piłka nożna / Kobiety
piłka nożna / Kobiety -
Remis w meczu na szczycie
autor: meRemis z liderem i 1 pkt do ligowej tabeli. W meczu na szczycie 3 ligi kobiet padł remis, mecz był wyrównany, mecz był zacięty i mecz mógł się podobać kibicom licznie zgromadzonym na trybunach przy ul.Witkiewicza. Pierwsza połowa mimo sytuacji bramkowych dla obu drużyn przyniosła remis. W drugiej połowie to LFA Szczecin nieszczęśliwie traci bramkę i Juna-Trans Stare Oborzyska wychodzi na prowadzenie i szczecinianki szukają okazji do wyrównania spotkania. 90 minuta dośrodkowanie w pole karne i w twarz zostaje kopnięta Monika Bojaczuk, rzut karny na bramkę zamienia Katarzyna Tarnowska, doprowadzając do wyrównania. Mecz kończy się wynikiem 1:1 i podziałem punktów
Trener Pawel Osuch (LFA Szczecin) o meczu
Dzisiaj spotkały się dwie drużyny z aspiracjami do awansu i to było widoczne na boisku. Żadna z drużyn przede wszystkim nie chciała stracić bramki. Większość spotkania toczyła się w środkowej strefie boiska. Niestety na początku drugiej połowy głupio tracimy bramkę co spowodowało, że zespól Juna Trans Women Stare Oborzyska cofnął się do głębokiej defensywy i mieliśmy problem, aby przebić się przez dobrze zorganizowaną obronę przeciwnika a jeszcze narażaliśmy się na niebezpieczne kontrataki. Cieszę się jednak ze moje zawodniczki pokazały charakter i to, że warto walczyć do końca i w ostatnich minutach zdołały doprowadzić do remisu. To buduje zespól i dodaje pozytywnej energii przed kolejnymi spotkaniami
źródło: lfaszczecin.sportbm.com