piłka nożna / Ekstraklasa futsalu
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 08.12.2017 11:51
11. kolejka Ekstraklasy futsalu
Przed nami 11. kolejka futsalowej ekstraklasy. W niedzielę, 10 grudnia o 15:00 w hali przy Twardowskiego Pogoń 04 Szczecin zmierzy się z AZS UŚ Katowice.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 11.12.2017 21:28
Remis Zero-Czwórki
autor: Aszef Remisem zakończyło się bardzo ważne spotkanie dla układu w strefie spadkowej. Pogoń’04 Szczecin podzieliła się punktami z AZS UŚ Katowice z czego zadowoleni byli goście, którzy przyjechali do Szczecina w osłabionym składzie.

O pierwszej połowie można powiedzieć tylko tyle, że się odbyła. Słaba gra w ataku obu drużyn sprawiła, że kibice nie zobaczyli gola. Po przerwie najpierw były dwie awarie boiskowego zegara, a potem gol Jędrzeja Jasińskiego dla katowiczan. - W tym sezonie mamy problem ze strzelaniem bramek - mówił po meczu Jasiński. - Wielka ulga, jak ją strzeliliśmy. Ale zaraz potem dostajemy i znowu całe to powietrze z nas uchodzi.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 07.12.2017 22:40
Prawucki zawodnikiem Pogoni 04
autor: http://energetyk.clubKonrad Prawucki w czwartek, 7 grudnia 2017 r. został nowym zawodnikiem Pogoni 04 Szczecin.

Jest to pierwszy zimowy transfer Zero-Czwórki. Prawucki jest napastnikiem, które swoje pierwsze kroki w piłkarskiej przygodzie stawiał w trykocie Stali Szczecin. Mam on za sobą grę w Pogoni Szczecin, Świcie Skolwin, Sparcie Węgorzyno i ostatnio w Energetyku Gryfino. Nowy nabytek granatowo-bordowych zadebiutuje w nowym zespole w niedzielę w pojedynku z AZS-em UŚ Katowice.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu aszef - 24.11.2017 13:09
Remis w Gliwicach
autor: aszefUrodzinowy prezent sprawili Danielowi Czepielewskiemu koledzy z drużyny przywożąc z Gliwic niezwykle cenny punkt. Remis 1:1 (0:0) w meczu z Piastem nie krzywdzi żadnej z drużyn i oddaje w pełni przebieg gry na parkiecie.

Wynik zaległego spotkania siódmej kolejki Futsal Ekstraklasy mógł wyglądać zupełnie inaczej, gdyby Piast wykorzystał choć jedną z ogromu dogodnych sytuacji, jakie sobie stworzył. No ale od czego jest Daniel Szklarz … Rezultat mógł być także w drugą stronę, gdyby Daniel Maćkiewicz wykorzystał przedłużony rzut karny. No ale nie narzekajmy …
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 19.11.2017 14:59
Kolejna wygrana Zero-Czwórki
autor: Aszef Pogoń 04 Szczecin pokonała 6:3 Solne Miasto Wieliczka. Dwie bramki dla Portowców zdobył Łukasz Cymański, a bramkarz Daniel Szklarz najpierw obronił rzut karny, a następnie zdobył gola z karnego.

Sobotni pojedynek Zero-Czwórki w hali przy Twardowskiego zgromadził nadkomplet publiczności. Przyjezdni uciszyli w 2. minucie kibiców Pogoni 04 obejmując prowadzenie po golu Arkadiusza Lekkiego. Na szczęście po 4. minutach był remis 1:1 za sprawą Łukasza Cymańskiego, zawodnik ten wrócił do gry po kontuzji. A niecałe 30. sekund później ten sam Portowiec dał prowadzenie swojej ekipie. - Tydzień przed rozpoczęciem sezonu doznałem urazu, który wykluczył mnie praktycznie na dwa całe miesiące - mówił dla Futsal Ekstraklasy po meczu Cymański. - Cieszę się, że powrót w takim stylu, że udało się strzelić dwie bramki.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 16.11.2017 08:16
8. kolejka Ekstraklasy futsalu
Przed nami 6. kolejka futsalowej ekstraklasy. W sobotę, 18 listopada o 17:00 w hali przy Twardowskiego Pogoń 04 Szczecin zmierzy się z MKF Solne Miasto Wieliczka.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 12.11.2017 19:36
W grudniu powalczą o złoto MMP U-20
Futsaliści Pogoni `04 Szczecin zagrają w finałach tegorocznych Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 20. Podopieczni Oktawiana Soleckiego wywalczyli ten awans w niedzielę w Pniewach - w trakcie jednego z siedmiu krajowych turniejów eliminacyjnych.

Portowcy pokonali kolejno młodzieżowców Gatty Active Zduńska Wola (4:1), Credo Futsal Piły (3:1) oraz GKS Futsal Nowiny (3:1). Ulegli jedynie gospodarzom turnieju Red Dragons Pniewy (0:2), co nie przeszkodziło szczecińskiej „zero-czwórce” w awansie do turnieju finałowego, który odbędzie się w w Łęczycy (w dniach od 15 do 17 grudnia 2017 roku).
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 06.11.2017 08:09
Pogoń 04 pokonała Gattę
autor: Aszef Pogoń 04 Szczecin sprawiła nie lada psikusa niedowiarkom. Szczecinianie w niedzielne popołudnie w hali przy Twardowskiego pokonali wicemistrza Polski, Gattę Zduńska Wola 5:2.

Portowcy w spotkaniu tym mieli grac defensywnie, przyjezdni od początku osiągnęli przewagę. Zero-Czwórka miała problem z przekroczeniem środkowej linii do 16. minuty. Wtedy to Maćkiewicz dograł piłkę do Artura Jurczaka, a ten swoim trafieniem dał prowadzenie gospodarzom. - Sam nie wiem, co się stało dzisiaj - mówił w rozmowie z futsalekstraklasa.plpo meczu Artur Jurczak. - Naprawdę. Zagraliśmy dobry mecz, naprawdę mogło się podobać. Powiedziałbym, że nawet bardzo dobry. Dużo determinacji, dużo pracy w obronie.