ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa -
Klasyfikacja strzelców A Klasy gr.4 po rundzie jesiennej
autor: pzpn.plKlasyfikacja strzelców A Klasy gr.4 po rundzie jesiennej

Strzelcy:
20 - Krzysztof Wiak (Spójnia Świdwin),
12 - Konrad Więcek (Jantar Siemyśl),
11 - Daniel Czyż (Mewa Resko), Wojciech Witoń (Sparta Węgorzyno),
9 - Marcel Góra (Mewa Resko),
8 - Vitalii Kotelevets (Wicher Brojce), Bartłomiej Prochenka (Redłovia Redło),
7 - Maciej Kubisiak (Jantar Siemyśl), Jakub Rośczak (Mewa Resko), Piotr Stefanio (Redłovia Redło),
6 - Robert Adamski (Radowia Radowo Małe), Radosław Machalski (Radowia Radowo Małe), Oskar Maliński (Mewa Resko), Arkadiusz Pawłowski (Mewa Resko), Maciej Rogowski (Wicher Brojce),
5 - Krzysztof Grzebieniak (Wrzos Wrzosowo), Alan Kobielski (Mewa Resko), Piotr Perenc (Błękitni Ostrowice), Patryk Romanko (Wicher Brojce), Adrian Sochaj (Spójnia Świdwin), Hubert Wiak (Spójnia Świdwin), Konrad Woźniak (Mewa Resko),
4 - Paweł Figa (Płomień Myślino), Rafał Kijko (Jantar Siemyśl), Dariusz Kojro (Chrobry Drzonowo), Patryk Michota (Spójnia Świdwin), Oleh Samoilich (Jastrząb Łosośnica), Andrzej Śpicha (Spójnia Świdwin), Tomasz Walkiewicz (Sparta Węgorzyno), Krzysztof Zawierucha (Jastrząb Łosośnica),
3 - Kacper Chażyński (Chrobry Drzonowo), Denis Chodyna (Sparta Węgorzyno), Filip Daroszewski (Sparta Węgorzyno), Radosław Jurkiewicz (Wicher Brojce), Oliwier Kaim (Jantar Siemyśl), Michał Kłodowski (Wrzos Wrzosowo), Iwo Knapiński (Jantar Siemyśl), Piotr Łagodzicz (Jastrząb Łosośnica), Jacek Łosowski (Spójnia Świdwin), Mateusz Malinowski (Jantar Siemyśl), Oliwier Malinowski (Chrobry Drzonowo), Krystian Michota (Błękitni Ostrowice), Piotr Michota (Spójnia Świdwin), Jakub Perenc (Błękitni Ostrowice), Rafał Piliński (Redłovia Redło), Dominik Prochenka (Redłovia Redło), Daniel Skrzypski (Redłovia Redło), Paweł Sochanek (Sparta Węgorzyno), Jacek Talarowski (Radowia Radowo Małe), Damian Wysocki (Płomień Myślino),
2 - Radosław Adamczyk (Sparta Węgorzyno), Borys Bednarczyk (Wicher Brojce), Jakub Burawski (Wrzos Wrzosowo), Wojciech Domański (Radowia Radowo Małe), Mateusz Dziedzic (Chrobry Drzonowo), Mateusz Jeżyna (Płomień Lisowo), Oliwier Kojro (Wicher Brojce), Michał Krawczyk (Wrzos Wrzosowo), Wojciech Kruglik (Redłovia Redło), Paweł Lisowski (Redłovia Redło), Ariel Łonyszyn (Płomień Lisowo), Dominik Maciejewski (Jantar Siemyśl), Krystian Maciejewski (Jantar Siemyśl), Adam Miklasiński (Wrzos Wrzosowo), Kamil Pieda (Spójnia Świdwin), Mariusz Różański (Wrzos Wrzosowo), Ariel Siuciak (Płomień Myślino), Kacper Sobański (Radowia Radowo Małe), Fabian Sobczak (Błękitni Ostrowice), Leis Wahidi (Sparta Węgorzyno), Michał Zamłyński (Błękitni Ostrowice),
1 - Kamil Antonyk(Wicher Brojce), Igor Bany (Błękitni Ostrowice), Maksymilian Basowski (Mewa Resko), Paweł Bobro (Płomień Lisowo), Robert Bolek (Sparta Węgorzyno), Oskar Borkiewicz (Sparta Węgorzyno), Olaf Buczek (Płomień Lisowo), Marek Chażyński (Chrobry Drzonowo), Jacek Chołys (Płomień Myślino), Bartosz Cieślewicz (Radowia Radowo Małe), Piotr Grochulski (Radowia Radowo Małe), Tomasz Halejcio (Płomień Lisowo), Damian Jaśkowiak (Mewa Resko), Olaf Jeż (Mewa Resko), Bartosz Jurzysta (Jastrząb Łosośnica), Maciej Karbowiak (Wrzos Wrzosowo), Adam Kossakowski (Spójnia Świdwin), Kamil Kurusiewicz (Chrobry Drzonowo), Przemysław Kwiatkowski (Płomień Lisowo), Jakub Marciniak (Chrobry Drzonowo), Mateusz Maziarz (Radowia Radowo Małe), Filip Michalski (Błękitni Ostrowice), Tomasz Misztal (Płomień Lisowo), Kamil Motel (Wicher Brojce), Kacper Nowak (Jastrząb Łosośnica), Daniel Osiński (Spójnia Świdwin), Łukasz Papież (Jantar Siemyśl), Marcel Pietrzak (Chrobry Drzonowo), Konrad Pograniczny (Wicher Brojce), Tomasz Prewęcki (Płomień Myślino), Marcel Raszkiewicz (Redłovia Redło), Damian Robakowski (Wrzos Wrzosowo), Michał Rokita (Wicher Brojce), Paweł Romanko (Wicher Brojce), Daniel Romańczyk (Sparta Węgorzyno), Damian Rusek (Spójnia Świdwin), Damian Samal (Sparta Węgorzyno), Mariusz Szczepański (Spójnia Świdwin), Maciej Szymanek (Płomień Myślino), Marcin Świąder (Błękitni Ostrowice), Dawid Trapczyński (Płomień Lisowo), Jakub Wacyk (Płomień Myślino), Patryk Wieczorek (Błękitni Ostrowice), Piotr Wiktorowicz (Mewa Resko), Andrzej Wilczyński (Sparta Węgorzyno), Adam Wilk (Wrzos Wrzosowo), Patryk Wiśniowski (Radowia Radowo Małe), Jakub Wójtowicz (Jantar Siemyśl), Kacper Wysocki (Spójnia Świdwin), Łukasz Zalewski (Płomień Myślino), Bronisław Żarski (Wrzos Wrzosowo).

Samobójcze:
1 - Jakub Bany (Błękitni Ostrowice) dla Jantaru Siemyśl
Oskar Carewicz (Chrobry Drzonowo) dla Wichra Brojce
Grzegorz Fir (Wicher Brojce) dla Jastrzębia Łosośnica
Bartosz Hryb (Jantar Siemyśl) dla Chrobrego Drzonowo
Kamil Motel (Wicher Brojce) dla Jantaru Siemyśl
Łukasz Osiecki (Jastrząb Łosośnica) dla Spójni Świdwin
Daniel Piaszczyk (Chrobry Drzonowo) dla Redłovii Redło
Kamil Skrilec (Mewa Resko) dla Spójni Świdwin
Kacper Żarski (Wrzos Wrzosowo) dla Spójni Świdwin

Strzelcy według drużyn:

Błękitni Ostrowice: 5 - Piotr Perenc, 3 - Krystian Michota, Jakub Perenc, 2 - Fabian Sobczak, Michał Zamłyński, 1 - Igor Bany, Filip Michalski, Marcin Świąder, Patryk Wieczorek

Chrobry Drzonowo: 4 - Dariusz Kojro, 3 - Kacper Chażyński, Oliwier Malinowski, 2 - Mateusz Dziedzic, 1 - Marek Chażyński, Kamil Kurusiewicz, Jakub Marciniak, Marcel Pietrzak + bramka samobójcza

Jantar Siemyśl: 12 - Konrad Więcek, 7 - Maciej Kubisiak, 4 - Rafał Kijko, 3 - Oliwier Kaim, Iwo Knapiński, Mateusz Malinowski, 2 - Dominik Maciejewski, Krystian Maciejewski, 1 - Łukasz Papież, Jakub Wójtowicz + 2 bramki samobójcze

Jastrząb Łosośnica: 4 - Oleh Samoilich, Krzysztof Zawierucha, 3 - Piotr Łagodzicz, 1 - Bartosz Jurzysta, Kacper Nowak + bramka samobójcza

Mewa Resko: 11 - Daniel Czyż, 9 - Marcel Góra, 7 - Jakub Rośczak, 6 - Oskar Maliński, Arkadiusz Pawłowski, 5 - Alan Kobielski, Konrad Woźniak, 1 - Maksymilian Basowski, Damian Jaśkowiak, Olaf Jeż, Piotr Wiktorowicz

Płomień Lisowo: 2 - Mateusz Jeżyna, Ariel Łonyszyn, 1 - Paweł Bobro, Olaf Buczek, Tomasz Halejcio, Przemysław Kwiatkowski, Tomasz Misztal, Dawid Trapczyński

Płomień Myślino: 4 - Paweł Figa, 3 - Damian Wysocki, 2 - Ariel Siuciak, 1 - Jacek Chołys, Tomasz Prewęcki, Maciej Szymanek, Jakub Wacyk, Łukasz Zalewski

Radowia Radowo Małe: 6 - Robert Adamski, Radosław Machalski, 3 - Jacek Talarowski, 2 - Wojciech Domański, Kacper Sobański, 1 - Bartosz Cieślewicz, Piotr Grochulski, Mateusz Maziarz, Patryk Wiśniowski

Redłovia Redło: 8 - Bartłomiej Prochenka, 7 - Piotr Stefanio, 3 - Rafał Piliński, Dominik Prochenka, Daniel Skrzypski, 2 - Wojciech Kruglik, Paweł Lisowski, 1 - Marcel Raszkiewicz + bramka samobójcza

Sparta Węgorzyno: 11 - Wojciech Witoń, 4 - Tomasz Walkiewicz, 3 - Denis Chodyna, Filip Daroszewski, Paweł Sochanek, 2 - Radosław Adamczyk, Leis Wahidi, 1 - Robert Bolek, Oskar Borkiewicz, Daniel Romańczyk, Damian Samal, Andrzej Wilczyński

Spójnia Świdwin: 20 - Krzysztof Wiak, 5 - Adrian Sochaj, Hubert Wiak, 4 - Patryk Michota, Andrzej Śpicha, 3 - Jacek Łosowski, Piotr Michota, 2 - Kamil Pieda, 1 - Adam Kossakowski, Daniel Osiński, Damian Rusek, Mariusz Szczepański, Kacper Wysocki + 3 bramki samobójcze

Wicher Brojce: 8 - Vitalii Kotelevets, 6 - Maciej Rogowski, 5 - Patryk Romanko, 3 - Radosław Jurkiewicz, 2 - Borys Bednarczyk, Oliwier Kojro, 1 - Kamil Antonyk, Kamil Motel, Konrad Pograniczny, Michał Rokita, Paweł Romanko + bramka samobójcza

Wrzos Wrzosowo: 5 - Krzysztof Grzebieniak, 3 - Michał Kłodowski, 2 - Jakub Burawski, Michał Krawczyk, Adam Miklasiński, Mariusz Różański, 1 - Maciej Karbowiak, Damian Robakowski, Adam Wilk, Bronisław Żarski

Klasyfikacja nie uwzględnia odwołanego spotkania 13. kolejki: Radowia Radowo Małe - Sparta Węgorzyno
źródło: https://spartawegorzyno.futbolowo.pl
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2024 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Klasa Okręgowa: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Orzeł Pęzino szuka spa »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
3 » Radomiak Radom-Pogoń Sz »
3 » Pogoń Szczecin-ŁKS Łódź
1 » Perła URB Dygowo-Ina Go »
1 » Wieża Postomino-Polski  »
1 » Sokół Sokoliniec-Bryza  »
1 » KPR Ruch Chorzów-SPR Po »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151537
• newsów: 77974
• użytkowników: 80986
• komentarzy: 1170574
• zdjęć: 889853
• relacji: 40530
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies