piłka nożna / Oldboje andrzej555 - 23.02.2020 16:48
autor: PszczółekSiódmy raz się spotykamy
Bez przymusu, z dobrej woli
Pomagamy, małej Poli.
Nie na co dzień,choć od święta
Niech ta puszka w szwach dziś pęka!

Fragment wiersza Tomka Miki - Oldboja Sparty Gryfice, który już tradycyjnie specjalnie na tą imprezę napisał i na otwarcie dla wszystkich go zadeklamował w pełni oddaje klimat imprezy jaka odbyła się w sobotę 22 lutego 2020 roku w Hali Sportowej GRYF ARENA w Gryficach. Tu pod patronatem Starosty Gryfickiego i Burmistrza Gryfic odbył się VII ZIMOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ OLDBOJÓW.

piłka nożna / Oldboje ginol27 - 23.02.2020 16:24
Memoriał Romualda Pałasza
autor: Andrzej SchneiderW sobotę, 29 lutego 2020 roku w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Radowie Małym odbędzie się VIII Memoriał im. Romualda Pałasza w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów.

Kto pozostaje w sercu i pamięci, nie umiera nigdy” - to motto tego turnieju, który organizowany jest co roku dla uczczenia pamięci działacza społecznego i sportowego Radowa Małego, pierwszego prezesa LKS RADOWIA Radowo Małe - ROMUALDA PAŁASZA.

inne / inne sporty
inne / inne sporty maggi - 23.02.2020 16:01
Miliony na zachodniopomorski sport
autor: http://www.wzp.pl/Szkolenie utalentowanych sportowo dzieci i młodzieży, rozwój sportu szkolnego, wiejskiego, akademickiego oraz paraolimpijskiego, a także upowszechnianie idei olimpijskiej - m.in. takie przedsięwzięcia będą realizowane na Pomorzu Zachodnim dzięki funduszom Urzędu Marszałkowskiego. Władze samorządu województwa przyznały środki pierwszym siedmiu regionalnym stowarzyszeniom sportowym. Umowy z nimi podpisali w czwartek, 20 lutego 2020 roku w Szczecinie, wicemarszałek Olgierd Kustosz oraz członek Zarządu Województwa Stanisław Wziątek.

Przyznane zachodniopomorskim stowarzyszeniom i klubom sportowym środki to efekt rozstrzygniętego otwartego konkursu ofert w zakresie upowszechniania kultury fizycznej w roku 2020 oraz na lata 2020-2022. W bieżącym roku do organizacji sportowych w regionie trafi ponad 3 mln zł. Pierwsze umowy podpisano z 7 podmiotami. Większość parafowanych porozumień obejmie okres trzyletni.
piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy maggi - 23.02.2020 15:55
Ferie na sportowo
autor: Uczniowski Klub Sportowy PRAWOBRW hali przy ulicy Białoruskiej w Świnoujściu odbył się w piątek turniej dla dzieci i młodzieży rocznik 2001 i młodsi. Organizatorem turnieju był Ośrodek Sportu i Rekreacji Wyspiarz. Turniej był zorganizowany w ramach animacji sportowych kierowanych przez Łukasza Kupczyka.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn. Mecze zostały rozgrywane systemem każdy z każdym.

6.Prawobrzeże II

Poczęstunek zorganizowany został przez Hotel Hampton by Hilton. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, ale i również puchary. W organizacji turnieju pomagali Dawid Jaracz, Dominik Urbański, Piotr Polarczyk, Marcin Zmudziński i Łukasz Kupczyk.
piłka nożna / II liga
piłka nożna / II liga maggi - 23.02.2020 15:38
Odszedł Wiesław Kawczyński
autor: Dziennik StargardzkiOtrzymaliśmy smutną wiadomość, że wczoraj zmarł Wiesław Kawczyński. Wiesław Kawczyński urodził się w 1958 roku, był wychowankiem i długoletnim piłkarzem Błękitnych Stargard. Jako szkoleniowiec pracował m.in. z Bogusławem Baniakiem i Janem Juchą. W listopadzie 1999 roku objął funkcję I trenera Kluczevii Stargard, w której pracował do 22 lutego 2007.

Od 26 lutego 2007 do 31 grudnia 2007. prowadził zespół Sokoła Pyrzyce. W tym czasie Sokół grał w rozgrywkach 4 ligi w 32 meczach pod jego wodzą seniorzy Sokoła odnieśli 12 zwycięstw, 9 remisów i 11 porażek zdobywając 45 punktów.
piłka nożna / II liga Tauri - 23.02.2020 13:54
Porażka w ostatnim meczu sparingowym
Przegraną 0:1 Błękitni zakończyli cykl meczy sparingowych przed wznowieniem rozgrywek II ligi.

Wczorajszy mecz odbył się na głównej płycie stadionu przy ul. Ceglanej. Mimo, że optyczną przewagę mieli Błękitni i stworzyli więcej sytuacji do zdobycia gola to ostatecznie po bramce strzelonej w 51 minucie przez Nikite Vovchenko mecz wygrał team z Polic.
piłka nożna / Ekstraklasa skryba1213 - 22.02.2020 13:06
Runjaic: Mogliśmy wygrać w ostatnich 3 minutach
Kosta Runjaic, trener Pogoni Szczecin: - Mogliśmy wygrać w ostatnich 3 minutach, ale w tym czasie też przegrać mecz. Uważam, że ten remis jest sprawiedliwy. Myślę, że w pierwszych 35 minutach prezentowaliśmy się bardzo solidnie. Później do głosu doszedł ŁKS. Walczył i lepiej 'wgryzł' się w mecz. Po zmianie stron chcieliśmy zagrać tak samo, jak w pierwszych 35 minutach pierwszej połowy, ale nam się to nie udawało. Nie mieliśmy dobrych akcentów między innymi z przodu, na niektórych pozycjach zainwestowaliśmy za mało.
piłka nożna / Kobiety
piłka nożna / Kobiety paulinus - 21.02.2020 21:05
Piętnasta edycja Pajo Cup przed nami
autor: paulaW dniach 22 - 23 lutego 2020 roku odbędzie się już XV edycja Turnieju Halowej Piłki Nożnej Kobiet Pajo CUP 2020. W tegorocznej edycji udział wezmą drużyny KKP Rem Marco Bydgoszcz, KS Pogoń 'Gościniec nad Wisłą' Tczew, LUKS Ziemia Lubińska Stilon Gorzów Wlkp. - Sekcja Kobiecej Piłki Nożnej, UKS Victoria SP2 Sianów, Warta Gorzów Wielkopolski oraz dwa zespoły Olimpii. Na piłkarskie zmagania zapraszamy tym razem do hali sportowej Szkół Salezjańskich w Szczecinie przy ul. Ku Słońcu 124. W ubiegłym roku turniej wygrały gospodynie Olimpia Szczecin, które w finale pokonały LUKS Ziemia Lubińska 7-1.