pszczolek
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 20.02.2017 16:56
Zabrakło jedenaście sekund
autor: Aszef Jedenaście zabrakło Pogoni 04 Szczecin do zwycięstwa nad AZS UŚ Katowice. Decydujący gol dający punkt Akademikom zdobył Krzysztof Salisz.

Kibice, którzy wybrali się w niedzielę na halę przy Twardowskiego nie mogli narzekać na brak emocji. Można było zobaczyć kilka ciekawych zagrań. Oba zespoły oddawały strzały z bliska i dystansu. Futbolówka jednak nie zatrzymała się w siatce. Bliski trafienia dla szczecinian był Łukasz Cymański. A strzał Jurczaka z dystansu na rzut rożny wybił Krzyśka. Następnie uderzenie Kubika zatrzymało się na słupku bramki AZS-u. Akademicy wyszli na prowadzenie w 17. minucie, bramkę zdobył Kamil Kmiecik.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu maggi - 16.02.2017 20:06
Niedziela z zero-czwórką!
autor: AszefJuż w najbliższą niedzielę o godz. 14.00 zespól Pogoni 04 Szczecin podejmie AZS Katowice. Spotkanie zostanie rozegrane na hali miejskiej przy ul. Twardowskiego w Szczecinie.

Nadal jesteśmy w grze o najwyższe cele. Czujemy się mocni i znamy naszą wartość. Do Szczecina przyjeżdża zespół z Katowic, na który w ostatnich latach mamy patent - mówi Łukasz Żebrowski. Dla nas liczy się tylko zwycięstwo ale to nie będzie łatwy pojedynek. Chcemy wykorzystać wszystkie nasze atuty, gramy na starej hali przy Twardowskiego, na której na co dzień trenujemy - dodaje trener Pogoni 04 Szczecin.

W Toruniu gospodarze podejmują zespół Piasta Gliwice i przy zwycięstwie miejscowych i a także sukcesie Pogoni 04, piłkarze ze Szczecina wskakują na ligowe podium. Po rundzie zasadniczej podobnie na w ekstraklasie piłki nożnej punkty są dzielone na pół. To gwarantuje emocje do samego końca rozgrywek i nasze szanse na najwyższe cele nadal są realne.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 16.02.2017 19:01
Sportowy weekend w regionie
Przed nami kolejny lutowy sportowy weekend oraz możliwości na spędzenie wolnego czasu. Poniżej zapraszamy na wydarzenia sportowe, na które warto się wybrać.

W piątek swoje spotkanie rozegrają siatkarze Espadonu Szczecin. Ich rywalem będzie zespół Cerrad Czarnych Radom. Początek spotkania w hali Azoty Arena o 18:00.

W sobotę o 15:30 w hali przy Twardowskiego zostanie rozegrany mecz, w którym Pogoń Baltica Szczecin podejmować będzie Olimpia-Beskid Nowy Sącz.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 13.02.2017 08:16
Zero-Czwórka gra dalej
autor: AszefPogoń 04 Szczecin po dogrywce wygrała 6:5 z WSD/Twoją Szkoła Grudziądz w ramach Halowego Pucharu Polski w Futsalu i gra dalej w tych rozgrywkach. Spotkanie rozegrane zostało w Świeciu.

Szczecinianie prowadzili w Świeciu już 4:2, ale jak wiadomo puchary rządzą się swoimi prawami. Następnie zespół z Grudziądza odrobił straty i Portowcy przegrywali 4:5. W owym dreszczowcu granatowo-bordowi doprowadzili do remisu 5:5, a następnie do dogrywki.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 06.02.2017 07:24
Derby Pomorza w futsalu dla Pogoni 04
autor: KoGutPojedynek Pogoni 04 Szczecin z outsiderem z Chojnice dostarczył wielu emocji. Czerwonej Diabły prowadziły do przerwy 1:0, ale to Portowcy wygrali ostatecznie 2:1. A bramkę na wagę wygranej zapewnił Michał Kubik.

Przed niedzielnym spotkaniem obie drużyny dzieliło 21 oczek. Faworytem według tabeli była Pogoń 04. Chojniczanie przystępując do tego pojedynku nie mieli nic do stracenia. Poza tym chcieli zrewanżować się za jesienną porażkę 2:9 w Szczecinie. W 7. minucie Mariusz Kaźmierczak pokonał golkipera przyjezdnych i gospodarze objęli prowadzenie. Zespół Żebrowskiego mógł doprowadzić do remisu, ale Dominik Solecki ie wykorzystał dobrej okazji. Swoje szanse mieli także Maćkiewicz i Kubik, ale brakowało im precyzji. Po pierwszej połowie niespodziewanie, ale zasłużenie prowadził zespół Red Devils.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu pszczolek - 03.02.2017 23:16
15. kolejka Ekstraklasy futsalu

Przed nami 15. kolejka futsalowej ekstraklasy. W niedzielę, 5 lutego Pogoń 04 Szczecin o godz. 18:00 zmierzy się na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice.

piłka nożna / Ekstraklasa futsalu royal447 - 03.02.2017 11:59
Kadra na zgrupowanie w Elblągu
autor: Aszef Portowcy otrzymali kolejne powołania do kadry. Opiekun reprezentacji Polski w futsalu Andrzej Bianga podał listę zawodników powołanych na zgrupowanie w Elblągu (12-15 luty). Standardowo już w tym gronie znalazło się trio z Pogoni 04 Szczecin. Udział w zgrupowaniu wezmą Artur Jurczak, Dominik Solecki oraz Michał Kubik.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu royal447 - 01.02.2017 10:20
Polacy kończą na drugim miejscu
autor: aszef Biało-Czerwoni pokonali w ostatnim meczu Turnieju Czterech Państw Bośnię i Hercegowinę 3:1. Tyski turniej wygrali Słoweńcy, którzy pokonali Finlandię 3:2. Tym razem pierwsza połowa spotkania nie przyniosła ze sobą goli. Kibice pierwsze trafienie obejrzeli w 23. minucie za sprawą Rafała Franza. Emocje przyszły w końcówce spotkania. W 35. minucie gola zdobył bramkarz naszej drużyny Michał Widuch, który przerwał atak Bośniaków i po rajdzie przez pół boiska pokonał Stanislava Galicia.