanie i i po dwóch minutach prowadzili już 2:0, oba gole zdobył Michal Seidler. Rekord nie zwalniał tempa, bo po kolejnych 180. sekundach mieli na swoim koncie już 4 trafienia. Przy prowadzeniu 5:0 Mateusz Jakubiak zdobył honorową bramkę.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 05.10.2017 07:48
2. kolejka Ekstraklasy futsalu

Przed nami 2. kolejka futsalowej ekstraklasy. W piątkowy wieczór, 6 października o 19:30 w Bielsko-Białej Pogoń 04 Szczecin powalczy z Rekordem.

piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 01.10.2017 10:19
Porażka z Czerwonymi Smokami
autor: Aszef Pogoń 04 Szczecin przegrała na inaugurację Ekstraklasy Futsalu 1:4 z Red Dragons Pniewy.

Przed sobotnim meczem było wiadomo, że nie wystąpią Gepert i Cymański, którzy są kontuzjowani oraz Pedro Miguel Fernandes Amorim, ze wzgledu na brak certyfikatu. Tym samym faworytem tego spotkania byli goście. Pniewianie po 3 minutach prowadzili już 2:0, a bramki w Szczecinie zdobyli BłaszykKostecki. Do przerwy bramki już nie padły.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 29.09.2017 19:39
Rusza Ekstraklasa Futsalu
autor: Aszef W sobotę w hali przy Twardowskiego o 15:00 rozpocznie się spotkanie Ekstraklasy Futsalu Pogoń 04 Szczecin podejmować będzie Red Dragons Pniewy.

Przed tym sezonem w zespole Zero-Czwórki nastąpiły wielkie zmiany. Z klubu odeszło wielu zawodników, m.in. Kubik, Solecki, Lasik, Bugański czy trener Łukasz Żebrowski. Granatowo-bordowych poprowadzi Oktawian Solecki z asystentem Mateuszem Jakubiakiem. Mimo zmian kadrowych Portowcy grając w hali przy Twardowskiego nie będą łatwym rywalem. Wiosną w Szczecinie w hali Azoty Arena mecz obu teamów zakończył się remisem 2:2 (bramki dla Pogoni 04 zdobyli Artur Jurczak i Mateusz Jakubiak, obaj pozostali w Grodzie Gryfa).
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 28.09.2017 08:36
1. kolejka Ekstraklasy futsalu

Przed nami 1. kolejka futsalowej ekstraklasy. W sobotę, 30 września o 15:00 w hali Twardowskiego Pogoń 04 Szczecin podejmować będzie Red Dragons Pniewy.

piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 20.09.2017 15:51
Pedro Miguel Fernandes Amorim zagra w Pogoni 04
autor: AszefPedro Miguel Fernandes Amorim będzie w tym sezonie reprezentował barwy futsalowej „zero-czwórki”. 21-letni Portugalczyk trafił do Szczecina w ramach wymiany studenckiej 'ERASMUS'.

Grę w futsal łączyć będzie z nauką na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. Pedro Miguel Fernandes Amorim pochodzi z Porto. Jest wychowankiem klubu ADCR Caxinas Poca Barca, w którym pierwsze futsalowe kroki stawiał w wieku siedmiu lat. Ma 170 centymetrów wzrostu i waży 62 kilogramy. Podczas spotkań ligowych Futsal Ekstraklasy nosić będzie granatowo-bordową koszulkę z pseudonimem „PERU”.